رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاه برداری

MmliX

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TweaKinG.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: OstaCaR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: NasTaraN.png

• توضیحات: قضیه از اونجایی شروع میشه که اقای OstaCar تو فکشن من هس بعد من بلد نبودم Sparow رو برونم ایشون گفتن بیا دمه فکشن بعد سوال کرد Sparow رو میفروشی من هم گفتم اره بعد گفت با گلد Trade میدی گفتم چقدر گفت 4000 گلد بعد گفتم بزار برم LS چک کنم ببینم می ارزه  رفتیم به LS گفتم بزار دمه Ds برم ببینم خوبه اون قدر یا نه گفتم کمه منم گفتم اندازه یک Infernus و NRG-500 می خوام گفت میشه 13 ک گلد منم گفتم میشه 13500 گلد میشه گفت اصلا 14 K خوبه؟ گفتم باشه بعد گفتم ریپورت بدم گفت باشه بعد Report دادم خانوم NasTaraN اومد بعد گفتم ای می خواد گلد بده Sparow رو بدم بعد ایشون گفتن ما مسولیتی نداریم منم گفتم اگه میشه اینجا باشید گفتن باشه ولی مسولیتی ندارم گفتم باشه یه نظارت کن بعد گفتم گلد رو بده  Sparow رو بدم بعد گفت پسورد اکانت و بده منم دادم بعد حالا نمیدونم الکی یا واقعی می رفت UCP یا نه هی AFK می کرد بعد من مردم نمیدونم چجوری گفت بیا دمه یه خونه با این تاق بزن منم بعدش برم گلد رو بگیرم بعد اش اومد دبه کرد گفت من گلد نمی گیرم به نسترن گفتم چیکار کنم گفت من بهت گفتم مسولیتی ندارم بعد وایسادم بهش گفتم بیا برگردون هی می گفت ببخشید من قبلا قوانین رو خونده بودم و اخرش اومدم Ss یا همون اسکرین شات بگیرم یکه بن شد و چت ها پاک شد تا این روز که من Report دادم اقای CTM Sajjad جواب دادن گفتم من مدرکی ندارم ولی ادمین بود تا اخرش میشه استفاده کنم به عنوان شاهد کفتن بله که خیلی ازشون ممنونم. امیدوارم به درستی رسیدگی شه.  

• مدارک (فیلم یا عکس): مدرک ندارم شاهد دارم خانوم NasTaraN

74ce02_24ezgif-com-optimize-1-.gif

MmliX.png

MohammadAli.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ادمین ها مسئولیتی در قبال نخریدن Gold توسط طرف معامله ی شما را ندارند, اما با این حال...

از ادمین @NasTaraN تقاضا می شود مشاهدات خود را توضیح دهند.

+ شکایت همچنان باز می باشد.

Reality is wrong, Dreams are for Real

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

PicsArt_12_19_02_45_51.jpg

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه

بازیکن @4Ever و ادمین عزیز @CTMSajjad

با سلام.

با توجّه به قوانین مجموعه قبل از معامله به شما توضیح داده شد که در صورت هرگونه کلاهبرداری در خرید و فروش مرتبط با Gold مسئولیتی نخواهیم داشت ولی با این حال شما بدون توجّه ادامه دادید.

لذا تیم ادمین مسئولیتی در قبال معامله شما نخواهد داشت.

سربلند باشید.

NasTaraN.png

??? ???'? ????? ????

Untitled_1_copy.jpg

لینک به دیدگاه

با توجه به این که شما هیچ مدرکی از ادعا های خود ارائه ندادید و صحبت های ادمین NasTaraN حاکی از آن است که نکات لازم قبل از انجام معامله, به شما گفته شده است...

+ شکایت شما رد و بسته شد.

Reality is wrong, Dreams are for Real

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

PicsArt_12_19_02_45_51.jpg

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...