رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

قبول نکردن گزارش کار

closedhitler

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Closed%5BHitler%5D.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Reject.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: GaL%5BA%5DnT.png و PRO.png

• توضیحات: من درحال مرتب کردن گزارش کار بودم و قرار بود ساعت 00:00 گزارش کار ها در فرم قرار بگیره بنده با ساب لیدر صحبت کردم و گفتم که گزارش کار من مرتب نیست ایشون گفتن: میتونی مرتب کنی من سریع شروع به مرتب کردن گزارش کردم و تا ساعت 00:14 دقیقه من گزارش رو آماده کرده بودم و به لیدر گفتم که گزارش رو تو فرم بزارم ایشون گفتن: نزار و بزاری هم رد میکنم گزارش کارتو, بنده 1 هفتس موقع امتحانات میام و اسکرین شات جمع میکنم و ایشون هم به خاطر 10 دقیقه تأخیر قبولش نکردن.

• مدارک (فیلم یا عکس):

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

در 12 ساعت قبل، closedhitler گفته است:

قرار بود ساعت 00:00 گزارش کار ها در فرم قرار بگیره

جلسه ی هفتگی اقلیت 20/06/208 بود (چهارشنبه) و بنده از 18/06/2018 (دو شنبه) اطلاعیه جلسه هفتگی گذاشتم و گفتم تا ساعت 00:00 روز سه شنبه وقت دارین گزارش کار بزارین، شما یعنی دو روز نه یک روز و نیم وقت داشتی اسکرین هات رو مرتب کنی و داخل تاپیک گزارش کار قرار بدی، به بنده ربطی داره بی برنامه بودن شما؟

لطفا از شکایت های بیهوده بپرهیزید :)

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، AmirPY گفته است:

با سلام خدمت شاکی محترم

جلسه ی هفتگی اقلیت 20/06/208 بود (چهارشنبه) و بنده از 18/06/2018 (دو شنبه) اطلاعیه جلسه هفتگی گذاشتم و گفتم تا ساعت 00:00 روز سه شنبه وقت دارین گزارش کار بزارین، شما یعنی دو روز نه یک روز و نیم وقت داشتی اسکرین هات رو مرتب کنی و داخل تاپیک گزارش کار قرار بدی، به بنده ربطی داره بی برنامه بودن شما؟

لطفا از شکایت های بیهوده بپرهیزید :)

سلام اولا این شکایت بیهوده نبود و این شکایت رفتار شما رو با ممبراتون ثابت میکنه که 10 دقیقه تاخیر کردن اصلا ارزششو نداشت شما خودتونو بد جلوه بدی و اصلا دیگه برام مهم نیست این بازی رو پاک کردم.

یا حق  

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، closedhitler گفته است:

اصلا دیگه برام مهم نیست این بازی رو پاک کردم.

شکایت حق شماست مثل بقیه بازیکنان ولی اگه واستون مهم نیست چرا شکایت کردین پس؟

10 دقیقه تاخیر کردن اصلا ارزششو نداشت شما خودتونو بد جلوه بدی

10 دقیقه تاخیر نبوده! یک روز و نیم بوده که من اطلاعیه گذاشتم. یعنی شما یک روز و نیم تاخیر داشتی!

رفتار شما رو با ممبراتون ثابت میکنه

قصد بی احترامی ندارم ولی رفتار بنده با اعضای اقلیتی که لیدرش هستم فقط به خودم ومدیریت سرور آقای Shayan و سرپرست کارکنان آقای Arian مربوطه و به هیچکس دیگه ای ارتباط ندارد!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، AmirPY گفته است:

شکایت حق شماست مثل بقیه بازیکنان ولی اگه واستون مهم نیست چرا شکایت کردین پس؟

بله گفتم بازی رو پاک کردم و من این شکایت رو زمانی کردم که بازی رو هنوز پاک نکرده بودم 

امیدوارم موفق باشی و این موضوع هم بسته شه.

لینک به دیدگاه

نظم در اقلیت مهم ترین چیز در راستای عضویت و ماندن در آن است!

کار لیدر مربوطه صحیح بوده و شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...