رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناتوانی در اجرای ایونت - EverWolf

Roney

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Roney.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

EverwOlf.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: در ایونت Race ایشون 3-2-1 رو گفتن و استارت رو زدن، تا یجایی من اولین نفر بودم و بازی رو به عنوان برنده تموم کردم ایشون به دلایل نامعلوم گفتن که باید دوباره برگزار بشه و از این غافل نشیم که کسی که مقابل من بود رفیقشون بود. من خواستار مدرک و توضیحات برای اینکه به چه دلیل این راند دوباره تکرار شد هستم.

• مدارک (فیلم یا عکس): از راند اول ویدیویی در دسترس ندارم و اون رو خواستارم.

ویدیو راند دوم رو در صورت نیاز میفرستم.

برگزارکننده اصلی ایونت: LoVeRsLaNd.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام و درود 

لطفاً شکایت خود را رد کنید چون مدارک خود را به ادمین مربوطه ارسال شده است 

باتشکر از شما 

مَـــن جَـــــنــگجـــــو خــوبی

هَــست

اَمــا

تـــــــو هَـــدف با ارزشــے

واسه جَــــنگــــیدن نیســـتـے

LoVeRsLaNd.png

🤍 LOVERSLAND 🤍

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم شکایت شما به درخواست خودتان رد شد
موفق باشید 
بسته شد.

Mamad.png
 ما از آن  پاک دلانیم که زکس کینه نداریم 
همه شهر دشمن یک دوست نداریم☠️

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...