رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Shayan - Kick

SasaNStorm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Shayan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: خب اقا من از اول بزار توضیح بدم ما دیشب یه وار دادیم با LM من اتک اول +2 بودم اتک دوم +3 بعد در حالی که خیلیای دیگه تو اون وار بد زدن ادمین اومد چک پی سی من ! و من  چون نت گوشیم به پی سی وصل بود اشتباهی کنده شد و کرش خوردم و بن شدم 7 روز(این تیکش فقط جهت یاد اوری و اطلاع بود) خب من اون موقع به سامان گفتم که منو کیک کنه از اقلیت با اف پی 80 ! و طبق Forum نوشته کسایی که از سرور به دلیل عدم همکاری در کنترل پی سی بن میشن باید اف پی 80 بشن ! خب سامانم من رو اف پی 80 کرد و من  اکانتو آنبن کردم و مشغول پاک کردن اف پی ها بودم که جناب شایان منو در فکشن VLA عضو کردند و با اف پی 300 کیک کردند! نمیدونم کینه یا عقده( نمیدونم کدومش*) گذاشت اما خوشحال میشم از خودشون دفاع کنن و بگن که به چه دلیل این کارو کردن! ؟ حتی من قوانین دسته متوسط و عمومی هم دیدم چیزی در مورد اف پی 300 ندیدم!
ایشون از زمانی که امیر(سوپروایزر قبلی) منو 30 روز به دلیل چیت بن کردن و من شکایت کردم با من یه جورایی لج کردن به خاطر اینکه ایشون تو اون زمانم پارتی بازی کردن و با توجه به اینکه من مدرک دادم که امیر لگ بود بازم منو آنبن نکردن که به این موضوع کاری ندارم! حالا اگر این شکایتم هم قبول نشه وایمیسیم تا AGSA بیاد تا چیتر هارو بشناسیم و خدا رو شکر اون موقع پارتی بازی و شایانی به عنوان منیجر وجود نخواهد داشت که چنین کاریو انجام بده !

ایشون خودشون منیجرن و باید فاوندر رسیدگی کنن ! و با توجه که به قول خود فاوندر با ایشون رفیق 10 ساله هستن فک نکنم شکایت ما حتی اگر درستم باشه اکسپت شه اما بازم میزارم تا دوستان قضاوت بکنند، و اگرم فاوندر خواست به عدالت رسیدگی کنه و پارتی بازی نکنه 

به امید سروری سالم و بدون پارتی بازی !

@Shayan
 شکایت باز هست و منتظر جواب قانع کننده!

@Ali

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_000.png

ویرایش شده توسط SasaNStorm
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ما این حق را برای خود محفوظ نگه میداریم که در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتر و یا متفاوت استفاده نماییم.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Shayan گفته است:

ما این حق را برای خود محفوظ نگه میداریم که در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتر و یا متفاوت استفاده نماییم.

با سلام!

مورد من خاص نبود فقط یک بن ساده بود به علت کنده شدن کابل گوشی! مواقع خاص مثله مواردی که یکی تعلیق میخواد بشه اما مورد من مشخصه! طبق قانون خودتون کسی که بن میشه به دلیل عدم همکای باید 7 روز Suspend بشه از دسته متوسط و نمیتونه بیاد و اف پی 80 میشه ! 

میشه بگید مورد من چرا خاص بود؟ چون که Drake میاد وار چیت میزنه چک پی سی نمیشه آفلاین میشه؟ یا به خاطر اینکه 5 بار چک پی سی شدم هیچی نداشتم و بم تهمت چیت با فلش میزنید؟

همچنین حتی فاوندر هم از چنین مجازاتی استفاده نمیکنن که شما استفاده میکنید!

@Shayan

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

همچنین من CheckPC شدم و هیچی نداشتم بعد دوباره اومد USB Devicew نصب کرد بازم هیچی پیدا نکرد و بازم رفت Folder Check نصب کرد بهم گفت فولدرو نمیتونم دستکای کردی در صورتی که هیچی نبود! بهم گفت فلشتو بزن در صورتی که من فلش نداشتم و فقط کابل کِیس و مانیتور رو نصب کردم ! که وارنش ثبت شده و من فلشی ندارم جز فلشی که توش فیلم بود و ایشون گفت اونو نمیخوام ! الان شما بلد نیستید چک پی سی کنید منو اف پی 300 میکنید؟ جالبه!

و وقتی چک پی سی ایشون تموم شد من نتم گوشیم به کامپیوتر وصل بود با کابل بعد کنده شد و نت من قطع شد و سریعم اومدم اگر خودمو کرش داده بودم از تی اسم میرفتم بیرون که نرفتم و بالافاصله لاگین کردم! همچنین کرش بدی معمولا یه پنج مین طول میکشه نتت وصل شه که من 10 ثانیه طول کشید و دوباره وصل کردم!

کنترل سیستم:

سیستم‌های بازیکن های مشکوک به استفاده از نرم‌افزارهای تقلب و مودهای غیرمجاز میتوانند توسط ادمین‌ها کنترل شوند.
رد کردن درخواست کنترل و عدم همکاری (خروج از بازی، crash دادن خود، ایجاد مزاحمت برای ادمین هنگام کنترل و سایر موقعیت های مشابه) قابل مجازات است (مجازات: 7 روز محرومیت).
مجازات تکرار آن برای بار دوم 14 روز محرومیت و برای بار سوم 30 روز محرومیت می باشد.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

شما درمورد استثنائات تعیین و تکلیف نمیکنید دوست عزیز! به اندازه کافی دلیل بوده تا این استثنا شامل شما بشه...

لینک به دیدگاه

پس شما هم تعیین و تکلیف نمیکنید و باید از Founder مجموعه بپرسید و کارتون رو انجام بدید! والا ما کاری انجام ندادیم بعد 4 روز خراب بودن پی سی، همون موقع یه جی تی ای بندیکم و سمپ نصبیدم اومدم وار که وار اول+2 وار دوم +3 بودم، و وقتی اومدن چک پی سی بنده بعده اینکه همه پوشه هارو گشتن به طور اتفاقی کابل گوشیم که اینترنت وصل بود(چون 9:30 پی سی و گرفتم و 10 وار بود نت گوشیو وصل کرده بودم که سریع دانلود شه) قطع شد و بنده بن شدم! این هیچ انبن کردیم و دیدیم که مارو اف پی 300 کردن ! دلیلاشو با مدرک بفرستید به Founder

دست خودتون نیست وقتی AGSA بیاد میفهمیم کی چیتر هست که چیتر نیست ! و منی که کلا سه بار به دلیل چیت بن شدم(یه بارشو که مدرک دادم بازم آنبن نکردید که معلوم بود نمیخوایید سوپروایزر خود رو مجازات کنید)! 

در مواردی که مجازاتی برای اعمال در قانون در نظر گرفته نشده است ادمین‌ها با هماهنگی با مدیران تصمیم گیرنده هستند.

قوانین عمومی هم اینو نوشته منتها شما با مشکلی که با دسته متوسطی Storm دارید و به علت اینکه مدام در حال Best mafia شدنیم اینکارارو میکنید و اشکالی نداره به کارتون ادامه بدید ! شما که خودتون ادمین هستید نوشته با مدیران سرور(چون که شما منیجر هستید و تنها رنک بالاتر از خودتون Founder هست باید با Founder مشورت میکردید! )

لینک به دیدگاه

من نیازی به مشورت کردن ندارم! من پاسخگوی شکایات خودمم هستم عزیز...

قوانین رو من نوشتم بعد برای اجرای قوانین باید هماهنگ کنم؟ مدیریتی که در قوانین نوشته شده = بنده! نه Founder!

مدیریت دارای بالاترین سطح مدیریتی پس از موئسس بوده که به نوعی مسئول تمامی سیاست‌های مدیریتی و قوانین مجموعه می باشد. او مسئول تمامی قسمت‌های تیم کارکنان بوده و مستقیماً بر ورود و خروج افراد به تیم کارکنان و همچنین شکایات و اخطارهای مربوطه نظارت می کند. او همچنین مسئول پیشنهادات و انتقادات وارده بر خود، سیاست‌ها و تیم کارکنان می باشد.

• دوست دارم که 4
  • چی چی 1

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Shayan گفته است:

من نیازی به مشورت کردن ندارم! من پاسخگوی شکایات خودمم هستم عزیز...

قوانین رو من نوشتم بعد برای اجرای قوانین باید هماهنگ کنم؟ مدیریتی که در قوانین نوشته شده = بنده! نه Founder!

مدیریت دارای بالاترین سطح مدیریتی پس از موئسس بوده که به نوعی مسئول تمامی سیاست‌های مدیریتی و قوانین مجموعه می باشد. او مسئول تمامی قسمت‌های تیم کارکنان بوده و مستقیماً بر ورود و خروج افراد به تیم کارکنان و همچنین شکایات و اخطارهای مربوطه نظارت می کند. او همچنین مسئول پیشنهادات و انتقادات وارده بر خود، سیاست‌ها و تیم کارکنان می باشد.

درود مجدد خدمت شما

منم مشکلی ندارم ولی کجای قوانین نوشته که کسی به Reason: Adame hamkari dar controle pc بن میشه باید Fp 300 بشه؟!

در ضمن شما بعضی قوانین وار رو که از خیلی وقت پیش هستو دارید عوض میکنید ! چه نیازی هست که بنده وقتی وار میدم بعد هیچی پیدا نمیکنید اف پی 300 بدید؟!

لطفا مدرک و دلیل بیارید برای این کارتون. قوانینو شما نوشتید ولی جایی ننوشته که اف پی 300 باید بشید، و همچنین Founder جوابگوی شکایت ها باید باشه که چون با شما دوست صمیمی هست شکایت من با اینکه درستم هست قبول نخواهد شد !

چرا وقتی BlackJustice مولتی کشید (اتفاقا مولتیشم لیدر سرور هست) هیچ مجازاتی تعیین نشد؟

چرا وقتی Keshish به دلیل چیت بن شد الان اکانت IR.Wizard دستشه و میاد تو وارا؟ (همین دیشب هم اومد) 

بازم میخوایید بگم از کوچکترین مسائل وار ها که شما هیچ رسیدگی نمیکنید و منتظرید لست استورم کِی اومد وار، کی بَد زد ، کی چک پی سی میشه، کِی بست دسته متوسط میشن ، کِی تو وارا میاد تا سریع بیایید گیم و بگید نه  بنش کن اف پی 300 اشم بکن 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...