رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Reject کردن تست بدون AV

reza7801

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

HO3IN_wow.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

SamaN.GH.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: - - - - - -

• توضیحات: رفتم به ایشون گفتم تست یکم بعد رفتیم داخل HOuse ایشون بعد گفت اول دوعل ما رفتیم دوعل 4 بار دوعل گرفت 4 بارش رو باختم در صورتی که باره اول باید ایشون AV میدادند و بعد تست سوال ها رو شروع کنه ولی ایشون Reject دادن

• مدارک (فیلم یا عکس):  فیلم - PW: 0000

http://s8.picofile.com/file/8328878826/Film_Duel_HO3IN_WOW_2018_6_11.rar.html

فقط یکم fps پایین بود

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی محترم! بنده اول از شما تست  Duel گرفتم (طبق قوانین یک بار M4 و یک بار Deagle) شما برای قبول شدن باید 50درصد از خون بنده رو میزدید که متاسفانه قادر به انجام این کار نشدید! (مدارک خودتون این موضوع را نشان میدهند

در ضمن بنده باید 2بار تست بگیرم اما از شما 2بار دیگر (به طور اضافی گرفتم) که شانس خود را دوباره امتحان کنید! ولی باز هم ناموفق بودید. 

امیدوارم در درخواست های بعدی مهارت خود را افزایش دهید و همچنین FPS خودتون هم درست کنید.

+: موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد به شما در صورتی خودتون دارید میگید 50 درصد خون شما باید کم شود تلاش اخر که من زدم زیره 50 شد ولی متاسفانه شما من را  Reject  دادید .

با تشکر.

لینک به دیدگاه

1- - سلامی مجدد به شما در صورتی خودتون دارید میگید 50 درصد خون شما باید کم شود تلاش اخر که من زدم زیره 50 شد ولی متاسفانه شما من را  Reject  دادید و اینکه من نتونستم 2 بار رو بزنم شما باید  AV رو میدادید و سوال هارو شروع میکردید

و اینکه در بازی از Helper پرسیدم که اگر دوعل ببازم چی میشه؟ گفتن AV از ادمین NavidSilent عم پرسیدم همینطور که گزارش (Report) و درخواست کمک (Helpme) ظبط میشه از اقایه  Shayan  میخواهم که Report و Helpme من را چک کنند و موضوع را بررسی کنند.

2- مهارت کم نبوده و FPS ام که میدنین بخاطره FPS بود نتونستم قبلا هم دسته متوسط بودم تست دوعل دادم قبول هم شدم! و اینکه چند وقته من هم در دسته متوسط نیستم,  و اینکه من شاید پول نداشته باشم که بتونم CPU قوی بخرم و اینکه FPS درگیر میشه رو بگم خودتون فیلم از دوعل اگر دارید در این موضوع بفرستید و اینکه در قوانین هم بوده فیلم استفاده از تفنگ باید بگیرید نه تنها من!!

و براتون بگم شما میگید اره ماله همه اینطور میشه و اگر فیلم شما فعال بوده شما هم لگ میشدید!!

3- و اینکه و من در فیلم خودم با M4 حداقل 50 درصد خون شما رو کم کردم ولی شما دارایه Exter Hp بودید که همین باعث میشود در فیلم نشان ندهد و اینکه من درخواست فیلم دارم.

4- میخوام بگم اگر شما در دفعه های قبل از Exter HP استفاده نمیکردید 50 درصد خونتون رو زدم.

و شما فیلم خودتون رو درست بدونه ویرایش  اراعه بدید به اینجا

باشد که عاقل و رستگار شویم، آمین.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

@reza7801 عزیز ما با کسی دشمنی نداریم و همه برای ما در موقع تست در یک سطح هستند! (حتی در فیلم اول خودتون در چت ها هم میبینید بنده راه کار های افزایش FPS رو به شما توضیح داده ام)

در ۱ ساعت قبل، reza7801 گفته است:

سلامی مجدد به شما در صورتی خودتون دارید میگید 50 درصد خون شما باید کم شود تلاش اخر که من زدم زیره 50 شد ولی متاسفانه شما من را  Reject  دادید .

در فیلمی که خودتون قرار دادید نشان میدهد که در Duel Deagle شما حتی یک تیر هم به بنده نزدید و در Duel M4 (بنده Extra Hp ندشتم در فیلم خودتون واضح است) شما نزدیک به 20 درصد از خون بنده را از بین بردید.

فکر کنم توضیحات کامل بوده و قضاوت با Manager @Shayan است.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

لیدر میتواند در تست دوئل هم با AV و هم با Reject پاسخ دهد.

کار لیدر مربوطه صحیح بوده و شکایت شما رد می شود.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...