رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

دو پیشنهاد بسیار مهم و جنجالی از طرف KARLO به رئیس مجموعه جهت بهبود وضعیت نابسامان سرور

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و درود به همه اعضای عزیز آرساکیا گیم، بعد مدتی طولانی با یک تاپیک جنجالی دیگه برگشتم به امید تغییرات مثبت در سرور
همونطور که درجریان هستید سرور در وضعیت مطلوبی قرار نداره و تعداد پلیر ها خیلی کمتر از قدیم شده، خوشبختانه KARLO اینجاست که براتون مشکلات رو ریشه یابی کنه و علت و راه حل رو بگه امیدوارم همه چیز مثل قدیم بشه...

موضوع اول: 
میدونم باز کردن یک زخم قدیمی کار درستی نیست اما تنها راه شروع جراحی و در آوردن این توده سرطانی همینه که بنده به موضوعی که سال ها پیش درموردش صحبت کردم اشاره کنم! 
در سال 2020 یادمه همیشه سرور شلوغ و پر از پلیر بود و همه در حال ماهیگیری بودن و مثلا بازیکنان 10 تا 10 تا کنار هم میایستادن و ماهیگیری میکردن و با همدیگه توی میکروفون صحبت میکردن و کلی لذت میبردن حتی یادمه یکبار میخواستم وارد سرور بشم و ظرفیت 1000 نفری پر شده بود و برام نوشت باید صبر کنم یکی بیاد بیرون! 
اما در سال 2021 تاریخ دقیقش رو یادم نیست جناب آقای Ali موسس سرور تصمیم گرفتن تغییرات اساسی در سیستم ماهیگیری ایجاد کنند که در نهایت باعث کاهش شدید درآمد ماهیگیری شده بود و علت نارضایتی بسیاری از بازیکنان از جمله من بود و در همان روز های اول بنده تاپیکی باز کردم که تا الان بیش از 7 هزار بازدید خورده و جز پر بازدید ترین تاپیک های سرور هست و این مسئله خودش گواهی بر حرف منه که هیچکس از وضعیت موجود راضی نیست 

علت اینکه شغل ماهیگیری بسیار بسیار پر اهمیته در سرور اینه که:
بازیکنان موقعی که در حال ماهیگیری هستن کنار هم وایمیستن و با همدیگه صحبت میکنن، ممکنه دوست های جدید پیدا کنن، بعضیا ممکنه روی میکروفون آهنگ بزارن، بعضیا برنامه دزدی از بانک رو میچینن و 8 نفر بر میدارن میرن، بعضیا با ماشینشون بقیه رو میرسونن، بعضیا حتی برای شوخی Kamikaze میکنن! 
بعضیا با یک اسلحه بقیه رو میکشن و کار به درگیری میکشه 
اینه که بسیار کار باحالی هست مثل یکجور دورهمی میمونه در سرور و دیگه بازیکنان تنها نیستن و در کنارش یک درآمد خوبی هم باید داشته باشن که انگیزه داشته باشن کار رو ادامه بدن و ماشین یا خونه مورد علاقه خودشون رو بخرن... و درواقع در محل های ماهیگیری زندگی انگار جریان داره!
وقتی یک همچین فرصتی رو از همه سلب کنیم قطعا دیگه دوست های جدید پیدا کردن خیلی سخت تر میشه، بازیکنان انگیزه ندارن که خونه و ماشین بخرن چون گرونه و درآمدشون کمه و وقتی ببینن توی بازی هم مثل دنیای واقعی هزار تا بد بختی ریخته سرشون و دیگه مثل قدیم تفریحی وجود نداره و همش تنهایی باید برن سوار ماشین زباله بر یا اتوبوس بشن، قطعا ول میکنن میرن سرور رو 
چون دیگه وضعیت سرور جوری شده که هرچقدرم کار کنی به هیچ جا نمیرسی 

اینه که خواهش میکنم اگر میخواید سرور درست بشه درآمد ماهیگیری رو افزایش بدید و به نظرم با توجه به اینکه الان خونه و ماشین هم گرون تر از سابق شده از چیزی که قبلا بود هم بیشتر افزایش بدید و یک جزیره رایگان درست کنید کنار LS تا مردم بیان اونجا راحت ماهی بگیرن مثل قدیم، حداقل به صورت امتحانی یه چند ماه این کار رو انجام بدید و تاثیرات مثبتش رو ببینید! البته اگر میخواید سرور درست بشه...

موضوع دوم: 
--- کمی سخت گیری کمتر در زمینه قانون موزیک روی میکروفون  ---
درسته قبول دارم که میفرمایید کیفیت صدای موزیکی که از طریق میکروفون بیاد پایینه اما من یک راه حل برای این مسئله به شما معرفی میکنم 
همونطور که اکثر گیمیر های حرفه ایی میدونن یک نرم افزار وجود داره به اسم Soundpad که از طریق این نرم افزار میشه صدای موزیک یا فایل صوتی رو به صورت مستقیم و نرم افزاری به درایور میکروفون وصل کرد و هیییچ گونه صدای اضافه یا نویزی دیگه شنیده نمیشه و این نرم افزار بسیار عالیه در این زمینه و وقتی از این نرم افزار استفاده میشه دقیقا برای شنونده عین این میمونه که داره از سیستم خودش اون موزیک رو پلی میکنه و حتی قابلیت کم و زیاد کردن صدای موزیک توی میکروفون هم وجود داره
این مسئله هم میتونه باعث سرگرمی بیشتر بازیکنان بشه 
https://store.steampowered.com/app/629520/Soundpad/

موضوع سوم: 
== خواهش میکنم موضوع اول را جدی بگیرید ==

ممنون میشم دوستان نظرشون رو بگن 

@Ali   @Taaj   @mohamad12344   @Rony   @N0B0DY   @iDeaTH   @Somyri   @angel   @Yaxun   @OmidGH   @iKinG   @Mahdi91   @SoheiI   @Yoda   @Meli   @LeoNarD   @Farab   @Xtra    @scorpro1234   @amirjaxon   @korush1386   @mhyr1384   @RIPMOHAMMAD   @Original   @Smoke   @mmd160   @Felatios   @s1tako @VARTOLU    @PayamKingG
@Glares   @DiViNePoWeR   @RudeGod   @RudeBoY   @RuBicK   @AmiN   @AminsVn   @maahii   @Mary   @MarCiN   @YaS   @Kiyarash   @FaTeH   @ZombieRanger   @Zombie   @ZombieScray   @RealBadMan   @LEOJOON   @Leodor   @Leomatyx   @Leon   @LeoNarD   @aliwolf22   @AliwolfMD   @SFC   @MEGA007   @Ali1382   @antoomi   @Rahan1388   @mohamad109333   
Bnjamin@ MASIH @PabloEscobar @Mahdi91 @Yoda @iErfaN @Plato @MOBA @RIPMOHAMMAD @iAriyan @antoomi 

@Spartan @ZombieRanger @AliAgent @Evan @pouria0jm @SuperMAN @BuTleR @Ostad @Mary @AmyLee @NewT 

@Javi @Luciano @Cuthbert @Sobi @SaLVaDoR @Tahdid
 @SajAli @emadasiaban @ORTEGA @LoyaL @SaLiOne @MetalHeart @aryan82 @SFC @Cake @Rubix @ALITA @Arshiyashams3897 @Tiory @Liberty @FcPoker @AlBeRT @3ezar @Thisispooya @iLeytoM @Olden @YoNigga @TheBig @Danir @AminsVn @NiCuLaS @KulaK @Farab @Reyhne @Kiyarash @PabloEscobar @Dani @Angelips @VaRan @iMoBiN @RealSlimShady @AliAgent @Professor @tigermaster @Reject @OmidGH @EBi @Monty @Amiiir @iMahDi @AryaS @vortex123 @Wick @Awsl @VARTOLU @MarSeL @sajjadfd @djamer @Toofan @WilsonRGR @iHeCToR @Lazyboy @DarkSide @BiG @Cyborg @Radan @Edwardo @BADMAN @mns @RoseRain @Mistress @Hardness @HunterBoY @Forget @Ryse @KingArshiya @Rezza @Universe @MyOwnRules @AliBozorG
@Somyri 

KARLO.png

سفید عین کف بهشت، اما هنو بغض تو گلو منه چه زشت! 🙁

11228

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

پیشنهادات جالبه 

موافقم

Champ.png

respect.png
............
.......................................................................

.𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷'𝓽 𝓒𝓱𝓪𝓷𝓰𝓮 𝓦𝓱𝓪𝓽'𝓼 𝓓𝓸𝓷𝓮, 𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷 𝓞𝓷𝓵𝔂 𝓜𝓸𝓿𝓮 𝓞𝓷

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، Buff گفته است:

درود

پیشنهادات جالبه 

موافقم

ممنونم، من که دیگه نمیام تو بازی برای کسایی که بعدا میخوان بازی کن گفتم

KARLO.png

11228

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، KARLO گفته است:

با سلام و درود به همه اعضای عزیز آرساکیا گیم، بعد مدتی طولانی با یک تاپیک جنجالی دیگه برگشتم به امید تغییرات مثبت در سرور
همونطور که درجریان هستید سرور در وضعیت مطلوبی قرار نداره و تعداد پلیر ها خیلی کمتر از قدیم شده، خوشبختانه KARLO اینجاست که براتون مشکلات رو ریشه یابی کنه و علت و راه حل رو بگه امیدوارم همه چیز مثل قدیم بشه...

موضوع اول: 
میدونم باز کردن یک زخم قدیمی کار درستی نیست اما تنها راه شروع جراحی و در آوردن این توده سرطانی همینه که بنده به موضوعی که سال ها پیش درموردش صحبت کردم اشاره کنم! 
در سال 2020 یادمه همیشه سرور شلوغ و پر از پلیر بود و همه در حال ماهیگیری بودن و مثلا بازیکنان 10 تا 10 تا کنار هم میایستادن و ماهیگیری میکردن و با همدیگه توی میکروفون صحبت میکردن و کلی لذت میبردن حتی یادمه یکبار میخواستم وارد سرور بشم و ظرفیت 1000 نفری پر شده بود و برام نوشت باید صبر کنم یکی بیاد بیرون! 
اما در سال 2021 تاریخ دقیقش رو یادم نیست جناب آقای Ali موسس سرور تصمیم گرفتن تغییرات اساسی در سیستم ماهیگیری ایجاد کنند که در نهایت باعث کاهش شدید درآمد ماهیگیری شده بود و علت نارضایتی بسیاری از بازیکنان از جمله من بود و در همان روز های اول بنده تاپیکی باز کردم که تا الان بیش از 7 هزار بازدید خورده و جز پر بازدید ترین تاپیک های سرور هست و این مسئله خودش گواهی بر حرف منه که هیچکس از وضعیت موجود راضی نیست 

بازیکنان موقعی که در حال ماهیگیری هستن کنار هم وایمیستن و با همدیگه صحبت میکنن، ممکنه دوست های جدید پیدا کنن، بعضیا ممکنه روی میکروفون آهنگ بزارن، بعضیا برنامه دزدی از بانک رو میچینن و 8 نفر بر میدارن میرن، بعضیا با ماشینشون بقیه رو میرسونن، بعضیا حتی برای شوخی Kamikaze میکنن! 
اینه که بسیار کار باحالی هست مثل یکجور دورهمی میمونه در سرور و دیگه بازیکنان تنها نیستن و در کنارش یک درآمد خوبی هم باید داشته باشن که انگیزه داشته باشن کار رو ادامه بدن و ماشین یا خونه مورد علاقه خودشون رو بخرن... و درواقع در محل های ماهیگیری زندگی انگار جریان داره!
وقتی یک همچین فرصتی رو از همه سلب کنیم قطعا دیگه دوست های جدید پیدا کردن خیلی سخت تر میشه، بازیکنان انگیزه ندارن که خونه و ماشین بخرن چون گرونه و درآمدشون کمه و وقتی ببینن توی بازی هم مثل دنیای واقعی هزار تا بد بختی ریخته سرشون و دیگه مثل قدیم تفریحی وجود نداره و همش تنهایی باید برن سوار ماشین زباله بر یا اتوبوس بشن، قطعا ول میکنن میرن سرور رو 

اینه که خواهش میکنم اگر میخواید سرور درست بشه درآمد ماهیگیری رو افزایش بدید و به نظرم با توجه به اینکه الان خونه و ماشین هم گرون تر از سابق شده از چیزی که قبلا بود هم بیشتر افزایش بدید و یک جزیره رایگان درست کنید کنار LS تا مردم بیان اونجا راحت ماهی بگیرن مثل قدیم، حداقل به صورت امتحانی یه چند ماه این کار رو انجام بدید و تاثیرات مثبتش رو ببینید! البته اگر میخواید سرور درست بشه...

موضوع دوم: 
درسته قبول دارم که میفرمایید کیفیت صدای موزیکی که از طریق میکروفون بیاد پایینه اما من یک راه حل برای این مسئله به شما معرفی میکنم 
همونطور که اکثر گیمیر های حرفه ایی میدونن یک نرم افزار وجود داره به اسم Soundpad که از طریق این نرم افزار میشه صدای موزیک یا فایل صوتی رو به صورت مستقیم و نرم افزاری به درایور میکروفون وصل کرد و هیییچ گونه صدای اضافه یا نویزی دیگه شنیده نمیشه و این نرم افزار بسیار عالیه در این زمینه و وقتی از این نرم افزار استفاده میشه دقیقا برای شنونده عین این میمونه که داره از سیستم خودش اون موزیک رو پلی میکنه و حتی قابلیت کم و زیاد کردن صدای موزیک توی میکروفون هم وجود داره

موضوع سوم: 

@Ali   @Taaj   @mohamad12344   @Rony   @N0B0DY   @iDeaTH   @Somyri   @angel   @Yaxun   @OmidGH   @iKinG   @Mahdi91   @SoheiI   @Yoda   @Meli   @LeoNarD   @Farab   @Xtra    @scorpro1234   @amirjaxon   @korush1386   @mhyr1384   @RIPMOHAMMAD   @Original   @Smoke   @mmd160   @Felatios   @s1tako @VARTOLU    @PayamKingG
@Glares   @DiViNePoWeR   @RudeGod   @RudeBoY   @RuBicK   @AmiN   @AminsVn   @maahii   @Mary   @MarCiN   @YaS   @Kiyarash   @FaTeH   @ZombieRanger   @Zombie   @ZombieScray   @RealBadMan   @LEOJOON   @Leodor   @Leomatyx   @Leon   @LeoNarD   @aliwolf22   @AliwolfMD   @SFC   @MEGA007   @Ali1382   @antoomi   @Rahan1388   @mohamad109333   
Bnjamin@ MASIH @PabloEscobar @Mahdi91 @Yoda @iErfaN @Plato @MOBA @RIPMOHAMMAD @iAriyan @antoomi 

@Spartan @ZombieRanger @AliAgent @Evan @pouria0jm @SuperMAN @BuTleR @Ostad @Mary @AmyLee @NewT 

@SajAli @emadasiaban @ORTEGA @LoyaL @SaLiOne @MetalHeart @aryan82 @SFC @Cake @Rubix @ALITA @Arshiyashams3897 @Tiory @Liberty @FcPoker @AlBeRT @3ezar @Thisispooya @iLeytoM @Olden @YoNigga @TheBig @Danir @AminsVn @NiCuLaS @KulaK @Farab @Reyhne @Kiyarash @PabloEscobar @Dani @Angelips @VaRan @iMoBiN @RealSlimShady @AliAgent @Professor @tigermaster @Reject @OmidGH @EBi @Monty @Amiiir @iMahDi @AryaS @vortex123 @Wick @Awsl @VARTOLU @MarSeL @sajjadfd @djamer @Toofan @WilsonRGR @iHeCToR @Lazyboy @DarkSide @BiG @Cyborg @Radan @Edwardo @BADMAN @mns @RoseRain @Mistress @Hardness @HunterBoY @Forget @Ryse @KingArshiya @Rezza @Universe @MyOwnRules @AliBozorG
@Somyri 

سلام داداش گلم.

یک اینکه خیلی باحاله که بعد از این همه مدت که پلی دادی هنوز موندی و پیشنهاد میدی

به نظرم علی بیشتر باید به پیشنهادات شما عمل کنه چون از گذشته با سرور بودید و چیزایه زیادی رو تجربه کردید.

دو اینکه من یه دوستی داشتم که خیلی قدیمی بود اونم می گفت که ماهیگیری درامد خیلی خوبی داشت به طوری که تمام ماشینا و خیلی چیزا رو با پول ماهی گیری گرفته.

و با پیشنهاد اولت موافقم.

سوم اینکه پیشنهاد دومت بد نیست ولی اگه قراره اینطوری باشه پس باید قوانینی باشه که کنترل کنه چون همیجوری روی مخه که تو آرامش مثلا یکی لرستانی گذاشته بعد داره دعوا هم میگیره.

پیشنهاد دومت هم اگه کمی اصلاح بشه موافقم.

امیدوارم بازم پیشنهادات خوبی بدی.

موفق موید باشی.

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، ijoker گفته است:

سلام داداش گلم.

یک اینکه خیلی باحاله که بعد از این همه مدت که پلی دادی هنوز موندی و پیشنهاد میدی

به نظرم علی بیشتر باید به پیشنهادات شما عمل کنه چون از گذشته با سرور بودید و چیزایه زیادی رو تجربه کردید.

دو اینکه من یه دوستی داشتم که خیلی قدیمی بود اونم می گفت که ماهیگیری درامد خیلی خوبی داشت به طوری که تمام ماشینا و خیلی چیزا رو با پول ماهی گیری گرفته.

و با پیشنهاد اولت موافقم.

سوم اینکه پیشنهاد دومت بد نیست ولی اگه قراره اینطوری باشه پس باید قوانینی باشه که کنترل کنه چون همیجوری روی مخه که تو آرامش مثلا یکی لرستانی گذاشته بعد داره دعوا هم میگیره.

پیشنهاد دومت هم اگه کمی اصلاح بشه موافقم.

امیدوارم بازم پیشنهادات خوبی بدی.

موفق موید باشی.

ممنون قربان شما🌹

KARLO.png

11228

لینک به دیدگاه

درود

پیشنهادات خوبیه

موافقم

tsunami.png
...................................................................
Alonso.png
respect.png
Champ.png
...................................................................

𝓣𝓱𝓮𝔂 𝓒𝓪𝓷 𝓝𝓮𝓿𝓮𝓻 𝓑𝓻𝓮𝓪𝓴 𝓤𝓼 𝓓𝓸𝔀𝓷 𝓑𝓮𝓬𝓪𝓾𝓼𝓮 𝓦𝓮𝓻𝓮 𝓖𝓸𝓵𝓭𝓮𝓝

لینک به دیدگاه

درود

موافق هستم

@LordMeysam یادته نوروز 1403 رفتیم جزیره ال وی ماهیگیری ؟ برای اولین بار اونجا لایسنس ماهی گیری برام گرفتی 😁

𝐓𝐡𝐞 𝐆𝐥𝐚𝐝𝐢𝐚𝐓𝐨𝐫𝐬 𝐀𝐫𝐞 𝐒𝐭𝐢𝐥𝐥 𝐀𝐥𝐢𝐯𝐞

لینک به دیدگاه

بشدت موافقم. (+)

چند تا از بهترین دوستانمو از همین ماهیگیری پیدا کردم اون زمان دوستی بیشتر بود فحاشی خیلی خیلی کمتر بود.

توی فیش همه کار انجام میدادیم از اسکیل آپ دراگ بگیر تا اکتیویتی فکشن ها مخصوصا Si و Medic.

بهترین دوران سرور مخصوصا برای پلیر های تازه وارد دوران فیش بود چقدر میگفتیمو میخندیدیم چقدر آدمای مثبت و باشخصیت بود اون زمان.

1 ساعت قبل، TheReza گفته است:

@LordMeysam یادته نوروز 1403 رفتیم جزیره ال وی ماهیگیری ؟ برای اولین بار اونجا لایسنس ماهی گیری برام گرفتی 😁

با اینکه 2 3 نفر بودیم ولی دیدی چقدر خوب بود چقدر حرف زدیم.

اونجاست که دیگه وارد یک دنیای دیگه ای میشی و کلا از زندگی واقعیت از غمو غصه هات کلا جدا میشی.

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، KARLO گفته است:

موضوع اول: 

موضوع دوم: 

موضوع سوم: 

@Somyri 

منم سال ۲۰۲۰ رو یادم با الان مقایسه میکنی سردرد میگری از این همه کاری های منفی که تو سرور انجام شده ولی چه فاید علی به این ها اهمیت نمیده اگه اهمیت میداد سیرور عالی بود 

لینک به دیدگاه

نمیدونم الان دیگه پلی میدی یا نه ولی اینجا دیگه اونجای قبلی نیست

که بشه این موارد رو روش پیاده کرد ...

اینجا دیگه مثل قدیم نیست که همه دور هم بازی کنن و از تمام تایمشون لذت ببرن، دلیلشم همه میدونن

و نیاز به گفتن نیست ...

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

خیلی باحال بود میخندیدیم کیل میدادیم همو ولی هرکسی فکر منفعت خودش شده و همین باعث شده که لذت بازی کردن و خندیدن از پلیرا گرفته بشه پیشنهاد خوبی دادین که  اشاره کرده بودم  ولی کسی اهمیت نمیده 

لینک به دیدگاه

چیزی که گفتید با ورود بازیکنان جدید دیگه بدرد نمیخوره

ایجاد آلودگی صوتی، بی نظمی،  فحاشی، تخریب اقتصاد، کلاهبرداری، آزار و اذیت و ...

بازیکنان جدید دیگه چیزی به نام دورهمی سالم رو نمیزارن ایجاد کنیم

منتظر خبر های خوب باشید

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

اره فیش واقعاً هم سرگرم کننده بود و پول خوبی هم به همراه داشت و سرور هم شلوغ بود همه هم بچه های قدیمی سن بالا ولی خب متأسفانه همه ای قدیمی ها رفتن و همه چی تغییر کرد.

با این حالت و اوضاع فیش نیاد بهتره چون یکم سن سرور پایین اومده خب پلیر هستن یکم بی حوصله و...

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

(+)

𝑀𝓎 𝒜𝒸𝒸𝑜𝓊𝓃𝓉

Hercule.png

𝑀𝓎 𝐵𝓇𝑜𝓉𝒽𝑒𝓇

Ezy.png

Aris.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...