رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه کردن یک سری قابلیت به mayor

ارسال‌های توصیه شده

هر چند ماه شاهد این هستبم خیلب از دوستان برای کاندید بودن ثبت نام میکنن و چون زیاد کار خاصی جز جمع اوری پول تو سرور ندارن کسی حتی یادش نمیوفته رای بده زیاد یا کسی درگیر نیست

اگر اینجا رو یکم گسترش بدیم یعنی مثلا فکشن مایور یه جورایی همه نوع کار انجام بده مثل رسیدگی به وضع پلیس ها و وضع کردن قوانینی محدود در برابر خرید و فروش اینطوری یک شخص میتونه قیمت تعیین کنه برای گلد برای ماشین و یا خونه اینطوری هرج و مرج توی خرید و فروش پیش نمیاد و میتونن به راحتی خرید و فروش کنن یه قابلیت بزارید که این فکشن بتونه عضو لگیره و حتی بتونه به یک سری موازد زود تر رسیدگی کنه اینطوری احساس میکنم خیلی چیزا رو نظم میتونه باشه اگر وکیل هم یک جاب نباشد و یکی از بخش های این فکشن باشد بهتر میشه و اگه بشه دیگه بعد کشتن کسی اونو به زندان نبرد و دستگیرش کرد و یک قاضی به پرونده رسیدگی کنه هم به اندازه کاری که اون شخص کرده اون تایم به زندان میوفته و بعضی وقتا میبینم پلیسا سر بحث با یکی از عمد یه کاری میکنن طرف وانتد بدن بهش و تایم بیشتری زندان بمونه( منظور با همه نیست) اگر یک فکر برای فکشن مایور بکنید حس میکنم خیلی بهتر باشه و من پیشنهادی در این مورد ندیدم و رقابت سخت تر میشه و یک شهردار صرفا فقط بر اساس لول نمیاد بر اساس مسائل اقتصادی و تامین کردن وضعی خوب برای پلیر ها و حس میکنم اینطوری خیلی بهتر بشه

نظرتونو بدونم خیلی خوب میشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱۴۰۳/۳/۱۲ در 20:50، Nimaena گفته است:

هر چند ماه شاهد این هستبم خیلب از دوستان برای کاندید بودن ثبت نام میکنن و چون زیاد کار خاصی جز جمع اوری پول تو سرور ندارن کسی حتی یادش نمیوفته رای بده زیاد یا کسی درگیر نیست

اگر اینجا رو یکم گسترش بدیم یعنی مثلا فکشن مایور یه جورایی همه نوع کار انجام بده مثل رسیدگی به وضع پلیس ها و وضع کردن قوانینی محدود در برابر خرید و فروش اینطوری یک شخص میتونه قیمت تعیین کنه برای گلد برای ماشین و یا خونه اینطوری هرج و مرج توی خرید و فروش پیش نمیاد و میتونن به راحتی خرید و فروش کنن یه قابلیت بزارید که این فکشن بتونه عضو لگیره و حتی بتونه به یک سری موازد زود تر رسیدگی کنه اینطوری احساس میکنم خیلی چیزا رو نظم میتونه باشه اگر وکیل هم یک جاب نباشد و یکی از بخش های این فکشن باشد بهتر میشه و اگه بشه دیگه بعد کشتن کسی اونو به زندان نبرد و دستگیرش کرد و یک قاضی به پرونده رسیدگی کنه هم به اندازه کاری که اون شخص کرده اون تایم به زندان میوفته و بعضی وقتا میبینم پلیسا سر بحث با یکی از عمد یه کاری میکنن طرف وانتد بدن بهش و تایم بیشتری زندان بمونه( منظور با همه نیست) اگر یک فکر برای فکشن مایور بکنید حس میکنم خیلی بهتر باشه و من پیشنهادی در این مورد ندیدم و رقابت سخت تر میشه و یک شهردار صرفا فقط بر اساس لول نمیاد بر اساس مسائل اقتصادی و تامین کردن وضعی خوب برای پلیر ها و حس میکنم اینطوری خیلی بهتر بشه

نظرتونو بدونم خیلی خوب میشه.

سلام داداش گلم.

یک اینکه با نصف پیشنهاداتت مخالفم

دو اینکه با نصف دیگه موافقم ولی باید باز یه تغییراتی داد

مثلا شهردار بتونه برای خودش کابینه انتخاب بکنه و هرکس حالا بسته به اون کار، کارش رو در راستای اهداف و بهبود اوضای سرور انجام بده.

موفق باشی.

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%      

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، ijoker گفته است:

سلام داداش گلم.

یک اینکه با نصف پیشنهاداتت مخالفم

دو اینکه با نصف دیگه موافقم ولی باید باز یه تغییراتی داد

مثلا شهردار بتونه برای خودش کابینه انتخاب بکنه و هرکس حالا بسته به اون کار، کارش رو در راستای اهداف و بهبود اوضای سرور انجام بده.

موفق باشی.

خیلی ممنون که نظرتو گفتی واسم خیلی ارزشمنده این که گفتی کابینه میتونه پیشنهاد خوبی باشه چون رسیدگی به امور سرور و خرید و فروش کاری از دیت ادمینا بر نمیاد و تا حدی میتونن موافقت کنن اگه این کابینه تشکیل شه مثل یک دولت موقت راحت میشه به امور داخلی سرور رسید و هرچیزی در یک چهارچوب پیش بره و این امور امور محدودی هست که پلیر ها میتونن وضع کنن ولی چون همه توی این موارد نظر میدن به نظرم بهتره که یه کابینه باشه تا با یک نظر بک چیز بهبود پیدا کنه مثل قیمت گلد یا قیمت و اطلاعات خرید فروش ماشین اگر این تغییرات اعمال شه دیگه بحث و دعواایی نمیمونه برای هرچیزی قیمتی گذاشته میشه و همچیز طبق یک اقتصاد درست پیش میره و به نظرم اگه تغییر فیمت توی این موارد داشته باشیم هم میتونه پلیر هارو به چالش بکشه و این شرایط میتونهه خوب باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...