رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

djhamid66

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: dj_hamid66.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Whit%5BE%5D_BLoO%5BD%5D.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: mR.PoOyA.png

• توضیحات: همین طور که در ویس ها معلومه اقای shotgun1234 که الان اسمشون رو تغییر دادن به من میگه 1ملیون رو میفروشم 5 هزار تمن و میگه nrg دارم و 10 ملیون پول من در بعضی جا ها ویس ریکورد نکردم که گفت nrg رو میفروشم 10 هزار تمن و من رو تحریک میکرد و می گفت به mr.poOya (رفیقم) پول فروختم که در واقع دروغ میگفت .و در کنار shotgun1234 اقای mamad006 هم هست و ایشون هم میگه 1ملیون رو میدم 20 هزار تمن و با دوستش همکاری میکنه و همینتور که در مدارک معلومه ایشون(shotgun1234) به بنده شماره حساب هم داده و به من گفت پول واریز کن . من فکر میکنم قزیه واضح هست و نیازی به توضیح اضافه نیست ولی اگه مشکلی بود و من در تیم اسپیک انلاین هستم و پاسخگویه سوالات شما هستم.(بنده به ادمین misaQ در تیم اسپیک هم مدارک رو تحویل دادم و ایشون گفتن برسی میشه ولی من در فروم هم گزارش دادم اگه سوالی داشتید و من نبودم من کل ماجرارو برای ادمین misaQ توضیح دادم)

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8328692300/taliq_shotgun1234_iman_.rar.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...