رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

طبق اولویت تست نگرفتن و پارتی بازی - MinDConTrol

Killed

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Killed.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MinDConTrol.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: مورد اول: ایشون طبق اولیت بندی خودشون تست نگرفتن بازیکن Fleur در اولویت بندی نفر اول هست و همون طور که خودشون گفته بودند واسه هر تست به هر نفر 24 ساعت وقت میدهند تا فرد موردنظر داخل بازی بیان و ازشون تست  بگیرن (داخل ادامه تست قبلی که لیدر قبلی اولویت بندی کرده بود همینکارو کردن و به هر نفر 24 ساعت وقت دادند تا توی بازی حضور پیدا کنه و ازشون تست بگیرن واسه همین اینقدر طول کشید تا دوباره درخواست عضویت بگذارند (بخش مدارک چک شود)

مورد دوم: بازیکن Desolator که ازشون تست گرفته شده دوبار درخواست عضویت گذاشتند ولی درخواستشون رد نشده و قبول شده ولی حالا میرسیم به اصل مطلب که کاملا میفهمید این لیدر با من مشکل داره توی درخواست اول عضویت بازیکن Desolator ایشون هم مثل من جلوی روزانه چقدر بازی میکنید کلمه "ساعت" رو ننوشته بودند(من به دلیل اینکه جلوی روزانه چقدر بازی میکنید کلمه "ساعت" رو ننوشتم رد شد درخواستم و اماااا میرسیم به اصل مطلب پارتی بازی و زد و بندی که این بازیکن با هم داشتند

مورد اول: ایشون توی تاریخ سه شنبه درخواست عضویت اولیشون رو ثبت کردند و مثل من کلمه "ساعت" رو جلوی روزانه چقدر بازی میکنید ننوشتند ولی 48 ساعت بعد دقیقا یک ساعت قبل از اینکه لیدر نتیجه درخواست عضویت هارو بزاره ایشون دوباره پست گذاشتند و کلمه"ساعت"رو نوشتند(عکس سوم و چهارم) دقیقااا یک ساعت قبل از گذاشتن نتایج واقعا این دیگه خیلی ضایع بازی هست بچه دوساله هم کامل متوجه این قضیه میشه و یه نکته جالب دیگه هم این هست که بازیکن Desolator تنها عضوی از NG هستند که داخل لیست دوستان MinDConTrol حضور دارند واقعا خنده داره (مدارک چک شود)

توی عکس اولو دوم  میبینید که بازیکن Desolator که با اینکه طبق اولویت بندی نفر اول نبودند نفر اول ازشون تست گرفته شده(عکس دوم) تنها عضوی از NG هستند که داخل لیست دوتان لیدر هستند (عکس اول)

• مدارک (فیلم یا عکس): مدرک شماره اول:572429_24Screenshot-413-.png

مدارک مورد دوم عکس اول:7cd229_24Screenshot-414-.png

مدارک مورد دوم عکس دوم:ef6e29_24Screenshot-409-.png

مدارک مورد دوم عکس سوم:2de329_24Screenshot-407-.png

مدارک مورد دوم عکس چهارم:d8e929_24Screenshot-410-.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدارک و توضیحات ارسال خواهد شد.

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮                                                                                                                    𝓝𝓸 𝓸𝓷𝓮 𝓬𝓪𝓻𝓮𝓭 𝔀𝓱𝓸 𝓲 𝔀𝓪𝓼 𝓾𝓷𝓽𝓲𝓵 𝓲 𝓹𝓾𝓽 𝓸𝓷 𝓽𝓱𝓮 𝓶𝓪𝓼𝓴

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما

1- 

4 ساعت قبل، HajKotlet گفته است:

ایشون طبق اولیت بندی خودشون تست نگرفتن بازیکن Fleur در اولویت بندی نفر اول هست

به نسبت ظرفیت موجود در اقلیت میتواند از الویت های موجود تست بگیرند یعنی اگه 6نفر ظرفیت موجود است میتونن از نفر 5 6 تست بگیرند

2-

بازیکن Desolator که ازشون تست گرفته شده دوبار درخواست عضویت گذاشتند ولی درخواستشون رد نشده و قبول شده ولی حالا میرسیم به اصل مطلب که کاملا میفهمید این لیدر با من مشکل داره توی درخواست اول عضویت بازیکن Desolator ایشون هم مثل من جلوی روزانه چقدر بازی میکنید کلمه "ساعت" رو ننوشته بودند(من به دلیل اینکه جلوی روزانه چقدر بازی میکنید کلمه "ساعت" رو ننوشتم رد شد درخواستم و اماااا میرسیم به اصل مطلب پارتی بازی و زد و بندی که این بازیکن با هم داشتند

نقل قول

حداقل شرایط مورد نیاز:

- داشتن سطح +15

- سطح 5 در مهارت شغل کارآگاه (Detective)

- اعتماد به نفس

- فعال بودن

- پر کردن کل فرم

- توانایی تشخیص اشتباه و درست کردن آن

- داشتن مقام 2 در یکی از اقلیت های ملایم و داشتن مقام 2 در یکی از اقلیت های متوسط (مقام Leader یا Sub-Leader محسوب نمی شوند و حتماً باید مقام بالای 2 کسب شده باشد)

3-

کلمه "ساعت" رو ننوشتم رد شد

شما موظف هستید کامل فرم رو پر کنین

وقتی ساعت ننویسید یعنی چی؟ مفهوم چی میشه؟ 1روز ،1 دقیقه ،1 ثانیه ،1 سال 

4-

ایشون توی تاریخ سه شنبه درخواست عضویت اولیشون رو ثبت کردند و مثل من کلمه "ساعت" رو جلوی روزانه چقدر بازی میکنید ننوشتند ولی 48 ساعت بعد دقیقا یک ساعت قبل از اینکه لیدر نتیجه درخواست عضویت هارو بزاره ایشون دوباره پست گذاشتند و کلمه"ساعت"رو نوشتند(عکس سوم و چهارم) دقیقااا یک ساعت قبل از گذاشتن نتایج واقعا این دیگه خیلی ضایع بازی هست بچه دوساله هم کامل متوجه این قضیه میشه و یه نکته جالب دیگه هم این هست که بازیکن Desolator تنها عضوی از NG هستند که داخل لیست دوستان MinDConTrol حضور دارند واقعا خنده داره (مدارک چک شود)

ما نمیتونیم بگیم چون یک ساعت قبل از بسته شدن پست عضویت  دوباره درخواست گذاشتند پارتی بازی صورت گرفته.

ولی با این حال مدرک تست بررسی میشود.

واما این تاپیک برای پاسخ نهایی تا زمان چک کردن مدارک تست باز می ماند.

XFaCToR.png

لینک به دیدگاه

@XFaCToRچرا به این نکته که برخی از بازیکنان مثل Desolator دوبار پست عضویت گذاشتند توجه نمیکنید؟ داخل قوانین نوشته پست عضویت رو دوبار ارسال کنیم پست رد میشه ولی لیدر رد نکرده درخواست عضویتشون رو و بازیکن الان داخل NG هست

• هاها 1
لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، HajKotlet گفته است:

@XFaCToRچرا به این نکته که برخی از بازیکنان مثل Desolator دوبار پست عضویت گذاشتند توجه نمیکنید؟ داخل قوانین نوشته پست عضویت رو دوبار ارسال کنیم پست رد میشه ولی لیدر رد نکرده درخواست عضویتشون رو و بازیکن الان داخل NG هست

ایشون اسپم و یا بی دلیل پستی ارسال نکردند که بخواد رد شه

خیلی ها بودند که بار دوم ارسال کردند و قبول شدند پس در نتیجه مشکلی ندارد 

مدرک تست بررسی شد مشکلی وجود نداشت

شکایت شما رد شد.

موفق باشید بسته شد.

XFaCToR.png

لینک به دیدگاه

• XFaCToR موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...