رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Non-rp - Neokill

xNicolas

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: xNicolas.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: neokill.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ----

• توضیحات:  در مدارک ارسالی و در عکس اول جریمه سرعت غیرمجاز به این بازیکن داده شد و پرداخت شد . در عکس دوم که سرعت غیر مجاز در چند دقیقه بعد  (جریمه نقدی + مسدودیت گواهینامه ) را شامل میشود ، که این بازیکن از دستور Relog/ استفاده کرده و از بازی خارج شده اند . (مدرک ارسالی سوم که حاوی دو فیلم ادغام شده میباشد نشان میدهد که این بازیکن بعد از تعقیب و گریز و دریافت 2 MT/ از بازی خارج شده و Relog میکنند . )

• مدارک (فیلم یا عکس):

عکس اول

عکس دوم

فیلم تعقیب و گریز

▂▃▄▅▆▇█▓▒░ We Work In The Dark To Serve The LighT ; We Are Cop's ░▒▓█▇▆▅▄▃▂ 

DxNicolas.pngM

I』『J』『A

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام عکس اولتون که مشلکی نداره عکس 2 نمیبینم از بازی خارج شدم فیلم که فرستادید من در این لحظه لگ بودم داخل فیلم مشخصه که ماشینم پرت میشه من برگشتم به بازی شما نیومدید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، alireza38 گفته است:

با سلام عکس اولتون که مشلکی نداره عکس 2 نمیبینم از بازی خارج شدم فیلم که فرستادید من در این لحظه لگ بودم داخل فیلم مشخصه که ماشینم پرت میشه من برگشتم به بازی شما نیومدید

سلام
عکس اول و دوم به منظور درک تایم تخلف و شدت تخلف شما گذاشته شده و استفاده از Relog و خروج شما از بازی در فیلم ارسالی قابل مشاهده است .

-اگر به فیلم دوم دقت کنید (فیلم ارسالی دو فیلم ادغام شده از 1) تعقیب و گریز شما و 2) بررسی TAB می باشد ) از TAB فیلم گرفته شده که نشان میدهد در 1 دقیقه بعد از Relog هنوز به بازی وارد نشدید و حتی درحال لاگین هم در لیست بازیکنان سرور نیستید . درمورد ادعای بعدیتون مبنی بر لگ بودن و تسلیم شدنتان باید عرض کنم ، چرا هنگامی که یک MT/ دریافت کردید توقف نکردید  و حتما باید داخل Spray LS میشدید تا لگ بودتون ثابت میشد ؟

▂▃▄▅▆▇█▓▒░ We Work In The Dark To Serve The LighT ; We Are Cop's ░▒▓█▇▆▅▄▃▂ 

DxNicolas.pngM

I』『J』『A

لینک به دیدگاه

با سلام من از خارج ایران وصل میشم و بعضی وقتا دیر کانتک میشم اگر TAB چک کردن تو فیلم مشخصه ۱ دقیقه بعد چک میکنید باید حد اقل ۵ دقیقه صبر کنید بعد اگر بخوام از بازی خارج شم دلیلی نداره relog بدم q/ میدم دوست عزیز 

ویرایش شده توسط alireza38
لینک به دیدگاه

با سلام.

هلپر مربوطه اقدام به Enter/ در PNS کرده، سپس با توجه به اینکه فرد Desync بوده و با ماشین جلوتر رفته و سپس از ماشین خارج می شود و ماشین به دلیل اینکه توسط سرور به خروجی PNS تلپورت می شود گویای لگ بودن ایشون هست. با این حال احتمالاً باید اخطارهای شما را می دیدند ولی عمداً مقصر نبودند و به ایشان اخطارهای لازمه داده خواهد شد.

+بسته شد.

• مرسی 1

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...