رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Admine Bi Tavajoh=2

G0DTireX

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GoD.TireX.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: E.VI.DI.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  ندارم اما همه چی مشخصه

• توضیحات:  تویه ایونت بودم و یک فرد از شدت لگ بودن که همه Freeze بودیم ایشون راه میرفتن Organizer و helper  هم نبوده | /relog زد اخر 

من /report دادم و اما همونطور که میبینید ادمین پاسخ گو نبوده ! 

32 ثانیه بعد از باز شدنه report  تازه میپرسن که مشکل چیه و من کل مشکل رو تو /report گذارش کردم (اگه اشتباه گذارش میکردم کیک میشدم پس درست بوده) و من دوباره بهشون میگم /report ! یعنی همه چی گفته شده 53 ثانیه بعد از حرف من /report  رو بدون رسیدگی میبندن ! کل زمان 85 ثانیه بوده یعنی 1 دقیقه 25 ثانیه هیچ رسیدگی نشده ! 

این شکایت دوم از این فرده بی توجه ! 

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_325.pngsa_mp_326.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام 

در این اونت برگزار کننده اونت در اون لحظه کرش خورده بود و وقتی بنده امدم چون ادمین ناظر نبودم نمیتونستم کاری کنم.

بعد با چند تا از همکاران مشورت کردیم و اونت اور شد.

اینجا هم که گفتین بعد چند ثانیه گفتم مشکل چیه اون لحظه بنده spec بودم رو شما دیدم چیزی نیست پرسیدم ببینم مشکل دقیقتون چیه.

با تشکر

E.Vι.Dι ᴱʳᶠᵃᶰ

ویرایش شده توسط Er4an

E.VI.DI.png

لینک به دیدگاه

اگه دقتتون بیشتر باشه میبینید که برگزار کننده ایونت هنوز تو بازیه و هم freeze کرده و هم در حال /egivegunall هست برگزار کننده هم نوید بوده  

ایونت اور هم نشد تا اخرش ادامه داشت!

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد

اگه دقت کنی نوید برگزار کننده نبوده امین ناظر بوده و توضیحاتم که دادم دیگه نیازی نیست بازم داده بشه ولی بازم گفته میشه

وقتی گزارش دادین رسیدگی شد که اونت اور شد.

با تشکر از پیگیری زیادتون

E.Vι.Dι ᴱʳᶠᵃᶰ

E.VI.DI.png

لینک به دیدگاه

با سلام بنده حرفتون رو تکذیب میکنم بنده بزگزار کننده مسابقه بودم ولی در عین حال خودم مسابقه رو قبول کردم و هم ادمین ناظرش خودم بودم و هم برگزار کنندش!

و بنده شخصی رو ندیدم که لگ باشه یا به شما در حال مشت زدن باشه اگر هم بوده باشه یا از چشم های بنده پنهان بوده و یا موردی وجود نداشته.

و تا اونجایی که بخاطر میارم چند ثانیه بعد از اینکه ایشون لگ بود ایشون توسط تیم ادمین ریلاگ داده شد اما اسم ادمین رو یادم نمیاد!

در ضمن اگر شما مدرک یا فیلمی دارید از اینکه این شخص لگ بوده یا از HP شما کم کرده و به هر صورتی نگذاشته شما در مسابقه مانند دیگران بازی کنید فیلم خود را ارایه دهید و در صورتی که ندارید طبق قانون عمومی سرور مجازات شما 7 روز محرومیت از سرور به دلیل نداشتن فیلم از مسابقه می باشد.

نقل قول

شما هنگام شرکت در مسابقات باید اقدام به فیلم برداری از محیط بازی خود نمایید (مجازات: 7 روز محرومیت).

"سربلند و پیروز باشید"

hla.pnghelper.png

Navid.png

لینک به دیدگاه

خب خیلی خوب شد که اومدید توی بحث | همون طور که میبینید حرف اقای عرفان اشتباه بوده و داشته کاری که نکرده رو با حرفاش میپوشوند!

خب اقای نوید اول از این که جون بنده رو نگاه کنید همون بوده از اول ریپورت تا اخر ریپورت ! و تو عکس کسی نیست جلوم ! پس به من کاری نداشته دوم از این که میبینید توی شکایت گفته شده طرف /relog زده ! پس نیازی نبود به من بگی ریلاگ داده شد چون خودم تو شکایت گفتم! 

سوم این که من از عرفان شکایت دارم , نه فرد WaLLe  که بخوام ازش شکایت کنم و فیلم رو کنم! (توی عکس هست که Relog کرده (فرد لگ شده!) )

لازم به ذکر است که شکایت از ادمینه نه اعضا اگه شکایت از اعضا بود خودم فیلم رو توی شکایت میزاشتم! 

"لطفا به هر دلیلی از کسی دفاع نکنید تا  بی گناه نشون داده نشه"

ویرایش شده توسط G0DTireX
لینک به دیدگاه

سلامی مجدد

بنده ترسی ندارم که بخوام پنهون کنم اون زمان اطلاعی نداشتم که نوید برگزار کننده اونت و بنده هم اون زمان تا spec شدم فقط دیدم شما فریز هستین تا اینکه بعد  خود شما relog دادین البته بعد بستن ریپورت اینکارو کردین چیزی‌که بندن اون موقع دیدم.

بعدشم دوست عزیز تو عکس خودتون مشخصه کلا 1:30 دقیقه ریپورت دادین اونم گفتین  spec که اونم تا اونجایی که میدونم تو‌ اونت LMS اول فریز میکنن بعد گان میدن بعد HP و بعد شروع میشه و بعدشم بجایی که مشکلتون تو ریپورت بگین یه علامت (/:) گذاشتین و گفتین Close الان بنده علم غیب ندارم که بیبینم کی  تو اونت لگه کی نیست شما باید توضیح دقیق بدین تا جوابتون داده بشه.

بعدشم لگی نیست تا اونجایی که تو عکس معلومه همکارم نوید هنوز داره گان میده.

حالا نمیدونم مشکلتون چیه دقیق؟؟؟؟

با تشکر 

E.Vι.Dι ᴱʳᶠᵃᶰ

ویرایش شده توسط Er4an

E.VI.DI.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

ادمین مربوطه باید اقدام به پرسیدن و استفاده از دستور Event/ جهت بررسی برگزار کننده میکرد که عدم رسیدگی صحیح نتیجه آن بوده است.

فرد مربوطه تذکر جدی و یک عدد AV دریافت نمود.

با تشکر از گزارش شما.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...