رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل توسط ادمین Morteza

Khashi

ارسال‌های توصیه شده

[  ] • عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Vigen.png

[  ] • عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Morteza.png

[  ] • عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: .ATOM..png

[  ] • توضیحات: رفیق بنده .ATOM. بهم زنگ زدن که یک خونه سل بک خورده به سرور و بریم ببینیم و به احتمال زیاد بخریم وقتی وارد خونه شدیم اقای stop0098 داخل خونه بود و ما اومدیم بیرون و ایشون اومدن بیرون شروع کردن و توهین و فحاشی و بنده از ایشون ریکورد گرفتم و شکایت کردم و لینک تاپیک شکایت از ایشونو در این تاپیک گذاشتم بعد دوستان من آقای .ATOM. و ((.ARON.)) رفتیم داخل خونه و باز آقای stop0098 شروع به توهین کردن و من هم با ایشون بحث کردم که کامل ریکورد بحثو در این تاپیک قرار میدم بعد ۱۳ الا ۱۶ دقیقه آقای مرتضی اومدن و بنده رو به دلیل فحاشی بن کردن و میوت کردن و عکس مجازاتو کامل براتون میزارم
درضمن اگر برای کلمه و جمله آشپرخانه و روغن کاریه کابینت باشد که آقای stop0098 هم باید مجازات شود چون ایشون هم اسم و نام و جمله آشپزخانه و کابینت و ... برده
بحث کامل این تاپیک اینه که آقای مرتضی منو بن بی دلیل کردن

[  ] • مدارک (فیلم یا عکس):   https://uploadkon.ir/uploads/679e11_24VideoCapture-۲۰۲۴۰۴۱۱-۱۶۰۴۲۹.jpg

بحث کامل: https://uploadkon.ir/uploads/685710_24InShot-۲۰۲۴۰۴۱۰-۱۹۴۱۲۲۰۱۰.mp4

تاپیک شکایت از stop0098:
https://forum.arsacia.ir/topic/39574-زبان-ناپسند-stop0098/#comment-518315

ویرایش شده توسط Khashi
بکار نبردن جمله توسط
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• Khashi عنوان را به بن بی دلیل توسط ادمین Morteza تغییر داد
  • سرپرست کارکنان

با سلام و احترام خدمتِ شما شاکی عزیز @Khashi

اوقات به کام:

طی بررسی های انجام شده...

شما در حالِ استفاده اَز الفاظی بودید که منظور خود را به صورتِ غیر مستقیم و فحاشی به فردِ مربوطه انتقال دهید که طبقِ مدارکی خودتان هم به اشتراک گذاشتید قصدتون توهین بوده، اگر یک فردی به شما هم همین الفاظ رو می گفت قطعاً بی تفاوت نمی ماندید و شاکی می شدید و شکایت می کردید.

طبقِ قانونِ ذیل مجازات شده اید:

نقل قول
  • شهروندان:

- سطوح 5-1: در ابتدا Kick، و در صورت تکرار 30 دقیقه محرومیت از صحبت.
- سطوح 6-9: 120 دقیقه محرومیت از صحبت.

- سطوح 10-19: 240 دقیقه محرومیت از صحبت.

- سطوح 20-39: 360 دقیقه محرومیت از صحبت.
- سطوح 40+: 1 روز محرومیت.

مجازات در صورت تکرار در هر بار +2 روز محرومیت اضافی برای همه سطوح خواهد شد.

مثال: علی در سطح 6 به بازیکنی توهین میکند او به مدت 120 دقیقه از صحبت محروم می‌شود او در بار دوم در سطح 10 توهین میکند اینبار 240 دقیقه از صحبت و 2 روز از سرور محروم می‌شود، همچنین پس از مدتی در سطح 41 برای بار سوم توهین می‌کند، او به مدت 5 روز از سرور محروم می‌شود.

+عملکردِ اَدمینِ مربوطه صحیح می باشد.

شکایتِ شما رد شد.

+موفق باشید.

+بسته شد!

EnDWaY.png 

☠ 
atiye.png

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• SFC موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...