رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل اکانت

Nuclear

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما و تمامی اعضای تیم آرساکیا .

من Nuclear  پلیر قدیمیه سرور شما اخیرا قصد ورود به سرور را داشتم که با مشکل مواجه شدم .

رفتم سرور دیدم نوشته شما چیت gun زدید و بن شدید .پسورد خودم رو وارد کردم و دیدم ارور میده میکه اشتباهه و کیک میشم

ایمیل من alisalehpour@outlook.com هست که روی اکانتم ثبت کرده بودم.

در صورت صلاح دیدن لطفا اطلاعات من را به ایمیلم بازگشت نمایید و اکانتم را برگشت بدهید.

با تشکر و سپاس فراوان از اعضای تیم آرساکیا

بسا کَسا که همی من شمارد او خود را

به ذره ای نگراید که برکشی به عیار!

Nuclear.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام لطفا هرچه سریع یه کاری کنید یه نفر به اسم  os.ali پسورد منو از من گرفت گفت دوستش میخواد پول بده پسورد خودشم داد ولی هرچی میزنم میگه اشتباهه اکانت خودمم دیگه داخل نمیره اسم منم typing هستش توروخدا کمکم کنید من تا لول ۱۱ زحمت کشیدم رفتم عکس هم دارم از این موضوع

ویرایش شده توسط typing
غلط املایی
لینک به دیدگاه

پیشاپیش بابت اشتباه پست گذاشتن تو اینجا عذرخواهی میکنم امروز فروم چک میکردم تا به این دوست عزیز typing رسیدم ایشون دقیقا به شکلی که تو پیام بالاست قصد کلاهبرداری را داشته و از دوستانم شنیدم زیاد به لول پایین ها زنگ میزنه و به این طریق امرار معاش میکنه که باعث تنفر خیلی افراد از گیم میشه اینم مدارکم واسه کاراش و بار اولش نیست امیدوارم رسیدگی بشه

gta_sa_2017_02_21_22_09_47_655.jpg

gta_sa_2017_02_21_22_09_49_750.jpg

gta_sa_2017_02_21_22_09_51_966.jpg

gta_sa_2017_02_21_22_09_58_735.jpg

لینک به دیدگاه

در در Wednesday, February 22, 2017 در 14:02، Rasoul گفته است :

پیشاپیش بابت اشتباه پست گذاشتن تو اینجا عذرخواهی میکنم امروز فروم چک میکردم تا به این دوست عزیز typing رسیدم ایشون دقیقا به شکلی که تو پیام بالاست قصد کلاهبرداری را داشته و از دوستانم شنیدم زیاد به لول پایین ها زنگ میزنه و به این طریق امرار معاش میکنه که باعث تنفر خیلی افراد از گیم میشه اینم مدارکم واسه کاراش و بار اولش نیست امیدوارم رسیدگی بشه

gta_sa_2017_02_21_22_09_47_655.jpg

gta_sa_2017_02_21_22_09_49_750.jpg

gta_sa_2017_02_21_22_09_51_966.jpg

gta_sa_2017_02_21_22_09_58_735.jpg

سلام داداش با اکانت من اومده بود داشت باهات صحبت میکرد ادمینا هم که هنوز ندیدن پیام منو هیچ جوابی هم ندادن

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

با سلام.

اگر هنوز مشکل شما رفع نشده در بخش درخواست رفع محرومیت و یا شکایت از ادمین ها آن را پیگیری کنید.

درمورد مشکل کلاهبرداری نیز باید خود شما دقت داشته باشید که رمز اکانت خود را به هر فردی ندهید و آن را ساده انتخاب نکنید!

موفق باشید.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...