رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

چند پیشنهاد عملی برای حل چند مشکل سرور

Vares

ارسال‌های توصیه شده

باسلام چند تا پیشنهاد دارم که دیدم در سرور دیگری عملی شده و مطمئنم اگه در سرور آرساکیا انجام بشه بازی در سرور بیش از پیش جذاب تر میشه

اجازه بدید چند تا مشکل بازی رو بگم

1- کم بودن وانتد های دپارتمان پلیس که باعث میشه پلیس ها بیشتر مواقع بیکار باشن

2- کم بودن تنوع برای گرفتن وانتد سطح 1 و 2 یعنی شما فقط با کشتن یک فرد یا ... میتونید وانتد سطح 1 و 2 بگیرید

3- دائمی نبودن درامد بیزنس Heal Upgrade یعنی این بیزنس خیلی دیر به دیر درآمد کسب میکنه (البته میدونم Heal Upgrade خونه ها بعد از مدتی منقضی میشه ولی بازم نمیتونیم بگیم درآمد این بیزنس دائمیه)

4- کم بودن شغل ها (که در این چند سالی که ارساکیا به فعالیت میپردازه هیچ شغلی اضافه نشده)

5- همیشه یک دغدغه برای بازیکنان پیدا کردن مکانی برای فروش خودرو هاشون مطرح بوده و هچنین همیشه بازیکنان برای پیدا کردن خانه ای که از هر نظر مناسب باشه مشکل دارن

6- نبود فرقی اساسی بین صاحب خانه و کسی که خونه رو اجاره کرده

پیشنهاد من که همه ی این مشکلات رو تا حدودی حل میکنه اضافه شدن چند آیتم به خانه هاست ایتم های کنسول بازی ، کامپیوتر ، رادیو ، و تلوزیون

به اینصورت که شخص صاحب خانه میره بیزنس Heal Upgrade و برای خودش هر کدوم از کنسول بازی کامپیوتر رادیو و تلوزیون رو میخره

حالا هر کدوم از این وسیله ها چی کار میکنن؟ 1- شما به کمک کامپیوتر میرید اینترنت و 4 تا سایت رو مشاهده می کنید

sa_mp_080.png

1- سایت اول سایت بورسه و شما با خرید و فروش سهام میتونید پول در بیارید (سیستم بورس GTA V)    

sa_mp_078.png  

2- در سایت دوم شما میتونید خانه هایی که برای فروش هستن با قیمت ، تعداد اجاره کننده ، آیدی خونه و شهری که خانه اونجا قرار داره رو ببینید و اگه خواستید از سایت یا به صورت حضوری بخریدش

sa_mp_079.png

3- سایت سوم سایت خرید و فروش خودرو هستش که مثلا من می خوام یک ماشین Tampa بفروشم میرم درسایت نوع ماشین رو انتخاب میکنم قیمت رو میزنم و اگهی فروش میره رو سایت که در اگهی فروش تعداد بیمه تعداد خراب شدن و کیلومتر ماشین رو خودش نشون بده همچنین فروشنده میتونه قیمتی نده و بنوسه مثلا توافقی یا برای Trade و این اگهی ها حتی بعد از افلاین شدن بازیکن رو سایت باشه اینطوری مثل خونه نیاز نیست که برای فروش ماشین صاحب ماشین حتما در بازی حضور داشه باشه  همچنین من نمی تونم ماشینی که ندارم رو اگهی بدم مثلا وقتی مدل ماشین Flash رو انتخاب میکنم سایت بگه که شما همچین ماشینی نداری

4- سایت بانک که از طریق این سایت شما بتونی موجودی بانکیت رو نگاه کنی و همچنین بتونی پول به دیگری انتقال بدی و برای اینکه در آمد بانک کم نشه با ورود به سایت بانک 50 $ از دریافت کنه و 25$ به بانک LS بره و 25 $ به بانک LV بره ( اینطوری بانک LV هم سود میکنه)

با کنسول بازی هم بتونید بازی کنید و درامد داشته باشید ( این درامد نباید اونقدر زیاد باشه که به عنوان یه شغل پایدار تلقی شه و نه اونقدر کم باشه که کسی حاضر نباشه بازی کنه)

sa_mp_081.png

حالا برای اینکه درامد بیزنس Heal Upgrade دائمی باشه پیشنهاد میکنم شغل غیر قانونی خانه دزد رو اضافه کنید که مثلا وقتی کسی این شغل رو انتخاب میکنه ، میره خونه های دیگران و کنسول بازی و تلوزیون و رادیو و کامپیوتر خونه رو بر میداره و میره میفروشه

حالا برای اینکه یه فرق اساسی بین خونه های ارزان متوسط و گران وجود داشته باشه پیشنهاد میکنم اگه اقا دزده !!! یه خونه ای با قیمیت استاندارد 0 تا 50،000$ رو خالی کرد هیچ وانتدی بهش داده نشه

50،000 تا 150،000 1 وانتد

150،000 تا 250،000 2 وانتد

250،000 به بالا 3 وانتد البته بازم این تقسیم بندی به خودتون مونده همچنین مسلما درامد دزدی از خونه های ارزان باید متفاوت باشه با خانه های گران تر همچنین صاحب یک خونه ی گران برای خرید ایتم های کامپیوتر کنسول بازی تلوزیون و رادیو باید پول بیشتر نسبت به صاحب یک خانه ارزان بده

برای اینکه بازی واقعی تر بشه پیشنهاد میکنم که فقط صاحب خونه و اجاره کننده ها بتونن از ایتم های خونه استفاده کنن و یه نفر خارجی نتونه این کار رو بکنه

امیدوارم عملی بشه

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته بعد...

سلام پیشنهاد هایی که شما ارائه کردید خوب هستن ولی اولا که فک نکنم این بازی قابلیت اینو داشته باشه که اینقدر اپدیت مثله پی سیو اینا بهش اضافه بشه دوما اسکی هست و اگر دقت کنید چیزهایی که تو ارساکیا هست یا برای اولین بار هست یا اگرم نیس چیزایی هست که پلیرا دوستشون دارن مثله سیستم موبایل و اینا

و به نظرم اگر جا فوتبال همچین چیزی بیاد خوبه چون کسی فوتبال بازی نمیکنه 

لینک به دیدگاه

در در 5/12/2018 در 12:31، Vares گفته است:

2- در سایت دوم شما میتونید خانه هایی که برای فروش هستن با قیمت ، تعداد اجاره کننده ، آیدی خونه و شهری که خانه اونجا قرار داره رو ببینید و اگه خواستید از سایت یا به صورت حضوری بخریدش

این قسمت سایت ها واقعا چیز خوبیه بازی رو شبیه GTA online میکنه اما جای PC تو گوشی باشه خیلی جالب تر میشه و انگار رفتی تو برنامه دیوار :D و اون موقع Data گوشی هم استفاده میشه و میشه بسته هم فروخت 

خرید فروش خونه مثل GTA online میشه البته توی v نمیشه جایی رو فروخت

و یه چیزی کاری کنید گوشی با یک دکمه مثل U یا UP  بالا بیاد دستوری خیلی بد هستش سرعت استفاده رو کم میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...