رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما

Scape.png

عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید

.Luka..png

توضیحات:  

من وانتد Bank Robbery داشتم و در حال فرار بودم (تقریبا 2 دقیقه به پاک شدن وانتدم مونده بود) که ایشون اومدن از کنارم رد شدن و یه Ramming on cop car  دادن تا وانتدم دیر تر پاک بشه!

شاهد ها:

Hamed.png

مدرک/عکس یا فیلم:

tbhw_bankrobbery.jpg

qq7j_clear.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

Tiberius.png
• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Scarlet.png

• توضیحات: من از ایشون نخواستم بکشنم ولی منو کیلل دادن تو زندان اونم که نوشتم کیل می بقیش گفتم کیل می =ss forum 

• مدرک/عکس یا فیلم:rc3_ag-sa-0256.jpg

rkvb_ag-sa-0257.jpg

=======================================================================

EMiLiX.png 

=======================================================================

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: sir_alihl.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Nima_Beigi.png

• توضیحات: ایشون من رو ک درحال فرار از زندادن بودم با ماشین زیر کردن و کیل ام نکردن با زیر کردن کیل ام کردن

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:unknown.png

لینک به دیدگاه

درود و عرض ادب خدمت شاکیان محترم.

@Wick سرباز مورد نظر به دلیل اعمال ستاره ی تحت تعقیب اشتباه به صورت عمدی و بی دلیل یک اخطار اقلیت دریافت میکند و در نتیجه به دلیل دریافت دو اخطار در مدت ده روز از گارد ملی اخراج خواهد شد.

@TiBeRiuS سرجوخه ی مورد نظر به دلیل قتل عمد زندانی طبق قوانین DM یک اخطار اقلیت دریافت خواهد کرد.

@aliakbarhasanzadeh کار گروهبان مورد نظر شما هیچ مشکلی نداشت.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: JayDeN.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Scarlet.png

• توضیحات: من دارم از کنار جاده با موتور رد میشم حتی نزدیک ماشینش هم نشدم وانتد Ramming on cop car داد

از موتور پیاده شدم دور واستاده الکی /ms میده نمیاد سوار کنه 2 تا wanted دیگه هم الکی داد kill کرد

• شاهد ها: ---

• مدرک/عکس یا فیلم:

yppa_gta_sa_2020-05-31_20-54-55-167.jpg

لینک به دیدگاه

@JayDeN طبق مدارک شما، ستاره ای که دریافت کردید تحت عنوان Running بوده و Ramming on Cop Car نیست.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  Hamed.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: AbbasMZ.png

• توضیحات:  

حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:

jtkw_ag-sa-0583.jpg

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  Hamed.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Eh3an..png

• توضیحات: 

حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید.

لطفا بگید دلیل اینکه به بنده 3 بار /MZ دادند رو بگویند، که بنده در معرض خطر گرفتن وانتد Ignorning Cop قرار گرفتم.

بنده با هلیکوپتر خود در بیرون از HQ بر زمین نشسته بودم و مزاحمتی برای کسی ایجاد نکردم، مزاحمت در صورتی ایجاد می شود که من از فنس های HQ رد شوم، لطفا بگید مدرک بدهند که من از فنس ها رد شدم و ایشون به بنده /MZ دادند.

متشکرم.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:

nrj_ag-sa-0583.jpg

شکایت رو از جفتشون پس میگیرم.

Father.png

Don't Underestimate The Machine's Powe 

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

sabber.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

AbbasMZ.png

• توضیحات: من بیرون زندان بودم و ایشون اومدن اخطار دادن بم و بعد وانتد مگ من داخل زندان بودم و مزاحمت ایجاد کردم؟

• مدرک/عکس یا فیلم:f25310060.jpg

f44149620.jpg

قسم به مرگی که آن را زنده ایم!

⚡Q.BerT.png⚡

⚡sabber.png⚡

لینک به دیدگاه

@MeLiW کار سرباز مورد نظرتون مشکلی نداشته. مکان‌های دولتی شامل محیط درونی و بیرونی Headquarter های اقلیت‌ های دسته ویژه و همچنین زندان می باشد. در مکان‌های دولتی فقط اعضای دپارتمان‌ها، اعضای متقاضی تست ورود، مجرمان جهت دستگیری، وکیلان جهت آزادی افراد (نه تبلیغ کردن) و افرادی که توسط اعضای با رنک بالاتر با دلیل قانع کننده آورده شدند امکان حضور دارند.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: ATA.BOOM.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Invisible.png

• توضیحات:  با سلام بنده وکیل بودم رفتم مردم رو ازاد کنم ایشون اومدن /mz میزنن میگم وکیلم /lawyers بزن باز /mz میدن و اینکه اونجا بعد از من 3 تا وکیل دیگه بودن با اونا کاری نداشت

• شاهد ها: Nimaw.png

• مدرک/عکس یا فیلم: http://s12.picofile.com/file/8399223142/Hey_pish_Miad.mp4.html

در 6 ساعت قبل، Ataw گفته است:

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: ATA.BOOM.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Invisible.png

• توضیحات:  با سلام بنده وکیل بودم رفتم مردم رو ازاد کنم ایشون اومدن /mz میزنن میگم وکیلم /lawyers بزن باز /mz میدن و اینکه اونجا بعد از من 3 تا وکیل دیگه بودن با اونا کاری نداشت

• شاهد ها: Nimaw.png

• مدرک/عکس یا فیلم: http://s12.picofile.com/file/8399223142/Hey_pish_Miad.mp4.html

ایشون عذر خواهی کردن

بنده شکایتم رو پس میگیرم

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Scarlet.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: amin2050.png

• توضیحات: 

ایشون m/ بی دلیل میدن و اومدن در زندان هارو یکی یکی باز میکنن و همه رو کِشوندن بیرون و حتی پِلیر عادی هم اوردن داخل زندان.

متاسفم که یه همچین فردی با این سن وارد فکشن "NG" شده.

• شاهد ها: - 

• مدرک/عکس یا فیلم:

کلیک کنید

کلیک کنید

?☺️???? ??? ????☺️?

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Scarlet گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Scarlet.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: amin2050.png

• توضیحات: 

ایشون m/ بی دلیل میدن و اومدن در زندان هارو یکی یکی باز میکنن و همه رو کِشوندن بیرون و حتی پِلیر عادی هم اوردن داخل زندان.

متاسفم که یه همچین فردی با این سن وارد فکشن "NG" شده.

• شاهد ها: - 

• مدرک/عکس یا فیلم:

کلیک کنید

کلیک کنید

سلام خدمت شاکی محترم@Scarlet من باز نکردم  PD باز کرد

AG_SA_0035.jpg

ویرایش شده توسط ahmad1994

لینک به دیدگاه

@Ataw در زندان، وکلا جهت آزادی مستقیم زندانیان بدون تبلیغ کردن در آن مکان حق ورود را دارا هستند. شما و همراهتون در حال تبلیغ Bail داخل زندان بودید، سرباز مورد نظر طی چند دقیقه بهتون هشدار داده که در این مدت شما با وجود تبلیغاتتون موکلی پیدا نکردید. گارد ملی مسئولیت نگهبانی زندان را به عهده دارد و باید به اخطار ایشون توجه بیشتری میکردید. کار سرباز مورد نظر مشکلی نداشت.

نقل قول

مکان‌های دولتی:

مکان‌های دولتی شامل محیط درونی و بیرونی Headquarter های اقلیت‌ های دسته ویژه و همچنین زندان می باشد.

در مکان‌های دولتی فقط اعضای دپارتمان‌ها، اعضای متقاضی تست ورود، مجرمان جهت دستگیری، وکیلان جهت آزادی افراد (نه تبلیغ کردن) و افرادی که توسط اعضای با رنک بالاتر با دلیل قانع کننده آورده شدند امکان حضور دارند.
به سایر بازیکنان باید 3 اخطار جهت خروج از مکان‌های دولتی داده شود، در غیر این صورت به دلیل بی توجهی به پلیس مشمول مجازات می شوند (مجازات: Faction Warn)

@Scarlet سرجوخه ی مورد نظر با موضوع ضعف و تخلف در انجام وظیفه به عنوان نگهبان زندان یک اخطار اقلیت دریافت خواهد کرد.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: original_man.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Shxyan.png

• توضیحات: درودی به لیدر فعال و خوب سرورمون، من چند لحظه افک کردم، اما برگشتم دیدم 1 ساعت و 20 دقیقه رفتم زندان، این افسر به من /MV دادند، سپس وانتد نادیده گرفتن پلیس و بعدشم وانتد فرار کردن دادند، در صورتی که من افک بودم، در مدارک مشخصه در زمانی که افک بودم بازیکنی به من گفتن اس اس بده فروم اسپم کردن، این شاید دلیلی باشه برای افک بودن بنده. درخواست فیلم و مدرک وانتد نادیده گرفتن پلیس و همچنین افک بودن من را خواستار هستم. باتشکر ( بنده درِ لپ تاپ را بستم در این موقع و این فکر میکنم به منزله افک بودن بنده باشد ) حتی در عکس هم مشخص است بنده چون افک بودم، به زندان نرفتم.

• شاهد ها:  saderi.png

• مدرک/عکس یا فیلم:

nqtm_ag-sa-0350.jpg

evbs_ag-sa-0351.jpg

5yy7_ag-sa-0352.jpg

سلامی مجدد شکایتمو پس میگیرم 

ویرایش شده توسط Original

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

با سلام و سلامتی خدمت @Original :

بنده مدارک این وانتد رو دارم... 

اگر خواستین میتونین  مجددن شکایت کنید تا برای لیدر مربوطه ارسال کنم. 

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: UTM_Joker.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Amir_REXOR.png

• توضیحات: /m حرف شخصی؟ عجب

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:bhwm_ag-sa-0063.jpg

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

@djamer استفاده ی ایشون از M/ جهت انجام وظیفه به عنوان نگهبان زندان بوده و کارشون مشکلی نداشت.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Amir__Johnson.png

• توضیحات: وسط war یه شخصی اومد مزاحمت ایجاد کرد و تیر من به ایشون خورد حالا ممبر با شخصیت ng اومدن منو کیل کردن و به jail فرستادن که این کارو نباید انجام میدادن 

• شاهد ها: همه ی فکشن GSF

• مدرک/عکس یا فیلم:ytz5_ag-sa-0014.jpg

زنده باد اشتباهه خوبه من.
.Berlin.png

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Amirsarkino گفته است:

با سلام و درود خدمت شاکی محترم:

خدمتتون عرض کنم که، من به شما درجه ی تحت تعقیب ندادم، در برنامه ی Cop App دیدم شما درجه ی تحت تعقیب اونم با عنوان ''تسلیم بی فایده'' داشتید. 

منم اومدم شمارو کشتم. 

انتظار دارید بزارم درجه ی تحت تعقیبتون پاک شه؟ 

مگه هرکسی داخل وار باشه، منعی وجود داره که در زمان مجرم بودن اونم با عنوان ''تسلیم بی فایده'' کشته شه؟ 

شما هرشخصی باشید، هرجایی باشید، مشغول به هرکاری باشید باید زمانی که تسلیمتون بی فایده هست/نیست به زندان فرستاده بشید. 

مدارکی هم لازم نیست به لیدر عزیز، @ZombieRangerبدم چون خودتون فرستادین.

****البته اگرم کارم اشتباه باشه که نیست، مدرکتون کامل نیست و اصلا معلوم نیست که من شمارو کشتم.****

+موفق باشید. 

ویرایش شده توسط Shxyan

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

@Amirsarkino سرباز مورد نظر فقط وظیفشون رو انجام دادن، این مشکل خودتونه که موقع وار ستاره ی تحت تعقیب گرفتید و کار عضو بنده مشکلی نداشت.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Edrisw.png

• توضیحات: من ایشون رو از روی موتور با f زدن پایین انداختم و دفعه های قبلی وقتی f میزدم اینجوری نمیشد اما پیام Car jacking اومد گفت تسلیم شوید من تسلیم شدم و سواره موتورشون شدم که ببرن زندان گفتم اشکال نداره این دفعه اینجور شد دیگه اما انگار ایشون قانون شکنی کردند و با پیامِ تسلیم شوید به من وانتد 3 میدهند و من رو رویه موتوره خود میکشند من تقاضایه مدرک دارم که نشون بده من تسلیم نبودم و من رو وانتد 3 دادند و کشتند و اگرم اینجوری نیست  مجازات میخواهم تا دیگر تکرار نشود این حرکتِ ناپسندشان.

• شاهد ها:  --

• مدرک/عکس یا فیلم:

j8xo_ag-sa-0152.jpg

قشنگ معلومه که من G کردم و ایشون انقدر سریع این حرکتِ زشتشان را اجرا کردن که من دیر کردم برای زود تر ss گرفتن که خواستم ایون مدرک بیارند که من تسلیم نیستم رو موتور حتی شاید آقای  @Expect  هم که در عکس معلوم نمیشه ولی در همین کنار هستند و میزشان معلوم میشه شاهد باشند.

73en_ag-sa-0153.jpg

,

sf3n_ag-sa-0154.jpg

اینجا هم چون اونجا وقت نشد به بالا رفتم و یک ss گرفتم که شاید کمکی کنه و پیام تسلیم شوید در تایم استپ یکم از موضوغ را مشخض میکنه.

,

من زیر کش نیستم اما بدی ببینم بد میکنم.

"Bax "W

ویرایش شده توسط NargesFesghel

Bax "w", parcham bala

Edrisw.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @NargesFesghel:

شما از باگ سواستفاده کردید و "کاپ کار جکینگ کردید" بار اول کارت نداشتم مجدد تکرار کردی.

منم وانتدو دادم.

بعدش به جایی که G کنی F کردی با استفاده از همون باگ.

در مدارک بنده شما F کردید که خدمت @ZombieRanger ارسال شد.

مجازات سواستفاده از باگ Warn هلپر هم هستی SV.

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

@NargesFesghel کار سرجوخه ی مورد نظر در دادن ستاره های Cop Carjacking و Running مشکلی نداشت. شما ابتدا ایشون رو از موتورشون انداختید پایین سپس در اتفاقات بعد از اون، درسته در تصویر خودتون G کردید اما در تصویر عضو مورد نظرتون طبق مدارک ارسالی از طرف ایشون، شما روی موتور به عنوان سرنشین حضور نداشتید، این یک مشکل فنی از بازی هست که ممبر بنده درش بی تقصیر بوده اما شما با زدن پی در پی دکمه ی نشستن (F یا Enter) باعث و بانی این باگ بودید.

ویرایش شده توسط ZombieRanger

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...