رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر wilding

mahsa

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Banafshe_78.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WilDinG.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:TKD.png

• توضیحات: ایشون وقتی لیدر شد با اکانت من واسه فکشن خودش پست گذاشت و قبولش کرد که شکایتی ندارم چون رمزشو خودم داده بودم و اون موقع دوستم بوده.گفته بود به سبب اشنایی من و اون بیا فکشن من و این چیزا ولی روز تست سوالای مسخره میپرسید و فقط برا خنده منو اورده بود.تو چت فکشن بارها بهم توهین شد.مسخره شدم تحقیر شدم توسط اعضا و لیدر هیچ واکنشی نشون نداد تا این اواخر که درخواست استعفا دادم خود ایشون بنا به گفته خودش بهمراه ادمین Scroll مسخره میکردن. حتی قبل اون من بارها درخواست استعفا دادم ولی میگفت صبر کن و اینا الانم واقعا تحملم تموم شده راجع ایشون تقاضای مجازاتشو دارم .من توفکشن های زیادی بودم و لیدر های زیادی دیدم ولی ایشون واسه خودش یه پدیدست . سوال من از علی اینه یه لیدر میتونه توهین به ممبرشو نادیده بگیره و مسخرش کنه تحقیرش کنه و بعدش لایو بزاره و باز مسخره کنه و تهمت پسر بودن بزنه ؟جالبه که گفته من امیر battlefury  دوست صمیمیشم که با این اکانت میام.من واسه تک تک حرفایی که بهم زده و تحقیرا و تهمت هایی که خود و دوستاش تو فکشن کردن و بی تفاوتی و همراهی اون تو این توهین ها شکایت دارم. ایشون همچنین از دوهفته ای که عضو فکشنشون شدم هیچ حقوقی بهم ندادن.

• مدارک (فیلم یا عکس): gta_sa_2017_02_13_09_35_08_626.jpg

gta_sa_2017_02_18_20_53_08_578.jpg

IMG_1901.JPG

IMG_1902.JPG

IMG_1903.PNG

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب با سلام خدمت دانیال عزیز اول اینکه اون توهین که به شماداده شده من سپردم به ساب لیدر ام سپردم و مشکل شمارو ایشون باید حل میکردن دوم اینکه من توهینی در زمان تماس به شما نکردم اگر اینطور بود جوابی نداشتم و ... سوم اینکه تست شما قبول شد و تست رو دادید بنده از صفحه کامپیوتر ام عکس گرقتم و در صورت نیاز به دنیال جان داده میشود اگر توضیحات بیشتری مورد نیاز است لطفا بهم بگید تا توضیخات بیشتری رو در فروم بگذارم با تشکر از دانیال جان و مهسا جان.

ویرایش شده توسط WilDinG
لینک به دیدگاه

شما تو تست سوالای مسخره نمیپرسیدی؟ شما بعد استعفا منو مسخره نکردی؟ تو عکسام مشخصه نمیدونم چجوری داری انکارش میکنی.پاسخ به تهمتت تو لایو که گفتی من دوستت امیر هستم هم بده.درضمن عکس توهین رو چهارروز پیش دادم بهتون اونوقت شما دادی ساب لیدرت بررسی کنه؟ چیز نامشخصی راجع به این توهین هست که نیاز به کارشناسی شما و معاونتون داره؟ شما هیچ اهمیتی به این کارا ندادید و الان ک شکایتو دیدی داری طفره میری.من تو پاسختون جواب عکس هامو نگرفتم لطفا متن شکایتم رو دوباره مطالعه کنید.باتشکر

لینک به دیدگاه

من به خوبی شکایت شمارو مطالعه کردم ولی من در زمانی که داشتم با شما در بازی صحبت میکردم توهینی به شما نکردم و اگر شما میگویید بنده تست الکی از شما گرفتم باید مدارک کافی برای حل این ماجرا داشته باشید در live هم سوالی بود و بنده فقط نظر خودم رو در این مورد گفتم ولی هیچ گونه توهینی به شما نکردم و شما عکس توهین چت اقلیت را گفتم بنده این رو به ساب لیدرم سپرده بودم و ایشون کارشون رو به خوبی انجام نداده ولی به زودی این رو حل میکنم.

لینک به دیدگاه

یعنی شما تهمت تو لایو و تمسخر توی تیم اسپیک رو رد میکنید؟ درضمن اگه قرار بود کاری راجع توهین دوستتون کنید میکردید این داستان کم کاری ساب لیدر هم واسه شکایتیه که شده امیدوارم دانیال مدرکی ازتون بخواد که نشون بده قبل شکایت سپردید به ساب لیدرتون نه الان که شکایت شده ازتون..راجع لایو نظرشخصیتون گفتید؟ اگه شما مطمن بودید که من امیرbattle fury هستم نمیتونستید منو تو فکشن راه بدید چون مولیتیم دیگه...راجع تست هم مدرکم فیلم یا عکسیه که شما بعنوان لیدر از تست گرفتنتون گرفتید تو همون همچی گویاست اگه دوس داشتید همینجا اپلود کنید همه ببینیم چجوری تست گرفتید..بعد اخراجم از فکشن هم مسخره کردید کاملا واضحه تمسخر هم از یک لیدر بعیده اینو که میپذیرید که مسخره کردید؟من تو متن شکایتم نگفتم شما توهین کردی گفتم توهین اعضا شما مسخره کردی اگه به این متن جواب بدید ممنون میشم. با تشکر

لینک به دیدگاه

@mahsa اگر مدارکی مبنی بر سوال های بی مورد و تمسخر در تیم اسپیک دارید ارائه دهید.

@WilDinG شما هم اگر مدارکی مبنی بر سپردن شکایت به ساب لیدر دارید ارائه دهید.

زمان پاسخ 24 ساعت می باشد 

با تشکر

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

لیدر مربوطه به دلیل عدم پاسخ و عدم رسیدگی به شکایت(اقلیت) اخطار لازم را دریافت کردند.

با تشکر بسته شد.

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...