رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاد افزودن پنل در ucp

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

یکی از قابلیت هایی که ازش محروم شدیم ربات های داخل بازیه (مثل ربات پیام رسان های معروف)

اگه تیم توسعه لطف کنن که همچین قابلیت عالی به بازی اضافه کنم بازی تکمیل تر از قبل میشه.

دوست دارم ایده های خودمو در این مورد شرح بدم ،به جای پنلی مجزا ،این قابلیت فقط به حساب های afk یا sleep در ucp بدن و توانایی فرستادن پیام هم قرار بدن.

یا اینکه به صورت اشتراکی این قابلیت برای خواستاران ،توسعه داده بشه.

این پنل می‌تونه مورد استفاده پلیر های معمولی هم بشه و توانایی دسترسی به چت هاشون در زمان اسلیپ با ی دیوایس دیگه داشته باشن 

البته لازم به ذکر دونستم که اگه این قابلیت به صورت اشتراکی قرار گرفت الزامی بودن afk, sleep حذف بشه.

به شخصه بدون این قابلیت هم توانایی توسعه ربات در بازی دارم و هیچ مانع ای وجود نداره. ((اسکراپر),(اسکریپینگ))یکم سخت بود همین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

بات  میتونه تو سیستم کلن و مدیریتش تاثیر بالایی داشته باشه.

به عنوان مثال آقای خیار لیدر کلن [QT] به ممبر‌‌ های خودش وعده پرداخت مبلغی در بازی به عنوان پاداش xp ها میکنه و توی محاسبه مبلغ پرداختی دچار مشکل میشه 

یا اینکه اگه شخصی قادر به انجام وظایف روزانه خود در کلن نیست درخواست مرخصی بزاره تا توسط ربات از کلن کیک نشه یا اینکه اگه کسی توی چت کلن اسپم کرد وارن بگیره .

چیزای زیادی هست که بخوام اضافه کنم

ویرایش شده توسط Mj1280
لینک به دیدگاه

با سلام، نظر من (-/+) میباشد، دلایل 👇👇  

• اگر شما برنامه نویسی (++C) رو بلد باشید 

•  میتوانید  رباتی طراحی کنید که اخبار نیوزه کلن رو بگه، •  در حاله حاضر فقط کلن های Gorg Team و MonsterS

• ربات کلن دارند که این رو روبات باهم ارتباط دارند، • • • • واقیعتش ایه که رباته کلنه Gorg Team متعلق به کلنه • MosterS هست که به هم پیام میدهند و ارتباط برقرار • میکنند، اکثرا با کده MPM (just for Rank 4,5)به •ربات میگیند و این ربات به او یکی ربان میگوید، در کل •میتوانید با زبان های مختلف برنامه نویسی ربات •طراحی کنید، (در حاله حاضر رباتی در گیم وجود ندارد •که وارن بده). نظر + من برای همین وارن دادن هست •که وقتی طرف اسپم بده بهش خودکار وارن بده، فقط •در کلن نه در کله لوکیشن های بازی حداقل یک ربات •نیاز است که کار های مردم را انجام دهد. تمام

TerrorisT BaX Is BesT                  8fc512_2433f502-24image-gif-ba819066df29

UnCerTaiN.png

8fc512_2433f502-24image-gif-ba819066df29

:My Bro

Terror.png

2024 - 2022 ©

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، OPeRaL گفته است:

•  میتوانید  رباتی طراحی کنید که اخبار نیوزه کلن رو بگه، •  در حاله حاضر فقط کلن های Gorg Team و MonsterS

• ربات کلن دارند که این رو روبات باهم ارتباط دارند، • • • • واقیعتش ایه که رباته کلنه Gorg Team متعلق به کلنه • MosterS هست که به هم پیام میدهند و ارتباط برقرار • میکنند، اکثرا با کده MPM (just for Rank 4,5)به •ربات میگیند و این ربات به او یکی ربان میگوید، در کل •میتوانید با زبان های مختلف برنامه نویسی ربات •طراحی کنید، (در حاله حاضر رباتی در گیم وجود ندارد •که وارن بده). نظر + من برای همین وارن دادن هست •که وقتی طرف اسپم بده بهش خودکار وارن بده، فقط •در کلن نه در کله لوکیشن های بازی حداقل یک ربات •نیاز است که کار های مردم را انجام دهد. تمام

لو رفتیم

لینک به دیدگاه

درود؛

این مورد از قبل درحال پیگیری بوده (احتمال میدم).

در واقع تیمِ توسعه آرساکیاگیم از گذشته به چنین فکری افتاده بودند و با توجه به محدودیت های SA-MP تصمیم گرفتند اونها رو در AG:SAMP پیاده سازی کنند.

بنابراین:

پیشنهاد شما تکراریست/از قبل درحال پگیری بوده است.

موفق باشید!

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، OPeRaL گفته است:

آره خبر دارم ولی من در مورد دسترسی دو دیوایس هم توضیح دادم  ‌‌‌‌‌ومی‌تونه به نفع تمامی پلیر ها باشه .

ذکر کردم که همچین رباتی توسعه دادم ولی برای راحت تر کردن کار بقیه دولوپر ها این پیشنهاد قرار دادم 

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Vortlu گفته است:

درود؛

این مورد از قبل درحال پیگیری بوده (احتمال میدم).

در واقع تیمِ توسعه آرساکیاگیم از گذشته به چنین فکری افتاده بودند و با توجه به محدودیت های SA-MP تصمیم گرفتند اونها رو در AG:SAMP پیاده سازی کنند.

بنابراین:

پیشنهاد شما تکراریست/از قبل درحال پگیری بوده است.

موفق باشید!

عزیز اگه تیم توسعه به فکر انجام این کار بود همچین دسترسی و توسعه همچین قابلیت در ucp زمانی نمیبره.

من به عنوان یک بک اند دولوپر همچین نظری میدم 

لینک به دیدگاه

30 دقیقه قبل، Mj1280 گفته است:

عزیز اگه تیم توسعه به فکر انجام این کار بود همچین دسترسی و توسعه همچین قابلیت در ucp زمانی نمیبره.

من به عنوان یک بک اند دولوپر همچین نظری میدم 

کار در UCP نیست در بازی هست.

(به پیشنهادات و انتقادات گذشته رجوع کنید).

🍁🍁

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)

5 دقیقه قبل، Vortlu گفته است:

کار در UCP نیست در بازی هست.

(به پیشنهادات و انتقادات گذشته رجوع کنید).

من کاری با پیشنهادات و انتقادات قدیمی ندارم و خواستار توسعه این قابلیت در ucp دارم.

ممنونم بابت انتقادات شما

ویرایش شده توسط Mj1280
لینک به دیدگاه

29 دقیقه قبل، Mj1280 گفته است:

من کاری با پیشنهادات و انتقادات قدیمی ندارم و خواستار توسعه این قابلیت در ucp دارم.

ممنونم بابت انتقادات شما

نظری ندارم.

WUCP.

• دوست دارم که 1

🍁🍁

لینک به دیدگاه

من به عنوان لیدر کلن Quick Team با این درخواست موافقم.

از اونجایی که احتمال داره خودمونم در رابطه با اطلاع رسانی برای اخبار یا قوانین کلن به مشکل بر بخوریم و زمان یکسانی برای ارسال اطلاعیه ها نداشته باشیم این پیشنهاد برای راحت کردن کار رباط ها هست.

(این فقط یکی از مورد هایی هست که این پنل به کمکش میاد)

پس لزومی نداره بگیم که (تکراریه) یا اینکه بی اهمیت بشه و از اونجایی که هیچ ضرری نه برای روند بازی و ucp نداره بهتره که تیم توسعه دهنده آستین بالا بزنن و برای پیشرفت این کار رو انجام بدن.

با تشکر. @LOPY

ویرایش شده توسط LOPY
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

درود عزیزم، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

مورد اشاره شده در حال بروزرسانی است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...