رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر Juggernuat

Ryder

ارسال‌های توصیه شده

فرم: شکایت از لیدر پلیس

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ryder.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Juggernaut.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: kia_senator.png

• توضیحات: ایشون من و دوستم وانتد 1 داشتیم بدون هیچ سند و مدرکی میان مارو میکشن در صورتی که وانتد ما کار جکر بود ایشون مثلا لیدر پلیس هستن باید قوانین رو بلد باشن در فیلم و عکس کامل مشخصه که دارن به ما حمله میکنن اگر شک دارید چت لاگ رو چک کنید اما همچی واضح هست:| و حتی موقعی که به خودشون میگم میگه برام مهم نیست لیدری و این بر خلاف پایبند بودن به سرور هست

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_331.png

sa_mp_332.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی.

شما در برج کناری LS Tower با Sparrow با اسلحه خود خط میگرفتید، و مسلماً اقدام به تسلیم شدن نمی کردید.

بنده با Maverick به سمت شما اومدم که سریعاً اقدام به فرار کردید و مصداق بارز این بند از قانون ذکر شده در انجمن هستید:

نقل قول

موقعیت هایی که مضنون فرصتی برای تسلیم شدن ندارد:

- دزدی از بانک.

- Runner.

- دفاع از خود (Wanted 1)

- کشتن پلیس.

- حمله به پلیس.

- سوء استفاده از ESC در صورت داشتن Wanted.

- سوء استفاده از q/ در صورت داشتن Wanted. (زمان دو برابر)

در این بخش از قوانین ذکر شده که "موقعیت" شما اگر شامل این موارد باشد حق تسلیم نخواهید داشت، پس وقتی شما اقدام به گریختن از صحنه ای که بودید کردید موقعیت شما Runner (فردی که فرار می کند) قرار می گیرد. همچنین Wantedدار بودن فرد ذکر نشده که حتماً باید Wanted Runner به شما داده می شد (در رابطه با موارد دیگر مانند سوء استفاده از ... ذکر شده که در صورت داشتن Wanted).

همچنین در همان بخش قوانین ذکر شده که:

نقل قول

- شما باید کسانی را که نمیخواهند تسلیم شوند بکشید.

و گفته نشده که حتماً فرد باید Wanted برای این کار گرفته باشد. وقتی شما اقدام به فرار کنید مسلماً علاقه ای به تسلیم شدن ندارید.

همچنین با تمام این موارد، مدارکی که قرار دادید، از گرفتن Wanted نیست و ناقص هست.

در آخر که ذکر کردید

نقل قول

حتی موقعی که به خودشون میگم میگه برام مهم نیست لیدری و این بر خلاف پایبند بودن به سرور هست

شما به بنده پیام دادید که من رو حتماً Demote می کنید و باید بیام و شمارو Free بدم، احتمالاً این یک نوع باج دادن محسوب میشه! من برای همین به شما گفتم شکایتی که می کنید برای بنده مهم نیست بنده کار خودمو درست انجام دادم و از این کار مطمئن هستم. و در آخر ممنون از اینکه در راه کمک به سرور قدم بر می دارید.

موفق باشید :)

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

اصولا شما اول باید Wanted Runner به بنده میدادید و بعد میکشتید دوم این که شما حتی یک /M هم به من ندادید از کجا میدونید من میخواستم فرار کنم ؟! شاید اگه /M میدادید وایمیستادم شما با پیشبینی نمیتونید کسیو بکشید از سری بعد دقت کنید ;) آفرین

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Ryder گفته است :

اصولا شما اول باید Wanted Runner به بنده میدادید و بعد میکشتید دوم این که شما حتی یک /M هم به من ندادید از کجا میدونید من میخواستم فرار کنم ؟! شاید اگه /M میدادید وایمیستادم شما با پیشبینی نمیتونید کسیو بکشید از سری بعد دقت کنید ;) آفرین

پاسختونو در ارسال قبلی دادم، میتونید مجدداً بررسی کنید و بخونید!

مجددا به دلیل اینکه به بهبود عملکرد کارکنان سرور اهمیت میدید از شما ممنونم:)

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...