رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Nimkat

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TheGunneR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Jigsaw.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: --

• توضیحات: سلام می کنم خدمت تمامی دوستان عزیز آرساکیا وسلام بسیار ویژه کسانی که واقعا از رنک گرفتن هدفشون کمک رسانی به سرور بوده نه چیز دیگه!

من امروز یک درخواست event کردم و یکم گذشت یه زنگ زدم به ادمین Jigsaw و گفتم اگه میشه تایید کنید و پریدن به من  که اسکرینش همین زیر هست

من هم برای این که تو طرز فکر کردنش تغییر ایجاد کنم یه ریپورت دادم که بازم همین پایین هست و کیک کرد که باز هم موردی نبود و شکایتم در این مورد نیست چون درست بود ریپورت بی مورد بوده اما من با رفیقم داشتم چت میکردم داخله /say به یه بنده خدایی توهین میکردم و اگه اسکرین هارو ببینید نوشتم (یارو) 

بعد ایشون زدن منو بن کردن مگه هرکسی داخل say/ به (یارو) که (یارو) (هرکسی میتونه باشه) توهین کنه باید بن شه؟ اگر داخل تلفن بود حق با ادمین بود اگر داخل ریپورت بود حق با ایشون بود آخه داخله say/ ؟

اگه میشه رسیدگی شه، قلم و کاغذ هم دست شماست که حق رو به کی بدین، یا علی

• مدارک (فیلم یا عکس): 

sa_mp_044.png

sa_mp_045.png

sa_mp_046.png

sa_mp_047.png

sa_mp_049.png

sa_mp_050.png

工长长丫凵丂卂?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام شاکی محترم، بسیار جالب بود.
از نظر شما که با همه به خاطر بازی لات شدیمو خودمونو گرفتیم،

شما با این طرز عقیده باید مظلوم شی خودتو به مظلومیت بزنی؟
به دلیل پ‬اره ای از مسایل امنیتی مدارک جهت دفاع به @Shayan ارسال شد.

فقط 2 مورد:
1. عزیز دلم اگر
مدرک میزاری درست بزار، من بیمار نیستم همینچوری بتوپ‬م به شما!

http://s8.picofile.com/file/8325178018/thegunner_Khoshmazegi.jpg

که جمله ی قبلش چی بود ؟(اگر نمیگی وای چت لاگ پ‬اک شده :()
"" یه /aevents خوشگل"" بزن باسمون که بقیش تو اسکرین مشخصه.
بنده نه میشناسم شمارو نه رفاقتی دارم که لحنتون اینجوریه! دوستان من منو اخلاقامو میشناسن ، اما با کسی که دوستی یا آشنایی ندارم ..... ؟

2. ببین خودت سوتی میدی =))

در 12 ساعت قبل، ALiTR گفته است:

اما من با رفیقم داشتم چت میکردم

چرا اسم شاهد خالیه؟xD
بنده به محض ورود مجدد حضرت عالی به سرور اسپ‬ک بودم روتون، نه با کسی حرف زدید نه چیز دیگه
به امید شفا و غاقل شدن از سوی پ‬روردگار متعال.

Fool me once, shame on you

Fool me twice, shame on me

لینک به دیدگاه

به علاوه، دوست عزیز شما اگر توهینتون رو با بنده نبودید طبق قوانین به دلیل توهین با شدت بالا باید 1 روز محروم باشید.

Fool me once, shame on you

Fool me twice, shame on me

لینک به دیدگاه

http://forum.arsacia.ir/topic/2-قوانین-عمومی/

شما مجاز به درخواست شخصی مانند تائید کردن مسابقات، Respawn و موارد اینچنینی از ادمین‌های در حال انجام وظیفه نیستید (مجازات: Kick). 

دستور /report فقط برای گزارش نقض قوانین و یا مشکلات با لحن مودبانه و آرام استفاده می شود و هر استفاده دیگری از این دستور ممنوع است (مجازات: 30 دقیقه محرومیت از صحبت).

استفاده از این دستور برای کارهای شخصی (مانند Respawn، تائید کردن مسابقه و یا موارد اینچنینی) ممنوع است (مجازات: Kick).

با این حال، درمورد آخرین نکته ذکر شده (محرومیت به دلیل توهین)، متسفانه کار ادمین مورد نظر اشتباه بوده و شما رفع محرومیت شدید.

ما آزادی بازیکنان در صحبت و ارتباط با دیگران را حق آنها میدانیم ولی زمانی که کلمات ناپسند و توهین ها با شدت زیاد بوده و مشمول سایر بازیکنان، چت های عمومی و یا چت های اقلیت شود با آنها برخورد خواهیم کرد.

به ادمین مربوطه تذکر جدی داده شد.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...