رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کیک کزدن اشتباه

Spartan

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _Katarina_.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TraiToR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام, بنده انلاین شدم با اکانت که بگم کیک نکنین منصرف شدم ولی بازم کیک کرد قوانین میگفت قبل کیک از ممبر سوال فرمایید اما ایشون بنده رو با توجه به اینکه گفتم کیک نکن کیک کرد. 

عکس اول نشان گر این است که بنده گفتم کیک نکنین و عکس دوم نشان گر این است که ایشون کیک کردن

• مدارک (فیلم یا عکس): rs2f_sa-mp-186.png

http://uupload.ir/files/mu6b_sa-mp-187.png

ویرایش شده توسط Spartan73

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.بنده به عنوان ساب لیدر و شاهد اتفاقات قصد دفاع از آقای تریتور دارم!اولا با کسی مشکل شخصی ندارم و تا وقتی کسی حرکتی نزنه کارشو تلافی نمیکنم.اول از همه ایدی کاترینا توسط ساب لیدر قبلی یعنی alice_umberella به عنوان مولتی وارد این فکشن شده و توسط خود شخص ایشون در وار هایی از جمله وار Hq LSV به خاطر مشکل با لیدر مورد سوءاستفاده قرار گرفته.در وار اول آقای آمبرلا به بنده گفتن که میخوان با مولتی بیان و قصد خراب کردن وار ندارن منم چون تمام ممبر ها به خاطر ایشون تو فکشن بودن چیزی نگفتم چون میخواستم مشکل هایی که بین لیدر و ممبر ها بود حل شه و آقای آمبرلا به فکشن برگردن اما بعد از وار متوجه شدم که طبق گفته های خودشون در باره HQ از قصد تورف رو به russian mafia دادن.بنده به خاطر اینکه تمام اعضا استفا دادن ترجیح دادم چیزی نگم و بزارم خودشون با احترام برن و رفتنو تا اینجا که دوباره بعد از چند روز دقیقا 5 دقیقه قبل از وار خود آقای مهدی اسبارتان با ایدی کاتارینا آنلاین شدن و گفتن میخوان وار بدن که در اینجا من به لیدر گفتم ایشون رو کیک بدن.اعترافات و شواهدی مبنی بر آنلاین شدن آقای مهدی اسبارتان با ایدی کاترینا موجود هست که در صورت نیاز فرستاده خواهد شد اما از اونجا که خود ایشون شکایت کردن دیگه نیازی نیس.کار لیدر نه تنها کاملا صحیح بوده که کسی که ایدیشو با افرادی که از فکشن کیک شدن بدون هماهنگی با لیدر شیر داده بلکه خیلی هم لطف کردن که گزارش این رو به ادمین ها ندادن و به 60fp قانع شدن چون فک کنم مولتی کشی مجازاتش بن شدن از دسته متوسط باشه.به امید روزی که به جای شکایت کردن از یکدیگر سطح خودمون رو بشناسیم و  خودمون با کنار بیایم.

مدارک:

http://s9.picofile.com/file/8324061968/Eteraf_be_multi_budane_katarina.mp4.html

http://s8.picofile.com/file/8324061368/sohbat_hai_mabna_bar_kharab_kardane_war.mp4.html  

chat_haye_katarina_ghabl_az_war.png

Natijeye_war.png

ویرایش شده توسط Chanleo
لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

توضیحات کامل توسط ساب لیدر داده شد در یک جمله خلاصه کنم ایشون share account کردن به قصد خراب کردن وار

باشد که کمی بزرگ شویم.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد اول که اصلا کسی با اکانت کاتارینا غیر خود لوکس انلاین نشده دومم اگر شما این رو میدونستین که شیر اکانت کرده چرا در جا کیک نکردین نکنه از قوانین اطلاعی ندارین برای من که جای سوال پیش اومد!

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

سوالی که ذهنمو مشغول کرده اینه که اگه لوکس شیر اکانت نکرده شما این وسط چی میگی اصلا؟ تو چرا شکایت میکنی ؟آره آره این مدارکا هم حتما همش جعلیه.

لینک به دیدگاه

شما هنگامی که به سوال "آیا شما مطمئن هستید که می خواهید از اقلیت خارج شوید؟" پاسخ بله بدهید هیچ راه برگشتی وجود ندارد و هیچ لیدری هم حق عدم اخراج شما بعد از تائید درخواست استعفای شما را نداشته، ندارد و نخواهد داشت. تنها راه لغو استعفا بنا به راهکار های ذکر شده تا قبل از تائید آن به وسیله لیدر، استفاده از کلید "گزارش" پایین پست بوده که از سمت شما چنین موردی مشاهده نشده است!

در 9 ساعت قبل، Spartan73 گفته است:

سلامی مجدد اول که اصلا کسی با اکانت کاتارینا غیر خود لوکس انلاین نشده دومم اگر شما این رو میدونستین که شیر اکانت کرده چرا در جا کیک نکردین نکنه از قوانین اطلاعی ندارین برای من که جای سوال پیش اومد!

حساب کاربری شما بررسی و به دلیل به اشتراک گذاشته شدن در زمان رقابت بنا به قانون:

http://forum.arsacia.ir/forum/15-قوانین-عمومی/

شما مجاز به اشتراک گذاشتن حساب‌های کاربری خود برای شرکت در رقابت‌ها در هیچ حالتی نیستید (مجازات: 1 ماه مسدودیت از دسته متوسط).

به مدت 1 ماه از دسته متوسط مسدود گردید.

+بسته شد.

• دوست دارم که 2

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...