رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Dean_ambose7 - اسپمِ شکایت های ساختگی

NavidSilent

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

NavidSilent.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Dean_ambrose7.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات:  این آقا مشخصه هدفشون اینه که منو از اقلیت پلیس بندازن بیرون و کاری با این ندارن که من خطایی انجام دادم یا خیر. در یکروز 6 شکایت دادند  4 تا شکایت اول بررسی شدن من یه توضیحی میخوام دربارهی دو شکایتِ بعدی بدم.

*

*

*

شکیت پنجم: از فیلمی که فرستادن کاملا مشخصه قصدشون. ایشون دقیقا لحظه ای که G رو زدن و کاراترشون شروع به نشستن کرد اسلحه خود را نشان دادن ممکنه زرنگ بازی باشه ولی بازم هر افسر دیگه ای بود نمیتوست با سرعت صدمِ ثانیه تشخصیص بده که اسلحه توی دستتونه 

شکایت ششم: شما اگه قوانین پلیس و قوانین عمومی دسته ویژه رو بخونید هیچ جاش ننوشته ابتدا /cuff سپس /take شما خودتونو تسلیم کردید و نشستید من هم اسلحتونو ازتون گرفتم بعد /cuff کردم که به گفتهی شما بنده الکی تیک کردم (" الکی تیک کرد") ، شما خودتونم میدونید به جا بوده اگرنه اسکرینه قبلی یا فیلمی که به احتمال قوی گرفتید رو میزاشتید:

"شما حق گرفتن اسلحه کسی که درحال استفاده از آن است یا تحت تعقیب است را ندارید (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP).

افرادی که دارای درجه تحت تعقیب بالاتری هستند در اولویت برای تعقیب و گریز هستند.

در صورتی که مضنونی دارای اسلحه بود و تسلیم شد و اسلحه داشت باید اسلحه های او را بگیرید.

شما موظف به دفاع از دسته ملایم (به ویژه اقلیت امدادگران) در همه حال هستید."

شما  تسلیم شدید بنابراین میتونستم سلاحتونو بگیرم 

(پس بنده در شرایطی مجازات میشوم که تفنگ شما را در حالتی تسلیم نشده اید گرفته باشم، که  "متاسفانه" شما به طورِ کامل تسلیم شده بودید) 

بنابراین اگر میخواید شکایتتون پذیرفته بشه از لحظی تیک شدن اسلحه در حالتی که ایستادید و G نکردید بگییرد که  "باز هم متاسفانه" همچین اتفاقی هیچوقت نیوفتاد 

و اگه کوچک ترین • مدرکی که با حرف های من مغایرت و مخالف داره پست بزارید و امید وار باشید که آرزوتون برسید

*

*

*

(اینها برداشت های من از قوانین سرور بوده در صورت اینکه اشتباه از من بوده برای دریافتِ مجازات کاملا آماده ام و مشکلی ندارم)

همونطور که توضیح دادم این آقا مدرک سازی میکنه تا ( به هر دلیلی که داره) منو از دسته پلیس حذف کنه.

و

در نهایت ، امیدوارم حق به حق دار برسه...

وسلام

NavidSilent

مدارک (فیلم یا عکس): 

شکایت پنجم:

فیلمی که گرفتند خودش مدرکه

شکایت ششم:

sa_mp_022.png

و مطمعانم فیلم هم ( مانندِ قبلی) گرفته شده ولی به هر دلیلی نمیخوان آپلود کنن 

• هاها 1

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

NavidSilent.pngUntitled_1.jpg       

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از اینا ک بگزریم  نیمکرا مغز چپ و راست شما دیکه کار نمیکنه وگرنه  مدرک های ساختگی رو نمیگفتید

یکی از شکایت ها ک لیدر پی دی گفت همون موقع سوال کرده و گفتن باید گواهینامه تیک شه چیزی رو ک لیدر پی دی نمیدونه اون وقت من باید بدونم؟ و در ضمن در فروم چیزه دیگری گفته شده

و یکی دیگه از شکایت ها تا حدی که من میدونم اگه کسی 3 تا /mt , /mv بگیره باید وانتد ignornig cop  بگیره ولی انگار وانتد پرداخت نکردن تیکت داده میشه که این مورد در هیچ جایی از فروم نوشته نشده اصلا چه ربطی داره 3 تا /mt بعدش وانتد پرداخت نکردن تیکت بگیری

و در مورد یکی از شکایت های دیگه خودتون گفتید 20 دقیقه وقت هست و من طبق حرف شما این شکایت رو گزاشتم

یکی دیگه از شکایت ها گویا بجز اینکه مغزتون کار نمیکنه موقع تایپ عدد 122 یا 121 دستتون خیلی میلرزه و نمیتونیتد کنترل کنید ( این شکایت که تایید شد و ای وی گرفتید)

شکایت دیگه هم که شده که اسلحه منو نگرفتید خیلی واضح قابل مشاهده هست اونم اسلحه ی m4 ب اون گندگی و باید تقریبا طرف کور باشه تا نبینه همچنین من با همون اسلحه g کردم ک خیلی ضایع از تو خوده ماشین مشخص هست و در ضمن شما این قانون در نمیدونستید وگرنه اگه میزدید /take weapons ضرری نداشت

ویرایش شده توسط DEANAMBROSE77
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، DEANAMBROSE77 گفته است:

از اینا ک بگزریم

از چیا بگزریم؟؟

نیمکرا مغز چپ و راست شما دیکه کار نمیکنه وگرنه  مدرک های ساختگی رو نمیگفتید

یکی از شکایت ها ک لیدر پی دی گفت همون موقع سوال کرده و گفتن باید گواهینامه تیک شه چیزی رو ک لیدر پی دی نمیدونه اون وقت من باید بدونم؟ و در ضمن در فروم چیزه دیگری گفته شده

شما که مغزتون خیلی درست حسابیه اول جمله بندیتونو درست کنید و قبل از ارسال یه نیم نگاه بندازید، من این کار رو با هماهنگیه لیدر کردم پس دیگر بحثی وجود نداره .

یکی دیگه از شکایت ها تا حدی که من میدونم اگه کسی 3 تا /mt , /mv بگیره باید وانتد ignornig cop  بگیره ولی انگار وانتد پرداخت نکردن تیکت داده میشه که این مورد در هیچ جایی از فروم نوشته نشده اصلا چه ربطی داره 3 تا /mt بعدش وانتد پرداخت نکردن تیکت بگیری

قرار نیست شکایت ها رو با دونسته های شما بررسی کنند ، سرور قانون داره و اگر کارم اشتباه بود حتما مجازات میشدم

یکی دیگه از شکایت ها گویا بجز اینکه مغزتون کار نمیکنه موقع تایپ عدد 122 یا 121 دستتون خیلی میلرزه و نمیتونیتد کنترل کنید ( این شکایت که تایید شد و ای وی گرفتید)

اقای محترم کار کردن مغز من یا لرزیدن دستم به شما مربوط نمیشه اشتباه تایپیی کردم و بعدش هم از اون شخص معزرت خواستم اگر کسی باید شاکی باشه اپن شخصه نه شما و اگر قراره به این توهین های "بچه گانه" ادامه بدید اینو بدونید که منم میتونم توهین کنم

(ولی باز هم تنها شکایتی که زره ای ازرش داشت و قابل پاسخ گویی بود این شکایت بود ،  <آفرین>)

شکایت دیگه هم که شده که اسلحه منو نگرفتید خیلی واضح قابل مشاهده هست اونم اسلحه ی m4 ب اون گندگی و باید تقریبا طرف کور باشه تا نبینه همچنین من با همون اسلحه g کردم ک خیلی ضایع از تو خوده ماشین مشخص هست و در ضمن شما این قانون در نمیدونستید وگرنه اگه میزدید /take weapons ضرری نداشت

تو فیلمی که گزاشتید مشخصه تا لحظه G زدن تفنگی تو دستتون نبوده لحظه ی نشستن تفنگ رو تو دستتون گرفتید و خودتون میخواستید که من نبینم که شکایت بزارید، که موفق شدید ، شما کلا به قصدِ آزار و اذیت وارد سرور میشید؟

و در مورده شکایت اخرتون که که چیزی دربارش نگفتید ، لطفا سری بعدی یکم قوانین رو بخونید بعد برای من "نقشه" بکشید با رفیقاتون 

مشکلاتتون با من  که نمیدونم اصلا چرا وجود داره رو پیشنهاد میکنم بزارید کنار 

"باشد که  عاقل و رستگار شویم" 

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

NavidSilent.pngUntitled_1.jpg       

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، NavidSilent گفته است:

و در مورده شکایت اخرتون که که چیزی دربارش نگفتید ، لطفا سری بعدی یکم قوانین رو بخونید بعد برای من "نقشه" بکشید با رفیقاتون 

من با رفقام شمارو حساب هم نمیکنیم چه برسه به نقشه:)

تو فیلمی که گزاشتید مشخصه تا لحظه G زدن تفنگی تو دستتون نبوده لحظه ی نشستن تفنگ رو تو دستتون گرفتید و خودتون میخواستید که من نبینم که شکایت بزارید، که موفق شدید ، شما کلا به قصدِ آزار و اذیت وارد سرور میشید؟

به قصده پیدا کردن افراد فضول مثل شما وارد سرور میشم=))

اقای محترم کار کردن مغز من یا لرزیدن دستم به شما مربوط نمیشه اشتباه تایپیی کردم و بعدش هم از اون شخص معزرت خواستم اگر کسی باید شاکی باشه اپن شخصه نه شما و اگر قراره به این توهین های "بچه گانه" ادامه بدید اینو بدونید که منم میتونم توهین کنم

خوشحال میشم توهین کنید 3066868 توهینتون رو در بازی sms کنید:D در صورتی ک الان هم توهین نکنید بعد از اینکه fp 80 شدید پذیرای توهین های شما هستیم:)

یکی دیگه از پیشنهاد های من برای شما اینه که نیاید دمه جیل و التماس کنید ک شکایتو پس بگیرم من دلم میسوزه شاید پس گرفتم

ویرایش شده توسط DEANAMBROSE77
لینک به دیدگاه

شکایت در حال بررسی می باشد...

لطفا تا پاسخ نهایی از پاسخ به این شکایت پرهیز نمایید.

من رومل هستم، مدفوع بد بو.

سعی کنید از من فاصله تونو حفظ بکنید. (برای سلامتی خودتون می گم)

لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت شما رد شد(شکایت هایی که از شما در بخش اقلیت شده کاملا درست بوده اند و هیچگونه ایرادی نداشتند).

@DEANAMBROSE77 به علت رعایت نکردن قوانین فروم و توهین در این بخش 3 روز از فروم محروم  شد.

+بسته شد.

من رومل هستم، مدفوع بد بو.

سعی کنید از من فاصله تونو حفظ بکنید. (برای سلامتی خودتون می گم)

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...