رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تغییر روش آزاد شدن از زندان

ارسال‌های توصیه شده

با سلام دوباره خدمت انجمن پر تلاش کوشش ارسا کیا گیم بنده پیشنهاد دیگه ای داشتم ک بنظرم محقق بشه بهتره پیشنهاد من راجب فروش اپروال و بیل است ک بنظرم این روش طور دیگه ای بشه بهتره حالا چطوری شو الان میگم 

الان به حساب من افتادم زندان و ۱ ساعت نیم زندانم ولی نیم ساعت دیگه کار دارم مثلا باید برم اسپری برای کلن اما تو زندانم میخام بجای اینکه اپروال ها یهویی ازادمون کنن  تایمی بشن و من مثلا ۳۰ دقیقه تایم زندانمو کم کنم اگ پول ندارم یا کار دارم چون کسی ک ۲ ساعت زندانه با کسی ک ۱۰ دقیقه زندانه و بخاد ازاد شه باید یک پولی رو بده اما اگ زمانی باشه بهتره یا اینطوری اگ پول نداشته باشی یا میتونی به مقدار پولت از تایم زندان کم کنی وکیل ها هم بجای خرید اپر وال دونه ای اپروال تایمی بخرن مثلا ۳۰۰ دقیقه اپروال بخرن لاویر ها و اگ بخان بفروشن از زندانی بپرسن چند دقیقه اپروال میخای ک از تابم زندانت کم بشه اینطوری عادلانه تره قیمت هاشم طوری باشه ک هر دقیقه ۵۰۰ دلار یا ۷۵۰ دلار اینا با تشکر از انجمن ارسا کیا گیم و دست اندر کاران انجمن ارسا کیا 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نظرم مثبت هست

میشه بیل به صورت اوتومات سل بره هر دقیقه از تایم جیل x حساب بشه و کسی که ده دقیقه جیل عه 10x پول بیل بده 

نظر خیلی خوبی هست

𝐓𝐡𝐞 𝐆𝐥𝐚𝐝𝐢𝐚𝐓𝐨𝐫𝐬 𝐀𝐫𝐞 𝐒𝐭𝐢𝐥𝐥 𝐀𝐥𝐢𝐯𝐞

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ در 11:29، Msadegh گفته است:

با سلام دوباره خدمت انجمن پر تلاش کوشش ارسا کیا گیم بنده پیشنهاد دیگه ای داشتم ک بنظرم محقق بشه بهتره پیشنهاد من راجب فروش اپروال و بیل است ک بنظرم این روش طور دیگه ای بشه بهتره حالا چطوری شو الان میگم 

الان به حساب من افتادم زندان و ۱ ساعت نیم زندانم ولی نیم ساعت دیگه کار دارم مثلا باید برم اسپری برای کلن اما تو زندانم میخام بجای اینکه اپروال ها یهویی ازادمون کنن  تایمی بشن و من مثلا ۳۰ دقیقه تایم زندانمو کم کنم اگ پول ندارم یا کار دارم چون کسی ک ۲ ساعت زندانه با کسی ک ۱۰ دقیقه زندانه و بخاد ازاد شه باید یک پولی رو بده اما اگ زمانی باشه بهتره یا اینطوری اگ پول نداشته باشی یا میتونی به مقدار پولت از تایم زندان کم کنی وکیل ها هم بجای خرید اپر وال دونه ای اپروال تایمی بخرن مثلا ۳۰۰ دقیقه اپروال بخرن لاویر ها و اگ بخان بفروشن از زندانی بپرسن چند دقیقه اپروال میخای ک از تابم زندانت کم بشه اینطوری عادلانه تره قیمت هاشم طوری باشه ک هر دقیقه ۵۰۰ دلار یا ۷۵۰ دلار اینا با تشکر از انجمن ارسا کیا گیم و دست اندر کاران انجمن ارسا کیا 

با سلام خدمت شما نظرم منفیه (-) 

همین الان سیستم bail اوکیه و مشکلی نداره

تو آتیش نمیسوزه اژدها؛

Wealth.png

7fe717_247ad702-24tumblr-3991be7bea13d45

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ در 11:29، Msadegh گفته است:

نظرم مثبته(+)

ولی یه چیزی میلنگه در مورد اینی که گفتی،اونم اینه که طرف برای مثال اپروال خریده۴۰کا و برای فروش هم میتونه۴۰کا بفروشه و اپروال به سختی گیر میاد جدیدا پس این میتونه مشکل ایجاد کنه برای کسی که لاویر هست یا کسی که میخواد اپروال یا bail بخره.

با تشکر

ویرایش شده توسط tahanjr10
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ در 21:47، iTaha گفته است:

نظرم مثبته(+)

ولی یه چیزی میلنگه در مورد اینی که گفتی،اونم اینه که طرف برای مثال اپروال خریده۴۰کا و برای فروش هم میتونه۴۰کا بفروشه و اپروال به سختی گیر میاد جدیدا پس این میتونه مشکل ایجاد کنه برای کسی که لاویر هست یا کسی که میخواد اپروال یا bail بخره.

با تشکر

ن داش مثلا بخره 10 کا بفروشه ۴۰ کا یا میتونه قیمت دقیقه هایشو خودش تعیین کنه حالا هرکدوم ک ارسا کسا صلاح بدونه مثلا میخاد بفروشه قیمت هر دقیقه رو بین۱ تا  ۷۵۰ دلار انتخاب کنه اینطوری منطورمه

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Msadegh گفته است:

ن داش مثلا بخره 10 کا بفروشه ۴۰ کا یا میتونه قیمت دقیقه هایشو خودش تعیین کنه حالا هرکدوم ک ارسا کسا صلاح بدونه مثلا میخاد بفروشه قیمت هر دقیقه رو بین۱ تا  ۷۵۰ دلار انتخاب کنه اینطوری منطورمه

اینم یچیزی

ولی یجورایی پیچیده میشه فکر نکنم بتونن درستش کنن

لینک به دیدگاه

درود با پیشنهادتون مخالفم

سیستم فعلی حداقل اگرم خوب نباشه بهتر از سیستمیه که شما پیشنهاد دادین

با تشکر

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما تکراری است/رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...