رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Amir - Ban

SpeedNeveR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام شکایت بنده توسط شایان رد شد اما بار دیگر یک سری مدارک میزارم که امیر لگ بوده و در فیلم دومشم لگ بنده معلوم هست چرا منیجر شما میگید که در دقیقه 38 چیت زدید در حالی که بررسی نمیکنید لگ بودم یا نه ؟ بنده چون مطمعنم که از چیت استفاده نکردم دوباره پست میزارم
و اینکه بنده کلا 2 بار به دلیل چیت بن شدم ( اون بار سوم آنبن شدم و چیت نداشتم !)  به دلیل اینکه هر دوتاش درست بوده شکایتی نزدم وگرنه اگر بنم اشتباه بود از Keshish شکایت میکردم اما واقعا از چیت استفاده کردم و از اون موقع بنده نه Cleo دارم و هیچ چیتی ندارم همینطور که گفتم ادمین Dark 2 روز پیش اومد تو پی سیم و چک داد ، و در جواب منیجر که میگن مطمعن بودن از کجا مطمعن بودن؟ وقتی سابقه ای ندارن؟ و دلیلی ندارن ؟ و جناب امیر شما که میگی چک پی سی پاک میکنی میریزی ، خب شما میتونی Recovery بگیری اگر من پاک کرده بودم طی این 10 روز منو بن کن ! وقتی بدون دلیل بن میکنی و توضیحاتتم سه تا فیلمی هست که هیچ دلیل محکمی نیست

• مدارک (فیلم یا عکس): 

مدرک فیلم 1 ایشون : http://s9.picofile.com/file/8322823942/gta_sa_2018_04_01_21_35_29_747_3_.mp4.html

در فیلم من کاملا مشخصه که لگ بودم  @Shayan شما که منیجری نباید فرق بین لگ رو با چیت تشخیص بدید؟

فیلم های دوم و سوم ایشون هم من روزانه 20 بار پینت بال میرم و خب بلدم کجا گان بکشم که بخوره تو صورت حریف ، شمام اگه مثله من پینت بال بری یاد میگیری که چطور بزنی ! و یعنی Martuors هم که تا گان میکشه میخوره تو صورتت چیت داره؟ نه تمرین کرده و تا موسو میبره بالا گان میکشه میخوره تو صورتت 
و اینکه اسکین من چرخش داره و هر کسیم میتونه بعد اینکه دید یکی از پشتش داره تیر میزنه و صدای تیر میاد سریع برگرده و چون اسکین من سریع میچرخه شما فک میکنی چیت زدم ! من همین الان میتونم با هر اکانتی بگید بیاد اینکارو بکنم و بلافاصله شایان بیاد تو پی سیم ریکاوری و چک پی سی کنه نه ترسی دارم نه چیزی ، فقط امیدوارم به جایی برسی که تو واره دوستانه 4 تیر ام 4 نکنی :)) در فیلمی هم که زدی بنده E Q زدم و سریع چرخیدم زدم کجاش چیته؟ من فقط مدرک شماره یکو چون منیجر اشتباه کردن میدم بقیشو میسپرم دسته منیجر !

http://s8.picofile.com/file/8322824234/gta_sa_2018_04_01_21_35_29_747_4_.mp4.html

ویرایش شده توسط SpeedNeveR
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

شما فیلم مدرک اول منو گذاشتید!

من 3تا فیلم گذاشتم خودم 1و2 رو رد کردم اما در مورد سومین فیلم صحبتی نشده!

دوست عزیز خیلی بده آدم یه کاری بکنه و بگه نکردم! سعی به بازی گرفتن افکار مدیریت دارید؟ 

من گفتم فیلم سوم (حتی عکس گرفتم از لحظه ای که اسلحه شما سمت من نیست ولی من میمیرم) بعد شما میای میگی فیلم اول؟!

عزیز! گرامی! محترم! من اجازه نمیدم یه نفر که نصف سرور به عنوان چیتر میشناسنش بیاد چیتشو بزنه و بگه چک پی سی شدم چیزی پیدا نکردن (آخ جون) بعد بشینه به ریش منو تیم استفم قاه قاه بخنده!

اون دوره مرد عزیز!

برای دومین بار اخطار میدم وقت مدیریت رو نگیرید!

روز خوش!

• دوست دارم که 2

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، HiTLeR گفته است:

با سلام خدمت شاکی محترم

شما فیلم مدرک اول منو گذاشتید!

من 3تا فیلم گذاشتم خودم 1و2 رو رد کردم اما در مورد سومین فیلم صحبتی نشده!

دوست عزیز خیلی بده آدم یه کاری بکنه و بگه نکردم! سعی به بازی گرفتن افکار مدیریت دارید؟ 

من گفتم فیلم سوم (حتی عکس گرفتم از لحظه ای که اسلحه شما سمت من نیست ولی من میمیرم) بعد شما میای میگی فیلم اول؟!

عزیز! گرامی! محترم! من اجازه نمیدم یه نفر که نصف سرور به عنوان چیتر میشناسنش بیاد چیتشو بزنه و بگه چک پی سی شدم چیزی پیدا نکردن (آخ جون) بعد بشینه به ریش منو تیم استفم قاه قاه بخنده!

اون دوره مرد عزیز!

برای دومین بار اخطار میدم وقت مدیریت رو نگیرید!

روز خوش!

با سلام این شما هستید که وقت مارو میگیرید و فرق چیت و لگ رو نمیشناسید

فیلم سوم که عکس گذاشتید : http://s9.picofile.com/file/8322823942/gta_sa_2018_04_01_21_35_29_747_3_.mp4.html در این فیلم کاملا مشخصه که لگ بودید ! انکارش میکنی؟

فیلم دوم : http://s8.picofile.com/file/8322824234/gta_sa_2018_04_01_21_35_29_747_4_.mp4.html

اون یکیم که تو 90 مگی که اپلود کردم هستش چطوری زدم و اولشم هست 

الان مشکل شما کجاس 
=))  اتفاقا به من نمیگن چیتر ، به کسی میگن که با ام 4 کسی که اچ پیش پُره رو 4 تیر میکنه بدون اینکه Stun  بشه ! خدا رو شکر اونایی که باید قبولم داشته باشن دارن و میدونن از چیت استفاده نمیکنم و حتی CrossHair هم ندارم ! اوناییم که مارو چیتر میشناسن از ما فشار خوردن 

شما دقیقا مثله کسی هستید که سعی داره بگه " من گانرم ، به دسته متوسط اهمیت میدم " ولی شما دسته متوسطه رو با کاراتون خراب کردید و هیچ تجربه ای در تشخیص چیت ندارید ، مثله اینه که پلیر لول 12 بیاد به من بگه تو چیت میزنی !

شما مگه داری راجبه چیت هایی مثله Speed Hack - Fly - Tp Hack صحبت میکنید که میگید مطمعنم تو چیت زدی ؟  ببخشید که من بدون هیچ پارتی بازی ای  اومدم تو سرور و پیش هیچکس پارتی ندارم  ، اونایی که پارتی دارن چیتشونو میزنن پس فردام لیدر میشن ! چیت ایم رو هیچوقت نمیشه 100% قضاوت کرد اینو خوده Founder هم میگن ! و من میگم Recovery - Check PC بکن میگید چیت میریزم پاک میکنم؟

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

من از منیجر درخواست رسیدگی به این موضوع رو به صورت کامل دارم   من 5 تا فیلم اپلود کردم و توضیحاته من منطقیه در پسته شکایت و جناب امیر لگ بوده ! @Shayan
من همین الان میتونم با مولتی بیام پینت بال و همین کارارو بکنم و بلافاصله شایان بیاد تو پی سیم ریکاوری و چک پی سی کنه نه ترسی دارم نه چیزی !

حتی میتونید همین الان بیایید چک پی سی چون بن من ماله 2 روز پیشه راحت میشه ریکاوری 5 ماهو کرد و میتونند ببینید ک من نه چیتی دارم نه مودی نه ... و همچنین کاره اقای امیر اشتباه بوده چون چیت ایم رو هیچوقت نمیشه صد در صدی از روی یه پینت بال تشخیص داد و درخواست رسیدگی به این موضوع رو دارم !

لینک به دیدگاه

شکایت شما در حال بررسی می باشد...

لطفا تا پاسخ نهایی از پاسخ به این شکایت پرهیز نمایید.

• دوست دارم که 1

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

باا سلام 3 روز گذشت ایشون دفاعیه ندادن و فیلمای منم منطقی بود ک لگ بودن ایشون در خواست رسیدگی دارم..  ایشون اگه دفاعیه داشتن جواب میدادن

@Shayan

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

سلامی دوباره

دیگر اخطاری در کار نیست!

اخطار های لازم داده شده!

شما 100 بار هم بگید طبق این عکس http://s8.picofile.com/file/8322821868/Ezne_Khoda.jpg از سرور محروم شدید!

به شما دوست عزیز اخطار لازم داده شد که وقت مدیران را نگیرید، زمانی که شما کماکان در حال انجام دادن کار خود هستید پس ما مجبور میشیم که برخورد لازم رو انجام بدیم

شما تا اطلاع ثانوی از انجمن محروم میشوید!

موفق باشید.

• دوست دارم که 3
  • هاها 2

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

به شما گفته شد که شکایت شما در حال بررسی است و لطفا پاسخی ارسال نکنید، به دلیل پاره‌ای از مشکلات تاخیرهایی در روند رسیدگی به شکایت شما به وجود آمد.

به هر حال، در صورت اینکه شکایتی به جز محروم شدن خود (برای مثال ادعاهای مطرح شده) دارید لطفا آن را جداگانه ارسال کنید.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...