رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Amir بن بدون دلیل و عمل نکردن به قوانین !

SpeedNeveR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام ! معمولا بعد از اینکه شما شک میکنید که کسی چیت داره یا نه ، Check PC میده و همینطور که تو قوانین نوشته ایشون باید بندرو چک پی سی کنن ایشون بدون Check PC و  درخواست فیلم بندرو بن داد و ایشون باید دلیل محکمی باشن همینطور که گفته شده فیلم لازم نیست اما بنده از هر پینت بالی میرم فیلم میگیرم و چیت نزدم ، ایشون خودشون تو وار چیت میزنن و ایشون سابقه ندارن در دسته متوسط یا تشخیص فیلم  ، و بنده چند روز پیش که تو پینت بال بد زدم توسط ادمین Dark چک پی سی شدم و نه چیتی داشتم نه چیزی ، امیدوارم رسیدگی شه ! همونطور که بنده 90 مگ فیلم اپلود کردم امیدوارم منیجر هم احترام بزارن و بندرو Unban کنن ! یا علی و در ضمن اگر کیفیت فیلم خوب نیس میتونید بگید دوباره آپلود کنم !  و در ضمن فیلم چیت خودشونم قرار میدم که ببینید !   فقط اینکه اگر به قوانین خوده سرور احترام میزارید من باید آنبن شم و اگر هم که قراره سوپروایزور سرور به قوانین عمل کنه من حرفی ندارم ! @Shayan

• مدارک (فیلم یا عکس): 

کنترل سیستم:

سیستم‌های بازیکن های مشکوک به استفاده از نرم‌افزارهای تقلب و مودهای غیرمجاز میتوانند توسط ادمین‌ها کنترل شوند.
رد کردن درخواست کنترل و عدم همکاری (خروج از بازی، crash دادن خود، ایجاد مزاحمت برای ادمین هنگام کنترل و سایر موقعیت های مشابه) قابل مجازات است (مجازات: مسدودیت 14 روزه از دسته‌های متوسط).
مجازات تکرار آن برای بار دوم مسدودیت 30 روزه از دسته‌های متوسط و برای بار سوم مسدودیت دائم از دسته‌های متوسط می باشد.

شما مجاز به استفاده از آنها و یا حتی داشتن آنها در سیستم خود نیستید. (مجازات: 30 روز محرومیت).
مجازات تکرار آن محرومیت دائم شما خواهد بود.

sa_mp_219.png

http://uupload.ir/view/flln_gta_sa_2018-04-01_21-35-29-747.mp4/

• هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 8 دقیقه قبل، SpeedNeveR گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام ! معمولا بعد از اینکه شما شک میکنید که کسی چیت داره یا نه ، Check PC میده و همینطور که تو قوانین نوشته ایشون باید بندرو چک پی سی کنن ایشون بدون Check PC و  درخواست فیلم بندرو بن داد و ایشون باید دلیل محکمی باشن همینطور که گفته شده فیلم لازم نیست اما بنده از هر پینت بالی میرم فیلم میگیرم و چیت نزدم ، ایشون خودشون تو وار چیت میزنن و ایشون سابقه ندارن در دسته متوسط یا تشخیص فیلم  ، و بنده چند روز پیش که تو پینت بال بد زدم توسط ادمین Dark چک پی سی شدم و نه چیتی داشتم نه چیزی ، امیدوارم رسیدگی شه ! همونطور که بنده 90 مگ فیلم اپلود کردم امیدوارم منیجر هم احترام بزارن و بندرو Unban کنن ! یا علی و در ضمن اگر کیفیت فیلم خوب نیس میتونید بگید دوباره آپلود کنم !  و در ضمن فیلم چیت خودشونم قرار میدم که ببینید !   فقط اینکه اگر به قوانین خوده سرور احترام میزارید من باید آنبن شم و اگر هم که قراره سوپروایزور سرور به قوانین عمل کنه من حرفی ندارم ! @Shayan

• مدارک (فیلم یا عکس): 

کنترل سیستم:

سیستم‌های بازیکن های مشکوک به استفاده از نرم‌افزارهای تقلب و مودهای غیرمجاز میتوانند توسط ادمین‌ها کنترل شوند.
رد کردن درخواست کنترل و عدم همکاری (خروج از بازی، crash دادن خود، ایجاد مزاحمت برای ادمین هنگام کنترل و سایر موقعیت های مشابه) قابل مجازات است (مجازات: مسدودیت 14 روزه از دسته‌های متوسط).
مجازات تکرار آن برای بار دوم مسدودیت 30 روزه از دسته‌های متوسط و برای بار سوم مسدودیت دائم از دسته‌های متوسط می باشد.

شما مجاز به استفاده از آنها و یا حتی داشتن آنها در سیستم خود نیستید. (مجازات: 30 روز محرومیت).
مجازات تکرار آن محرومیت دائم شما خواهد بود.

sa_mp_219.png

http://uupload.ir/view/flln_gta_sa_2018-04-01_21-35-29-747.mp4/

فیلم چیت ایشون

به دلیل اینکه نمیشد پستو ویرایش کرد تو یه پست جدید میدم

http://uupload.ir/view/es00_gta_sa_2018-03-31_00-00-13-286.mp4/

کیفیتشم عالیه اگر بنا بر این باشه بدون چک پی سی بن بدن ایشون که یکی که اچ پیشون پره رو با ام 4 5 تیر میکنن نباید بن شن ؟!

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم

پاسخ به حرف های شما:

1) فرمودید وقتی شک میکنیم باید چک پی سی کنیم! بله درست فرمودید وقتی "شک" میکنیم، نه زمانی که اطمینان داریم

از کجا اطمینان داریم؟ مدارک رو میزارم ببینید

2) منم الان چیت ندارم بیان چک پی سی، به محض این که از سیستم من رفتن چیت رو میریزم! دلیل صد من یه غاز نیارید لطفا

3) چون 90مگابایت فیلم رو آپلود کردید منیجر لطف کنن آنبن کنن؟!!!!! منم 90گیگ آپلود میکنم تا 2ماه بنم نکنن!!!!

4) کسی که قوانین رو مینویسه نیاز نداره بهش بگن قانون چیه!

5) فیلم بنده هم همونطور که میبینید صحنه مشکوکی توش نیست نمیدونم به کجاش شک دارید!

------------------------------------------------------------------------------------------------------

حرف های بنده به شما:

1) وقتی بن لاگ شمارو میبینم به این فکر میکنم کی به کی میگه چیتر!

2) وقتی صدای پلیر هارو میشنوم به این فکر میکنم کی به کی میگه چیتر!

3) من حتی از مود های بصری استفاده نمیکنم (تو فیلمی که میزارم مشخصه) بعد بیام چیت استفاده کنم؟!

4) به گنجیشک گفتن منار به ...، گفت یه چی بگو بگنجه!

5) توی سروری که دارم روز و شب زحمت میکشم، خواب شب رو بخاطر این سرور حذف کردم نمیام توش قانون شکنی کنم!

برسیم به قسمت مدارک:

این صحنه: http://s9.picofile.com/file/8322821592/gta_sa_2018_04_01_21_35_52_563.avi.html

همه میدونیم توی این صحنه چیزی جز ول نمیبینیم! :))

این صحنه: http://s8.picofile.com/file/8322821642/gta_sa_2018_04_01_21_38_54_504.avi.html

خدا نکنه! نه!!! چیت نیست! نه نه نه!

صحنه اخر: http://s9.picofile.com/file/8322821776/gta_sa_2018_04_01_21_38_07_473.avi.html

توضیح: Ezne_Khoda.jpg

داداش چیتر منم! اینجا به ازن خدا و اراده ازراعیل یه پرنده مامور شد اولین تیرت که داشت میرفت طرف امیر A2 رو بگیره هول بده بخوره به من چون وقت مرگ امیرA2 نرسیده بود!

دوست عزیز وقت مدیریت رو با پست های بیجا نگیرید! از دوستانتون که وقتمون رو گرفتن و از انجمن محروم شدن عبرت بگیرید!

امام خمینی: خداوند انشاالله همه مارا آدم کند!

روز خوب و خوشی براتون آرزو مندیم!

• دوست دارم که 3

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

در صورت احراز کامل استفاده از نرم‌افزارهای تقلب نیازی به بررسی سیستم نبوده و فرد میتواند مستقیماً شما را محروم کند!

مدارک ارائه شده توسط @HiTLeR به اندازه کافی نمایانگر استفاده شما از نرم‌افزارهای تقلب در 21:38 هست، در فیلمی که شما قرار دادید متسفانه هیچ صحنه ای از درگیری شما با Amir دیده نشده و دوربین شما به سمت دیگریست! ولی تیر شما به فرد برخورد می کند...

در صورت اینکه به استفاده فرد از نرم‌افزارهای تقلب مشکوک هستید لطفاً فقط و فقط صحنه مربوطه را جداگانه در یک شکایت دیگر با عنوان استفاده از نرم‌افزارهای تقلب مطرح نموده تا به شکایت شما رسیدگی شود.

با تشکر از گزارش شما!

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...