رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سو استفاده Hoster

KinGoFTheLFG

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MmD.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ShreddeR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: %5BM%5DiChael.png

• توضیحات: دستور /veh سو استفاده میکنن وسط جاده ماشین میزارن و کلا زدن آرامش مارو به هم زدن... در مدارک کلا میبینید! به کسایی که جنبه ندارن نفروشید لطفا

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8322326850/Hoster.rar.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما دوست عزیز:

ببینید از اوجایی که شما تازه به سرور برگشتید و از خیلی چیزها اگاه نیستید توصیه می کنم که قوانین را دوباره بخوانید به دلیل تغییر قوانین سرور!?

و اینکه نه من شما رو میشناسم نه اینکه کاری باهاتون دارد در صورت اینکه وقتی شما حتی ۱ بار هم به ماشین من خوردید با پررو بازی گفتید که بیا درستش کن و....

من مشکل شخصی نیز با شما ندارم اما نمی دانم مشکل شما چیه و اگر مشکلی دارید بیاید تو‌ روی خودم بگید.

بعد من به منظور ازار و اذیت شما ماشین ها را انجا /veh نکردم که خانه ی شما پر شود یا راه شما بسته شود. من ماشین هارا بار اول در خانه دوستم انداختم و وقتی دیدم در خانه شما هم است ، ماشین هارا برداشتم و سایر ماشین هارا Respawn دادم تا حالت پارک حیاط شما خراب نشود و اینکه این کار 5 دقیقه هم نشد!!!

بعد به خانه ی شما ۴ راه وجود دارد و من راه را نبستم بلکه جلوی خانه ی دوستم ماشین ریختم و در 4 دقیقه همه ی ان ها را برداشتم و قصد من بستن راه نبود 

بعد سو استفاده از veh/ یعنی چی؟ 

بنده پول دادم، و Hoster خریدم ، به این منظور که در هر زمان و هر کجا می توانم از CMD ها استفاده کنم ، باز هم می گم من از روی مشکل و ازار ماشین نساختم

شما به روی دوستان من هم DM کردید و در صحبت های خود با Michel می توان فحش هایی را که با خود به من می دادید مشاهده نمود، 

از Manager و Founder در خواست دارم که چت هارا چک کنند و به درست بودن حرف های من پی ببرند

شاهدان:

FaRHaN.png

NazLi.png

CarBoN.png

No%5BO%5DShaB%5Be%5D.png

• دوست دارم که 2

ɧՐȝԺԺȝՐ$-

ShreddeR.png

ƊAƜƝ ƬHƐ SHRƐƊ

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اول اینکه Michel نه و Michael  

بعدش هم , بنده یا بقیه چه مشکلی میتونن با شما داشته باشن؟ پدر کشتگی که نداریم با هم , همه داریم بازی میکنیم برای تفریح , یکسری ها مثله اینکه خیلی جدی گرفتن دیگه!!

• هاها 1
لینک به دیدگاه

والا دوست عزیز , اصلا من جدی گرفتمش یا نه با کسی مربوط نیست

مشکل اینجاست که فرد 7 ساعت در این ماه انلاین شده و شکایات بی جا و زیادی هم کرده تو این 7 ساعت!

حرف خاصی ندارم, فقط می خوام Manager با تجربه Server @Shayan در این موضوعات نظر بدن .

باشد که عاقل و رستگار شویم.

• هاها 1

ɧՐȝԺԺȝՐ$-

ShreddeR.png

ƊAƜƝ ƬHƐ SHRƐƊ

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام.

کار هاستر مربوطه به دلیل ایجاد مزاحمت سهوی توسط ماشین های بیش از حد برای بازیکنان اشتباه بوده و به فرد مورد نظر اخطار های لازمه داده شده است، در صورت تکرار با فرد برخورد شدید خواهد شد.

با تشکر از شکایت شما.

+بسته شد.

• دوست دارم که 1

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...