رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

invite - ShooTS بدونه گرفتن تست از بازیکن IR.Sarmin

FurY

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BF%5DurY.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ShooTS.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: لیدر مربوطه بازیکن IR.Sarmin را بدونه گرفتن تست در اقلیت خود invite کرده است! اگر مدارکی دارید از صحنه تست بفرمایید به مدیریت ارسال کنید.

• مدارک (فیلم یا عکس): Sarmin.PNG

ویرایش شده توسط FurY
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام خدمت دوست عزیز ممنون که به فکر بهتر شدن تیم کارکنان هستید و به طور فشرده کارهای کارکنان رو دنبال میکنید.
مدارک و توضیحات لازم به مدیریت ارسال شد,شما هم اگر مدرکی دارید که من تست نگرفتم همینجا ارسال کنید,از اونجایی که تمام فعالیت های اخیر شما در انجمن همشون مربوط به شکایات از تیم کارکنان بوده معلومه علاقه زیادی به این کار دارید.
باشد که عاقل شویم

لینک به دیدگاه

با احترام،

بنده عرض کردم که بدونه تست در اقلیت invite کرده اید! حرف خود را ثابت کنید، اگر مدارکی دارید به مدیریت ارسال کنید.
لطفاََ پاسخ ندهید تا مدیریت برسی کند.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم

شما چندین بار به دلیل گرفتن وقت مدیریت از انجمن محروم شده اید، گویا درس عبرتی نشده براتون!

در صورت تکرار این گونه وقت گرفتن ها به صورت دایم از انجمن محروم خواهید شد!

امام خمینی: انشاالله خداوند همه مارا آدم کند!

موفق باشید.

• دوست دارم که 5
  • مرسی 1
  • هاها 1

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمامیه دوستانِ عزیز و همکار.

ببخشید این چه طرز شکایت کردنِ، شما اگه احساس می کنید که لیدر مربوطه بدونِ تست کسی رو وارد اقلیت کردن! لطف کنید مدرک بدید نه این که درخواست مدرک کنید!(لیدر موظف نیست از تستِ خود مدرک جمع کند).

وقت طلاست ما را با افکارات مسخره ی خود درگیر نکنید ، ممنون.

یا حق

• دوست دارم که 3
  • هاها 1

Mahdi.png

?ما بد نبودیم چون اصلا بلد نبودیم …?

لینک به دیدگاه

تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود).

پ.ن: به شما الهام شده که ایشون بدون تست فردی رو Invite کردن؟ بعد به لیدر هم دستور میدید پاسخی ارسال نکنند؟ مگر شما تعیین کننده قانون هستین؟

بهتره قبل از شروع به فعالیت در مجموعه حتما http://arsacia.ir/tos رو مطالعه کنید!

همچنین بنا به قانون:

بازیکنانی که فقط برای آزار و اذیت سایر بازیکنان حساب کاربری ساخته اند و یا بیش از حد مجازات شده اند به صورت دائم محروم خواهند شد.

شما به دلیل شکایات بی دلیل و غیرموجه برای همیشه از انجمن محروم خواهید شد.

+بسته شد.

ویرایش شده توسط Shayan
  • دوست دارم که 2
  • مرسی 1
  • چی چی 1

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...