رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل

SowiT

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت تیم انجمن ارساکیا.من توسط ادمین bullshark بن شدم بی دلیل.میگن که شما تبلیغ کردین.اخه من چیکار کنم.من تبلیغ نکردم.به جون مادرم.من با اکانتی به اسم جلنا لج هستم که همسایمون هستش.با اینکه اون پسره ولی خیلی خوب بقیه رو خل میکنه.خواهش میکنم به من جواب بدین.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بن شدن شما ربطی به Jelena نداشته و فرد دیگری از شما شکایت کرده.

اسکرین شاتی که به من دادند، به سوپروایزر تحویل داده شده و مدرک کاملا معتبر بوده.

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

سلام خدمت تیم انجمن ارساکیا و دوست عزیزم ادمین bull shark .خب قبول این به جلنا ربطی نداشته ولی به جون مادرم بخدا دیگه به چی قصم بخورم من اصلا بلد نیسم تبلیغ کنم.الان نمیشود اکانتم رو برگردوند.به علی اساسین برادر بزرگم هم در اینستاگرام پیام دادم ولی بهم چیزی نگفته.خواهش میکنم به اقای اساسین بگین منو از بنی در بیاورد.خواهش کردم.بازم قصم میخورم که که من هیچ کاری نکردم.منتظر جوابتون هستم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Ali گفته است :

با سلام.

از ادمین @BullShark درخواست میشود که مدارک را در پیام خصوصی ارائه دهد.

ارسال شد

ویرایش شده توسط BullShark

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...