Ali

خبر خوب! ?? - AG:SA

58 ارسال در این موضوع قرار دارد

GoodNews.jpg

AGLogo.png.41c6f502a0df08004d194867393c4

 

سلامی گرم به گرمی تابستان سال آینده! (صبر کن؟ لو دادن زمان؟ xD)

 

خبری بسیار خوش رو براتون داریم که سال ها منتظر امروز بودیم تا دیگر از جملۀ "به زودی" استفاده نکنیم. (بعضی ها می دونن دقیقاً چی میگم :ph34r:)

 

AG:SA تا عید (کمی بعد از عید) برای Beta-Tester های ما در دسترس قرار می گیرد و عکس و فیلم هایی در رابطه با تست در کانال قرار خواهید داد.

 

ممکن هست قبلاً در مورد AG:SA شنیده باشید، AG:SA چی هست؟ هدف AG:SA چیست؟ چرا AG:SA؟ AG:SA اصلاً یعنی چی و مخفف چیه؟ در ادامه بخوانید.

 

مطلب زیر به دسته های زیر تقسیم می شود (طولانی هست اما ارزش خوندن داره ^_^):

 • معرفی
 • هدف
 • ویژگی ها
 • مشکلات رایج در مود های دیگر مانند (مود های زندۀ حال حاضر: San Andreas Multiplayer و Multi Theft Auto)
 • سرنوشت سرور SA-MP کنونی
 • آینده!
 • به ما بپیوندید + تیم کنونی!

 

• معرفی

AG:SA (مخفف: A]rSaCiA [G]ame: [ S ]an [A]ndreas]) (ممکن هست اسم عوض شود) یک موتور بازی می باشد که قابلیت آنلاین و چندنفره بازی کردن San Andreas را به بازی اضافه می کند. (که همانطور که می دانید این قابلیت همراه بازی اصلی نبود)

 

AG:SA به همراه یک پروژه جدا تحت عنوان (Play Your Life - PLY) (ممکن هست اسم عوض شود) (توضیحات این پروژه را در لینک رو به رو بخوانید: کلیک کنید!) خواهد آمد که بازی را به حالت MMORPG تبدیل می کند و تا 20,000 نفر در یک بازی را می تواند همزمان جمع کند! (همه یک جا بازی می کنند، چیزی تحت عنوان "سرور" نخواهیم داشت تا زمانی که 20,000 نفر آنلاین تکمیل شود، زمانی که 20,000 نفر تکمیل شوید سرور دوم هم ایجاد خواهد شد)

 

این پروژه به صورت کامل با زبان C++/C نوشته شده و با استفاده از تکنیک هایی مانند تزریق کد و Hooking این قابلیت را به بازی اضافه می کند که در سال 2016 ایدۀ این پروژه ایجاد شد و تا به امروز در حال کار کردن بر روی آن هستیم.

 

• هدف

همانطور که اطلاع دارید ما تا به امروز بر روی SA-MP فعالیت داشتیم و این موفقیت را داشتیم که جزء برترین سرور های SA-MP با قابلیت های خاص که در سرور های دیگر (خارجی) وجود ندارد باشیم. (به خصوص پروژه کنترل فیزیک Bullet Physics که بر روی SA-MP پیاده شد و توسط آن بیلیارد و فوتبال ساخته شد که در تاریخچه SA-MP و Multi Theft Auto هیچ وقت انجام نشد (Sever-sided physics control) (برای اطلاعات بیشتر این تاپیک را در فروم SA-MP بخوانید (کلیک)))

 

طبق چیزی که ما مشاهده کردیم گیمر ها علاقه زیادی به Role-Play Gaming دارند. (همچنین نسخه V بازی که بسیار خوب بود اما قابلیت MMO بودن را نداشت که موجب عوض شدن کلی داستان و قابلیت ها می شود)

 

هدف اصلی AG:SA پروژه Play Your Life - PLY (ممکن هست اسم عوض شود) (توضیحات این پروژه را در لینک رو به رو بخوانید: کلیک کنید!) می باشد که به همراه این پروژه منتشر خواهد شد.

 

• ویژگی ها

با ورود AG:SA محدودیت ما بســـــــیار کم خواهد شد و تقریباً هر ویژگی ای را می توانیم اضافه کنیم!

 

ویژگی های AG:SA بسیار زیاد هست، ما لیست کوچکی از آن ها در زیر تهیه کردیم:

 

- قابلیت اضافه کردن (نه جایگزین کردن، یکی از قواعد مهم AG:SA نگه داشتن مدل های اصلی بازی یا دوباره ساختن آن ها با کیفیتی بیشتر می باشد) وسیله های نقلیه و اضافه کردن پارت های جدید و Texture های جدید (مثلاً می توانید طرح خود را نقاشی کنید یا یک فایل عکس Load کنید و روی طرح و رنگ ماشین خود بگذارید (که همه آنرا می بینند!) یا ماشین هایی که Spoiler ندارند برای آنها Spoiler بذارید یا ارتفاع ماشین را تغییر دهید یا سایز تایر را عوض کنید و ...)

 

- قابلیت اضافه کردن اسکین Ped ها و اضافه کردن Texture لباس برای آنها.

 

- قابلیت اضافه کردن مدل Object جدید.

 

- قابلیت اضافه کردن Building به بازی! (بعضی ها می دانند که برای اضافه کردن اشیاء در بازی از createObject یا Entity File (در Multi Theft Auto) و از CreateObject (در SA-MP) استفاده کنند، جفت این مود ها از قسمت Object بازی استفاده می کنند، بازی دارای یک محدودیت برای Object می باشد که در بازی به صورت پیشفرض به عدد 300 محدود شده. (یعنی بیشتر از 300 عدد Object همزمان قابل مشاهده نیست)، در SA-MP این محدودیت به 1000 افزایش یافته (در 0.3.DL به عدد 2000) که در SA-MP ما Streamer Client-Sided نداریم و برای اضافه کردن تعداد Object بیشتر از محدودیت باید از Streamer Server-sided استفاده کنیم که از شبکه برای Stream کردن استفاده می کند اما در Multi Theft Auto محدودیت عوض نشده و تعداد 300 Object بیشتر قابل مشاهده نیست اما Multi Theft Auto دارای Client-sided Streamer هست و 300 Object هم زمان قابل مشاهده توسط خود Client تعیین می شوند حالا شاید یک چیزی به ذهنتان خطور کرده باشد، ما در بازی اصلی حدوداً 20 هزار عدد اشیاء داریم که همزمان تعداد بی نهایتی قابل مشاهده هست (توسط Draw Distance مشخص می شود)! چطور؟ آیا آن ها از Object استفاده نمی کنند؟ چطور آن ها محدود نیستند؟ بخاطر اینکه آن ها Building نام دارند و محدود شده به عدد 20,000 هستند، AG:SA این عدد را تا 100,000 هم بدون ایجاد کوچک ترین مشکلی می تواند بالا ببرد تا بازیکنان بتوانند از مپ بسیار بزرگ AG:SA که از فرسخ ها تمام جزئیات مپ مشخص هست لذت ببرند!

 

- قابلیت اضافه کردن/تغییر دادن Animation و Sound به/در بازی: از نحوه راه رفتن کاراکترتون خسته شدید؟ می خواید یک شیوه جدید مبارزه اضافه بشه؟ (کاراته مثلاً؟) می خواید پارکور بزنید و همه پارکور رو به همون شکل که میزنید ببینن؟ داخل AG:SA قابلیت اضافه شدن Animation (انیمیشن همان نحوه حرکت کاراکتر و انجام دادن یک کاری است) وجود دارد و قرار هست پارکور، طریقۀ راه رفتن، ورزش های جدید، کار های جالب و جدید و ....... اضافه شود! همچنین ما قابلیت اضافه کردن یا تغییر دادن صدا ها در بازی را داریم، مثلاً هر ماشین صدای ترکیدن جدا دارد یا ماشین های جدید اضافه شده صدای اصلی خود را دارند!

 

- قابلیت Voice به صورت Raw output: همانطور که می دانید SA-MP قابلیت Voice ندارد، تنها حریف قابلیت voice برای AG:SA مود Multi Theft Auto می باشد که Voice آنها به هیچ عنوان Raw output نبود و نمی شود، یعنی مثلاً وقتی می خواهید در آنجا از Voice استفاده کنید، 2 عدد Client باید در یک Channel باشند و زمانی که صحبت می کنند صدای همدیگر را می شنوند اما AG:SA دو قابلیت بسیار جالب دارد، شما در AG:SA وقتی صحبت می کنید به هیچ وجه صدا Channel ای نخواهد بود بلکه به صورت 3D برای اطرافیان شما پخش می شود، همچنین این Voice که از Opus Codec استفاده می کند (Codec استفاده شده در TeamSpeak3 و Discord، بر خلاف Multi Theft Auto که از speex Codec استفاده می کند) می تواند محدودیت داشته باشد که از لگ شدن شما جلوگیری شود! به زبان ساده تر مثلاً می توانید تعیین کنید که همزمان فقط بتوانید صدای 8 نفر از نزدیک ترین افراد در بازی به شما را بشنوید، همچنین Voice ما در AG:SA از Discord و TeamSpeak3 هم هوشمند تر می باشد و طبق کیفیت اتصال اینترنت شما Codec را در سرور عوض می کند و در صورتی که اینترنت شما ضعیف باشد صدا را با کیفیت پایین تر برای شما می فرستد تا هیچ وقت لگ نشوید!

 

- قابلیت Audio Loopback Stream: تا حالا تلاش کردید در Call خود در پیام رسان ها مانند Skype یا TeamSpeak3 یا ... آهنگ بگذارید؟ یا مثلاً هر صدایی که از کامپیوتر شما پخش می شود را دوست دارید Forward کنید تا دیگران هم از طریق Call خود صدای آن را بشنود، AG:SA این کار را ممکن کرده است! مثلاً شما می توانید *در زمان به صورت آنلاین* موزیکی که در حال گوش دادن به آن در Media Player خود هستید را بر روی رادیو ماشین خود گذاشته و آن را برای تمامی بازیکنان اطراف خود و در ماشین پخش کنید! در AG:SA این کار ها ممکن هست، حتی می توانید همزمان هم این کار را انجام بدید و هم Voice بگیرید!

 

- (شاید یا در آینده) قابلیت Ped Ragdoll، فیزیک جدید راندن وسایل نقلیه و اضافه شدن Collision به همه چیز: تا حالا به کاراکتر نسخه IV و V بازی دقت کردید؟ بر خلاف نسخه های قبلی (همچنین San Andreas) در بازی Ragdoll وجود نداشت، برای اینکه بفهمید Ragdoll چیست "Euphoria ragdoll" را در گوگل سرچ کنید، در مورد فیزیک جدید هم باید بگم که ما به هیچ وجه کاری با Handling بازی نداریم بلکه رفتار فیزیکی آن ها را به طور کامل عوض خواهیم کرد تا رانندگی هم جذاب تر و هم واقعی تر شود، در مورد Collision برای همه چیز هم باید بگیم که اگر دقت کنید در بازی می توانید از داخل در باز یک ماشین رَد شوید و در هم بسته نمی شود (برخلاف نسخه های جدید این بازی) و خیلی چیز ها مانند در Collision ندارند که در AG:SA این مشکلات رفع می شوند!

 

- AG:SA Studio: تا حالا خواستید از بازی خود فیلم بگیرید؟ حتماً به سمت برنامه هایی مانند Fraps یا Bandicam یا ... رفتید تا بتوانید Frame به Frame بازی خود را ضبط کنید و در یک فایل ویدئوی استخراج کنید، حتماً با مشکلاتی مانند اٌفت FPS، لگ شدن، سخت بودن گرفتن فیلم مواجه شدید! AG:SA Studio به شما این قابلیت را می دهد که خود بازی را به جای Frame ضبط کنید! شما زمانی که بازی خود را ضبط می کنید دیگر به هیچ وجه مشکلات FPS و ... را نخواهید داشت و بدون اینکه فایل ضبط بازی حجم زیادی بگیرد تمام جزئیات بازی خود را ضبط کنید، AG:SA Studio این امکان را به شما می دهد که بازی ضبط شده خود را دوباره اجرا کنید و اینکه مثلاً دوربین کجا از بازی را در آن ثانیه نشان بدهد یا اضافه کردن Effect حرکت دوربین به صورت روان یا اضافه کردن Text یا صحنه آهسته شدن بازی و ... را به شما می دهد و می توانید آن را به صورت یک پروژه فایل ویدئوی Save و استخراج کنید و از شاهکار فیلمبرداری خود لذت ببرید!

 

- خداحافظ Cheat و Cheater ها: همانطور که می دانید SA-MP به هیچ وجه دارای Anti-Cheat Client-Sided نیست و تمام Anti-Cheat ها به صورت Server-Sided باید اضافه شوند و بعضی از Cheat ها مانند Wallhack یا Aimbot هیچ راهی برای تشخیص آن ها به صورت Server-Sided نیست، Multi Theft Auto یک Anti-Cheat Client-Sided بسیار ضعیف دارد که از Cheat زدن افرادی که برنامه نویسی بلد نیستند جلوگیری می کند (هرچند افرادی هستند که Cheat هم برای این مود می فروشند، قابل ذکر هست که Serial هم با یک کلیک قابل عوض شدن هست) اما به دلیل اینکه AG:SA نه Open-Source هست و نه Reference ای از کار هایش جایی وجود دارد و همینطور از تکنیک های بسیار زیادی برای جلوگیری از Cheat استفاده می کند و هر روز بروزرسانی می شود و Encrypt method عوض می شود نیاز به یک نابغه ی به تمام معنا دارد که بتواند برای این بازی Cheat بسازد (که نگران نباشید، همچین نابغه ای در ایران وجود ندارد)

 

- در AG:SA دانلودی نداریم! بله! تمامی دانلود ها در Launcher انجام می شود که با تکنیک های پیشرفته فایل بسیار کم حجم می شود و اینکه چه کیفیتی از مدل ها را دانلود کنید تا دچار اٌفت FPS نشوید یا موجب دانلود کردن حجم پایین تری شوید را شما انتخاب می کنید! به زبان ساده تر مثلاً کامپیوتر شما دارای توان پایینی هست بنابراین قسمت کیفیت پایین را دانلود می کنید تا هم حجم پایین تری دانلود کرده باشید و هم دچار اٌفت FPS نشوید یا شما دارای کامپیوتر قوی هستید بنابراین کیفیت بالا را دانلود می کنید. (همه چیز یک شکل هست، فقط کیفیت کمی فرق دارد)

 

- و ....................................

 

• مشکلات رایج در مود های دیگر (مانند SA-MP و Multi Theft Auto)

چرا ما باید از SA-MP بریم؟ چرا ما به Multi Theft Auto مهاجرت نمی کنیم؟ دلایل آن ها در زیر نوشته شده است.

همانطور که می دانید تعداد کل بازیکنان SA-MP حدود 5 برابر بیشتر (و حتی بیشتر...) از بازیکنان Multi Theft Auto هست، این نشان می دهد که Quality > Quantity (کیفیت بهتر از کمیت است!)

همانطور که مطلع هستید Multi Theft Auto به اندازه 50 برابر بیشتر از SA-MP قابلیت دارد و باگ ها و اذیت و آزار آن کمتر هست اما دارای چندین مشکل بزرگ هست که به دلیل لَج سازندگان Multi Theft Auto آن مشکلات را هیچ وقت برطرف نمی کنند و هر سری در Roadmap خود برای نسخه بعدی عقب می اندازند اما SA-MP چیز های محدودی که دارد حداقل به صورت User-friendly ساخته شده، بنابراین Quality > Quantity.

در مورد ایران هم که باید بگم افرادی که تکنیکی هستند می دانند Multi Theft Auto هیچ سرور ایرانی پیشرفته که در حد Multi Theft Auto باشد وجود ندارد، سرور های ایرانی که تا به امروز در Multi Theft Auto زده شدند (حدود 4 5 عدد سرور از 6-7 سال پیش) هیچ کدام سر از ساختار بازی در نمی آوردند و هیچ کدام موفق نشدند، البته سرور های واقعاً عالی، جالب و موفق خارجی ای داریم که متأسفانه به دلیل ایرانی نبودن سرور هم مشکل لگ دارید و هم مشکل محیطی. با این حال باز هم از نظر قابلیت ها Multi Theft Auto بسیار از AG:SA عقب است.

حریف بعدی AG:SA مود SA-MP هست که خب جدای حساب کردن ویژگی ها و باگ ها AG:SA حتی از SA-MP هم User-friendly تر و استفاده از آن آسان تر است، در AG:SA هیچ دانلودی در بازی وجود ندارد و تمام دانلود ها در قسمت لانچر انجام می شود که یک GUI واقعاً زیبا دارد و حتی Login و Register هم در Launcher انجام می شود. (Launcher چیست؟ Launcher مانند Uplay یا Origin یا Steam)، شما با یک کلیک وارد بازی می شوید و در بازی هم منو نخواهیم داشت و فقط یک GUI Pause Menu بسیار زیبا خواهیم داشت که هم User-friendly هست هم زیبا، همچنین تمامی GUI ها در AG:SA به دلیل اینکه توسط CEF و طراحان حرفه ای HTML5 & CSS3 طراحی شدند واقعاً زیبا هستند و برخلاف Multi Theft Auto و GUI بسیار زشت آن (حتی من DXUT که در SA-MP که پیشفرض Direct3D هست استفاده شده را به CEGUI ترجیح میدم o.O) در AG:SA تمام GUI ها دلپذیر هست. نکات بسیار زیاد دیگری از لحاظ Game-Content وجود دارد که نشان می دهد AG:SA برتر هست.

از لحاظ Network و Sync ها هم باید بگم که جفت این مود ها باگ های Sync بسیاری دارند که به صورت یک ویدئو مقایسه به زودی قرار خواهیم داد، از لحاظ Network هم که جفت مود ها از نسخه قدیمی RakNet تغییر یافته توسط خودشان استفاده می کنند که ما از آخرین نسخه RakNet با کمی تغییرات و حل مشکلات استفاده می کنیم که این باعث می شود هم بازی روان تر باشد، هم لگ کمتر شود و هم حجم کمتری از اینترنت شما را استفاده کند. (در مقایسه با آن دو مود)

 

• سرنوشت سرور SA-MP کنونی

آیا تمام اطلاعات ریست می شود؟ آیا باید از اول بازی را شروع کنیم؟ آیا جزئی از اطلاعات ریست می شود؟ در ادامه بخوانید.

خیر، خیر، شاید!

هیچ کدام از اطلاعات ریست نمی شود و تمامی اکانت ها منتقل می شود و بازی را از اول شروع نمی کنید، از آنجا که داستان بازی تغییرات بسیار زیادی می کند (به دلیل حذف شدن تمامی قوانین و Staff) ممکن هست اطلاعات بسیار ریزی ریست شود (اموال شما سرجای خود به نسبت خود باقی می ماند!)

همینطور شما می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را در Bug tracker mantis ما (وبسایت به زودی راه اندازی می شود) برای ما ارسال کنید.

 

• آینده!

همانطور که می دانید San Andreas یک بازی قدیمی هست و ما به دلیل نداشتن Source کامل آن نمی توانیم مثلاً کاری انجام دهیم که به جای Direct3D 9 از Direct3D 12 یا مثلاً Vulkan استفاده کند، نمی توانیم مثلاً بازی را برای پلتفورم های دیگر (مانند موبایل ها، مرورگر، کنسول ها) منتشر کنیم، بنابراین با یاری شما عزیزان و جمع شدن بودجه کافی از طریق AG:SA اولین بازی Role-Play ایران را برای تمامی پلتفورم ها (ویندوز، مک، اندروید، iOS، کنسول ها (Xbox & PS) و مرورگر!! (بله، درست شنیدید، WebGL این کار را ممکن کرده، می توانید در مرورگر هم بازی را به صورت کامل انجام دهید)) با استفاده از تمامی RHI ها (مانند Direct3D 9، 11، 12 و OpenGL, GLES، Vulkan و ...) که Multi-Mode خواهد بود (یعنی فقط دارای مود RPG نخواهد بود بلکه دارای مود هایی شبیه به Call of Duty Multiplayer، Counter Strike و ...) و حتی Host کردن گیم و داشتن Peer-to-peer با بیشترین کیفیت ممکن و کمترین کیفیت ممکن Texture مدل ها (بازی دارای تنظیماتی هست که حتی افتضاح ترین کامپیوتر هم بتواند آن را بازی کند یا یک کامپیوتر پیشرفته بتواند بهترین کیفیت ممکن با توجه به پیشرفت تکنولوژی روز را ببیند (4K textures)) که با یاری خدا و شما طی سال های آینده این پروژه تمام می شود.

(این بحث بسیار بزرگ هست، فقط خواستیم خبر آن را دهیم)

(همچنین این پروژه ربطی به AG:SA ندارد، AG:SA با یاری خدا تا تابستان به صورت کامل در دسترس خواهد گرفت!)

 

• به ما بپیوندید!

What we do cannot be done by just one person or two, we need more help in order to get our projects done.

 

(If you have any of the following skills and wish to help us, don't hesitate to contact us on Discord! (AssassiN#6373

 

 • GFX Design
 • 3D Modeling
 • Audio Master
 • Story teller

 

The list above may update

 

نظرات و سؤالات خود را برای ما در همین تاپیک ارسال کنید!

 • دوست دارم که 12
 • مرسی 5
 • هاها 2
 • چی چی 1
 • ناراحت 2

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان عملا یعنی شما دارین خودتون یه بازی جدا میسازین؟ یا بر اساس یه بازی دیگس؟ 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ناموسن دس خوش :D:acigar:  =))

ویرایش شده در توسط MrZiX

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، Metalica گفته است :

الان عملا یعنی شما دارین خودتون یه بازی جدا میسازین؟ یا بر اساس یه بازی دیگس؟ 

 

AG:SA به اندازه یک بازی جدا پیشرفته هست اما "بازی" جدا جزء برنامه های آینده ما هست و AG:SA تنها:

نقل قول

یک موتور بازی می باشد که قابلیت آنلاین و چندنفره بازی کردن San Andreas را به بازی اضافه می کند. (که همانطور که می دانید این قابلیت همراه بازی اصلی نبود)

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اون موقع Leader & Admin & Helper نداریم باید چی کار کرد؟ چه جوری بریم فکشن و خیلی چیزایه دیگه .....

ویرایش شده در توسط ArMaN1398

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 5 دقیقه قبل، ArMaN1398 گفته است :

اون موقع Leader & Admin & Helper نداریم باید چی کار کرد؟ چه جوری بریم فکشن و خیلی چیزایه دیگه .....

 

در این باره باید تاپیک زیر را کامل بخوانید

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام این AG:SA کلا یک بازی دیگس یا باید توی پوشه جی تی ای اون رو نصب کرد ؟ و اگر این مورد دومیه که گفتم مود هاش رو با دستی ریختین یا همینجور  اتوماتیک اینستال شده چون دفعه ی قبل که لانچر بود برای من هیچکدوم از مود ها قابل دیدن نبود در صورتی که دوست هام میگفتن جا ده ها ماشین ها تغییر کرده   

ممنون میشم اگه به سوالاتم پاسخ دهید

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 26 دقیقه قبل، TRuckDaN گفته است :

با سلام این AG:SA کلا یک بازی دیگس یا باید توی پوشه جی تی ای اون رو نصب کرد ؟ و اگر این مورد دومیه که گفتم مود هاش رو با دستی ریختین یا همینجور  اتوماتیک اینستال شده چون دفعه ی قبل که لانچر بود برای من هیچکدوم از مود ها قابل دیدن نبود در صورتی که دوست هام میگفتن جا ده ها ماشین ها تغییر کرده   

ممنون میشم اگه به سوالاتم پاسخ دهید

 

ساختار و کاربرد AG:SA کلاً فرق داره، اون یک لانچر ساده بود که با استفاده از SA-MP به سرور وصل می شد و خیر هیچ مودی هم نداشت اما AG:SA نیاز به ریختن چیزی داخل پوشه بازی شما ندارد و از طریق تکنیک های تزریق کد بدون دست زدن به چیزی از بازی شما تمام کار های خود را انجام می دهد.

در در 3/3/2018 در 10:33، Ali گفته است :

AG:SA یک موتور بازی می باشد

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام دوباره، میخواستم بدونم برای AG:SA ما با همان نسخه 600mg بازی هم میتونیم متصل شیم یا باید اون که حجمش بالا تری دانلود کنیم؟

من یه چند تا هم پیشنهاد جالب هم دارم:

1- شما میتونید چند تا بیزینس جدید اضافه کنید و شغل های سرور رو به اون ها ارتباط بدید یعنی مثلا بیزینس نجار اضافه کنید و شغل لامبر جک. بعد کسانی که لامبر جک هستند برن چوب جمع کنند و به این بیزینس بفروشند و بعد اگر کسی خواست خانه بسازه از نجار چوب بخره.

2- بازیکنان بتونن با مقداری طلا یا پول برای خود یک تیکه زمین بخرند یا اجاره کنند و در اون خونه بسازند یا مثلا کشاورزی کنند.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، KiT گفته است :

برای AG:SA ما با همان نسخه 600mg بازی هم میتونیم متصل شیم

 

بله!

 

در ۱ ساعت قبل، KiT گفته است :

من یه چند تا هم پیشنهاد جالب هم دارم

 

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 18 ساعت قبل، Ali گفته است :

 

ساختار و کاربرد AG:SA کلاً فرق داره، اون یک لانچر ساده بود که با استفاده از SA-MP به سرور وصل می شد و خیر هیچ مودی هم نداشت اما AG:SA نیاز به ریختن چیزی داخل پوشه بازی شما ندارد و از طریق تکنیک های تزریق کد بدون دست زدن به چیزی از بازی شما تمام کار های خود را انجام می دهد.

 

 فرا تر از MTA ؟ ماشین های ایرانی هم اضافه کنین

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 6 ساعت قبل، TRuckDaN گفته است :

 فرا تر از MTA ؟ ماشین های ایرانی هم اضافه کنین

 

اگر پست رو خونده باشید و کمی اطلاعات کسب کنید میفهمید با این قابلیت ها AG:SA تقریباً 50 برابر پیشرفته تر است.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسیار عالی

واقعا این AG:SA خیلی عالی میشه (همون قدیمیه هم به نظرم جالب بود)

به نظر من اسم AG:SA قشنگه تغییرش ندین بهتره

فقط اگه میشه یه توضیح مختصری در رابطه با Story Teller بدین که دقیقا چیکار قراره بکنه؟

ویرایش شده در توسط kingp1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

منظورتون از "افتضاح ترین کامپیوتر" دقیقا چه سیستم عاملی و چه سخت افزاریه؟!

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ایا ماشین، موتو و .... جدید به سرور اضافه میشه؟ اگه میشه یه تعدادی به عنوان مثال بگین؟

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، kingp1 گفته است :

بسیار عالی

واقعا این AG:SA خیلی عالی میشه (همون قدیمیه هم به نظرم جالب بود)

به نظر من اسم AG:SA قشنگه تغییرش ندین بهتره

فقط اگه میشه یه توضیح مختصری در رابطه با Story Teller بدین که دقیقا چیکار قراره بکنه؟

 

در مورد ساختار و سیستم هایی که میسازیم بهمون پیشنهاد بده (مربوط به PYL)

 

در 1 ساعت قبل، void گفته است :

سلام 

منظورتون از "افتضاح ترین کامپیوتر" دقیقا چه سیستم عاملی و چه سخت افزاریه؟!

 

 

حداقل سیستم مورد نیاز توسط SA (و حتی کمتر چون کمی Optimization روی SA انجام دادیم)

 

در 1 ساعت قبل، EVIDI گفته است :

ایا ماشین، موتو و .... جدید به سرور اضافه میشه؟ اگه میشه یه تعدادی به عنوان مثال بگین؟

 

این تاپیک رو بخونید:

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه سوال دیگه که فکر کنم برای دیگران پیش امده اینه که مثلا وقتی لانچری با کیفیت بالا دانلود میکنیم ولی جواب نمیده میشه پاک کرد و لانچری با کیفیت دیگه را تست کرد؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 10 ساعت قبل، EVIDI گفته است :

یه سوال دیگه که فکر کنم برای دیگران پیش امده اینه که مثلا وقتی لانچری با کیفیت بالا دانلود میکنیم ولی جواب نمیده میشه پاک کرد و لانچری با کیفیت دیگه را تست کرد؟؟

 

لانچر چیه عزیز؟ اول تاپیک رو کامل بخونید و روش فکر کنید بعد سؤال بپرسید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خیلی عالیه این فکر من به نمایندگی از بچه های فکشن LM موافقم .:D

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کاستوم اسکین ها چی؟مثلن فردی 2-3 اسکین خریده در این موفقیت بزرگ همچین قابلیتی هست که اسکینا ریست نشه و دقیقا همون 3 اسکین بمونند؟

در کل موفقیت بزرگیه تبریک میگم

 

TɾҽαKιɳG!

 

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری