رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر TMF (BattleFury)

angel

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Chibs.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BattleFury.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام و خسته نباشید . طبق شکایتی که من اخیرا در بخش فروم TMF از یکی از اعضاشون مطرح کردم که یک فیلم بود که درون اون فیلم شخص داره DM انجام میده و بعد از مشاهده لیدرشون ایشون خیلی ساده فقط نوشتن شکایت شما پذیرفته شد ایشون اخطار لفظی دریافت کردند !!! خیلی خنده داره توی فیلم این فرد CombatShotgun میسازه و نگه داشته رو من شما میگی اخطار لفظی؟ این قانون توسط خود آقا علی فاندر مجموعه نوشته شده : ایجاد مزاحمت برای بازیکنان و کارکنان به هر نحوی (DM یا DB) ممنوع است (مجازات: Faction Warn).  

ایشون نمیتونن قوانین از پیش نوشته شده رو به نفع خودشون تغییر بدن حتی اگر لیدر باشن . چیزی که نوشته شده فقط باید اجرایی بشه و نیازی به دخالت ایشون که لیدر باشن نداره.من این رو باز هم کامل براشون توضیح دادم و فرصت دادم اشتباهشون رو تصحیح کنن ایشون دوباره تو چند کلمه نوشتن (عزیز اقدامات لازم انجام شده ایشون اخطار دریافت کردند. ) اخطار لفظی اگه منظورشونه که کلا اشتباهه و به اون کار نداریم ولی اگر FW منظورشونه من به ucp فردی که ازش شکایت کردم بودم رفتم و تا این لحظه که اینو مینویسم چیزی ندیدم برای شما هم قرار میدم.

در حال حاضر علاوه بر ممبر خاطی این فمیلی از لیدرشون هم شکایت دارم چون دسته متوسط داره واقعا عوض میشه و لیدرهاشون دیگه دارن فکر میکنن این یک کلن هست و اون رو کلا صاحب شدن و میتونن هرکاری خواستن انجام بدن که فکر کنم علاوه بر من خود مجموعه هم با این مخالف باشه و باید رسیدگی بشه.

امیدوارم برای مجازات لیدر هم باز از اخطار لفظی که شده راه فرار افراد خطاکار و رفیق باز استفاده نشه.

• مدارک (فیلم یا عکس): Capture.PNG

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

به عدم دلیل پاسخگویی فرد مدافع، لیدر مربوطه یک AV دریافت کرد!

پ.ن: متسفانه برخی شکایات که جنبه‌ی عمومیت دارند امکان پس گرفتن آنها وجود ندارد...

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...