رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Farhan - بن بی دلیل

Rasoul

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Spike.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ;کسی نبود

• توضیحات: ایشون پیام داد دزدی از بانک کردی باید بکشمت گفتم نه باز اصرار کرد عکس داره از راب امروزم منم گفتم باشه میام شکایت میکنم واسه کشتن بی دلیل که دیدم بن کردن واسه تهدید ادمین واقعا شبیه تهدیده بعدم من با یک پلیس حرف زدم تهدیدی نکردم واقعا راب نزده بودم لطفا رسیدگی کنید

• مدارک (فیلم یا عکس): gta_sa_2017_02_12_14_32_57_695.jpg

gta_sa_2017_02_12_14_33_04_332.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز، شکایت میکنم ابراز علاقست؟ توی عکس خودتون هم معلومه از حرفتون! شکایت میکنم ببینم چی میشه تهدید به حساب میاد. و بن درست بوده.

روز خوش

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

یعنی حق ندارم بگم شکایت میکنم؟ اگه اینجوریه یه پلیسم به یه ادمین که راب زده بگه الان میام میکشمت میشه تهدید و بن ؟ هر حرفی که شبیه تهدیده نمیتونید راحت بن کنید بعدشم نگفتم که کاری میکنم دیموت شی یا همچنین چیزی پس فرق حرف من با کسی که به ادمین میگه کاری میکنم اخطار بگیری یا همچنین چیزایی چیه ؟؟؟؟

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام.

لطفاً از اینکه بازیکن @Rasoul راب زدن مدرک ارائه شود.

همچنین برای Ban بی مورد، ادمین مورد نظر یک AV دریافت کرد.

لینک به دیدگاه

بنده از روی خودم بن ندادم! طبق گفته ادمین بالاتر از خودم بن دادم و این تهدید حساب میشه! بنده هم برای اینکه شک داشتم ایشون راب زدند خواستم یک جوری از خودشون حرف بکشم! و ایشون میگن که بله بکش من شکایت میکنم، این حرف تهدید به حساب میاد طبق گفته ادیمن رنک بالاتر از خودم و من بن دادم.

ویرایش شده توسط FaRHaN

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

یعنی یه بازیکن با یک حرف ساده باعث شده من هفت روز بن شم!!!علی جان من میخواستم واسه تیم staff ثبت نام کنم بعد اینکه واجد شرایطش شدم ولی الان باز باید مدت زیادی صبر کنم اگه میشه تو تاریخچه اکانتم این بن رو بردارید.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...