رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بدون هماهنگی لطفا ریسیدگی شه ( ادمین TreaSure)

ALiReZa78

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ALiReZa.TM.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TreaSure.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام خدمت مدیر محترم من یه کاری اشتباه انجام دادم که نمیدونستم باگه بعد از /materials get به materials deliver میرفتم و وقتی cmd /materials deliver رو میزدم ماشین رو میکوبیدم تو دیوار تا بترکه بعد در HQ VLA اسپان میشدم و میرفتم Materials get و دوباره همین کار را مکرر انجام میدادم (توجه من نمیدونستم abuse محسوب میشه تا ادمین Amir گو تو کرد و توضیح داد برام که این کار abuse محسوب میشه منم معذرت خواهی کردم  ایشون گفت بن نمیکنمت چون بار اولته و اطلاع نداشتی و بعد از چند دقیقه توسط ادمین TreaSure بن شدم  بازم میگم اطلاع نداشتم و خود ادمین TreaSure گفت ببخش که بن کردم منunban نمیتونم کنم و عذرخواهی کرد.           بازم طلب ببخش میکنم از اشتباه ام

• مدارک (فیلم یا عکس): 

pnz4_sa-mp-017.png
ejtr_sa-mp-018.png

ویرایش شده توسط ALiReZa78
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب همونطور که دوست عزیزمون توضیحات کاملی از نحوه سو استفادشون از باگ ارائه کردن دیگه فک نکنم نیازی به دفاع از خودم باشه.

همانا با یاد او ((خدا)) دل ها آرام میگیرد.

لینک به دیدگاه

سلام.

کار ادمین موردنظر درست بوده، ممکن است ادمینی به شما فرصتی دوباره بدهد و به شما توضیحاتی ارائه دهد، منتهی اینکه ادمینی دیگر شمارا مجازات کند به او مربوط نخواهد بود.

با این حال حساب کاربری شما رفع محرومیت شد.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...