رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر ballas

VAMPIR3

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TH3_VAMPIR3.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Mohammad.nice.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: باسلام با توجه به اینکه سرور آرساکیا یک سرور عالی هستش و حرف نداره ولی من در آن یک لیدر کم صلاحیت پیدا کردم و واقعن برای این موضوع متاسفم

دیروز یعنی روز پنجشنبه ما در جلسه نشسته بودیم و گفتند کسانی که سوال دارند wave1. ما اینکار و کردیم و سوالمون رو هم پرسیدیم ولی بعد از سوال من اشتباهی بجای /chairsit1 به اشتباه دستم خورد روی 2 و /chairsit 2 شدم منم دقت نکردم که چطور نشستم و این لیدر کم صلاحیت فورا بنده رو با FPunish 80 کیک کردند و از Familly انداختند بیرون. من میخوام بدونم کدوم قانونی میگه اشتباه نشستن جرمه؟ اصن کدوم قانونی میگه اشتباه نشستن کیک داره با FP 80 و من واقعن برای این موضوع متاسفم که این شخص رو لیدر این familly e مهم کردید. با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): 

p9y8_sa-mp-050_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدارک به Manager ارسال شد، موفق و پیروز باشید.

تو این دو روز زندگی، شکایتا فراوونه

ی لحظه چشماتو ببند، گذشتن از من آسونه

قانونی نمیگه اشتباه نشستن جرمه گوش ندادن به حرف لیدر و سر پیچی جرمه. اینجا و اینجا

ویرایش شده توسط MoHaMMaDandNiCE
  • دوست دارم که 5
لینک به دیدگاه

اعضایی که به افراد به حرف افراد با رنک بالاتر از خود گوش ندهند مشمول مجازات خواهند شد (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت).

با این حال، برخورد لیدر با شما بسیار شدیدتر از قوانین وضع شده بوده و فقط این مجازات در مواقعی مورد افزایش شدت قرار می گیرد که:

ما این حق را برای خود محفوظ نگه میداریم که در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتر و یا متفاوت استفاده نماییم.
استثناها جهت مجازات افراد فقط با هماهنگی با مدیران صورت می پذیرد.

@MoHaMMaDandNiCE لطفا دلیل برخورد شدید خود را در این موضوع بیان نمایید.

• دوست دارم که 2

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

با سلام به دلیل داشتن یک FW در همان روز و یک کار اشتباه دیگر این بازیکن FP80 یا همان اخراج از اقیلت شدند. با تشکر از شما

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

با سلام.

@MoHaMMaDandNiCE شما باید ابتدا یک FW به فرد داده سپس فرد را مورد مجازات اخراج با 80FP قرار میدادید، با این حال لطفا در دفعات بعدی دقت نمایید.

مدارک ارائه شده توسط لیدر مربوطه کامل بوده و شکایت شما رد شد.

+بسته شد!

• دوست دارم که 4

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...