رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Sajjad

ZombieRanger

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Ranger..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BCTM%5DSajjad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: درود

ایشون با کم دقتی پست درخواست عضویت من رو بی پاسخ گذاشتن و توی بازی هم جواب کسی رو نمیدن!

واقعا متاسفم برای کسایی مثل @SAJI که خودشون رو با جواب ندادن به سوالات و حرف های بازیکنان راحت کردن، رهبری اقلیت کار و مسؤلیت زیادی به همراه داره که جواب ندادن به بازیکنان و بی تکلیف گذاشتن اونها میتونه چهره ی رهبر رو منفور کنه! امیدوارم رفتار خودشون رو {که تا قبل از رسیدن به این مقام خوب بود} عوض کنند.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8320101868/avc_gta_sa_2018_02_22_22_07_03_16.mp4.html

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی عزیز

دوست من باید در مورد اینکه شما هنوز رنک های بالای این سرور رو تجربه نکردید یه صحبتی داشته باشم.

شما هیچوقت تجربه ی لیدری یا حتی ساب-لیدری یک فکشن کوچک رو هم نداشتید که بدونید چقدر پر مشغله هست!

پس قضاوت شما در مورد اینکه شخصیت بنده با رنک لیدری عوض شده و جواب هیچکس رو نمیدم کاملا اشتباه هست!

بنده ماه ها ممبر گارد ملی بودم و این چیزی هست که شما به خاطر به دست نیاوردنش سعی کردید لیدر های مختلف گارد ملی رو پایین بکشید وموفق نشدید.

این رو از من داشته باش دوست من, هر کس توی این دنیای مجازی و حتی دنیای واقعی برای جایگاهی که داره تلاش کرده, پس شما هم سعی کنید تلاشتون رو بیشتر کنید.

شما اگر به پست های بنده در درخواست های عضویت نگاهی بندازید میبینید که نوشته شده:

''کسانی که با درخواست عضویت آن ها موافقت شده توجه داشته باشند که ظرفیت گارد ملی اندک است.

بدین جهت اشخاص از لحاظ مهارت و سابقه در دپارتمنت مورد بررسی قرار گرفته و با آن ها در بازی تماس گرفته می شود.''

دقت کنید که ما گفتیم اشخاص از لحاظ مهارت و سابقه در دپارتمنت مورد بررسی قرار میگیرند و با اونا تماس میگیریم!

و در مورد اینکه پست شما جا انداخته شده باید به این ساعت ها توجه داشته باشید:

پست عضویت شما: ارسال شده در Tuesday ساعت 22:19 

پست پاسخ بنده به درخواست ها با تفاوت 6 دقیقه: ارسال شده در Tuesday ساعت 22:25

مدارک شما هم این رو نشون نمیده که به من مراجعه کرده باشید شخصا و فقط Find/ هستید.

بنده هم به خاطر نمیارم که شما با من رو در رو در بازی صحبت کرده باشید.

اگر قرار بود بنده جواب کسی رو ندم قرار بود تمام کسانی که درخواست عضویت دادن, از من توی این قسمت شکایت کنن به خاطر جواب ندادن=))

شما سابقه ی زیادی در شکایت از لیدر های سابق گارد ملی که کارشون فوق العاده بوده رو داشتید و تمامی شکایاتتون رد شده.

مشکل رو در خودتون جستجو کنید.

موفق باشید

ویرایش شده توسط SAJI
  • دوست دارم که 4

Reality is wrong, Dreams are for Real

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

PicsArt_12_19_02_45_51.jpg

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه

لطفا تهمت نزنید.

در 28 دقیقه قبل، SAJI گفته است :

''کسانی که با درخواست عضویت آن ها موافقت شده توجه داشته باشند که ظرفیت گارد ملی اندک است.

بدین جهت اشخاص از لحاظ مهارت و سابقه در دپارتمنت مورد بررسی قرار گرفته و با آن ها در بازی تماس گرفته می شود.''

دقت کنید که ما گفتیم اشخاص از لحاظ مهارت و سابقه در دپارتمنت مورد بررسی قرار میگیرند و با اونا تماس میگیریم!

در قبول کردن پست های درخواست عضویت بعدی که فرستادید نمیبینم اسمی از من برده باشید.

در 29 دقیقه قبل، SAJI گفته است :

اگر قرار بود بنده جواب کسی رو ندم قرار بود تمام کسانی که درخواست عضویت دادن, از من توی این قسمت شکایت کنن به خاطر جواب ندادن

مجبور هم نیستید جواب کسی رو بدید این فقط میزان شعورتون رو میرسونه

اینکه بقیه رو هیچی حساب نمیکنید بماند

• مرسی 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، SAJI گفته است :

مدارک شما هم این رو نشون نمیده که به من مراجعه کرده باشید شخصا و فقط Find/ هستید.

http://s9.picofile.com/file/8320114200/AVCavc_gta_sa_2018_02_22_16_49_39_37.mp4.html

فقط به اول چت توجه داشته باشید

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Ranger گفته است :

لطفا تهمت نزنید.

تهمتی نزدم, چیزی که قبلا دیدم رو گفتم و این هم یک نمونه از شکایت رد شده ی شما از لیدر قبلی: 

در 35 دقیقه قبل، Ranger گفته است :

در قبول کردن پست های درخواست عضویت بعدی که فرستادید نمیبینم اسمی از من برده باشید.

ما سعی داریم بیشترین دقت رو توی پاسخ به متقاضی های ورود به گارد ملی به خرج بدیم, دفعات بعدی هیچ پستی از شما من ندیدم تا الآن که آخرین پست عضویت بر میگرده به: ارسال شده در 7 ساعت قبل

در 41 دقیقه قبل، Ranger گفته است :

مجبور هم نیستید جواب کسی رو بدید این فقط میزان شعورتون رو میرسونه

اینکه بقیه رو هیچی حساب نمیکنید بماند

شعور و معرفت بنده به تمامی اعضای آرساکیا که با بنده آشنایی دارن ثابت شدست عزیز, شما فکر جور کردن سوژه های بعدی از لیدر های حال حاضر دپارتمنت باشید بلکه از این راه خدا شما رو به جایی برسونه!

و ترجیحا دنبال سوزه های بزرگتری بگردید چون در هیچ جا گفته نشده که ''جواب ندادن تلفن'' باعث دریافت اخطار برای یک لیدر میشه!xD

در 31 دقیقه قبل، Ranger گفته است :

دوست عزیز با این مدرک شما هیچ چیز اعم از اینکه شما به من مراجعه حضوری کرده باشید که ببینید بنده جوابتون رو میدم یا نمیدم نیست!

چون توی فیلمتون دیدم که دارید با خودتون حرف میزنید مثل اینکه و پاک میکنید چت رو.xD

نوشتید که ''شاید برم پیشش جواب بده'' اما مدارکتون این رو نشون نداد که به من مراجعه کرده باشید و من هم با شما صحبتی طی روز های اخیر نداشتم.

دفاعیه بنده کامل هست و بحثی با شما ندارم دیگه.

ادامه ی این بحث و نتیجه گیری کلی رو میسپارم به مدیر عزیز @Shayan

• دوست دارم که 6

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، SAJI گفته است :

ما سعی داریم بیشترین دقت رو توی پاسخ به متقاضی های ورود به گارد ملی به خرج بدیم, دفعات بعدی هیچ پستی از شما من ندیدم تا الآن که آخرین پست عضویت بر میگرده به: ارسال شده در 7 ساعت قبل

خب شما پاسخی به پست من {که قبول شدید یا نه} ندادید؛ این کم دقتی شما رو نشون میده و شما حتما میخواید بگید من مقصرم که درخواست عضویت دادم و جوابی نگرفتم

بی تکلیفی و معطلی خیلی بده

در ۱ ساعت قبل، Ranger گفته است :

http://s9.picofile.com/file/8320114200/AVCavc_gta_sa_2018_02_22_16_49_39_37.mp4.html

این فیلم حرف من برای جواب ندادن شما رو ثابت میکنه

_____

فکر نمیکنم اشتباه شما جریمه ای زیادی داشته باشه این تاپیک واسه ی اینه که یادتون باشه:

1- لطفا در قبول کردن درخواست عضویت بیشتر دقت کنید

2-پاسخ بازیکنان در سرور رو بدید

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

من واقعا نمیدونم یعنی جواب دادن به پست و بازیکنان سرور اینقد سخته که اینقد از من دلخور شدید و شلوغش کردید؟

از همینجا همونطوری که بهتون SMS دادم و الان فهمیدم اصلا نمیخونید تبریک میگم  به هر حال امیدوارم تو رهبری اقلیت موفق باشید

من دیگه حرفی ندارم قضاوت با منیجر 

ویرایش شده توسط Ranger
  • دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

هدف از این شکایت شما نمیتونه فقط شکایت باشه، بیشتر جنبه‌ی تخریبی داشت تا شکایت، با این حال:

کم دقتی از ایشون نبوده، با توجه به اینکه پست‌های انجمن با تاخیر تائید می شوند و بین پست شما و پست لیدر 6 دقیقه فاصله هست، مسلماً در زمانی که لیدر اقدام به نوشتن توضیحات میکرده پست شما در حالت مخفی بوده.

پاسخ ندادن ایشون هم بر میگرده به چندین و چند دلیل که میتونه اتفاق افتاده باشه و ما فقط نیم نگاهی به اونها میندازیم:

• در حال پاسخ دادن به فردی بودن
  • در حال تست گرفتن بودن
  • AFK بودن
  • در حال صحبت با اعضای خود بودن

و هزاران دلایل دیگر...

با این حال جو شکایت شما بیشتر تخریبی هست تا رسیدن به خواسته‌هایتان، ما شکایت را تا 24 ساعت باز میگذاریم و طرفین هرکدام اگر صحبتی یا دفاعیه‌ای دارند لطفاً اعلام نمایند.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Shayan گفته است :
  • در حال صحبت با اعضای خود بودن

خب بنده از ساعتی که در فیلم ایشون نشون داده که بنده در یک Business هستم و اون NG Armoury هست مدرک دارم.

حول ساعت 22:00 تا 22:30 گارد ملی جلسه ی اظطراری مبنی بر رای گیری و انتخاب ارتشبد یا Marshal جدید خود داشته است.

http://s8.picofile.com/file/8320130818/gta_sa_2018_02_22_22_15_18_590.bmp

در 8 ساعت قبل، Ranger گفته است :

من واقعا نمیدونم یعنی جواب دادن به پست و بازیکنان سرور اینقد سخته که اینقد از من دلخور شدید و شلوغش کردید؟

از همینجا همونطوری که بهتون SMS دادم و الان فهمیدم اصلا نمیخونید تبریک میگم  به هر حال امیدوارم تو رهبری اقلیت موفق باشید

من دیگه حرفی ندارم قضاوت با منیجر 

دوست عزیز کسی که اینجا قضیه رو بیش از حد بزرگ جلوه داده شما هستید.

در مورد SMS باید به مدارکی که الآن از Phone خودم جمع آوری کردم دقت داشته باشید:

تعداد 81 SMS و 21 صفحه در مجموع SMS هست (خیلی از این بیشتر بوده و خیلی از اون ها پاسخ داده شده) که همه ی اون ها طی یک هفته اخیر که بنده لیدر گارد ملی شدم به من ارسال شده.

پس انتظار نباید داشته باشید که تمامی این ها پاسخ داده بشه چون سیستم Phone هم به قدری پیچیده تر شده که امکان پاسخگویی به تمام SMS ها رو از ما بگیره.

http://s9.picofile.com/file/8320131150/gta_sa_2018_02_23_11_37_41_068.bmp

• دوست دارم که 3

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه

دفاعیه‌ها و مدارک اعلامی توسط لیدر محترم اقلیت گارد ملی واضح و شفاف بود.

شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

• دوست دارم که 2

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...