رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر ironemp

SenPai

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HaNNi_JooN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: IronEMP.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: ایشون من رو به دلیل اینکه بازیم رو دادم به برادرم که بازی کنه من رو کیک کردن. من صبح به کلاس رفتم و سیستمم رو برای اینکه برادر کوچکم که تقریبا 10 سال بیشتر نداری روشن گزاشتم که بازی کنه و حوصلش سر نره. اومد تو بازی و شروع کرد به بازی. برادرم بلد نیست انگلیسی بنویسه فقط در حد سلام خوبی بیا بریم کجا چرا بیشور و ... . بعد ایشون میخوان که بچه با این سن بتونه جوابشون رو در چت اقلیت بدن. به ایشون گفتم و میگن که به اشتراک گذاشتن اکانت بدون هماهنگی کیک داره. این کجاش اشتراک گذاشتن اکانت هست که برای سرگرمی بدم به برادر کوچک ترم بازی کنه. حتی یکی هم برای گرفتن مجوز زنگ زد و برادرم گفت من بلد نیستم بزار داداشم بیاد. و به اینکار جناب لیدر میگن رد کردن مشتری آخه بچه 10 ساله رو چه به cmd ها که حتی باز و بسته کردن ماشین رو هم بلد نیست. ایشون بجا اینکه اخطار اقلیت بدن کیک کردن با 80 FP. لطفا اگه میشه رسیدگی کنید.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

I scared to Live, but scared to Die

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

در مورد اشتراک گذاری حساب کاربری باید اطلاع داشته باشید که، به هر نحوی و هر صورتی که حساب کاربری شما دست کسی غیر از شما باشد اشتراک گذاری اکانت نام دارد

ما با اشتراک گذاری اکانت مخالفتی نداریم اما اگر هر اشتباهی از آن حساب کاربری سر بزند ما حساب کاربری را مقصر میدانیم

در مورد این که شما حساب کاربری خود را دادید که برادر کوچک ترتون بازی کنن و حوصله شان سر نرود مشکلی نیست، اما زمانی که یک حساب کاربری تمرد از لیدر میکند و گزارش کار خود را در موعد مقرر قرار نمیدهد و و و و شامل بالاترین مجازات یعنی اخراج با 80 مجازات اقلیت میشوید

در مورد این مبحث Manager به زودی نظر خود را اعلام خواهد کرد، موفق باشید

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

»»  به اشتراک گذاشتن حساب کاربری خود مجاز می باشد ولی تمامی اعمالی که به وسیله آن حساب کاربری صورت پذیرد بر روی تمامی حساب‌های کاربری اعمال خواهد شد (از اشتراک گذاری حساب کاربری خود با افراد با سابقه محرومیت و افراد مسدود شده اطمینان کامل را حاصل کنید).

اکانت شما مانند شناسنامه شما محسوب می شود، حتی اگر به برادر خود هم بدهید به اشتراک گذاری اکانت محسوب خواهد شد.

منتهی ما کاری به کسی که پشت حساب کاربری در حال بازی است نداریم، ما فقط و فقط حساب کاربری را میشناسیم و مانند قبل با آن برخورد خواهیم کرد.

بهانه های شما مانند اینکه "دست داداش کوچیکترم بوده و بلد نبوده" پذیرفته نیست، ما به دلیل عدم رعایت قوانین حساب کاربری شما را مشمول مجازات قرار دادیم.

شکایت شما رد شد.

+بسته شد!

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...