رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

nonrp peperony

ScuRe

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: pooryakozemi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: peperony.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: من ایشونو frisk کردم Drug ایشونو Take کردم بعد تا امدم wanted بدم خودشونو کرش دادن و اصلا دیگه به بازی بر نگشتن

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8320070600/gta_sa_2018_02_22_14_21_59_176.mp4.html

You don't know me there is no relation
Why you pray for someone that you knew its not real
#NO_God

ScuRe.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام دوست عزیز بنده Crash/Time qut خوردم شرمنده که مخابرات دست من نیست.

اگر هم چک کنید بعد ان به بازی برگشتم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده 1ساعت بود وایستادم تا شما بیاین ولی نیومدیم جالبه مخابرات زمانی که من Drug هارو Take کردم قطع می شه دوست عزیز شما یا رفتین مودمو ریست کردین یا رفتین تو منو Esc خودتونو کرش دادین الکی نقش بازی نکنین

#NO_God

ScuRe.png

لینک به دیدگاه

شما برای اثبات حرفتون مدرکی دارید؟ بنده تو فیلم هم اگه ببنید وایستادم و Bug شدم که نشان میده حتی قبل /Frisk کردن شما بنده Crash/Time qut خوردم.

یک ساعت هم نبوده بنده بعد تقریبا 30 دقیقه به بازی برگشتم.

تازه من چجوری خودمو کرش بدم !!!!! 

بنده هم لب تاب هستم مودو خیلی از من دوره چجوری با این سرعت میتونم اون رو خاموش یا ریست بدم !!

ویرایش شده توسط AntOny
لینک به دیدگاه

دوست عزیز این موضوع ربطی به این که شما با pc یا لبتاب هستید نداره و مود هم لازم نیست خوتونو به ندونستن نزنید روش هایی برای کرش کرن خود هست که نمی شه گفت بعشدم من حدود 1:30 واستادم و از شما خبری نشد اینو می شه توAGSA نگاه کرد پس لطفا دروغ نگید بعدم باگ شدن چه ربطی داره ؟ شما از دکمه Esc استفاده کردید و منظر موندید که بنده دراگ هارو Take کنم بعد خودطونو کرش دادید بعدشم کرش شدید چه همون لحظه به بازی بر نگشتید.

شما خودوطون دارید می گید مشکل از مخابراط بوده باز میاین می گید مشکل از باگ بوده ؟ دفه بعد چی می خواین بگید؟ بعدم کاری نداره مگه فاصله شما با مدم چقدر که نتونید اونو خاموش کنید ؟

#NO_God

ScuRe.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...