رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Advanced - بن، ادمین جیل

MohammadRezaPhpMyAdmiN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MohammaDPaladiN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Advanced.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: WaziRing.png

• توضیحات:
سلام و عرض خسته نباشید. خدمت موسس سرور علی

1.بنده وارد Event Duel شدم . و Organizer اسم بنده را گفت برای Duel و بنده بلند شدم که Duel بدهم و دیدم بی دلیل ادمین Jail شدم.

2.بنده ریپورت دادم گفتم ادمین Advanved اخطار AV دریافت میکنید چون که منو الکی ادمین Jail دادید.

3. و ایشون ریپورت رو باز کردن گفتن ببخشید اشتباه ادمین Jail کردم. بنده هم بهش گفتم Av دریافت کردید باهم بعدا صحبت مکنیم. و ایشون منو 7روز بی دلیل بن کردن از سرور و بنده از هیچ گذشتی نخواهم داشت

4. من نمیدونم ایا گفتن : Av دریافت کردید بعدا صحبت میکنیم توهین یا تهدید یا ... چون کار اشتباه مرتکب شده بعد بجای معذرت خواهی از سرور 7روز بن میکند.

6. 1.بار بی دلیل AdminJail 

7. 1بار بی دلیل BanneD 7Day's

8. ایشون بی دلیل بنده از تیم اسپیک محروم کردن 7روز بنده داخل تیم اسپیک هم به هیچ عنوان نه توهین نه تهدید نه چیز دیگری که بخواهد توهین حساب بشه

((ادمین حق از تیم اسپیک بن کردن نداره. پس اگر اینجوری باشه باید هرکی از تیم اسپیک هم بن بشه باید از سرور هم بن شه))

• مدارک (فیلم یا عکس):

sa_mp_126.png

sa_mp_128.png

sa_mp_127.png

sa_mp_129.png

sa_mp_132.png

sa_mp_133.png

TRs.PNG

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید.

بنده شمارو به اشتباه ادمین زندان کردن و بعد چند ثانیه از زندان آزاد کردم و تو Report/ بهتون گفتم ببخشید یک اشتباه پیش اومد.

بعد شما که تو عکس هایی هم که دادید کاملا معلومه که تهدید ادمین کردید این تهدید نیست پس چی تهدیده؟

بعدشم که هرگونه توهین یا تهدید در تیم اسپیک از بازی هم محروم میشید و هر گونه توهین یا تهدید به موسس و یا ادمین از تیم اسپیک سرور محروم میشید.

sa_mp_086.png

sa_mp_087.png

لینک به دیدگاه

اول از این که شما بی دلیل بنده ajail دادید.
و من طبق قوانین که گفته شده بی دلیل ادمین کاری کند . AV دریافت میکند و به شما گفتم که تو جریان باشی.

هیچ تهدیدی نکردم حرف قانون سرور رو زدم بهتون این تهدید تا اونجایی که میدونم حساب نمیشد.
تهدید مثل: بن ات میکنم ادمین . ادمین تو ... نیستی و...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز محترم لازم به گفته شما نیس بنده خودم ادمینم و سابقه 12 بار مدیریت دارم در این سرور بعد شما حق ندارید بنده رو تو رپورت تهدید کنید رپورت باز کردم گفتم اشتباه شده ببخشید و ان جیل هم دادمتون.

تهدید هم که میگید بنت میکنم نیس چون شما نمیتونید بن کنید منون منیتونید بگید دموتت میدم اخطارت میدم این کارا.

ویرایش شده توسط AmiN
لینک به دیدگاه

با سلام . 

من از همه ی شما دوستان عذر میخوام چون من به اشتباه به ادمین گفتم که ایشون  call 110/  داده ...        

من co - event بودم بعد اقای MohammadPaladin و چند تا دیگه از دوستان رو کشتم . بنده wanted گرفتم . چون event شلوغ بود و من کمی گیج شده بودم فکر کردم اشیون call 110 داده . به ادمین event گفتم و ایشون رو ajail کرد . اما من سریع نگاه کردم متوجه شدم که ایشون نبوده به ادمین Advanced گفتم و ایشون هم سریع unjail کرد . کلا به 1 دقیقه نرسید . .... 

:(

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، JeLeNa گفته است :

با سلام . 

من از همه ی شما دوستان عذر میخوام چون من به اشتباه به ادمین گفتم که ایشون  call 110/  داده ...        

من co - event بودم بعد اقای MohammadPaladin و چند تا دیگه از دوستان رو کشتم . بنده wanted گرفتم . چون event شلوغ بود و من کمی گیج شده بودم فکر کردم اشیون call 110 داده . به ادمین event گفتم و ایشون رو ajail کرد . اما من سریع نگاه کردم متوجه شدم که ایشون نبوده به ادمین Advanced گفتم و ایشون هم سریع unjail کرد . کلا به 1 دقیقه نرسید . .... 

:(

تا اونجایی که بنده میدونم ادمین نباید در کارهایش اشتباه کند.

و اینکه بنده فقط قوانین staff رو گفتم. تهدید نکردم.

2. تا اونجایی که قوانین سرور ثبت شده کسی اگر وانتد بگیرید ajail نمیشه و وانتد organizer پاک نمیشود.

3. ایشون حق اشتباه ajail کردن ندارن. اول باید اسکیرین شات بگیرید شما بدید ادمین بعدش طرف ajail شود نه اینکه همین جوری جیل کنن و ایشون داخل هیچی کاپی نبوده و ندیده jail دادن.

مثال : مثل این می ماند که شما بگید به ادمین این تعلیق کرده و ادمین همین جووری بن کنه بعد بگه اشتباه شد؟ چنین چیزی نباید پیش بیاد داخل سرور . پس ادمین کار خودشو از روی قوانین staff انجام نداده است

لینک به دیدگاه

1. دوست عزیز لازم به گفتن قوانین شما به ادمین نیس چون اگه بلد نبود کلا ادمین نمیشد.

2. اینجا حرف از وانتد کم میشه کسی نزده و کسی که در مسابقه ار دستوره call 110/ استفاده کنه ادمین جیل میشه.

3. ادمین تازه وارد امکان داره در اویال اشتباه کنه و بعدشم شما Unjail شدید چرا تهدید میکنید بعدش؟ بنده هم بار ها گفتم ببخشید یه اشتباه شد که حل شد رفت.

4. زمانی که ما از دستوره ajail/ استفاده کنیم "Yes" "No" نمیاره که اشتباه کنیم.

ویرایش شده توسط AmiN
لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام.

ادمین مورد نظر به دلیل بن اشتباه یک عدد AV دریافت کرد و شما Unban شدید.

Admin-Jail اشتباه هم در حد یکی یا دو تا مشکلی ندارد.

تاپیک بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...