رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: UTM_Joker.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: KittiX.png

• توضیحات: همونطور مه میبینید در عکس ها ایشون همیشه توهین میکنند در حرف هاشون اگر ما اینطوری صحبت کنیم با Helper انها مارا Mute میکنند من  از ایشون فقط یک سوال پرسیدم و ایشون به بنده گف به تو ربطی ندارد این یعنی همون به توچه مگه تو فوضولی هست  و در عکس دوم ایشون به بنده گفته بنال و این هم  توهین به حساب می اید زیرا  قبلا بنده اینو به یکی گفته بودم و ایشون ازم شکایت کرد و شکایتش قبول شد

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_169.pngsa_mp_151.png

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@ShAyEa شکایت شما علیه Kittx در خصوص باطل کردن گواهینامه شما رد شد در این مورد کار افسر درست بوده و در خصوص توهین، ایشان اخطار لازمه را دریافت کردند 

@KIaOstaD شکایت شما علیه Kittx رد شد ( سرور به صورت اتوماتیک به شما اخطاری مبنی بر پرداخت جریمه طی مدت 30 ثانیه میدهد و در صورت عدم پرداخت وانتد دریافت میکنید ) 

@Ariawn در خصوص شکایت اول شما علیه Kittx شما در مقابل پلیس اقدام به ساختن اسلحه کردید و در مورد شکایت دوم شما کار افسر صحیح بوده شما به ماشین ایشان کوبیده اید  

@maral  شکایت شما علیه Kittx رد شد. ( طبق مدارک ارسالی افسر شما به صورت اشتباه رانندگی میکردید ) 

@Crazy در خصوص شکایت شما علیه Kittx ( در خصوص اعمال جریمه بنا بر صحبت ها با موسس این مشکل برطرف خواهد شد و در مورد وانتد شما کار ایشان صحیح بوده )

@Assassin24 در خصوص شکایت شما علیه Kittx مبنی بر توهین طبق مدارکی که ارسال کردید ناقص است و اثباتی بر اینکه افسر با شما بوده نیست اگر مدارک دیگری دارید ارسال کنید ) 

و در خصوص دادن وانتد Runner طبق مدارک ارسالی ایشان شما فرار میکردید و زمانی که وانتد داده شد ایستادید!

@FareWell شکایت شما علیه Mobbster رد شد. ( طبق مدارک ارسالی کار ایشان صحیح بوده. در ضمن مراقب صحبت کردن خود در انجمن باشید! )

@MilaDKhafaN شکایت شما علیه Kittx رد شد. ( گواهینامه شما به دلیل لاین مخالف رفتن گرفته شده )

و در خصوص شکایت شما علیه Kittx. ( قانونی مبنی بر اینکه حتما از دستور /ms برای دستگیری ها استفاده بشود نیست این دستورات را موسس مجموعه برای سهولت در انجام دستگیری ها تعبیه شده است ) 

@farazmo شکایت شما علیه Kittx رد شد ( مجوز اسلحه (Weapon): - بر روی افرادی که جلوی افسران پلیس اقدام به تیراندازی و یا کشتن سایر افراد می کنند استفاده می شود. )

و در خصوص شکایت شما علیه Itronic ( طبق وانتد دریافتی شما اقدام به کشتن شهروند کردید و این Call 110 نیست )

@ALI8787 شکایت شما علیه Itronic در حال بررسی است و بزودی پاسخ داده خواهد شد. 

@Farbodat80 شکایت شما علیه (Kimia) رد شد ( قانونی مبنی بر این موضوع نداریم و مجاز است )

@bandicam شکایت شما مختومه اعلام خواهد شد ( ایشان جزو اداره فدرال هستند )

@djamer شکایت شما علیه Kittx رد شد ( در مورد اسکرین اول شما جمله ی ''به تو مربوط نیست'' توهین نیست و در مورد اسکرین دوم شما تاریخ مدرک گذشته است اما اخطاری به افسر مبنی بر این مورد داده شد. )

ƤƊ Lєαɗєя#

دانـــــــــــــDaniiw#¯̶̄یـــــــــــــال

✈️Iɴ Tнrυѕт We Trυѕт

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: ATABOOM.png

• توضیحات: ایشون بخاطر اینکه نتوسنت منو برای دادن ticket بگیرن بخاطر همین دفعه بعد که دیدن بی دلیل Lic Drive رو به مدت 3 ساعت ازم گرفتن و بهونه ی خلاف جهت رفتن اوردن و گفتن مدرک دارن تا ازشون شکایت نکنم.

• شاهد ها: ----

• مدرک/عکس یا فیلم:  sa_mp_110.png

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: UTM_AMER.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: LightZ.png

• توضیحات:  بنده لول 14 هستم و لول +13 باید تیکت سرعت 1000 دلار باشه که اشون 500دلار گرفتن @Mary بنده به تمامی قوانین دسته ویژه تسلط دارم پس فکر نکنید لول 19 هستم تسلط ندارم  تشکر

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_177.pngsa_mp_178.png

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: leyt0m.png

• توضیحات: سلام @Daniiw از کی تاحالا وقتی دنباله یه مجرم هستی اگه خلاف جهت روند باید مجوز رانندگیشو مسدود کرد به مدت 3ساعت؟!

پس از این به بعد هرکی وانتد داره یا بخواد از جریمه فرار کنه نباید خلاف جهت بره. بخوایم تو دنیای واقعی هم حساب کنیم مسخرس واقعا.

امیدوارم مجازات شه چون بنده اگه اینجا به درستی رسیدگی نشه در یجا دیگه شکایت میکنم و ممکنه خودتون هم مجازات شید. تشکر

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم:

Screenshot_647_.png

Screenshot_646_.png

ویرایش شده توسط LeyToM
لینک به دیدگاه

@ATABOOM شکایت شما علیه Kittix رد شد! ( شما لاین مخالف رفتید و گواهینامه شما به مدت 3 ساعت باطل شد )

@djamer شکایت شما علیه Lightz پذیرفته شد. ( اخطار های لازمه به افسر مورد نظر داده خواهد شد )

@LeyToM شکایت شما علیه Kittix رد شد! ( شما لاین مخالف رفتید و گواهینامه شما به مدت 3 ساعت باطل شد ) 

* در مرحله اول شما موظف به رعایت کردن قوانین رانندگی هستید. حال اگر شما خلافی انجام بدهید باید به ایستید و جریمه را پرداخت کنید.

* توی دنیای واقعی هم شما بررسی کنید میفهمید که کسی سرعت میره یا هر خلافی بکنه و از دست پلیس فرار کنه بعد از متوقف شدن گواهینامش برای 6 ماه تا یکسال باطل میشه!

* اگر شخصی دارای 2 درجه تحت تعقیب است شما مجاز به جریمه کردن او نیستید. طبق این قانون میتوان به وانتد 1 هم میتوان جریمه داد!

* ساخته ی تخیل خودمان را قانون نکنیم!

ویرایش شده توسط Daniiw

ƤƊ Lєαɗєя#

✈️Iɴ Tнrυѕт We Trυѕт

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: AliAgent.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: KittiX.png

• توضیحات: با سلام و احترام. ایشون میاد وقتی که من ماشین رو به بهترین نحو پارک کردم میزنه به ماشینم و اخطار میده که ماشین رو جابه جا کن! و میگه اینجا اولیت با پلیس هست خیلی هم از کارش اطمینان داشت ظاهرا لیدر محترم بهشون این رو گفتند. در صورتی که شکایت رد میشود تقاضا دارم قانونی که این رو گوش زد کرده را هم بیان کنید با تشکر.

• شاهد ها: زیاد بود ولی نیاز نیست

• مدرک/عکس یا فیلم: مدرک

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: mehrnazz.png

• توضیحات: با سلام و احترام. در قوانین - پلیس  به وضوح ذکر شده که رانندگی در لاین مخالف بار اول گرفتن مجوز رانندگی میباشد ولی افسر محترم مجوز رانندگی بنده رو ۳ ساعت Suspend کردن. بنده ۱ سال و نیم داخل این اقلیت تجربه داشتم و در طی این یک سال و نیم قانونی برای Suspend کردن هنگام لاین مخالف رفتن نبود. لذا خواهشمندم به شکایت بنده رسیدگی کنید.

نقل قول

• جرایم رانندگی (Ticket):

- رعایت نکردن قوانین مهم رانندگی (مثل رانندگی در لاین مخالف، رانندگی در پیاده رو، تصادف های زیاد و شدید) --- دفعه اول گرفتن مجوز

• مدرک/عکس یا فیلم: مدرک ۱ - مدرک ۲

ویرایش شده توسط mehraccc13
لینک به دیدگاه

@AliAgent در خصوص شکایت شما نکته ای که وجود دارد برای پارک کردن ماشین خود به مکان هایی باید بروید که قانونی و درست باشد این مکان به طور معمول برای افسران به منظور اعمال رادار صورت می پذیرد 

@mehraccc13 در مورد شکایت شما قانونی مبنی بر باطل کردن گواهینامه برای 3 ساعت به منظور لاین مخالف به تازگی ویرایش شده بود که امروز این قانون وجود ندارد اما نکته ای که وجود دارد افسر طبق قانون وضع شده عمل کرده و کار ایشان طبق زمان خود درست بوده

ƤƊ Lєαɗєя#

✈️Iɴ Tнrυѕт We Trυѕт

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: LeYt0M.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Katayon.png

• توضیحات: باسلام,

همونطور که میدونید در منطقه 4 راه باید با سرعت کمتر از 100کیلومتر رانندگی کنیم, بنده Speedlimit رو روی 100 گزاشتم و از رادار با سرعت 105 کیلومتر حرکت کردم, همونطور که میدونید وقتی Speedlimit روی 100باشه, نمیدونم باگه یاچی, 105 تا سرعت میره ماشین و قبلا بنده در قانون خوندم که تا 106 سرعت نباید جریمه بشن, به ایشون گفتم ولی باز جریمه کردن, میخوام اگه حق با بنده هست ایشون مجازات شن

@Ali و @Kelton اگر در قوانین سرعت تا 105 حذف شده لطف کنید بزارید آخه من Speedlimit رو 100 بود

• شاهد ها: --

• مدرک/عکس یا فیلم:

http://s5.picofile.com/file/8373506868/Screenshot_763_.png

http://s2.picofile.com/file/8373506926/Screenshot_764_.png

ویرایش شده توسط LeyToM
لینک به دیدگاه

@LeyToM شما که از گذشته حرف میزنید این قانون تا سرعت 104 تا بود اما طبق آپدیت های جدید تا سرعت 104 تا اصلا اخطاری به مامور داده نمیشه ( کار افسر صحیح بوده )

ƤƊ Lєαɗєя#

✈️Iɴ Tнrυѕт We Trυѕт

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

%5BThomas%5DShelby.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

Katayon.png

• توضیحات: سلام

چیه این؟ جوکه؟

یهو اومده لایسنس میگیره

برام مینویسه خلاف جهت!

بابا کجای کاری تو؟ خوبه ادمینی چیزی نیستی |:|

لطفا بررسی کنید لیدر محترم

• مدرک/عکس یا فیلم:

AG_SA_0023.jpg

ویرایش شده توسط Tommy

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Diamoond.png

• توضیحات: ایشون Rendyorton که wanted  نداشت رو زد و surf داشت 

و admin بهش Sawn-off داده بود

• شاهد ها: --

• مدرک/عکس یا فیلم:http://s7.picofile.com/file/8373899676/4_5805593064500103036.mp4.html

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Assassin24.png

• توضیحات: دلیل suspend این چی بوده؟ دسته متوسط میتونه هرجا دلش خواست تیر بزنه

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:anwl_ag-sa-0178.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

Sweet..png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

Katayon.png

• توضیحات:  چند دقیقه ای بود که رفته بودم به دسشویی اما موقعی که برگشتم با ۵ تا وانتد رو ب رو شدم 

بعدش که آمارش رو در آوردم فهمیدم که این آقای Katayon اومده به من که پشته سره رفیقم نشسته بودم و AFK بودم MT داده و بعدش چون من دستشویی بودم و پای سیستم نبودم و نتونستم بیام پایین ۳ تا وانتد داده که چرا نیومدی پایین و بعد هم  ۲ تا وانتد Runner به من داده و بعدش هم من رو کشته و ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه مارو الکی انداخته زندان

اما خوب ما طوری داریم این بازی رو پیش می بریم و طوری داریم نقش بازی می کنیم که انگار و همه چی مثل زندگی خودمون واقعی هستش خوب پس باید مامورای بازی هم مثل مامورای واقعی نقش بازی کنند! 

اما خوب متاسفانه می بینیم که این آقا که انگار  مامور راهنمایی و رانندگی هستش نقشش رو اشتباه بازی کرده چرا؟ 

این آقا اگه که انگار مامور راهنمایی رانندگی هستش اگه با وسیله ی نقلیه ما مشکل داشته باید به رانندش گیر بده نه به من!

این آقا به من که روی موتور G کردم چه کاری داشته؟ سرعت غیر مجاز رفتم؟ لاین مخالف رفتم؟ وانتد داشتم؟  که باز هم باید به رانندش گیر بده!!  یک افسر پلیس در شرایطی میتونه به ما گیر بده که ما خطایی کرده باشیم  نه من که  اینجا هیچ کاری نکرده بودم و مطمعا بودم که از پای دستگاه بلند شدم و برای چند دقیقه رفتم به دستشویی چون قبلش هیچ خلافی نکرده بودم! ( در ضمن ایشون مامور FBI هم نیستند که بگیم میخواستند بنده رو  بگردند!)

لطفا برای این MT هایی که به من دادند و من AFK بودم دلیلیشو رو بگن.

دیگه حرفی به ذهنم نمیرسه که بگم اما خوب شما خودتون باید بفهمید منظورم رو و اینکه چه اتفاقی افتاده  

• شاهد ها: ._LEGEND_.png

• مدرک/عکس یا فیلم:

این فیلم Chatloge خودمه از پیام ها اخطار ها و وانتد ها 

http://uupload.ir/view/l5mo_avc_gta_sa_2019-09-30_23-05-14-506.mp4/

این عکس ها رو هم که شاهدمون گرفته و کسی بوده که من پشتش نشسته بودم!

bandicam_2019_09_30_22_59_08_422.jpg

bandicam_2019_09_30_22_59_49_729.jpg

ویرایش شده توسط Sweet

King.png

5555_y75i.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: XxxkingxxX.png

• توضیحات: با سلام من خواستم بدونم آیا ایشون که صبح و شب به همه سره لاین مخالف و... اخطار میدن چرا خودش لاین مخالف میره بس مگه قوانین فقط ماله ما Player هاست لطفا رسیدگی کنید.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:http://s7.picofile.com/file/8373949818/Katayon.mp4.html

لینک به دیدگاه

@Tommy شکایت شما علیه Katayon رد شد. ( طبق مدارک ارسالی خودتان معلوم است که لاین مخالف رفته به سمت CNN در حال حرکت بودید و همچنین مدارک افسر ارسال شده )

@Diamoond258 شکایت شما علیه Katayon رد شد. ( مدارک باید توسط فرد شاکی گرفته شده باشد اکانت برای شما نیست! )

@Assassin24 شکایت شما علیه Katayon رد شد. (Weapon Suspend - بر روی افرادی که جلوی افسران پلیس اقدام به تیراندازی و یا کشتن سایر افراد می کنند استفاده می شود. )

@3xking شکایت شما علیه Katayon رد شد. ( طبق مدارک ارسالی خودتان شخصی در لاین مخالف در حال حرکت بوده و افسر برای انجام وظیفه این کار رو انجام داده است! )

@Sweet شکایت شما علیه Katayon پذیرفته شد. ( افسر اخطار دریافت کردند ! )

ƤƊ Lєαɗєя#

✈️Iɴ Tнrυѕт We Trυѕт

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: UTM_Joker.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: %5B.HardlyDie.%5D.png

• توضیحات: با عرض سلام خدمت لیدر محترم بنده لول 20 هستم و Hardlydie عزیز به جای اینکه Ticket Speed رو 1500$ بدهند 1000$ دادند و اینکه این رو هم بگم من برای اینکه پول بیمه ماشینم رو بگیرم به ایشون گفتم برم بانک پول بگیرم 

• شاهد ها: نیاز نیست

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_222.png

King Of The North

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

@djamer شکایت شما علیه [.Hardlydie.] پذیرفته شد. ( افسر اخطار لازمه را دریافت کردند )

ƤƊ Lєαɗєя#

✈️Iɴ Tнrυѕт We Trυѕт

لینک به دیدگاه

@abolfakhr44 شکایت شما علیه M@tin. پذیرفته شد. ( افسر اخطار لازمه را دریافت کردند )

ƤƊ Lєαɗєя#

✈️Iɴ Tнrυѕт We Trυѕт

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Assassin24.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Brixel.png

• توضیحات: باسلام بنده دسته متوسط هستم و جلو ایشون /creategun کردم و ایشون lice materials منو گرفت و دو روز بعد یک پلیس دیگه اومده materials منو take میکنه (حدود 1میل materials) و شما میدونید که در حال حاظر faction معلم با چه مشکلی روبروست و کسی نیست که lic بده بنابراین من تقاضای مجازات ایشون رو از لیدر و تقاضای پس گرفتن materials رو از موسس مجموع @Ali دارم

• شاهد ها:                                                          

• مدرک/عکس یا فیلم:c2cx_ag-sa-0207.jpgeogo_ag-sa-0213.jpgdvl7_ag-sa-0212.jpg

لینک به دیدگاه

@Assassin24 بازیکن مورد نظر دیگر در اقلیت نیست.

@abolfakhr44 شکایت شما رد شد‌, اگر بعد از ۳ اخطار شما اقدام به جا به جایی وسیله ی خود نکنید‌ پلیس حق دارد تا 40 ثانیه به شما درجه ی تحت تعقیب بدهد. (پ.ن: تنها عکس معتبر، عکس سوم است.)

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه

@abolfakhr44 سلام خدمت شاکی محترم

طبق مدارک ارسالی کار پلیس درست بوده و شما لاین مخالف رفتید و گذارشتون رو در D/ ارسال کرده بودند.

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Taban.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: LeYt0M.png

• توضیحات: ایشون کلا زورشون میاد منو نمتونن بگیرن وقتی وانتد دارم الکی گواینامه ماشین میگیرن مدرک بده که خلاف رفتم

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:7a01_sa-mp-000.png

لینک به دیدگاه

@mamadch سلام خدمت شاکی محترم

طبق مدارک ارسالی کار پلیس درست بوده و شما رانندگی اشتباه (از روی چمن ها و معابر) داشتید و بر روی پله ها پارک کرده بودید که طبق قوانین پلیس گواهینامه ی رانندگی شما باید گرفته میشد.

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...