رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: wanted.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: AMIRR.Foxic.png

• توضیحات: من شش ستاره به جرم دزدی از بانک داشتم که فرار میکردم و ستاره هام به چهار عدد رسید. هیچ گارد ویژه و یا اف بی آی نیومد برای زدن من اما این بازیکن برای زدن من که تنها بودم و هیچکس کنار من نبود از تیزر استفاده کرد.

• شاهد ها:

• مدرک/عکس یا فیلم:

فیلم : http://s8.picofile.com/file/8331092568/avc_gta_sa_2018_07_06_19_24_37_835.mp4.html

عکس :

sa_mp_009.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: SamanKhan.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: M%5BO%5DSi.png

• توضیحات: ایشان در حال فرار از Tazer استفاده کردن

• شاهد ها: MattewMatthew.png

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_111.png

sa_mp_109.png

sa_mp_109.pngsa_mp_108.png

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Sco%5BR%5DpiON.png

• توضیحات: من 1 wanted داشتم و داخل Jail بودم ایشون اومد Arrest کرد

• شاهد ها: کسی نبود

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_008.pngsa_mp_009.png

irs01-640x640-lk-Cicwl8-3571666-16745061

Mohammad.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: JuGGeRNauT.png

• توضیحات: بنده وانتد داشتم  ایشون که بنده سوار وتورش بوودم یه W میزد تا 2 دقیقه بد یه W دیگه ایشون 30 دقیقه من رو الاف کرد و هم چنین با یکی دیگه هم که کنار من وانتد داشت اینکارو کرد که شاهد هم هستن {همین طور به مسخره میگفت ترمزم خرابه}

• شاهد ها: Dr.BoGy.png

• مدرک/عکس یا فیلم:M_o_si.jpg

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SHayAnb.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: M%5BO%5DSi.png

و  AMIRR.Foxic.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

rezaomrani.png ایشون هم اونجا بودن پیامش میاومد

• توضیحات: من تویه دریا بودم(کنار پل ک میره مکان جدید )  و داشتم با پلیس به سمت ساحل میرفتم(شنا میکردم) و کاپ هم هلی کوپتر داشت  -  که لگ شدم (لگ برای دانلود با وای فای بوده) در حین ک لگ بودم قایق یه کاپ اومد و من میگفتم لگ هستم و صبر کنن تا لگ برطرف بشه ولی بعد چند دقیقه بدون اخطار وانتد دادن AMIRR.Foxic  و من رو کیل کردن ، هیچگونه اخطار تا صبری هم نکردم ! دلیل وانتد هم نوشتن ( self defence ) در صورتی ک من نه گان داشتم نه اصلا حرکت میکردم(تویه اب بودم) !  ( وانتد شماره یک هم برای کار جک بوده)

• مدارک (فیلم یا عکس): 

sa_mp_012.pngsa_mp_011.png

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: SHayAnb.png

• توضیحات: من ماشینم رو اینجا پارک کردم ولی از راه میرسه 3 بار با /m اخطار میده که ماشینت رو جای درست پارک کن - جالب اینه خود ایشون کلا اینجا پارک کرده و میکنه و وقتی میگم چرا میگه اینجا جای تو نیست  خریدمش  o.O ! تویه پیاده رو هم پارک نکردم تویه مکان خارج از عبور و مرور و پیاده رو پارک کرده بودم ، دلیل این کارشون رو نمیدونم

• شاهد ها: کسی نبود

• مدرک/عکس یا فیلم:

sa_mp_013.png

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: bigrober.png

• توضیحات:  سلام  من ماشین رو در خارج از پیاده رو پارک کردم و ایجاد مزاحمت برای هیچ فردی یا بازیکنی  نمیکنه - اما این پلیس بدون دلیل اومدن به من وانتد دادن ک میگن ماشینت رو جای درست پارک کن ! باید ببرم وسط خیابون پارک کنم یا تو پیاده رو ؟ ضمن اینکه ایشون کلا اینجا کمپ میکنن و پارک میکنن ! اگه پارک کردن غیرمجازه خودشم نباید اینجا پارک کنه ! نه اینکه خودش پارک کن بعد به ما وانتد بده ، این چه قانونیه دیگه ؟

• شاهد ها: ---

• مدرک/عکس یا فیلم: Screenshot_263_.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: JuGGeRNauT.png

• توضیحات: وانتد بی دلیل اصلا یعنی چی این ادم رو کیک بدید جنبه PD نداره از هرکی بپرسید از این ادم شکایت داره !!!!

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:SSSS.jpg

لینک به دیدگاه

نتایج شکایت از افسران " Police Department "

@Wanted شکایت شما رد شد، طبق قوانین افسر خاطی کار خود را به درستی انجام داده است.

@samankhan شکایت شما رد شد، طبق قوانین افسر خاطی کار خود را به درستی انجام داده است.

@Molhed شکایت شما رد شد، مدارک شما کافی نیست.

@Juggernaut هر دو شکایت شما رد شد، طبق قوانین افسر خاطی کار خود را به درستی انجام داده است.

@shayanb هر دو شکایت شما رد شد، طبق قوانین افسر خاطی کار خود را به درستی انجام داده است.

@bigrober شکایت شما رد شد، طبق قوانین افسر خاطی کار خود را به درستی انجام داده است.

?BLOOD AGENT
Routin.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: .ApeX..png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: NighTStaR.png

• توضیحات: من ۱ وانتد داشتم و تو یه خونه بودم رفتم که منو ببره جیل اما ایشون نمیدونن که چه وانتد هایی حق تسلیم شدن دارن و کیل میدن

• شاهد ها: saeed_Alpha.png

• مدرک/عکس یا فیلم:http://s8.picofile.com/file/8331284500/gta_sa_2018_07_08_22_02_45_508.mp4.html

265.png

Tfue.png

لینک به دیدگاه

@Aghanim  میشه بگید کجای پارک کردن من که تویه مدرک هم مشخصه مشکل داره ؟    افسر خاطی چرا خودشون اونجا پارک میکنن اگر مشکل داره ؟  بعد چرا به سایر کاربرا میگن اینجا رو خریدم سند به اسممه ! این چه وضعیه دیگه قرار نیست هرکس از راه میرسه که از مقامش سو استفاده کنه

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  yaqoob.png
عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: NighTStaR.png
 توضیحات: ‫من در حال دزدی از بانک نقش گانر رو داشتم. وقتی که پلیس به داخل بانک اومد من به نقشم عمل کردم و کشمتش اما ایشون به من وانتد Kill Cop داد. با توجه به اینکه ایشون ادمین هم هستن باید از قوانین سرور اطلاع داشته باشن که نباید به دزدان بانک وانتد بدن.‬‎.
 شاهد ها: wanted.png
_aliyazdan.png
مدرک/عکس یا فیلم: sa_mp_117.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: kingester.png

• توضیحات: بنده از ایشون درخواست فیلم کردم نحوه پاسخ رو ببینید 

• شاهد ها: Mc.Donald.png

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_016.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: AmIn7007.png

• توضیحات: بسم الله .... سلام  ایشون وایساده بودن و من به اشتباه دستم خورد به دکمه اف کیبوردم  رو فشار دادم ! ایشون یک صدم ثانیه از موتور NRG فکشن ! افتادن پایین و وانتد CAR JACK دادن !! بعدش افتادن دنبالم !! و بدون اینکه وانتد runer بدن !! بنده رو با یک عدد وانتد Car Jack !! که از سوی خودشون بود کیل دادن!! لیدر محترم من اهل شکایت این چیزا نیستم ولی این یکی مورد پیگری کن !! ممنون 

• شاهد ها:  ندارم !

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_024.png

sa_mp_023.png

فان حزب الله هم الغالبون

97cbce172b60a93adf9d3746b20e2fc3.jpg

لینک به دیدگاه

@ApeX شکایت شما رد شد، افسر مورد نظر شما رو کیل ندادند و توسط بازیکن دیگری کشته شدید.
@yaqoobkolehabadi شکایت شما پذیرفته شد، افسر مورد نظر یک اخطار اقلیت دریافت کردند.
@kingester شکایت شما رد شد، شکایت شما مربوط به اقلیت نمیشود و افسر مورد نظر خطایی نکرده اند.
@Amin700 شکایت شما رد شد، طبق مدارک تحویل داده شده، افسر ما کار خود را به درستی انجام داده است.

Elham.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: matin_noob_.png

• توضیحات: و باز هم در wita/ آقای mosi  در کار من دخالت کرد . من دارم با رفیق خودم شوخی میکنم اگه دلش بخواد میتونه call 110/ بده. چه دلیلی داره این آقا بیاد وسط شوخی ما به من وانتد بده! بی شک میتونم بگم این فرد جنبه فکشن PD رو نداره و تا وقتی که این فرد تو این فکشن باشه ، فکشن زیر سوال هست!

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_007.png

دوست ندارم شمع باشم دخترا فوتم کنن. دوست دارم سیگار باشم رفقا دودم کنن...

oldwinrar_qri1.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: %5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

• توضیحات: با سلام خدمت لیدر گرامی دپارتمان پلیس

این بازیکن در داخل event boss به یک نفر که اصلا و ابدا وانتد نداشت 2تا وانتد دادن و بعدشم کیلش کردن.از هر لحاظ این موضوع رو نگاه کنیم غیر قانونیه که البته خود بازیکن matin_noob_ مدارکشونو ارائه میکنن.متین هم چون دوست بنده است ، من در دفاع از او به @Nooshabe گفتم : To be che haghi ino koshti?noob

که حقیقت محض است .

این جمله روزانه 20000000 بار توی سرور گفته میشه به همه ی کاپ ها ، هیتمن ها ، هرکسی ! شما کافیه 1ساعت توی 4راه چت هارو نگاه کنید ، اگه کسی به یکی که کاپ نیست این حرفو بزنه اون کاری میتونه بکنه؟حتی به خود من هم اگه کسی این حرفو بزنه میخندم و میرم چون همگی یه روزی نوب بودن!ولی بعضیا با لول بالا هنوزم هستن

2تا وانتد InsultingCop بخاطر این که فقط به یکی حقیقت گفته شده.

ایشون به دلیل ناآشنا بودن با قوانین

• شاهد ها: همه ی کسایی که بودن از دوستای آقای Mosi بودن که واضحه چیکار میکنن جز gamerpluus

• مدرک/عکس یا فیلم:

sa_mp_099.pngsa_mp_100.png

لینک به دیدگاه

@matin0050 شکایت شما رد شد، هیچ قانونی مبنی بر اینکه" افراد با هم شوخی دارند پس حق وانتد دادند را نداریم "" وجود ندارد، و طبق قوانین افسر ما وظیفه خود را به درستی انجام داده است.
@Tornaaado 
شکایت شما
رد شد، طبق قوانین افسر مورد نظر مجاز به وانتد دادند بودند.

Elham.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: .ApeX..png

• توضیحات: من گان ساختم و به بالای ماشین ایشون شلیک کردم اما ایشون بدلیل دشمنی با من به من وانتد دادن

• شاهد ها: .

• مدرک/عکس یا فیلمAmirr_Foxic.png

265.png

Tfue.png

لینک به دیدگاه

در در 7/8/2018 در 22:06، Aghanim گفته است:

شکایت شما رد شد، طبق قوانین افسر خاطی کار خود را به درستی انجام داده است

!  میشه بگید کجای پارک کردن من که تویه مدرک هم مشخصه مشکل داره ؟    افسر خاطی چرا خودشون اونجا پارک میکنن اگر مشکل داره ؟  بعد چرا به سایر کاربرا میگن اینجا رو خریدم سند به اسممه ! این چه وضعیه دیگه قرار نیست هرکس از راه میرسه که از مقامش سو استفاده کنه

@Aghanim

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: fereshteh1100.png

• توضیحات: همونطور که در عکس مشاهده میکنید با اولین استپ من وایسادم و همون اول بدون دلیل لایس منو ساس کرد. ازش پرسیدم چرا؟ گفت چون زورم زیاده :| زورم زیاده؟؟؟؟ بدون دلیل لایس من رو ساس کرد. بار اولشم نیست!! لطفا رسیدگی کنید

• شاهد ها: Luminous.png

• مدرک/عکس یا فیلم: g491785_sa-mp-057_thumb.png

g69351_sa-mp-058_thumb.png

ویرایش شده توسط fereshteh1100
لینک به دیدگاه

@fereshteh1100 شکایت شما رد شد، افسر مجازاته لازمه را درست اجرا کرده است، ولی به دلیل صحبت ناپسند یک اخطار لفظی دریافت کرد.

When enough people make false promises words stop meaning anything

Then there is are no more answers

Only better & better lies

AraGorN.png

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: SHayAnb.png

• توضیحات: در عکس مشاهده میکنید که ایشون رفتن فرودگاه LV  و دارن جت هارو به هم میریزن ک کسی ک وانتد داره نیاد استفاده کنه و ران کنه!  من وانتد نداشتم رفتم جت بردارم جلو من واساده میگم چیکار میکنی میخنده بعد هم ماشین میبره جلو اشیانه جت ک کسی برش نداره !!! این الان پلیسی هست که مسئول نظمه ؟؟ این دیگ چه روشیه به ادمین هم میگم در عین اینکه داره این کارو رو میکنه ادمین میگه من مشکلی نمیبینم !!! 

• شاهد ها: 

• مدارک :   

Screenshot_316_.png

Screenshot_317_.png

ممنون میشم بدون پارتی بازی رسیدگی کنید ! ادمین چون خودش از دسته کاپ ها بود کاملا نادیده گرفت !  حق بقیه پلیر هارو ضایع نکنید

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه

در در 7/7/2018 در 19:22، bigrober گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: bigrober.png

• توضیحات:  سلام  من ماشین رو در خارج از پیاده رو پارک کردم و ایجاد مزاحمت برای هیچ فردی یا بازیکنی  نمیکنه - اما این پلیس بدون دلیل اومدن به من وانتد دادن ک میگن ماشینت رو جای درست پارک کن ! باید ببرم وسط خیابون پارک کنم یا تو پیاده رو ؟ ضمن اینکه ایشون کلا اینجا کمپ میکنن و پارک میکنن ! اگه پارک کردن غیرمجازه خودشم نباید اینجا پارک کنه ! نه اینکه خودش پارک کن بعد به ما وانتد بده ، این چه قانونیه دیگه ؟

• شاهد ها: ---

• مدرک/عکس یا فیلم: Screenshot_263_.png

درخواست بررسی این شکایت رو دارم ! الکی حق پلیرهارو ضایع میکنید ک چی بشه ؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...