رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

@aMin202 شکایت شما رد شد.

• در مورد موضوع اول اینکه ایشون تو اون منطقه اقدام به گذاشتن رادار میکنند هیچ مشکلی نداره و شما باید سرعت خودتونو کنترل کنید.
  • در مورد موضوع دوم اگر مدرکی دارید که ثابت کنه افسر مربوطه Carjack کرده ارائه بدید.

با تشکر

علی برکت الله

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@hadiys7 شکایت شما رد شد.

• در مورد موضوع اول اینکه چون هر دو درجه خلافی حدودا همزمان داده شده و سپس توسط افسر رنک بالاتر یکی از درجه های خلافی شما پاک شده مشکلی وجود ندارد.
  • در مورد موضوع دوم ایشان بدرستی بعد از 3 اخطار /MT و بی توجهی شما به اخطار ها اقدام به دادن 2 درجه خلافی بی توجهی به پلیس (Ignoring cop) کردند.

علی برکت الله

لینک به دیدگاه

@laiter شکایت شما رد شد.

• اگر مدرکی دارید که ثابت کنید درجه خلافی شما C-7 بوده و حق تسلیم داشتید و سپس افسر مربوطه بدون اخطار اقدام به کشتن کردند ارائه دهید.
  • لطفا قوانین عمومی دسته ویژه را مطالعه کرده و از شرایط حق تسلیم داشتن و یا نداشتن اطلاعات کافی کسب کنید و سپس اقدام به شکایت کنید.

با تشکر

علی برکت الله

لینک به دیدگاه

@hamedhetfield شکایت شما رد شد.

• در مورد موضوع اول اینکه وقتی شما با کسی آشنا نیستید و اخلاق ایشون رو نمیدونید بهتره که شوخی نکنید تا اینجور مشکلات پیش نیاید.
  • موضوع بعد اینکه افسر مربوطه وظیفه ای ندارد که به شما پول بدهد تا شما /Towcar کنید.

علی برکت الله

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

Sweet..png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

AMIRR.Foxic.png

• توضیحات:   1- استفاده  بی دلیل از شوکر   و در ۸ ثانیه  کیل کردن  اصلا اینجا جاش نبود که از شوکر استفاده کرد   2- ( DM کردن) کشتن بدونه

دلیل بنده    همچی توی فیلم معلومه!

• شاهد ها:  ----------

• مدرک/عکس یا فیلم:

http://uupload.ir/view/ekl1_dm.mp4/

http://uupload.ir/view/pplq_tazer_.mp4/

King.png

5555_y75i.jpg

لینک به دیدگاه

@Mahdika79 شکایت شما رد شد.

• طبق مدارک ارائه شده توسط افسر مربوطه کار ایشان صحیح بوده و شما در رادار پلیس قرار گرفته اید (ضمنا کیفیت فیلم ارسالی شما بسیار پایین بوده اما در همان مدارک آشکار است که افسر از دستور /Ticket استفاده نموده و 3 اخطار هم داده است و شما بعد از آن، درجه خلافی عدم واریز جریمه (Didn't pay ticket) گرفته اید.)

علی برکت الله

لینک به دیدگاه

@TwilighT

عکس از اطلاعات کاربری :Amin202.png

عکس از اطلاعات کاربری کسی که از اون شکایت دارید :M%5BO%5DSi.png

توضیحات: کاملا معلومه که توی عکس های ابتدایی ماشین پلیس آقای M[o]si معلوم هست ولی توی عکس های بعدی میبینید همه هستن جز آقای M[o]si و ماشین پلیس هم هست ولی Turismo نیست!!!

طبق اطلاعاتی که توی چت میبینید (This Vehicle is created by Admin Magnito) نشون میده که من قبلا سوار اون ماشین بودم .

واقعا آدم جلوی چشمای خودشو میگیره اگه بگه باز هم مدارک کافی نیست!!!

مدارک دزدی ماشین + شاهد هایی که همشون توی عکس معلوم هستن :

sa_mp_393.pngsa_mp_395.pngsa_mp_395.png

sa_mp_396.png

sa_mp_397.png

لینک به دیدگاه

در در 11/6/2016 در 21:22، Ali گفته است:

عکس از اطلاعات کنترل پنل شماPyRo.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: TreaSure.png

• توضیحات: ایشون بدون دلیل خاصی به من وانتد میدن. سطح لیدر=))

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:Khiarshor.png

لینک به دیدگاه

@UTRS شکایت شما رد شد.

• طبق صحبت های ارائه شده توسط افسر شما در نزدیکی ایشون کشته شدید و اگر مدرکی دارید که ثابت کند افسر مربوطه اقدام به کشتن شما کرده ارائه دهید.

علی برکت الله

لینک به دیدگاه

@Tornaaado شکایت شما رد شد.

• دوست عزیز Carjack به این معنی هست که شما داخل ماشین نشسته باشید و یکی شما رو Eject کنه و خودش جای شما رو بگیره.
  • ثانیا باز هم مدارک شما قابل اثبات نیست که افسر M[O]Si این کار را انجام داده باشد که اگر هم این کارو انجام داده باشد این به معنی دزدی (Carjack) نمیباشد.
لینک به دیدگاه

@Mil10m دوست عزیزی که از سطح بالایی برخوردار هستید: شما باید شکایت خودتون رو در بخش گزارشات-لیدر ها- ارائه بدید.

علی برکت الله

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

Sweet..png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

AMIRR.Foxic.png

• توضیحات:  اقا چرا رسیدگی نمی کنید,  این اقا همش داره به این کار ادامه میده! الان تک به تک  شوکر میزنه و جالب اینجاست که تویه همون ۸ ثانیه که نباید کیل بده کیل میده‌‌  :(  

•  شاهد ها:  - 

• مدرک/عکس یا فیلم:

http://uupload.ir/view/960s_noob.mp4/

King.png

5555_y75i.jpg

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: yaqoob.png
 عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: M%5BO%5DSi.png
 توضیحات: باسلام من امروز رفتم کنار mosiواستادم دستم روی g خورد بعد هم نشستم wantedداد بعد بدون اخطار هیچی وایشون همیشه سرور خالیه وقتی با اکانت دیگه مت جمع میکنم مکان materials get و deliver وای استه میگه 100 کیلوتر بیشتر رفتی واقعا چه ادمیه این که در اون مکان اذیت ازار میکنه من گیم دیگه لف دادم بیام حال کنم نیومدم حال ما رو بگیره چرا ممبر های دیگه تون این کار رو نمی کنن فقط ایشون .واقعا باید در اون مکان مت 100 کیلمتر بری بلای هم 10 بار میشه رفت بازم نظر باخودتون ببنید این فرد فکرپول دراوردن قانون هم خودش رایت نمی کنه با سرعت زیاد وخط ها رایت نمی کنه بعد میاد مارو جریمه میکنه یکی میخواد خودشه جریمه کنه ممنون انشاالله حرف ما رو باور کنید.
 شاهد ها: کسی در متوجه این کار نبود در اس اس گرفتم معلومه.
مدرک/عکس یا فیلم: 25f1_sa-mp-010.png

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: mr_killer1.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: .VeNoS..png

• توضیحات:
این بازیکن  برای اینکه بتونه گزارش کارشو تکمیل کنه به همه وانتد الکی میده. بعنوان مثال به من وانتد داده به دلیل حمل اسلحه! با اینکه هیچ اسلحه ای نداشتم اما به من وانتد 3 داده و همینطور 2 تا دیگه وانتد داد که جمعا شد 5 عدد سپس 2 تا وانتد پاک کرد
اگر واقعا من اسلحه داشتم که صد در صد نداشتم بیاد و ثابت کنه در ضمن اسکرین شات بیاره که توش اثبات کنه من weapon داشتم
به حدی ام اعصابم خورد بود که فحش رکیک دادم.

اگرم ببینم به درخواستم رسیدگی نشده یا حق من و بقیه افراد سرور ضایع شده به خودم قول میدم تا این فرد رو تا اوج بن شدن ببرم.
یه مشت دهه هشتادی ریختن fbi و فک میکنن یارو لولش 11 هست و نوبه هیچی حالیش نیست و میخوان سو استفاده کنن.
این پست رو نه برای اینکه زندان رفتم گزاشتم بلکه برای آگاهی لیدر محترم این فکشن جهت اطلاع از رفتار و اعمال افراد فکشن گزاشتم

لطفا یکم بررسی کنید.
با تشکر از لیدر مجموعه.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_031_compressed.jpg

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

Easy to start, but hard to finish

:)

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: matin_noob_.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: M%5BO%5DSi.png

• توضیحات: من داشتم wita/ رو میزدم که تموم شد و همانطور که میبینید  با آقای MOSI کار داشتم که ایشان جواب ندادند. و در همان لحظه اومد کنارم فکر کردم که میخواد جواب بده دیدم وانتد 3 داد به دلیل حمله به پلیس من نمیدونم این آقا با کل سرور آرساکیا مشکل داره یا به همه وانتد میده یا یک گوشه قایم میشه که جریمه کنه. من مطمعنم که با این فرد فکشن PD رو زیره سوال میبرید!

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:image_1_.jpg

image.jpg

دوست ندارم شمع باشم دخترا فوتم کنن. دوست دارم سیگار باشم رفقا دودم کنن...

oldwinrar_qri1.png

لینک به دیدگاه

@Sweet در خصوص شکایت اول شما که در حال بررسی بود شکایت شما در یک مورد، مورد قبول واقع شد.

• افسر مربوطه به دلیل کشتن شما بدون داشتن درجه خلافی (Wanted) اخطار (Fw) گرفت.

علی برکت الله

لینک به دیدگاه

@Sweet شکایت شما رد شد.

نقل قول

شوکر زدن:

این دستور فقط باید بر روی مضنونین دارای Wanted یا افرادی که همکاری نمی کنند و یا جان سایر بازیکنان را در معرض خطر قرار می دهند استفاده شود (مجازات: اخطار لفظی).

اگر مضنون حق تسلیم ندارد و یا تعداد مضنونین بیشتر از شماست شما میتوانید از شوکر بر روی آنها استفاده کنید (مجازات: Faction Warn).

این دستور فقط میتواند 5بار بر روی یک مضنون استفاده شود (مجازات: Faction Warn).

شما میتوانید از این دستور بر روی اعضای آژانس هیتمن هنگامی که دارای اسلحه هستند و یا مکان دولتی را ترک نمی کنند و یا جان بازیکنی را در معرض خطر قرار می دهند استفاده کنید (مجازات: Faction Warn).

علی برکت الله

لینک به دیدگاه

@AMIRabbas شکایت شما رد شد.

• شما گزارش خودتون رو باید در قسمت گزارشات FBI قرار دهید (عضو مربوطه در اقلیت فدرال حضور دارند).

علی برکت الله

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: rubyroseturner.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: M%5BO%5DSi.png

• توضیحات: ّبا سلام خدمت لیدر محترم انجمن 

در مدارک داده شده مشخص است و مشاهده میفرمایید که من وانتد ندارم و در خانه خود که قفل هست اسلیپ کردم این افسر پلیس با دستور رم وارد خونه میشه در حالی که من وانتد ندارم مگر دستور رم فقط برای دنبال کردن کسانی که وانتد دارند در خانه نیست؟

من با سرعت 136 کیلومتر در ساعت در شهر میرفتم و محدوده سرعت در شهر 100 کیلوتر است و بر اساس قوانین عمومی دسته ویژه اگر سرعت 50 کیلوتر بیشتر بود باید جریمه بدهند ایشون به دلیل جریمه ای که نباید بدهند (چون من 136 کیلوتر بر ساعت رفتم) در خانه من رم کردند و به من دستور میدهند از اسلیپ دربیا وگرنه میرم فروم از ایشون درخواست دارم اگر من بیشتر از 150 کیلومتر رفتم با تاریخی که در عکس دیده میشود ارایه دهند

از افسر مورد نظر شکایت های زیادی شده امیدوارم افسر خاطی مجازات بشوند

علی برکت الله

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_039.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: DaTsA.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: ariyaa.png

• توضیحات: یه دفعه  6 تا ماشین پلیس با آژیر همه ماشینارو کنار زدن  ...  چهار راه رو بینظم کردن... به ماشینا و بازیکنا الکی گیر میدن ... به افراد پیاه گیر میدن !!   ایشون به من گیر میده(تو عکس) از وسط خیابان برید کنار !  پس چرا ماشین ایشون در پیاده روئه ؟؟؟!!  چه وضعیه این   PD باید قلدری کنه؟؟!!!    ماشینش رو پیاه روئه به من میگه برید کنار !!!  من از Ariyaaa  شاکی هستم و مجازات این فرد را در اقلیت خواستارم و برای پیگیری به پلیس های بی نظم در عکس را هم تذکر بدید.

• شاهد ها: Mobin2020

• مدرک/عکس یا فیلم:

gta_sa_2018_07_05_06_30_20_808.jpg

لینک به دیدگاه

@rubyroseturner شکایت شما رد شد.

• اول اینکه /Ram فقط برای درجه خلافی نیست و برای /Ticket هم میتوان استفاده کرد.
  • دوست عزیز شما قوانین دسته ویژه را به اشتباه متوجه شده اید! محدودیت سرعت در شهر 100 بوده و شما اگر بالاتر از این سرعت بروید مشمول جریمه خواهید شد و +150 دارای جریمه + مسدودیت گواهینامه خواهد شد. لطفا قوانین را دوباره مطالعه و سپس اقدام به شکایت کنید.
  • ثانیا تعداد شکایات زیاد دلیلی بر تخلف افسر مربوطه نمی باشد و هیچ کدام از شکایات به ایشان تا الان قبول نشده و افسر مربوطه وظایف خود را بدرستی انجام داده است.

علی برکت الله

ویرایش شده توسط TwilighT
لینک به دیدگاه

@msih21 شکایت شما رد شد.

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همه ی عزیزان گزارش دهنده و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما دوستان.
در 7 ساعت قبل، msih21 گفته است:

یه دفعه  6 تا ماشین پلیس با آژیر همه ماشینارو کنار زدن

• اول اینکه فرمودید 6 تا ماشین اومد که باید بگم تمرین Police Department بوده

چهار راه رو بینظم کردن... به ماشینا و بازیکنا الکی گیر میدن ... به افراد پیاه گیر میدن !!   ایشون به من گیر میده(تو عکس) از وسط خیابان برید کنار !

• اینکه گفتید چهار راه رو بینظم کردن که باید بگم اومدن برای برقراری نظم در شلوغ ترین منطقه سرور. در قسمت بعد فرمودید به شما گیر دادند که باید بگم طبق قانون شما نباید پیاده در وسط خیابان بایستید چون خیابان جای عبور و مرور ماشین است و برخورد ماشین با شما به ضرر ماشین و راننده است و موجب خساراتی میشود.

پس چرا ماشین ایشون در پیاده روئه ؟؟؟!!

ماشینش رو پیاه روئه به من میگه برید کنار !!!

• اگر ماشین در پیاده رو پارک نباشه کجا باید پارک شه؟ وسط خیابان؟!

چه وضعیه این   PD باید قلدری کنه؟؟!!!

• خیر Police Department همواره حفاظت از شهروندان و پایبندی به قوانین را وظیفه خود دانسته و در این راستا تلاش میکند.

باشد تا رستگار شویم.

علی برکت الله

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...