رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

@HesamChief شکایت شما رد شد. کاره افسر درست بوده و شما در جهت مخالف رانندگی میکردید.

نقل قول

رعایت نکردن قوانین مهم رانندگی (مثل رانندگی در لاین مخالف، رانندگی در پیاده رو، تصادف های زیاد و شدید) --- دفعه اول Take License --- دفعه دوم 1،000$ جریمه + Take License --- دفعه سوم 2،000$ + Suspend License. (لطفاً از تمامی مراحل به ترتیب مدرک داشته باشید)

درباره اخطار دادن هم حداقل 3تا هست و در قوانین ذکر نشده است که تا چه حدی مجاز است.

نقل قول

- اخطار ها [M] ،[/MV] ،[/MT] ،[/MF/]

- به یک مجرم باید اخطار داده شود که شما نزدیک هستید.

- داخل یک تعقیب و گریز، طرف مقابل باید حداقل 3 بار اخطار شما را در فاصله هر کدام 3 ثانیه ببنید.

- باید از هر 3 بار همراه timestamp/ عکس تهیه کنید.

درباره شکایت بعدی شما اگر HajiCaeed شکایتی دارند در پستی دیگر با مدرک شکایت کنند.

Magnito.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: MoeinHmd.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: behnam.rz.png

• توضیحات: با سلام ایشون بدون اینکه سوار ماشین فکشن باشن از مگافون استفاده کردند لطفا جدی برخورد شه

• شاهد ها: zigma.png

• مدرک/عکس یا فیلم: gta_sa_2017_10_25_21_36_09_449.jpg

لینک به دیدگاه

@moeinhmd7899 لطفا مدرک کامل از اینکه افسر خاطی بدون سوار بودن در ماشین اخطار داده است به بنده ارسال کنید،در غیر این صورت شکایت شما رد خواهد شد.
@Unknown شکایت شما در حاله بررسی میباشد،لطفا صبور باشید.

Magnito.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

mahdilasemi.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

Gh%5Bo%5Dst.png

• توضیحات: با سلام خدمت لیدر محترم پلیس ، میخواستم بدونم ایشون به چه دلیلی بنده رو کیل دادن یا اگه بنده AFK بودم چرا 3 دقیقه صبر نکردن بعد کیل بدن ؟ ! و چگونه بنده C-6 هستم در 40 ثانیه ؟؟سوال بعدی اینه که چرا ایشون کلا به بنده یدونه Ms/ دادن و بعد کیل کردن ؟ اگه مدرکی وجود داره که ایشون تو d/ مطرح کردن 3 دقیقه AFK در وانتد و یا اینکه معتقدند 3 دقیقه صبر کردند وبعد کیل دادن ویا اینکه مدرکی معتبر دارند که نشون میده 3 تا ms/ به من دادن رو به لیدر محترم یا اینجا قرار بدند با تشکر . 

• شاهد ها: مدرکی که قرار میدم کاملا واضح و مشخص می باشد .

• مدرک/عکس یا فیلم:

در این تصویر شاهد تایم استمپ و تک اخطار ایشون هستیم :

i2sltte6gvnt.png
تصویری از وانتد گرفتن بنده :

http://s6.uplod.ir/i/00902/q2wn3lnd9jjs.png

Mahdi.png

?ما بد نبودیم چون اصلا بلد نبودیم …?

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: MaXiMov.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: _SahaR_.png

• توضیحات: ایشون به من وانتد attack cop دادن من ازشون فیلم میخام که attack cop کردم

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم:http://s8.picofile.com/file/8310722376/sa_mp_055.png

لینک به دیدگاه

@mehdipakhme شکایت شما در حال بررسی میباشد لطفا صبور باشید.
@Ammir شکایت شما رد شد.طبق مدارک هایه ارسال شده شما افسر را پیاده کرده و درست مجازات شدید.
@MaXiMoV شکایت شما رد شد.طبق مدارک هایه ارسال شده شما درحاله حمله کردن به افسر بودید و درست مجازات شدید.

Magnito.png

لینک به دیدگاه

آیا شما مدرکی دارید که یکی از اعضای فکشن Police Department قانون شکنی کرده است؟بله بسیار واضح

به همراه مدرک خود آن را در اینجا گزارش دهید.

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: ALICE_UMBRELLA.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Sweet..png

• توضیحات: سلام و خسته نباشید به همه عزیزانه ارساکیا

اقا ما ساعت دقیق نیمیدونم 9:30 صبح راب زدیم و تا ساعت 11:10 دقیقه وانتد ما سده بود 2 بعد من اقای Sweet رو کشتم در حالی که رابر بودم ایشون بهم 4 وانتد اضافه کردمن از لیدر محترم درخواست میکنم که کسایی که قانونو بلد نیسن یا چیزی از پلیس بودن سرشون نیمشه لطفا invit نکنن و.....

و ایشون قانون شکنی کرده چه دونسته حالا چه ندونسته بی دلیل بهم 4 وانتد اضافه کرد

• شاهد ها: شاهد بودن دیدن اقای مهرداد که نیکشم تو بازی همینه

• مدرک/عکس یا فیلم:http://s8.picofile.com/file/8311156100/gta_sa_2017_11_07_10_31_00_398.jpg

http://s8.picofile.com/file/8311156250/gta_sa_2017_11_07_11_18_07_160.jpg

لینک به دیدگاه

@YASER شکایت شما رد شد.طبق قوانین شما افسر را کشتید و مجازات شدید و تفاوتی ندارد که چه رابر باشید یا نه و شما درست مجازات شدید.

Magnito.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Puss.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: __Zeu%5BS%5D__.png

• توضیحات: استفاده شخصی از وسایل نقلیه دولتی

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:
sa_mp_988.png

sa_mp_989.png
sa_mp_990.png

ویرایش شده توسط FurY
لینک به دیدگاه

• توضیحات: کشتن بی دلیل!

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: http://s8.picofile.com/file/8311443384/sa_mp_041.png
http://s8.picofile.com/file/8311443418/sa_mp_042.png

لینک به دیدگاه

@FurY شکایت شما رد شد. ایشان در حال انجام وظیفه بودن و شاید کاری داشته اند و از ماشین پلیس استفاده کردن.
@FurY شکایت شما رد شد.طبق مدارک ارسال شده شما از یک فردی درخواسته کم کردن جون خود کردید و بعد از کم شدن جون خود خود را به زیره ماشینِ افسر انداختید و کشته شدید و در Whokill خودتون معلوم میباشد.
نکته*:لطفا از شکایت های الکی خودداری کنید.باتشکر.

Magnito.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: MrLaNtOuR.png

• توضیحات: وانتد اشتباه و کیل دادن اشتباه من نزدم ایشونو میخوام مدرکشونو ببینم.

• شاهد ها: SaeeD_Alpha

• مدرک/عکس یا فیلم:http://s8.picofile.com/file/8311695300/gta_sa_2017_11_13_14_58_47_317.jpg
http://s8.picofile.com/file/8311695534/gta_sa_2017_11_13_14_59_57_209.jpg

ویرایش شده توسط LaNtOuR
لینک به دیدگاه

@LaNtOuR شکایت شما رد شد.طبق مدارک ارسال شده توسط افسر شما به افسر حمله کردید و درست مجازات شدید و طبق قوانین جدید هرکس به هر شخصی وانتدی داد میتواند به آن وانتد رسیدگی بکند.

Magnito.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Mohammad.nice.png

• توضیحات: پاشیدن اسپری در مکان امن به همکار خود!

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: sa_mp_132.pngsa_mp_133.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: LastStorm.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Gh%5Bo%5Dst.png

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید خدمته ممبرایه پلیس و لیدر گرامی ، داستان از این قراره که ایشون به من سه تا Mt/ دادند و من نه ایستادم و ایشون به من وانتده Didn't Accept ticket میدن در صورتی که باید وانتده Ignoring cop ( بی توجهی به پلیس به من داده میشد) خواستار مجازات با فرده مربوطه و مجازات شدنشون هستم! 

• شاهد ها: __Zeu%5BS%5D__.png

• مدرک/عکس یا فیلم:%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: pooryakozemi.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: _SahaR_.png

• توضیحات: بنده وانتد 6 بودم که به دلیل نبود NG ایشون برای kill دادن بنده امدن ولی مشکل اینجاست که ایشون به دوستانشون می گن که منو kill بدن تا من به jail برم و پول هم بگرین در فیلم معلومه که اقای کابوس که در هیچ فکشنی نیست به بنده + cbug شلیک می کردن

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم:http://s9.picofile.com/file/8311916018/gta_sa_2017_11_16_04_24_14_322.mp4.html

You don't know me there is no relation
Why you pray for someone that you knew its not real
#NO_God

ScuRe.png

لینک به دیدگاه

@FurY شکایت شما رد شد.اگر افسر شکایتی داشته باشد میتواند به بنده گزارش دهد و برخورد در صورت لازم میشود و نیاز نیست که شما به جای افسر شکایت کنید.لطفا از شکایت های بی مورد خودداری کنید.
@SpeedNeveR شکایت شما رد شد.طبق قوانین جدید اگر افسر به شما برای جریمه کردن 3 اخطار داد و شما به حرکت کردنتون ادامه دهید 3 وانتد به دلیل قبول نکردن جریمه دریافت میکنید.
@pooryakozemi شکایت شما رد شد. کاره افسر درست بوده و کشتن شما صحیح بوده است و درباره بازیکن دیگر که به شما حمله کردن اگر مدرکی دارید که افسر دستور دادن به بنده ارسال کنید و در مورد C-bug میتوانید در قسمت شکایت از اعضا شکایت خود را مطرح کنید.

Magnito.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: hitman47.png

• توضیحات: من با سرعت از جلو دوربین رد شدم دنبال کانترکت بودم که ماشینم افتاد تو رودخونه که نمیشد از کوه بیام بالا.نکته اینجاست که ایشون در صورتی که من جلوشون وایسادم و تکون نمیخورم به من وانتد قبول نکردن جریمه میدن. واسم سوال شده کدوم جریمه؟سوال بعدی اینکه در همون وضعیت من وایساده بودم و به من درخواست تسلیم میدن اما من تو رودخونه چیکار کنم؟خودشونم اون بالا هستن.در ادامه ۲ تا وانتد دیگه هم بابت جواب ندادن به مامور به من میدن و کیل میکنن.و نکته ی جالب تر که تاسف میخورم بابتش ایشون حتی طرز املای صحیح کلمات انگلیسی رو هم بلد نیستن(ignoring cop=ignoting cop????????)خواستار تنبیه ایشون هستم

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:http://s9.picofile.com/file/8312467050/Shekayat.mkv.htmlScreenshot_751_.png

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

BlueOut.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

CaptainSergio.png

• توضیحات: باسلام
بنده با سرعت از مکانی که ایشون سرعت گیر گذاشتن رد شدم و بعد از این که به من اخطار دادن که برم کنار امدن تیکت دادن اما من پولی تو جیبم متاسفانه نداشتم حتی به ایشونم گفتم که پول همرام نیستم اما ایشون بازم قبل نکردن .می تونستن بگن بریم بانک تا از بانک پول در بیارم و به ایشون بدم بازم این کارو نکردن و بنده به ایشون شلیک کردم و 3وانتد دیگه بم دادن که اینو قبول دارم اما مهم تر از این اینه که ایشون بعد از کشتن من منو تهدید به گرفتن AV کردن خواهش میکنم به این موضوع رسیدگی کنین.

• مدرک/عکس یا فیلم:
sa_mp_008.png

sa_mp_006.png

sa_mp_009.png

http://s8.picofile.com/file/8312472642/sa_mp_010.png

ویرایش شده توسط MiladMonster
لینک به دیدگاه

@kia شکایت شما رد شد، افسر خاطی بخاطر وانتد اشتباه اخطار لفظی دریافت کرد.
@MiladMonster شکایت شما رد شد،افسر خاطی بخاطر رفتار بد اخطار لفظی دریافت کرد و درصورت تکرار اخطار اقلیت میگیرد.

Magnito.png

لینک به دیدگاه

در در 11/6/2016 در 21:22، Ali گفته است :

عکس از اطلاعات کنترل پنل شماSoReN.Ir3.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Gh%5Bo%5Dst.png

• توضیحات: الاکی گواهینامه ی ماشینم روگرفت

• شاهد ها: ----

• مدرک/عکس یا فیلم:]ktue_sa-mp-046.png

لینک به دیدگاه

@Soren1396 شکایت شما رد شد.کار افسر موردنظر درست بوده و شما در جهت مخالف رانندگی کردید و باره اول گواهینامه رانندگی شما گرفته میشود.

Magnito.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: moein0110.png

• توضیحات: ایشون فتادن دنبال من و به من وانتد db دادن درحالی که وانتد dbفرد باید در حالت G و تفنگ داشته باشه و بعدش وانتد من که مربوط به fbi بود خودشون انجام دادن و فک کنم مجزات کسی که بار اول لاین مخالف میره فقط take کردن lic drive باشه 

• شاهد ها: کسی نسیت

• مدرک/عکس یا فیلم:

1.png

http://s9.picofile.com/file/8314274334/2.png

3.png

4.png

ویرایش شده توسط moein0110
لینک به دیدگاه

@moein0110 شکایت شما رد شد، طبق مدارک ارسال شده توسط افسر شما شخصی رو به وسیله ماشین کشتید و وانتد درست داده شده است، طبق قانون های جدید هرکس وانتدی به هر دلیلی به هر شخصی داد میتواند به آن وانتد رسیدگی بکند و کار افسر صحیح بوده است و همینطور در جهت مخالف رانندگی میکردید و درست مجوزتون گرفته شده است.

نقل قول

Drive-by (کشتن یک بازیکن توسط یک وسیله نقلیه)

زیر کردن بازیکن توسط ماشین یا حمله به آنها به وسیله تفنگ

نقل قول

رعایت نکردن قوانین مهم رانندگی (مثل رانندگی در لاین مخالف، رانندگی در پیاده رو، تصادف های زیاد و شدید) --- دفعه اول Take License --- دفعه دوم 1،000$ جریمه + Take License --- دفعه سوم 2،000$ + Suspend License. (لطفاً از تمامی مراحل به ترتیب مدرک داشته باشید)

Magnito.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...