رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

mrking.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

Youna.png

• توضیحات: 

وسایل نقلیه:

- فقط در مواقعی میتوانید آژیر وسیله نقلیه خود را روشن کنید و قوانین رانندگی را نقض کنید که مشکلی جدی پیش آمده باشد و یا دنبال یک مضنون باشید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

- زمانی که کار شما با ماشین اقلیت تمام شد آن را به HQ برگردانید یا آن را منفجر کنید تا به HQ برگردد، در صورت Crash/Timeout شدن باید به محل ماشین بازگردید و ماشین را برگردانید یا نابود کنید.

- شما همیشه باید هنگام استفاده از وسایل نقلیه‌ی اقلیت سرعت مجاز خود را حفظ کنید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

شما نباید به هیچ وجه قوانین رانندگی را نقض کنید یا برای مثال جهت مخالف خیابان رانندگی کنید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

• شاهد ها: ....

• مدرک/عکس یا فیلم:

udl6.png

در 3 ساعت قبل، mrking23 گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

mrking.png

Youna.png

• توضیحات: 

وسایل نقلیه:

- فقط در مواقعی میتوانید آژیر وسیله نقلیه خود را روشن کنید و قوانین رانندگی را نقض کنید که مشکلی جدی پیش آمده باشد و یا دنبال یک مضنون باشید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

- زمانی که کار شما با ماشین اقلیت تمام شد آن را به HQ برگردانید یا آن را منفجر کنید تا به HQ برگردد، در صورت Crash/Timeout شدن باید به محل ماشین بازگردید و ماشین را برگردانید یا نابود کنید.

- شما همیشه باید هنگام استفاده از وسایل نقلیه‌ی اقلیت سرعت مجاز خود را حفظ کنید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

شما نباید به هیچ وجه قوانین رانندگی را نقض کنید یا برای مثال جهت مخالف خیابان رانندگی کنید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

• شاهد ها: ....

• مدرک/عکس یا فیلم:

udl6.png

http://uupload.ir/view/1t9t_bandicam_2020-07-19_19-22-33-989.avi/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Scarlet.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: skyline_.png

• توضیحات: ایشون بنده رو بی دلیل کشتند و با تیر زدند.

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم:

w7r2_ag-sa-1076.jpg

?☺️???? ??? ????☺️?

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Moein_Divone.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: .Luka..png

• توضیحات: سلام و درود بنده توسط luka که Speedc گذاشته بود و فقط 6 کیلومتر از حد مجاز سرعتم بالاتر بود منو تعغیب میکنه و  ایشون نمیتونه منو بگیره و 5 مین از زمانی که سرعت من ثبت شده میگذره ایشون 2تا /mt به بنده داده بودن موفق به سومی نشده بود و اینکه  بعد از 6 دقیقه گذشت از زمان ثبت سرعت به من /mt سوم رو میده و سریع 3تا وانتد میده ؟!! و بهم میگه سوار شو بریم مگه PD وانتد 1 و 2 رو فقط cuff نمیکنه و بعدش به من رانر 2+ وانتد و منو کیل میکنه !! همه ی کار های ایشون دور از قوانین و اخلاق بوده لطفا رسیدگی کنین

• مدرک/عکس یا فیلم:photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0_%DB%B0%DBphoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0_%DB%B0%DBphoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0_%DB%B0%DBphoto_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0_%DB%B0%DB

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Shwyn.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: mrking.png

• توضیحات: با سلام به لیدر عزیز.

ایشون زمانی که من Wanted 1 بودم میان زمانی که من AFK هستم 3 تا وارن پشت سر هم میده و Wanted میده با اینکه من AFK بودم.

رسیدگی شود با تشکر.

• شاهد ها: -----

• مدرک/عکس یا فیلم:ipp8_ag-sa-0144.jpg

بعضیا خیلی خــــــــــاصن ….

ولی حیف که در حد مــــــــــا نیستن….↻↯↯

?                           ????                        ?

Shwyn.png

لینک به دیدگاه

@Scarlet@moein شکایت شما تأیید شد، افراد یاد شده یک Faction Warn خواهند گرفت.

@Shwyn شکایت شما رد شد.

قوانین عمومی دسته ویژه:

نقل قول

حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید.

Ramming on cop car را تنها زمانی باید wa/ بزنید که آن شخص واقعاً به ماشینتان کوبیده (تقریباً محکم) و قبل آن مدرک تهیه کنید.

به دلیل محدودیت سمپ ممکن است اسمی برای شما به دلیل Ramming on cop car ارسال شود که واقعاً به ماشین شما نزده است.

برای Wanted های دیگر به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرید و اگر از شما شکایت شود شکایت رد خواهد شد.

skin3.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Rexa گفته است:

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  Rexa.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:   sir_alihl.png

• توضیحات:  تو فیلم واضحِ

• شاهد ها: 

• مدرک فیلم:  فیلم

همین که رو find بودی نشون میده چه آدمی هستی fw مهم نیست ولی نمیخاد به همه بگی چه آدمی هستی 

لینک به دیدگاه

@Rexa با توجه به اینکه شما شکایتتان را پس گرفته اید، ایشان مجازات نخواهند شد. ایشان اخطار جدی خواهند گرفت و در صورت تکرار مجازات خواهند شد. ممنونم از شما

skin3.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

jeykob.png

FreeDoM.png

• توضیحات: سلام من وانتد یک داشتم گفت سوار شوید 3 بار اخطار داد بار سوم من زدمش که سلف دیفنس داد سرور بهم ولی ایشون سر از خود رانینگ را دادن + مدرک

• شاهد ها: هیچ

• مدرک/عکس یا فیلم: AG_SA_0030.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، TlGeR گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: TiGeR..png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: sir_alihl.png

• توضیحات: با سلام بنده هنگامی که وانتد داشتم AFK شدم برای چند دقیقه و هنگامی که به بازی برگشتم توسط افسر نوبی به اسم Sir_alihl وانتد رانینگ گرفتم و کشته شدم 

• شاهد ها: ---------------------

• مدرک/عکس یا فیلم:o3dd_ag-sa-0332.jpg

نوشتن این کلمات فقط داره فهم و شعورتو میرسونه دوسته عزیز

لینک به دیدگاه

با سلام،

@reza7801 در حال بررسی می باشد.

@TlGeR طبق قوانین ما نمی توانیم از ایشان درخواست مدرکی کنیم برای وانتد Runner. در صورتی که مدرک دیگر و مطمئن تری دارید جهت اثبات AFK بودنتان ایشان مجازات می شوند.

skin3.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۵/۵ در 01:03، reza7801 گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

jeykob.png

FreeDoM.png

• توضیحات: سلام من وانتد یک داشتم گفت سوار شوید 3 بار اخطار داد بار سوم من زدمش که سلف دیفنس داد سرور بهم ولی ایشون سر از خود رانینگ را دادن + مدرک

• شاهد ها: هیچ

• مدرک/عکس یا فیلم: AG_SA_0030.jpg

عزیزم طبق این قوانین :

حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید.

Ramming on cop car را تنها زمانی باید wa/ بزنید که آن شخص واقعاً به ماشینتان کوبیده (تقریباً محکم) و قبل آن مدرک تهیه کنید.

به دلیل محدودیت سمپ ممکن است اسمی برای شما به دلیل Ramming on cop car ارسال شود که واقعاً به ماشین شما نزده است.

برای Wanted های دیگر به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرید و اگر از شما شکایت شود شکایت رد خواهد شد.

و مدرکی که شما دارید وانتد فرار کردن هست و قبل از وانتد دفاع از خود دستور وانتد فرار کردن شما به بنده اومده

و بنده هم چون شما وانتد یک بودید دادم من چه میدونستم شما مریض هستید به جای 5 دقیقه میخواین 1:30 ساعت

برید زندان

موفق باشید 

FreeDoM

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Mili گفته است:

عزیزم طبق این قوانین :

و مدرکی که شما دارید وانتد فرار کردن هست و قبل از وانتد دفاع از خود دستور وانتد فرار کردن شما به بنده اومده

و بنده هم چون شما وانتد یک بودید دادم من چه میدونستم شما مریض هستید به جای 5 دقیقه میخواین 1:30 ساعت

برید زندان

موفق باشید 

طبق قانون شما اختیار دادن وانتد و ندادن وانتد دارید و اینکه غیر قاونینه این کار چون همونطور که در مدرک واضح است من به شما زدم و برای همین سلف دیفنس رو گرفتم شما میدونستید که من 1 وانتد دیگه دارم چون بعد این وانتد شما بهم وانتد دادید و حتی پاکش هم نکردید از سر جعل و نفرت چون کشته شدید میخواستید که من بیشتر برم زندان وگرنه اینکارو بعد اینکه شمارو کیل کردم نمیکردید لیدر عزیز مدرک در اختیارتونه همچنین اگر پلیس مدرکی علیه خودش نداره که ثابت کنه نمیدونسته بعدش شما به ایا اجازه گرفتید از FBI? که منو کیل کنید؟ و اینکه توهین شما نا به جا نیست یعنی چی مریض بازیه اگر مریض بودم شورش میکردم  تو دنیای واقعی بعدش من بعدش شکایت که رد نشده لیدر عزیز نوشته اند که شکایت بررسی میشود و چون مدرکی ندارید و مشکل از شماست باید شکایت مورد قبول باشد چون شما سر از خود وانتد دادید و تویه مدرک همچی واضح است و بعد شما که مردید نباید وانتدو میدادید چو من به شما زدم درسته Cmd قبل کشته شدنتون رو میده ولی شما شرایطی داری و به قول شما شاید مریض باشم بخوام 1 ساعت و نیم برم زندان ولی شما اشتباه خودتون رو باید پذیرا باشید با تشکر از همه و همچنین لیدر طبق مدرک و گفته های شما میتواند تصمیمشو بگیره.

@Mili

@BiHan

ویرایش شده توسط reza7801
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، reza7801 گفته است:

طبق قانون شما اختیار دادن وانتد و ندادن وانتد دارید و اینکه غیر قاونینه این کار چون همونطور که در مدرک واضح است من به شما زدم و برای همین سلف دیفنس رو گرفتم شما میدونستید که من 1 وانتد دیگه دارم چون بعد این وانتد شما بهم وانتد دادید و حتی پاکش هم نکردید از سر جعل و نفرت چون کشته شدید میخواستید که من بیشتر برم زندان وگرنه اینکارو بعد اینکه شمارو کیل کردم نمیکردید لیدر عزیز مدرک در اختیارتونه همچنین اگر پلیس مدرکی علیه خودش نداره که ثابت کنه نمیدونسته بعدش شما به ایا اجازه گرفتید از FBI? که منو کیل کنید؟ و اینکه توهین شما نا به جا نیست یعنی چی مریض بازیه اگر مریض بودم شورش میکردم  تو دنیای واقعی بعدش من بعدش شکایت که رد نشده لیدر عزیز نوشته اند که شکایت بررسی میشود و چون مدرکی ندارید و مشکل از شماست باید شکایت مورد قبول باشد چون شما سر از خود وانتد دادید و تویه مدرک همچی واضح است و بعد شما که مردید نباید وانتدو میدادید چو من به شما زدم درسته Cmd قبل کشته شدنتون رو میده ولی شما شرایطی داری و به قول شما شاید مریض باشم بخوام 1 ساعت و نیم برم زندان ولی شما اشتباه خودتون رو باید پذیرا باشید با تشکر از همه و همچنین لیدر طبق مدرک و گفته های شما میتواند تصمیمشو بگیره.

@Mili

@BiHan

پلیر عزیز شکایتتون در حال برسی هستش ولی لازمه اینو بهتون یادآوری کنم که ما برای برخورد با مجرمین به اجازه نیازی نداریم

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، reza7801 گفته است:

@Mili

@BiHan

طبق قانون ما از کسی اجازه نمیگیریم و اگه انتظار داشتید که FBI شما رو به قتل برسونه کاملا در اشتباه هستید

چون وانتد بنده بودید در غیر اینصورت من اگر شما رو به قتل رساندم به زندان نمیرفتید و Respawn می شدید

عزیزم درک تون نمی دونم پایین هست یا چی 

CMD وانتد دادن در مدرکتون قابی مشاهده هست قبل از self defense اومده بود

از نظر بنده مشکلی نداره و نیازی به مدرک نداره این وانتد

موفق باشید

FreeDoM

لینک به دیدگاه

@reza7801 عذرخواهی بابت تأخیر، شکایت شما پس از بررسی از نگاه 2 طرف تأیید شد و ایشان یک AV دریافت خواهند کرد. در صورت تکرار این موضوع برخورد شدیدتری با ایشان خواهد شد.

skin3.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: SamaN.GH.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: .Luka..png

• توضیحات: خواستم یاد بگیره احترام بزرگ ترشو نیگه داره?

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:http://s13.picofile.com/file/8404389500/AG_SA_0000.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: snowman.png

• توضیحات: با سلام.من و یکی از دوستام داشتیم با موتور میرفتیم تا پلیس بیاد و دوستم که وانتد داشتو بگیره.اقا ما داشتیم میرفتیم یکی فقط مستقیم اومد و گفت س.ی.ک.ت.ی.ر مجرم و از موتور میزنی یا س.ی.ک.ت.ی.ر تو رو هم بزنم و بهت وانتد بدم.حالا من اینجا برنامه فیلم گرفتنم خاموش و بود سریع رفتم روشن کردم و دوستمم رفت سوار ماشینش شد و باز اون طرف یه فحش دیگه داد که میتونید فحشی که تو فیلم هستو ببینید.شاهد هم موجوده و توی فیلم هم فقط یه فحش بدش پیداس و میتونید از شاهد فحشای قبلی که اول متن گفتم رو بپرسین تا بیشتر بفهمین.اگه با دقت اول فیلم رو هم ببینین از طرز حرف زدنش میفهمین که قبلش کلی فحش بهمون داده.تازه ایشون اول فحش داد و بعدش اخطار داد که مجرم رو پیاده کنم (فقط یک اخطار).با تشکر(فیلم رو تا اخر ببینین)

• شاهد ها: sezar1649.png

• مدرک/عکس یا فیلم:http://s13.picofile.com/file/8404443250/avc_gta_sa_2020_07_31_18_08_30_38.mp4.html

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، hossein484 گفته است:

• توضیحات: با سلام.من و یکی از دوستام داشتیم با موتور میرفتیم تا پلیس بیاد و دوستم که وانتد داشتو بگیره.اقا ما داشتیم میرفتیم یکی فقط مستقیم اومد و گفت س.ی.ک.ت.ی.ر مجرم و از موتور میزنی یا س.ی.ک.ت.ی.ر تو رو هم بزنم و بهت وانتد بدم.حالا من اینجا برنامه فیلم گرفتنم خاموش و بود سریع رفتم روشن کردم و دوستمم رفت سوار ماشینش شد و باز اون طرف یه فحش دیگه داد که میتونید فحشی که تو فیلم هستو ببینید.شاهد هم موجوده و توی فیلم هم فقط یه فحش بدش پیداس و میتونید از شاهد فحشای قبلی که اول متن گفتم رو بپرسین تا بیشتر بفهمین.اگه با دقت اول فیلم رو هم ببینین از طرز حرف زدنش میفهمین که قبلش کلی فحش بهمون داده.تازه ایشون اول فحش داد و بعدش اخطار داد که مجرم رو پیاده کنم (فقط یک اخطار).با تشکر(فیلم رو تا اخر ببینین)

• مدرک/عکس یا فیلم:http://s13.picofile.com/file/8404443250/avc_gta_sa_2020_07_31_18_08_30_38.mp4.html

اینگونه بود که رده سنی سرور به منفی 10 سال رسید

در 18 ساعت قبل، hossein484 گفته است:

حداقل یکم بیشتر فیلم میگرفتی جلوتر بحث زیباتر میشد

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Aryaw.png

• توضیحات: من وانتد نداشتم ولی ایشون DM کردن و بی دلیل منو کشتن.

• مدرک/عکس یا فیلم:gy5l_ag-sa-0008.jpg

⚜️===>W<===⚜️
♻️ Let's live for ourselves , not to show it to others ♻️
♻️♻️♻️
♻️ گوسفندان تمام عمر از گرگ ها میترسند ♻️
♻️ اما در نهایت این چوپان است که آنها رامیخورد ♻️
 ♻️ Sheep are afraid of wolves all their lives, but in the end it is the shepherd who eats them ♻️
♻️==>"?????"<==♻️
Aryaw.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Aryaw گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Aryaw.png

• توضیحات: من وانتد نداشتم ولی ایشون DM کردن و بی دلیل منو کشتن.

• مدرک/عکس یا فیلم:gy5l_ag-sa-0008.jpg

نمیدونم چه مشکلی داری یا تو بچگی کی باهات یه کاری کرده که انقد فشار خوردی ولی عزیزم ما  برا هرکاری که میکنیم مدرک داریم وقتی میای تو بازی زنگ میزنی که میخام بهت fw بدم و میخندی ، داری سطح خانوادتو نشون میدی عزیزم حالا اشکال نداره تو یه جامعه حتما نباس ادم باشن که یه سری فشاری و بچه سن نیازه ، و اینکه یه پیشنهاد دارم برات که تو سرور تغییر جنسیت بده چون به اخلاقیاتت بیشتر میخوره عزیزم، کاش پیشم بودی بوست میکردم !!!!

اینم مدرک که باس زد تو دهن ادم نفهم!

http://uupload.ir/view/7kxx_aryawthefeshari.mp4/

ویرایش شده توسط aliakbarhasanzadeh
کامل نبودن فرم
لینک به دیدگاه

@SamaNBrave درحال بررسی

@hossein484 متأسفانه قانونی برای ویس چت نمی باشد و این کار برای افراد شهروند و یا عضو اقلیت مجازات پذیر نمی باشد.

@Aryaw با توجه به مدرک قرار داده شده شما در جمع وانتد ها بودید و به نفعتان بود که از آنجا دور شوید. شکایت شما رد شد.

skin3.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: htf1398.2.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: .L1nkoN.png

• توضیحات: با Monster می زنه ماشینم و حتی خودش هم میگه شوخی کردم.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:

f04369623.jpg

f617781150.jpg

f210678111.jpg

f24640613.jpg

f190584050.jpg

f0805854.jpg

f24756.jpg

htf1398.png

htf1398.2.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: htf1398.2.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: .L1nkoN.png

• توضیحات: به خاطر شکایتی که بالا ازشون کردم میان می زنن به من بعد لایسنس رانندگی من رو برای 3 ساعت باطل می کنن دیگه دارن شورش رو در میارن از لیدر محترم می خوام که ایشون رو به سخت ترین نحو ممکن مجازات کنید و لایسنس من رو بهم برگردونید.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:

f725112.jpg

f4420184.jpg

? Original_gunner%28SG%29.png ?

? htf1398.2.png ?

لینک به دیدگاه

@htf1398 با سلام،

در رابطه با شکایت اولتان متأسفانه از طریق اسکرین شات نمیتوان تشخیص داد که این شخص به سمت شما می آمده یا شما به سمت ایشان میرفتید. اگر مدرک محکم تری دارید که این موضوع را ثابت کند (مانند فیلم) قرار دهید. 

در رابطه با شکایت دومتان با توجه به مدارک شما در پیاده رو رانندگی می کردید که شامل مسدود سازی مجوز می شود. شکایت دومتان رد شد.

skin3.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: metti.png

• توضیحات: من یه گوشه وایسادم رو پل و حتی حرکت هم نمیکردم بهم pull over  داد و بی دلیل تیکت داد در صورتی که هیچ کاری نمیکردم و فقط وایساده بودم دلیل میخوام که چرا تیکت داد 

• شاهد ها: تمامی بازیکنان در اسکرین شات

• مدرک/عکس یا فیلم:fkg4_ss23926.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...