رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

@Hardness شکایت شما رد شد.

دلیل: برای شکایت باید حتما سند و مدرک کافی برای اثبات داشته باشید، تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

در مدرک شما Timestamp فعال نمی باشد.

@MLD شکایت شما رد شد.

دلیل: اگر ایشون 1 اخطار داده بود نمیتونست به شما وانتد بده چون وانتد دادن اتوماتیک هست و بعد از 3 بار اخطار دادن میتونه وانتد بده.

@ThugStyle شکایت شما رد شد.

دلیل: برای شکایت باید حتما سند و مدرک کافی برای اثبات داشته باشید، تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

در مدرک شما Timestamp فعال نمی باشد.

ویرایش شده توسط Leopard

لا اله الا الله

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: MoonWolf.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: yezi.png

• توضیحات: DM=Yezi

• شاهد ها:PooYx.pngMr.Rutin.png

• مدرک/عکس یا فیلم: AG_SA_0088.jpg

ویرایش شده توسط solenya

kjhh_1602346413974_200x128.jpg

ησт ƒєαя тнє ƒℓαмєѕ

solenya.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Leopard گفته است:

دلیل: اگر ایشون 1 اخطار داده بود نمیتونست به شما وانتد بده چون وانتد دادن اتوماتیک هست و بعد از 3 بار اخطار دادن میتونه وانتد بده.

از ایشون تقاضای فرستادن مدرک دارم که 3 بار به بنده اخطار دادن  

و طبق این مدرک بنده در زمان 9:30:00 وانتد بنده پاک شده 08ht_ag-sa-0254.jpg

و در این عکس ایشون مشخصه که فقط یک اخطار به بنده دادن ft0a_ag-sa-0255.jpg

لینک به دیدگاه

@solenya شکایت شما تایید شد. ایشون اخطار اقلیت دریافت کردند.

در 18 ساعت قبل، MLD گفته است:

از ایشون تقاضای فرستادن مدرک دارم که 3 بار به بنده اخطار دادن  

@MLD

حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید.

Ramming on cop car را تنها زمانی باید wa/ بزنید که آن شخص واقعاً به ماشینتان کوبیده (تقریباً محکم) و قبل آن مدرک تهیه کنید.

به دلیل محدودیت سمپ ممکن است اسمی برای شما به دلیل Ramming on cop car ارسال شود که واقعاً به ماشین شما نزده است.

برای Wanted های دیگر به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرید و اگر از شما شکایت شود شکایت رد خواهد شد.

لا اله الا الله

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

amin2050.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

Cruelboy.png

• توضیحات: kill بی دلیل

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:

InkedAG_SA_0062_LI.jpg

InkedAG_SA_0061_LI.jpg

در 15 دقیقه قبل، ahmad1994 گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

amin2050.png

Cruelboy.png

• توضیحات: kill بی دلیل

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:

InkedAG_SA_0062_LI.jpg

InkedAG_SA_0061_LI.jpg

فحش هم داد

InkedAG_SA_0060_LI.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

zar.a.png

ali_original.png 

• توضیحات: سلام. قبل از هر چیز بگم که من شکایتی ندارم ولی برای گفتن حرفم اینجا مناسب ترین جا بود. امروز دو بار  بین ساعت 16 تا 16:40 توسط ایشون شامل جریمه سرعت غیرمجاز شدم. هر دوبار جریمه 1k ایشون رو قبول نکردم و گفتم وانتد بده بهم و هر دوبار رفتم زندان. من مشکلی با 1k پول دادن ندارم و تا حالا پلیسهای دیگه ای بودن که منو جریمه کردن و پرداخت کردم ولی در این مورد خاص، دفعه اول من حدود پنج دقیقه بود که پیاده بودم و مشغول مجوز دادن بودم که ایشون به من گفت سرعت غیرمجاز داشتم و در دفعه دوم در حوالی پینت بال و cnn بودم که ایشون دوباره گفت سرعت غیرمجاز داشتم که این دفعه حاضر صددرصد قسم بخورم که نداشتم. ایشون به من میگه مدرک داره ولی متاسفانه من برای هیچ چیزی تا حالا از بازی فیلم نمیگرفتم و از این به بعد هم نمیگیرم چون تا حالا با هیچکسی مشکلی نداشتم و مطمعنا از این به بعد هم نخواهم داشت. حقیقتا من ایشون رو حتی نمیشناسم که بگم باهم مشکل داریم و خواهش دارم بررسی کنین که ایشون بقیه رو هم برای سرعت غیرمجاز جریمه میکنه یا فقط من رو جریمه میکرد. بنظرم اینکه توی 40 دقیقه دوبار جریمه رانندگی بشم (اونم در حالیکه در این 40 دقیقه، 15 دقیقه زندانی بودم) غیرممکنه اونم در وسط شهر که امکان سرعت غیرمجاز وجود نداره تقریبا.

بازم میگم شکایتی ندارم و فقط میخام بررسی کنین که عملکرد ایشون درست هستش یا خیر، چون بنظرم اگه عملکرد فکشنی که من توش هستم یعنی معلمها و فکشنی که ایشون توش هست یعنی پلیس، ناسالم باشه برای محیط بازی خوب نیست.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، zara گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

zar.a.png

ali_original.png 

• توضیحات: سلام. قبل از هر چیز بگم که من شکایتی ندارم ولی برای گفتن حرفم اینجا مناسب ترین جا بود. امروز دو بار  بین ساعت 16 تا 16:40 توسط ایشون شامل جریمه سرعت غیرمجاز شدم. هر دوبار جریمه 1k ایشون رو قبول نکردم و گفتم وانتد بده بهم و هر دوبار رفتم زندان. من مشکلی با 1k پول دادن ندارم و تا حالا پلیسهای دیگه ای بودن که منو جریمه کردن و پرداخت کردم ولی در این مورد خاص، دفعه اول من حدود پنج دقیقه بود که پیاده بودم و مشغول مجوز دادن بودم که ایشون به من گفت سرعت غیرمجاز داشتم و در دفعه دوم در حوالی پینت بال و cnn بودم که ایشون دوباره گفت سرعت غیرمجاز داشتم که این دفعه حاضر صددرصد قسم بخورم که نداشتم. ایشون به من میگه مدرک داره ولی متاسفانه من برای هیچ چیزی تا حالا از بازی فیلم نمیگرفتم و از این به بعد هم نمیگیرم چون تا حالا با هیچکسی مشکلی نداشتم و مطمعنا از این به بعد هم نخواهم داشت. حقیقتا من ایشون رو حتی نمیشناسم که بگم باهم مشکل داریم و خواهش دارم بررسی کنین که ایشون بقیه رو هم برای سرعت غیرمجاز جریمه میکنه یا فقط من رو جریمه میکرد. بنظرم اینکه توی 40 دقیقه دوبار جریمه رانندگی بشم (اونم در حالیکه در این 40 دقیقه، 15 دقیقه زندانی بودم) غیرممکنه اونم در وسط شهر که امکان سرعت غیرمجاز وجود نداره تقریبا.

بازم میگم شکایتی ندارم و فقط میخام بررسی کنین که عملکرد ایشون درست هستش یا خیر، چون بنظرم اگه عملکرد فکشنی که من توش هستم یعنی معلمها و فکشنی که ایشون توش هست یعنی پلیس، ناسالم باشه برای محیط بازی خوب نیست.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:

درود.با عرض پوزش، میدونم اینجا جای توضیحات نیست، اما من لازمه توضیحاتی رو بگم تا شما برداشت اشتباهی از بنده نداشته باشید، زمانی که رادار روشن بود همزمان دو نفر سرعت غیرمجاز داشتند، اول من به سراغ فرد دیگری رفتم و بعد از حدود 8 دقیقه 7 دقیقه به سراغ شما اومدم. احیانا شما فراموش کرده بودید که رادار کنترل سرعت، به شما پیامی داده تو چت و یا چت هاتون رو درست چک نکردید بار دوم هم سرعت غیرمجاز داشتید.هرچند با توجه به نبودن مدارک شکایت شما رد میشه، اما لازم دونستم تا توضیحاتی رو خدمت شما عرض کنم تا فکر نکنید که من از سر عقده و دشمنی، به شما تیکت دادم.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Original گفته است:

درود.با عرض پوزش، میدونم اینجا جای توضیحات نیست، اما من لازمه توضیحاتی رو بگم تا شما برداشت اشتباهی از بنده نداشته باشید، زمانی که رادار روشن بود همزمان دو نفر سرعت غیرمجاز داشتند، اول من به سراغ فرد دیگری رفتم و بعد از حدود 8 دقیقه 7 دقیقه به سراغ شما اومدم. احیانا شما فراموش کرده بودید که رادار کنترل سرعت، به شما پیامی داده تو چت و یا چت هاتون رو درست چک نکردید بار دوم هم سرعت غیرمجاز داشتید.هرچند با توجه به نبودن مدارک شکایت شما رد میشه، اما لازم دونستم تا توضیحاتی رو خدمت شما عرض کنم تا فکر نکنید که من از سر عقده و دشمنی، به شما تیکت دادم.

اختیار دارین. من اصلا به خودم اجازه نمیدم به شما اهانت کنم و اگه منظورم رو بد بیان کردم عذر میخام. منظورم بیشتر این بود که شاید نزدیک بررسی عملکرد فکشن و جلسه میتینگ بوده که این کار رو کردین یا موارد اینچنینی. من اول پستم هم گفتم شکایتی ندارم و فقط صحبت هستش. دفعه اول که به من تیکت دادین، چند دقیقه بود که پیاده بودم و بله چت های غیرضروری رو دقیق چک نمیکردم چون در حال انجام کاری بودم ولی دفعه دوم مطمعنم که سرعت غیرمجاز نداشتم. چون تازه از زندان اومده بودم بیرون و دوست نداشتم دوباره برگردم، در محل پل راه آهن بین lvو ls بودم که برای گرفتن تست با من تماس گرفتن. از لحظه ای که حرکت کردم به سمت ایشون حواسم به سرعت بود و تا لحظه ای که به ایشون رسیدم سرعت شمار موتورم قرمز نشد و اینکه شما از بین 400 نفر که انلاین بودن، دوباره برای تیکت دادن به سمت من اومدین قبول کنین که چیزی شبیه غیرممکنه. اتفاقا حتی از نوع حرف زدنتون راضی هستم و اونجایی که مجبور شدین 5ستاره بدین رو درک میکنم و بخاطر رفتار خودم بود. مشکلم فقط همینه که بعد از این همه بازی کردن توی این سرور برام باورش سخته که در عرض 40 دقیقه (که 15 دقیقش رو زندانی بودم) دوبار به خاطر سرعت غیرمجاز توسط یک نفر جریمه بشم.

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Aidinw.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: ali_original.png

• توضیحات: بی دلیل مجوز منو گرفتن و هیچ توضیحی هم ندادن

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم:yr9f_ag-sa-0100.jpg

رفیق پرچمون بالاست 
بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن

Mamad.png

لینک به دیدگاه

@MyOwnRules شکایت شما رد شد.

دلیل: بر روی افرادی که جلوی افسران پلیس اقدام به تیراندازی و یا کشتن سایر افراد می کنند استفاده می شود. [ بر روی سطح 10+]

طبق مدارک ارسالی از طرف افسر شما داشتید جلوی ایشون تیر اندازی میکردید.

ویرایش شده توسط Leopard

لا اله الا الله

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  FareWell.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:  ali_original.png

• توضیحات:  با سلام ایشون اومده مجوز گان بنده رو 50دقه به وار  3 ساعت گرفته این درسته ناموسا؟ :|

حالا این کاراش چیه که تند تند SL/ میده؟

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: http://uupload.ir/view/6x5_bandicam_2020-06-11_14-14-37-765.avi/

ویرایش شده توسط FareWell

Forgiving someone is easy, trusting them again not

بخشیدن آدم ها راحته اما
اعتماد کردنِ دوباره نه!

Nima.png

لینک به دیدگاه

@FareWell شکایت شما رد شد.

دلیل: شما به اشتباه شکایت کردید مجوزش ما رو @Original مسدود نکرده.

لطفا شکایت خود را دوباره ارسال کنید.

ویرایش شده توسط Leopard

لا اله الا الله

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  Amir__Johnson.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:  FreeDoM.png

• توضیحات:  این کار چیه که من وسط وار هستم و میگه یک وانتد داشتم و ایشون که به من رسید 3 تا اخطار داد حتی رعایت 3 ثانیه رو هم نکرد و درون turf به من 3 تا وانتد داد و اومد منو کیل کرد در صورتی که من درون turf بودم پس اشون 2 کار اشتباه انجام داده

• شاهد ها: ادمین وار 

• مدرک/عکس یا فیلم: se3_ag-sa-0016.jpg     7ou4_ag-sa-0017.jpg

ویرایش شده در 2 ساعت قبل توسط FareWell

زنده باد اشتباهه خوبه من.
.Berlin.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، FareWell گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  FareWell.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:  ali_original.png

• توضیحات:  با سلام ایشون اومده مجوز گان بنده رو 50دقه به وار  3 ساعت گرفته این درسته ناموسا؟ :|

حالا این کاراش چیه که تند تند SL/ میده؟

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: http://uupload.ir/view/6x5_bandicam_2020-06-11_14-14-37-765.avi/

Cuthbert.png   

Forgiving someone is easy, trusting them again not

بخشیدن آدم ها راحته اما
اعتماد کردنِ دوباره نه!

Nima.png

لینک به دیدگاه

@Amirsarkino شکایت شما رد شد.

دلیل: در مدرک شما مشخص نیست که وانتد فراری را دریافت کردید یا خیر و در مدرک شما مشخص نیست که آیا توسط افسر کشته شدید.

@FareWell شکایت شما رد شد.

دلیل: در مدرک شما چیزه واضعی وجود ندارد و چت لاگ برای ما اعتبار ندارد ولی برای ارسال SL/ های پی در پی افسر یک اخطار لفظی دریافت میکند.

لا اله الا الله

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: %5B%5B_Ali_%5D%5D.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Sentiment.png

• توضیحات: این اقا dm کرده من حرفی دیگه ندارم

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:f88056360.jpgf4968703.jpg

?بعضی معلومه از عقل, فقط دندونشو دارن.? سس ماسو بزار ?

لینک به دیدگاه

@aliamiriaa شکایت شما رد شد.

دلیل: طبق مدرک شما در وسط FTP که تعداد مجرم ها بیشتر از 10 تا 15 نفر بود, بودید شما قاطی مجرم ها بودید برای همین در درگیری های پلیس با مجرم ها کشته شدید شما باید از اون مکان دور می شودید.

لا اله الا الله

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، aliamiriaa گفته است:

اقا FTP بوده من نباید کشته شم که

عزیزم وقتی یه جا FTP میشه تو اگه عضو اونا نیستی نباید اونجا حضور داشته باشی در غیر اینصورت پلیس ها فکر میکنن یکی از اونایی و تورو کیل میدن این اشتباه تو بوده نه اون افسره

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

عزیزم شما خریدو فروش با پول بازی کرده بودی قیلا برای همین گفتم تعلیق مبارک شما خودت منو تهدید به 80FP کردی که تهدیده

http://uplod.ir/ceboqunis9y3/AG-SA-0179.jpg.htm
http://uplod.ir/vs0ub09infoo/AG-SA-0180.jpg.htm
http://uplod.ir/c9yxr6m6sqbr/AG-SA-0181.jpg.htm
 اینم مدارک اون کسایی که به عنوان شاهد گزاشتی mehrdad_joker lord.ali اصلا تو رو ادم حساب نمیکنن که شاهد گزاشتی :) رفیقای خودمو میزاری شاهد؟

تو این عکسا قشنگ معلومه در حال فرار هستید و با دوستانتون در حال FTP هستید اون عکسی هم که دادید سوار موتور من شدید 20 ثانیه بعده گرفتن وانتد رانینگ بود پس منم بیام بعد 20 ثانیه گرفتن وانتد رانینگ G کنم بگک من که سوار شدم چرا زد منو؟

#سطح_پلیر

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

@gamersj شکایت شما رد شد.

دلیل: طبق مدرک ارسالی از طرف افسر بعد از اخطار 3 به شما 23 ثانیه فرصت داده که شما تسلیم شوید توی این 23 ثانیه شما در کنار افسر بودید و افسر هم کناره شما میتونستید تسلیم شوید.

لا اله الا الله

لینک به دیدگاه

@NewT و @gamersj از ارسال پست بی مورد در این قسمت خودداری کنید زیرا موجب محرومیت شما از انجمن میگردد.

ویرایش شده توسط Leopard

لا اله الا الله

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...