رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: reza.cj.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: skyline_.png

• توضیحات: ایشون بدون اینکه /Speedc بزنن اومدن و به بنده جریمه دادن بنده هم قبول نکردم ستاره دادند  بنده از قبل از اینکه جریمه  بدند هم عکس گرفتم پیگیری شه ممنون

• شاهد ها:  عکس هست

• مدرک/عکس یا فیلم: http://uupload.ir/files/kv05_ag-sa-0083.jpg

http://uupload.ir/files/ivga_ag-sa-0084.jpg

http://uupload.ir/files/9dy0_ag-sa-0085.jpg

http://uupload.ir/files/rqrb_ag-sa-0086.jpg

ویرایش شده توسط reza1385
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@reza1385 کار سرباز مورد نظرتون هیچ مشکلی نداشت.

طبق مدارک ارسالی توسط ایشون (با منبع رادار سرعت سنج پلیس)، شما متخلف سرعت غیرمجاز بودید که به درستی جریمه توسط عضو بنده اعمال شد و در نهایت به دلیل عدم پرداخت آن دستگیر شدید.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: UTM_Joker.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: %5BP%5Dro%5BT%5Do%5BN%5D.png

• توضیحات: با عرض سلام خدمت لیدر محترم تا اونجایی که بنده در اخرین Meeting All Cop قبل از لیدری بنده گفتند PD حکم پلیس راهنمایی رانندگی داره میخواستم بدونم چرا وقتی آژیر خاموش هست خلاف میان؟ در صورتی که لاین خودشون خالی هست؟ امیدوارم فرد خاطی مجازات شود

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:http://uupload.ir/view/mva1_record_2020_05_18_13_04_40_545.mp4/

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

درود و سلامتی

@djamer عضو مورد نظر شما به دلیل فراموشی روشن کردن آژیر در هنگام انجام وظیفه یک اخطار لفظی دریافت کردند. به دلیل مشکل پیش آمده براتون عذرخواهی و از گزارشتون تشکر میکنم.

ویرایش شده توسط ZombieRanger

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Norope.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: FreeDoM.png

• توضیحات: Raming on cop car بی مورد

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: Screenshot_596_.png

Norope.png

شکایتمو پس میگیرم.

.R. I. P

لینک به دیدگاه

@MHT تشکر از صبر، شکیبایی و سخاوتمندیتون. وابت اشتباه سرباز مورد نظر ازتون صمیمانه عذرخواهی میکنم.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:

sabber.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

FreeDoM.png

• توضیحات: من money نداشتم که تیکت رو اک کنم و ایشون license منو گرفت! 

• مدرک/عکس یا فیلم:

f26489093.png

قسم به مرگی که آن را زنده ایم!

⚡Q.BerT.png⚡

⚡sabber.png⚡

لینک به دیدگاه

@MeLiW سرباز مورد نظر به دلیل رانندگی شما در جهت مخالف خیابان گواهینامه ی رانندگیتون رو باطل کرد، اما باید اینو همون لحظه به شما میگفت پس تذکراتی بهشون داده میشه.

تشکر از گزارش شما.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Heshmet.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:  Felon.png

• توضیحات: بعد از اینکه تیکت دادند به بنده لایسنس درایو هم اونم وقتی تو materials get  بودم گرفتن ، درخواست دارم مدرکی برای این کار دارن بدن .

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:

AG_SA_0020.jpg

لینک به دیدگاه

@hajheshmattt طبق مدرک ارسالی از طرف ایشون، شما با سرعت غیرمجاز، از مسیر اشتباه و مخالف از اتوبان خارج شدید. لطفا در رانندگی خود دقت کنید و در جهت مخالف به هیچ وجه رانندگی نکنید.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Mmd_Corona.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Brigand.png

• توضیحات: بی احترامی پلیس

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم:http://uplod.ir/dbyfavmrtuqv/sa-mp-011.png.htm

لینک به دیدگاه

@xxxmmdkhatar این مورد به شما هیچ ربطی نداره چون من شما رو کلا حساب نکردم که بخوام صحبتی باهات بکنم، مخاطب بنده نبودید که حالا شاکی شدید.

بنده منظورم میخره بود اگه لیدر محترم خواستن توضیح بیشتر میدم.

یاد بگیریم سرمون تو کار خودمون باشه  ?

Hasan.png

لینک به دیدگاه

@xxxmmdkhatar اینگونه صحبت کردن در این شرایط مشمول هیچ مجازاتی از طرف مسئولین فکشن نمیشود.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

mehrdad_joker.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

%28Kimia%29.png

• توضیحات: با سلام و عرض ادب خدمت لیدر محترم و فعال سرورمون @ZombieRanger

قبل از توضیح دادن موضوع شکایت یادآوری میکنیم:

مجوز پرواز و قایق رانی(Sailing/Flying)

- برای مسدودیت این جواز ها بایستی شرایط را سبک سنگین کنید و کار درست را انجام دهید، مثال: شخصی با Maverick چهار راه را مسدود کرده و ترافیک ایجاد می کند‬‎

خب خود سرور گفته شرایط رو سبک سنگین کنید و برای مثال گفتن در چهارراه ترافیک ایجاد کنیم.

بنده با هواپیما فرود اومد تو چهارراه بدون اینکه کسی آسیب ببینه و یا ترافیکی ایجاد بشه ولی ایشون اومدن  3ساعت مجوز من رو گرفتن!

طبق گفته خود قوانین فرود اومدن در چهاراه رو اصلا حساب نکرده و موردی که توجه شده مسدود کردن و ایجاد ترافیکه نه فرود اومدن در این مکان!(پس از اینکه فرود اومدم سریع ادمین مهدی(یا خود سرور)هواپیما رو ریسپاون کردن.

با توجه به این موضوعات مطرح شده بنده با فرود اومدن در چهارراه هیچ مزاحمتی،آسیبی و ترافیکی ایجاد نکردم ولی ایشون بنده رو سوسپند میکنن :|

• شاهد ها: -

مدرک:

fks_ag-sa-0097.jpg

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: MaMaDAgha_ChapDasT.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: .Luka..png

Snippy.png

• توضیحات: بنده با یک اکانت دیگه ماشینی رو کنار زندان پارک کردم تا با اکانت دیگرم که در زندان بود از زندان فرار کنم. اما این دو نفر هم اکانتی که داخل زندان بود رو قبل از فرار کردن کامل ( فقط اولین حصار رو با بیل از بین برده بودم) کشتن هم ماشین اون اکانتی که بیرون زندان بود رو پنچر کردن و صدمه زدن و حتی بهش تیر اندازی کردن
و وقتی در جواب ویس دادم که همش رو رکورد کردم پاسخ زشتی به من دادن که همه این ها داخل ویدیو کاملا مشخص است فقط خواهش میکنم که تا آخر ویدیو رو مشاهده کنید.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:http://uplod.ir/rozzli2htyx5/bandicam_2020-05-25_20-33-50-150.mp4.htm

در ۱ ساعت قبل، MaMaDCHaPDasT گفته است:

در 1 ساعت قبل، MaMaDCHaPDasT گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: MaMaDAgha_ChapDasT.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: .Luka..png

Snippy.png

• توضیحات: بنده با یک اکانت دیگه ماشینی رو کنار زندان پارک کردم تا با اکانت دیگرم که در زندان بود از زندان فرار کنم. اما این دو نفر هم اکانتی که داخل زندان بود رو قبل از فرار کردن کامل ( فقط اولین حصار رو با بیل از بین برده بودم) کشتن هم ماشین اون اکانتی که بیرون زندان بود رو پنچر کردن و صدمه زدن و حتی بهش تیر اندازی کردن
و وقتی در جواب ویس دادم که همش رو رکورد کردم پاسخ زشتی به من دادن که همه این ها داخل ویدیو کاملا مشخص است فقط خواهش میکنم که تا آخر ویدیو رو مشاهده کنید.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:http://uplod.ir/rozzli2htyx5/bandicam_2020-05-25_20-33-50-150.mp4.htm

شرمنده اشتباه فرستادم 

لینک به دیدگاه

@83mehrdad83 طبق قوانین به مامورهای ما اجازه داده شده که برای مسدودیت گواهینامه ی خلبانی شرایط رو بسنجن و کار درست انجام بدن. مثالی هم زیر همون قانونی که فرمودید زده شده اما به این معنا نیست که فقط در شرایط کاملا مشابه با آن مثال بتونیم مجازات مسدودیت گواهینامه ی پرواز رو اعمال کنیم.

نقل قول

مجوز پرواز و قایق رانی(Sailing/Flying)

- برای مسدودیت این جواز ها بایستی شرایط را سبک سنگین کنید و کار درست را انجام دهید، مثال: شخصی با Maverick چهار راه را مسدود کرده و ترافیک ایجاد می کند

طبق مدارک ارسالی و صحبت های مامور مورد نظر، شما یک هواپیما رو وسط خیابون و پیاده رویی که مخصوص ماشین، موتور و ... هست فرود آوردید در حالی که جای فرود هواپیما فرودگاه هست! اگه انتظار دارید پلیس هیچ کاری در مقابل فرود یک هواپیما در خیابان ها به خصوص خیابان های بسیار شلوغ انجام نده واقعا عجیب هست! طبق قوانین هم افسر مورد نظر این حق رو داشته و هیچ کار اشتباهی انجام نداده.

@MaMaDCHaPDasT عضو مورد نظرتون در پرسنل این سازمان حضور ندارد.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

@83mehrdad83 طبق قوانین به مامورهای ما اجازه داده شده که برای مسدودیت گواهینامه ی خلبانی شرایط رو بسنجن و کار درست انجام بدن. مثالی هم زیر همون قانونی که فرمودید زده شده اما به این معنا نیست که فقط در شرایط کاملا مشابه با آن مثال بتونیم مجازات مسدودیت گواهینامه ی پرواز رو اعمال کنیم.

طبق مدارک ارسالی و صحبت های مامور مورد نظر، شما یک هواپیما رو وسط خیابون و پیاده رویی که مخصوص ماشین، موتور و ... هست فرود آوردید در حالی که جای فرود هواپیما فرودگاه هست! اگه انتظار دارید پلیس هیچ کاری در مقابل فرود یک هواپیما در خیابان ها به خصوص خیابان های بسیار شلوغ انجام نده واقعا عجیب هست! طبق قوانین هم افسر مورد نظر این حق رو داشته و هیچ کار اشتباهی انجام نداده.

@MaMaDCHaPDasT عضو مورد نظرتون در پرسنل این سازمان حضور ندارد.

حرفتون درست ولی وقتی برخورد کردم به  ساختمان و با هواپیما سقوط کردم نه فرود که اگه ایشون مدرکی داشته باشند از این موضوع.سقوط که کردم سریع هواپیما میخواست منفجر شه که توسط سرور ریسپاون شد.بنده به ساختمان برخورد کردم و بعد سقوط کردم که فکر کردم دیگه با اون سقوط مشخصم تو مدارک ایشون معلوم باشه و دیگه این موضوع رو نگفتم. بنده بازم میگم نه کسی آسیب دید نه ترافیکی ایجاد شد و ...

اصلا بنا بگیریم که بنده سقوط نکردم و فرود کردم!ایشون میتونستن اخطار بدن که هواپیما خود را حرکت بدین روزانه 100ها هواپیما و هلی کوپتر تو چهارراه فرود میاد و حتی اخطار ساده بهشون داده نمیشه و ایشون یه ضرب بدون هیچ حرف و اخطاری میان مجوز میگیرن :|

بنده قبل از اومدن برای شکایت برای درستی شکایتم از چندین هلپر،یک آدمین و 3نفر که تجربه بالایی دارند در دپارتمان پلیس مشورت کردم که بجز 2نفر بقیه گفتن کار ایشون اشتباه بوده.

ویرایش شده توسط 83mehrdad83

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

بنده قبل از اومدن برای شکایت از چندین هلپر و ادمین و 3نفر که تجربه بالایی دارند در دپارتمان پلیس مشورت کردم گفتن کار ایشون اشتباه بوده.

پس به همون افراد بگید من رو مجازات کنن با تشکر?
هواپیمایی که با ساختمون برخورد کنه
منفجر میشه دقت کنید >>
منفجر
به فرض هم که نشد و شما درست میگید هواپیما دقیقا وسط جمعیت با نوک سقوط میکنه؟
هواپیماتون هم جای نرفت و شما ازش پیاده شدید و داخل 4 راه ولش کردید

در 9 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

برای مسدودیت این جواز ها بایستی شرایط را سبک سنگین کنید و کار درست را انجام دهید
مثال: شخصی با Maverick چهار راه را مسدود کرده و ترافیک ایجاد می کند

گفته شده به طور مثال ایجاد کردن ترافیک و مسدود کردن جاده
نگفته شده :
فقط در این شرایط

react_like.pngreact_sad.pngreact_confused.pngreact_haha.pngreact_thanks.png

نظر  دادن  فراموش  نشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Kimi گفته است:

هواپیمایی که با ساختمون برخورد کنه منفجر میشه دقت کنید >> منفجر
به فرض هم که نشد و شما درست میگید هواپیما دقیقا وسط جمعیت با نوک سقوط میکنه؟
هواپیماتون هم جای نرفت و شما ازش پیاده شدید و داخل 4 راه ولش کردید

درحال انفجار بود و بنده از هواپیما پیاده شدم  که اگر دقت کنید چون منطقه امن بود و هواپیما منفجر میشد ریسپاون شده و تو مدارک اثری از هواپیما نمی بینیم!

پس شما فرق سقوط و فرود رو نمی دونید؟اگه وقت داشتم فرود بیام که میترکید بعد از بنده شکایت میکردن کشتار دسته جمعی کردم :|

هواپیما ریسپاون شد تو مدارک آیا اثری از هواپیما دیده میشه؟

همانطور که بنده دارم تو عکس ادمین @Spartan رو صدا میکنم ممکنه ایشون بدونن که حداقل یه هواپیما اونجا باید باشه نه؟(البته ادمین مهدی کار داشتن هی AFK میشدن ولی شاید دیده باشند.)

تو عکس بنده دقت کنید جلوتر از بنده که مردم هستند و طبق گفته خودتون گفتید که تو پیاده رو چهارراه فرود اومدم ولی توی عکس بنده اثری از هواپیما هست؟

از لیدر @ZombieRanger میخوام با توجه به گفته های ایشون و گفته های بنده و مدرک بنده و خود ایشون دوباره شکایت رو بررسی کنند.

همون لحظه که به ساختمون میخوره منفجر نمیشه!HP کم میشه و دود سیاه رنگ از هواپیما بیرون میاد که فقط چند ثانیه فرصت هست که پیاده شیم.

ویرایش شده توسط 83mehrdad83

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: UTM_Joker.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: FreeDoM.png

• توضیحات: در قسمت مدارک کامل داده شده

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:

شکایت اول:

ایشون C-13 Market یا همون Paintball هستند که شخص Kian. در ماشین ایشون G هست و به همراه مسافر خود دنبال Ticket میروند

http://uupload.ir/files/9hph_ag-sa-0021.jpg

http://uupload.ir/files/2c8w_ag-sa-0022.jpg

شکایت دوم:

ایشون با همان مسافر به دنبال Wanted میرود و /Cuff سپس /Arrest می کند

http://uupload.ir/files/e8fl_ag-sa-0025.jpg

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب خدمت شاکی محترم.

@djamer هیچ کار خلافی توسط سرباز مورد نظرتون صورت نگرفته. اون سرنشینی که در ماشینشون حضور داره فقط یک بازدید کننده بوده و کار عضو بنده طبق قوانین مشکلی نداشته.

ویرایش شده توسط ZombieRanger

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Xx_Crysis_xX.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Ataw.png

• توضیحات: با سلام . من تو acc دیگم بودم و با acc magoli2 وانتد لول 1 داشتم . من afk شدم که یه کاری با acc دیگم بکنم ایشون اومده 3 تا اخطار داده منم چون afk بودم ندیدم ایشون وانتد دادن . 5min جیل شد 45min 

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: مدرک اول از اخطار های ایشون : so0j_ag-sa-0006.jpg

dupt_ag-sa-0007.jpg

اینم مدرک 2 که من تو اون یکی acc بودم البته ss هارو وقتی گرفتم که sleep بودم چون وقتی اومدم مولتیم متوجه شدم و ss گرفتم. : o4ws_ag-sa-0008.jpg

http://uupload.ir/files/skl9_ag-sa-0009.jpg

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: DrCyber.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: %5BP%5Dro%5BT%5Do%5BN%5D.png

• توضیحات:  با سلام.
من سوار مانستر بودم به محص اینکه ایشون 3 ومین اخطار را به بنده دادن از ماسنتر پیاد شدم و اومدم سمت خیابان بالایی که سوار موتور ایشون بشم ولی همون لحظه که بنده به ایشون رسیدم که سوار شم به من 2 وانتد الکی دادند و بنده رو همون لحظه کشتند. تیو تصویر میبینید من توی جاده پایینی بودم و دارم میام سمت بالا یه سوار موتور ایشون شم.  چرا وانتد الکی میدید؟!  چرا الکی کیل میکنید؟!

• شاهد ها: تصاویر

• مدرک/عکس یا فیلم:

sa_mp_276.png

sa_mp_277.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Quintin.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: %28Kimia%29.png

• توضیحات:  سلام وخسته نباشید.

این آقا چرا وقتی وانتد سوار کرده دنبال فرد دیگه ای راه می افته؟ ما مگه مسخره ی ایشونیم که با وانتد پشت وسیله این اقا بشینیم تا به کارای دیگش رسیدگی کنه؟

میتونست منو بزاره زندان بعد به کارای دیگه رسیگی کنه! تو قانونم نوشته شده که اولویت وانتد هست! پس کار ایشون قانونی نیست با وانتد دنبال کسای دیگه راه بی افته!

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:http://s13.picofile.com/file/8398518750/AG_SA_0008.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...