رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Saeed_Kabir..png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: FC_AMIR.png

• توضیحات: پلیس اف بی آی منو سر گت سی پی راب وارن داد که آقا باید بگردیمتون ما بعد از 3 تا وارن وایسادیم گشت و سه تا وانتد گرفتیم از اینور اقای Fc_Amir که نمیدونم فازش چی بود در حضور اف بی آی دخالت کرد و وارن تسلیم داد و من اوموقه سوار ماشین اف بی آی بودم و اف بی آی منو کاف نکرده بود در همین حین آقای امیر به من وانتد رانینگ دادن و وانتد های من شد 5 تا .

قکر کنم چون نتونستن راب رو فیل کنن فشار خوردن و همگی اومدن برای انتقام از راه غیر قانونی و سو استفاده از امکانات اقلیت ویژه .

• شاهد ها: Devil_Man

Despyt

Bettus

• مدرک/عکس یا فیلم:

ignj_sa-mp-127.png

6q4a_sa-mp-125.png

8e2i_sa-mp-126.png

Saeed_Kabir..png

._.KaBiR._..png

Thorin_Kabir..png

Taraf Donbale Moft Hajie Begam Bad Khami K Baram Ofte Latie 

???  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی @kabirstation مدارک خدمت لیدر محترم @BlueMooN ارسال شد.

همانطور که در مدارک خودتون مشاهده میکنید در عکس دوم شما در ۱۱:۴۶:۱۶ Running دریافت کردید و پس از ۲ ثانیه Cuff شدید.

و حتی این مورد در مدارک بنده هم مشخص است.

پیروز باشید.

Osip.png
Snakee.png
Buddy.png
<<
ما دویدیم به اینجا رسیدیم
                                       شما اسنپ هم بگیری به ما نمیرسی >>
=))

If enlightenment is what you sayI want to be retarded.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Sara011 گفته است:

همانطور که در مدارک خودتون مشاهده میکنید در عکس دوم شما در ۱۱:۴۶:۱۶ Running دریافت کردید و پس از ۲ ثانیه Cuff شدید.

شما حاضر بودی اونجا و دیدی من سواره ماشین اف بی آی شدم چرا وانتد دادی ؟

یکی از شروط ورود به دسته ویژه اینه که باید درست و غلط و تشخیص بدی 

تایپ کردن /cuff خودش 5 ثانیه زمان میبره بعد شما سر دو ثانیه اونم زمانی ک من سوار ماشین اف بی ای بودم وانتد میدی و دلیل میاری ک من درست عمل کردم ؟؟؟؟؟؟؟

دچار سو تفاهم فکری عمیقی شدید

در ضمن وانتد لول پنجو میکشن کاف نمیدن حتی خود اف بی آی هم تعجب کرد پس دلیل نیار برای کاف که حتی کاف کردن اف بی آی هم اشتباه شمارو تایید میکنه

ویرایش شده توسط kabirstation

Saeed_Kabir..png

._.KaBiR._..png

Thorin_Kabir..png

Taraf Donbale Moft Hajie Begam Bad Khami K Baram Ofte Latie 

???  

لینک به دیدگاه

@kabirstation در مدارک بنده مشخص میباشد که پس از وارن Running شما همچنان On Foot هستید.

بنده دیگر پاستی ارسال نمیکنم و لیدر @BlueMooN خودشون تصمیم میگیرند.

Osip.png
Snakee.png
Buddy.png
<<
=))

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SABERI گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: SABERI.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Mani.png

• توضیحات: مگه میشه؟! بدون هیچ اخطار گواهینامه رو Take کرد!!! حداقل اگه Suspend میکرد بهتر بود فکر کنم و فکر نمیکنم مجازات 3 ثانیه رانندگی تو لاین مخالف مجازاتش گرفتن گواهینامه باشه!

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:0bpz_gta_sa_2020-04-29_11-15-39-543.jpg

با سلام. بنده شکایتمو از @Tusk پس میگیرم.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمتِ شاکی محترم. @kabirstation

شکایت شما
رد شد.

علّتِ اول: حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید, برای Wanted های دیگر به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرید و اگر از شما شکایت شود شکایت رد خواهد شد.
علّتِ دوم: طبقِ مدارکِ ارسالی توسطِ افسر موردِ نظرِ شما زمانی که Wanted دریافت کردید On Foot بودید و بعد نسبت به دیدنِ Wanted خودتون اقدام به تسلیم شدن کردید.

موفق باشید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام خدمتِ شاکی محترم. @SABERI

شکایتِ شما
رد شد.

طبقِ مدارکِ ارسالی توسطِ افسر مورد نظر, شما در لاینِ مخالف حرکت کردید که موجبِ تثادف شما با افسر مربوطِ شده و به همین علّت مجوز رانندگی شما Take/ شده.

نکته: از شکایت های بیخود و بی دلیل بشدت خودداری کنید که زیرا مُنجر به محروم شدنِ شما از بازی میشود.

پیروز و سربلند باشید.

? Iռֆǟռɛ Fáḿíĺӳ ?
?Oɴᴇ ᴅᴀʏ ʏᴏᴜ·ʀᴇ ɢᴏɪɴɢ ᴛᴏ ᴍɪss ʜᴏᴡ ᴍᴜᴄʜ ɪ ᴄᴀʀᴇᴅ ᴀʙᴏᴜᴛ ʏᴏᴜ?
Amin.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمتِ شاکی محترم. @FareWell

شکایتِ شما
رد شد.

علت:
1.طبقِ مدارکِ ارسال شده توسطِ افسرِ موردِ نظر بعد از افتادن در آب با ماشین درخواستِ کمک کردن در چتِ اقلّیت.
2.چه با ماشین چه بی ماشین شما موظف هستید بایستید و با پلیس همکاری کنید در غیر این صورت Wantd Runner دریافت خواهید کرد.

نکته: از شکایت های بیخود و بی دلیل بشدت خودداری کنید که زیرا مُنجر به محروم شدنِ شما از بازی میشود.

پیروز و سربلند باشید.

? Iռֆǟռɛ Fáḿíĺӳ ?
Amin.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Ali%5BB%5DozorG.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:   FC_AMIR.png 

• شاهد ها:  نیاز ندارد  اما اثبات هویت مدارک در پایین مطلب درج میشود.

• توضیحات +  • مدرک/عکس یا فیلم:

با سلام خدمت کارکنان مسئول PD گرامی

همانطوری که اطلاع دارید من توی این سرور بیشتر به وکیل شناخته میشم و تقریبا بیشتر شما از این چیز آگاهی دارید 

خب من مثل همیشه وارد زندان شدم و در حال تماس با یکی از اعضای NG برای باز کردن سلول و آزاد کردن زندانی بودم

خب شاید سوال پیش بیاد چه ربطی به PD داره و چرا اینجا پست گذاشتم ؟ خب در ادامه خواهیم دید

16kd_find_ng_1.jpg

در عکس بالا دارید میبینید که من در حال یافتن NG برای آزاد کردن زندانی بودم و شخصی در اینجا وجود نداره ( به تایم دقت کنید

خب یه دفعه که من در حال پیدا کردن NG بودم شخصی وارد زندان میشه به اسم ایدی Sara011  ( اکانت مولتی شخص مورد نظر Fc_Amir که شما اطلاع دارید و توی فروم هم اسمش اینه )

بعدش پلیس Fc_Amir وارد ماجرا میشه و میاد در زندان رو باز میکنه برای اکانت مولتی خودش که Bail بفروشه

f7cj_fc_amir_1.jpg

بعدش خود این آقا داره میگه من برم بیرون که براشون شر میشه که اینجا هستن و دارن در زندان رو باز می کنند

i6x7_fc_amir_2.jpg

در ادامه هم که میبینیم که اکانت مولتی شخص مورد نظر برای دادن Bail وارد زندان میشه 

i2e2_fc_amir_3.jpg

در عکس پایین هم میبنیم که این پلیس وظیفه شناس میاد و به من اخطار میده که مزاحم ما نشوید ( ما ؟ منظورش خودشه

m4s1_fc_amir_4.jpg

و بعد به من 3 وانتد میده و من رو میندازه زندان

8n4f_fc_amir_5.jpg

by0f_fc_amir_6.jpg

* اثبات شواهد و مدارک : 

خب شاید فرض کنیم اصلا من اومدم از قصد ریپورت دادم و شخص مورد نظر Sara نخواسته بره Bail بفروشه یا شاید اصلا من Bail نداشتم و وکیل نبودم ؟ 

خب اینم اثبات مدارک و شواهد خودم ! 

عکس هایی که ثابت می کنه که این آفیسر وارد زندان میشه و با اکانت مولتیش Bail میده و عکسی که ثابت میکنه که من Bail داشتم و عکسی هم که ثابت میکنه من برای تبلیغ bail به اینجا نیومدم و زندانی بهم Call داده

vw38_ewewewewewewew.jpg

w8uq_fc_amir_7.jpg

gkzc_fc_amir_8.jpg

f7cj_fc_amir_1.jpg

آیا اعضای PD حق دارند وارد زندان شوند ؟ ساعت 7 عصر که تقریبا 20 NG و 20 FBI آنلاین هست ؟

آیا اعضای PD حق اوردن مولتی خود به زندان و آزاد کردن زندانی دارند ؟

آیا اعضای PD حق Wanted 3 دادن برای Ignoring کاپ در زندان را دارند ؟ 

آیا اعضای PD حتی اگر اجازه از این همه NG و FBI انلاین داشته باشن حق دارن بقیه وکیل هارو بکشن و وانتد بدن و نذارن کارشونو انجام بدن ؟

با احترام و تشکر

ویرایش شده توسط AliBozorG

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی @AliBozorG بنده NG نیستم که برای هر Lawyer در زندان رو باز کنم.

بنده با لیدر NG صحبت کرده بودم و بهم گفتن اگه نظم زندان رو بهم نزنم مشکلی نداره مولتی ببرم داخل.

در مورد Ignoring Cop وقتی بنده به شما میگم مذاحم ما نشوید و خارج شوید از فنس و شما برای من Anim میزنید انتظار دارید برای شما بشینم و منتظر باشم ؟حتی در مدارک بنده مشخص است حدود ۵ دقیقه به شما در حال تذکر هستم و شما عین خیالتون نیست و داخل فنس Anim زده هستید.

باز هم تکرار میکنم بنده NG نیستم که وظیفه داشته باشم کار Lawyer رو راه بندازم و اگه شما به بنده تماس میگرفتید و میگفتم باشه اون زمان وظیفه داشتم به شما کمک کنم .

مدارک خدمت لیدر محترم @BlueMooN ارسال شد.

پیروز باشید.

Osip.png
Snakee.png
Buddy.png
<<
=))

لینک به دیدگاه

با سلام خدمتِ شاکیِ محترم. @AliBozorG

شکایت شما
پذیرفته شد.

حضورِ افسر پلیس در زندان مشکلی پیش نمیاورد ولی حقِ دخالت در امورِ زندان را ندارد این کار مخصوص کارکنانِ زندان(National Guard)میباشد.
ایشون حق باز کردنِ در زندان برای
Bail/ رو نداشتن وقتی National Guard در سرور حضور دارد ولی در رو برای مولتیِ خودشون باز کردن که این کار غیرقانونی میباشد.
با تشکر از گزارش شما.

افسرِ موردِ نظر یک FW دریافت کرد.

پیروز و سربلند باشید.

? Iռֆǟռɛ Fáḿíĺӳ ?
Amin.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Maryam.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Sugar.png

• توضیحات: بنده در حال رفتن با ون اقلیت بودم که کار پیش اومد و چند دقیقه AFK کردم که جواب پیام فروم رو بدم و وقتی اومدم دیدم مجوز رانندگی من گرفته شده. محل AFK کردن من پیوست خواهد شد. در جایی که وسط بیابون هستش من نمیدونم چرا باید این افسر بدون هیچ اخطار و صبر از بغل من رد بشن و مجوز رانندگی منو بگیرن.

نقل قول

- رعایت نکردن قوانین مهم رانندگی (مثل رانندگی در لاین مخالف، رانندگی در پیاده رو، تصادف های زیاد و شدید) --- دفعه اول گرفتن مجوز --- دفعه دوم 1,000$ --- دفعه سوم 2,000$

نقل قول

جریمه کردن و مسدود کردن گواهینامه/مجوز نمیتواند بر روی افراد AFK استفاده شود مگر در مواقعی که فرد پس از انجام دادن یک جرم و دیدن شما فوراً خود را به AFK بزند (مجازات: Faction Warn)

• شاهد ها: HaZali.png

• مدرک/عکس یا فیلم:

am7d_ag-sa-0050.jpg

z5ag_capture.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۲/۱۶ در 18:17، Mary گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Maryam.png

• توضیحات: بنده در حال رفتن با ون اقلیت بودم که کار پیش اومد و چند دقیقه AFK کردم که جواب پیام فروم رو بدم و وقتی اومدم دیدم مجوز رانندگی من گرفته شده. محل AFK کردن من پیوست خواهد شد. در جایی که وسط بیابون هستش من نمیدونم چرا باید این افسر بدون هیچ اخطار و صبر از بغل من رد بشن و مجوز رانندگی منو بگیرن.

• شاهد ها: HaZali.png

• مدرک/عکس یا فیلم:

نمایش محتوا مخفی

am7d_ag-sa-0050.jpg

z5ag_capture.png

شکایتمو پس میگیرم. متوجه اشتباهشون شدن. 

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Peep.png

• توضیحات: با سلام
من Drug داشتم بعد یک FBI منو Frisk کرد و drug هامو گرفت و منو wanted4 کرد من که در داخل زندان بودم جناب sugar اومد Licenses Materials & Weapons مسدود کرد. آیا کار ایشون درست بوده؟!

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: j6w_ag-sa-0034.jpg

Peep.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

mehrdad_joker.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

Nuclear.png

• توضیحات: 

با سلام و درود خدمت لیدر محترم آقا Amin

بنده سرعت غیرمجاز رفتم و تیکت اومد و من خواستم از دست ایشون فرار کنم ولی خب ماشین ضعیف بود و سرعت بالای نداشت در حین دور زدن بنده خوردم به تیر برق و ماشین برعکس شد.تا اینجا هیچ مشکلی نیست.پس از این اتفاق ایشون سریع اومدن و بنده با دیدن ایشون و اخطاری که دادن از ماشین پیاده شدم.

ایشون اومدن میگن شما سرعت ویژه رفتید و خلاف رفتید!وبعد مجوز رانندگی رو میگرن

1-آیا برای گرفتن مجوز رانندگی چیزی به نام سرعت ویژه داریم؟

2-بنده خوردم به تیربرق و ماشین برعکس شده(با اینکه در لاین خودش بوده)و وقت پارک کردن صحیح هم که وقتی اخطار میدن وجود نداره.

ایشون با این تفاسیر اومدن مجوز رانندگی رو برای 3ساعت گرفتن!

شکایت دوم:

اگر ایشون که خودشون گیر دادن به پارک دادن چرا موتور خودشون رو لاین مخالفه؟(در حین برگشت بعد گرفتن مجوز رانندگی باز خلاف رفتن تو فیلمشون احتمالا باشه)

شکایت سوم:بنده میخواستم از بازی خارج بشم تیکت رو نمیدن که پرداخت کنم تا چند دقیقه بدون ماشین معطل بمونم.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:

5fe9_sa-mp-575.png

7t48_sa-mp-576.png

s154_sa-mp-577.png

http://uupload.ir/files/l9u7_sa-mp-578.png

شکایت چهارم:

x8pl_screenshot_(128).png

هر عضو موظف است روزانه انجمن را چک کند.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما 2upac.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:  Wanderer.png

• توضیحات: ضبط بیدلیل license Gun 

• شاهد ها: ندارم

• مدرک/عکس یا فیلم:ygdi_screenshot_(550).png

k8mr_got-the-police-bustin-a.png

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

mehrdad_joker.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

Nuclear.png

• توضیحات: 

با سلام و درود خدمت لیدر محترم آقا Amin

بنده سرعت غیرمجاز رفتم و تیکت اومد و من خواستم از دست ایشون فرار کنم ولی خب ماشین ضعیف بود و سرعت بالای نداشت در حین دور زدن بنده خوردم به تیر برق و ماشین برعکس شد.تا اینجا هیچ مشکلی نیست.پس از این اتفاق ایشون سریع اومدن و بنده با دیدن ایشون و اخطاری که دادن از ماشین پیاده شدم.

ایشون اومدن میگن شما سرعت ویژه رفتید و خلاف رفتید!وبعد مجوز رانندگی رو میگرن

1-آیا برای گرفتن مجوز رانندگی چیزی به نام سرعت ویژه داریم؟

2-بنده خوردم به تیربرق و ماشین برعکس شده(با اینکه در لاین خودش بوده)و وقت پارک کردن صحیح هم که وقتی اخطار میدن وجود نداره.

ایشون با این تفاسیر اومدن مجوز رانندگی رو برای 3ساعت گرفتن!

شکایت دوم:

اگر ایشون که خودشون گیر دادن به پارک دادن چرا موتور خودشون رو لاین مخالفه؟(در حین برگشت بعد گرفتن مجوز رانندگی باز خلاف رفتن تو فیلمشون احتمالا باشه)

شکایت سوم:بنده میخواستم از بازی خارج بشم تیکت رو نمیدن که پرداخت کنم تا چند دقیقه بدون ماشین معطل بمونم.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:

5fe9_sa-mp-575.png

7t48_sa-mp-576.png

s154_sa-mp-577.png

http://uupload.ir/files/l9u7_sa-mp-578.png

شکایت چهارم:

x8pl_screenshot_(128).png

هر عضو موظف است روزانه انجمن را چک کند.

با سلام,

تخلفاتی که بازیکن mehrdad_joker انجام داد به شرح ذیل میباشد:

۱) نقض کردن قوانین راهتمایی و رانندگی اعم از : خلاف رفتن, ویراژ دادن در چهارراه اصلی شهر

۲)مشت کوبیدن به پلیس در حال انجام وظیفه 

در ذمن این بازیکن برای بار دوم جریمه دریافت کردند و بار سوم گواینامه ایشان باطل شد.

با تشکر Nuclear

در 11 دقیقه قبل، ShyroX گفته است:

با سلام,

تخلفاتی که بازیکن mehrdad_joker انجام داد به شرح ذیل میباشد:

۱) نقض کردن قوانین راهتمایی و رانندگی اعم از : خلاف رفتن, ویراژ دادن در چهارراه اصلی شهر

۲)مشت کوبیدن به پلیس در حال انجام وظیفه 

در ضمن این بازیکن برای بار دوم جریمه دریافت کردند و بار سوم گواینامه ایشان باطل شد.

با تشکر Nuclear

ویرایش شده توسط ShyroX
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، BloodS گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما 2upac.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:  Wanderer.png

• توضیحات: ضبط بیدلیل license Gun 

• شاهد ها: ندارم

• مدرک/عکس یا فیلم:ygdi_screenshot_(550).png

k8mr_got-the-police-bustin-a.png

با سلام

مدارک به لیدر محترم @BlueMooN ارسال شد.

.Without rain nothing grows

.Learn to embrace the storms of your life

Wanderer.png

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ShyroX گفته است:

)مشت کوبیدن به پلیس در حال انجام وظیفه

1-من وقتی میخام حرف بزنم باید enterرو بزنم که بعضی مواقع حالت مشت میگیره و اگه هم میزدم باید وارن میومد.

در ذمن این بازیکن برای بار دوم جریمه دریافت کردند و بار سوم گواینامه ایشان باطل شد.

برای بار اول به دلیل نقض سرعت بوده(که اون هم من باعث نشدم یکی کوبید به بنده و من با ماشین پرت شدم و رادار ایشون منو سرعت بالا تشخیص داد)که تو قوانین ننوشته اگه بار دوم باشه که سرعت غیرمجاز میری 3ساعت مجوز گرفته میشه.

) نقض کردن قوانین راهتمایی و رانندگی اعم از : خلاف رفتن, ویراژ دادن در چهارراه اصلی شهر

3-بنده بعد از اینکه از طرف شما جریمه گرفتم(مجاز به انجام این کار ها بودم چرا که باید فرار میکردم)ولی با اینحال من اینکارارو انجام نداده وخلاف رفتن هم به دلیل برخورد ماشین با تیر برق بود که ماشین برعکس شد(زمانی که شما اومدین)و ویراژ دادن در خیابان هم همون میشه سرعت غیر مجاز.

در 22 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

برای بار اول به دلیل نقض سرعت بوده(که اون هم من باعث نشدم یکی کوبید به بنده و من با ماشین پرت شدم و رادار ایشون منو سرعت بالا تشخیص داد)که تو قوانین ننوشته اگه بار دوم باشه که سرعت غیرمجاز میری 3ساعت مجوز گرفته میشه. 

تازه اون سرعتی که ایشون هم جریمه کردن 108 کیلومتر برساعت بود بار اول :|

در 23 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

1-من وقتی میخام حرف بزنم باید enterرو بزنم که بعضی مواقع حالت مشت میگیره و اگه هم میزدم باید وارن میومد.

3-بنده بعد از اینکه از طرف شما جریمه گرفتم(مجاز به انجام این کار ها بودم چرا که باید فرار میکردم)ولی با اینحال من اینکارارو انجام نداده وخلاف رفتن هم به دلیل برخورد ماشین با تیر برق بود که ماشین برعکس شد(زمانی که شما اومدین)و ویراژ دادن در خیابان هم همون میشه سرعت غیر مجاز.

تازه اون سرعتی که ایشون هم جریمه کردن 108 کیلومتر برساعت بود بار اول :|

با سلام با اینکه ایشون یک عذرخواهی ساده هم نکردند ولی

شکایت پس میگرم!

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

با سلام خدمتِ شاکیانِ محترم. @XxALIFxX @BloodS

شکایتِ شما
رد شد. @BloodS

طبقِ مدارکِ ارسالی توسطِ افسرِ موردِ نظر کارِ ایشون کاملاً صحیح بوده.

شکایتِ شما
پذیرفته شد. @XxALIFxX

وقتی شخصی وانتد دارد به خیچ عنوان حقِ گرفتنِ مجوّز را افسر پلیس ندارد.

پیروز و سربلند باشید.

ویرایش شده توسط BlueMooN
زیبا سازی

? Iռֆǟռɛ Fáḿíĺӳ ?
Amin.png

لینک به دیدگاه

به نام قانون

درود بر تمامی شاکیان محترم

@Faltzer سرباز مورد نظرتون به دلیل بی دقتی و اشتباه در انجام وظیفه یک اخطار دریافت میکنند.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: ARVAL.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: %5BP%5Dro%5BT%5Do%5BN%5D.png

• توضیحات: ایشون بغله من خوردن به دیوار و بدون اینکه بخورم به ایشون وانتد remming on cop car دادن!

• شاهد ها: احتیاجی نیست!

• مدرک/عکس یا فیلم:lbau_ag-sa-0275_thumb.jpg

در 13 ساعت قبل، korak گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: ARVAL.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: %5BP%5Dro%5BT%5Do%5BN%5D.png

• توضیحات: ایشون بغله من خوردن به دیوار و بدون اینکه بخورم به ایشون وانتد remming on cop car دادن!

• شاهد ها: احتیاجی نیست!

• مدرک/عکس یا فیلم:lbau_ag-sa-0275_thumb.jpg

متوجه اشتباهشون شدن . شکایت رو پس میگیرم!

لینک به دیدگاه

@korak تشکر از صبر، شکیبایی و سخاوتمندیتون. وابت اشتباه سرباز مورد نظر ازتون صمیمانه عذرخواهی میکنم، تمرینات اختصاصی برای ایشون و تمامی اعضای تازه وارد برگزار خواهد شد و تا حد ممکن از بروز دوباره ی همچین مشکلاتی جلوگیری خواهیم کرد. تشکر از گزارش شما.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: FC_AMIR.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: skyline_.png

• توضیحات: ایا پلیس در حال انجام وظیفه CarJack میکنه؟ در مدرک هم کاملا مشخصه اسم و ایدیشون.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:http://uupload.ir/view/d0z6_carjack.mp4/  

http://uupload.ir/view/poo_car_jack_2.mp4/

Osip.png
Snakee.png
Buddy.png
<<
=))

لینک به دیدگاه

@FCAmir در فیلم اول شما هیچ دزدی وسیله نقلیه ای صورت نگرفته، حتی در صورتی که ایشون مأمور قانون نبودن هم نمیتونستید بهشون ستاره بدید. شما از وسیله ای که عمومیه، قفل نشده و شخصا متعلق بهتون نیست پیاده شدید و سپس عضو مورد نظرتون سوارش شد پس ما نمیتونیم ایشون رو مجازات کنیم؛ اما در هر صورت تذکراتی برای سو استفاده از این شرایط بهشون داده میشه چون اینکار در شأن یک پلیس نیست

در فیلم دوم، تخلف در رانندگی سرباز مورد نظرتون کاملا مشخص هست پس ایشون یک اخطار لفظی دریافت میکنند.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...