رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما (https://agsa.arsacia.ir/account/mystats): m0ein.divone.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Emanoel.png

• توضیحات:سلام ایشون رادار گذاشت بودن و به من ۲تا /ام دادن و یه دفعه ایگنور کاپ دادن ایشون بی لیاقت هستن در گرفتن جریمه تقصیر منه؟  لطفارسیدگی کنید            باتشکر

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:b08p_photo_2017-05-29_23-26-29.jpg

diiv_photo_2017-05-29_23-26-55.jpg

mad1_photo_2017-05-29_23-27-16.jpg

map6_photo_2017-05-29_23-27-32.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود 

اولا که لیاقت داشتن یا نداشتن بنده به شما هیچ گونه ارتباطی نداره 

و دوما مدارک لازم به لیدر داده شد.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

@ForSaken بازیکن مورد نظر دیگر در اقلیت  Police Department حضور ندارد.

@queen13 شکایت شما در حال بررسی است ، لطفا صبور باشید و از طریق پیام خصوصی پیگیری کنید.

@moein شکایت شما رد شد. افسر مورد نظر مدارک مورد نظر دال بر این که 3 بار m/ داده است برای اینجانب ارسال کرد.

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: HoOsSeIn.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Roozbeh%5Bmc%5D.png

• توضیحات: به چه دلیلی ایشون به من وانتد اتک پلیس داده لطفا اگه مدرکی داری که من بهت اتک کردم ارائه کن.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:gta_sa_2017_06_05_20_42_28_894.jpg

لینک به دیدگاه

در در Sunday, November 06, 2016 در 09:52، Ali گفته است :

عکس از اطلاعات کنترل پنل شماTinyGod.png

• توضیحات: من تو ماشین بودم بدون هیچ دلیلی یهو دیدم wanted داده این آقا کلا همیشه اینکارو میکنه با من ولی ایندفعه خواستم شکایت کنم بازم که بهش گفتم مگه چیکار کردم wanted داد از عکس معلومه

• شاهد ها: ندارم متاسفانه

• مدرک/عکس یا sa_mp_026.pngفیلم:sa_mp_025.png      

ویرایش شده توسط TinyGod
غلط املایی
لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: .ApeX..png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: LegionKilleR.png

• توضیحات: بی دلیل به من وانتد Attack cop داد و بعد کشت

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم:gta_sa_2017_06_06_08_50_40_867.jpg

265.png

Tfue.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت هر دو بازیکن گرامی

@TinyGod دوست عزیز در مدرک اول افسر مورد نظر به شما 3 عدد mv/ داده و شما به کنار خیابان نرفتید همونطور که در عکس معلومه ، در نتیجه به شما 2 عدد wanted به جرم ignoring cop داده شده است که اگر با دقت به قوانین اقلیت Police Department توجه کنید نوشته شده در صورت توجه نکردن بازیکنی به mv/ می توان به او ignoring cop داد. ممنون از گزارش شما شکایت شما رد شد.

@ApeX با سلام مجدد، دوست عزیز در فیلم کاملا مشهود هست که شما یک تیر زدید و بعد از اینکه افسر شما رو find/ میکنه ، شما فرار میکنید و در پشت بانک قایم میشید به هوای این که افسر نمیبینه ، ولی افسر میاد و پیداتون میکنه و کاملا رو شده شما میگید سلام ، بعد از این که افسر wanted میده شما به جای اینکه بگید چرا الکی wanted میدی من کاری نکردم ، شروع میکنید به تیر زدن به افسر این به معنی این هستش که کارش رو درست انجام داده و حالا شما دارید دفاع میکنید و قبول کردید wanted رو ، در هر صورت متاسفیم برای این طور مشکلات در سرور و از مدیریت @Danial خواهش مندیم تدابیری برای این شکایت ها در نظر بگیرد ، ممنون از گزارش دوست عزیز ، شکایت شما رد شد.

و من الله توفیق

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: %5BM.R%5D.Milaad.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: TeMpeLaR.png

• توضیحات: درخواست کیلل از civillian

• مدرک/عکس یا فیلم: http://uplod.ir/vs6ae6tycsmp/Clip_-_gta_sa_2017-06-06_15-57-55-094_-_Segment1(00_00_00.000-00_00_04.712).mp4.htm

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  AmirS.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:  Ho3ein_Mz.png

• توضیحات:  3 بار بهم هشدار دادن و ایستادم ولی g  نکردم.  طبق چیزی که من می دونم و تو انجمن هست در این شرایط باید طرف وانتد بی توجهی به پلیس بگیرد ولی ایشان من را کشتند.

• شاهد ها:  خدا 

• مدرک/عکس یا فیلم: http://uupload.ir/view/5y1_shekayat.avi

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  Mr.Blackuot.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Roozbeh%5Bmc%5D.png

• شاهد ها: %5B___Ali___%5D.png

• توضیحات: من داشتم میرفتم دنبال دوستم که این سرو کلش پیدا شد همینطوری افتاده بود دنبالم هی میکوبید بهم الکی یا راهمو میبست تا من نتونم برم من سعی کردم بکارمش دیدم که بازم ول کن نیست تا رسید یجای که کوبید هی به ماشینم هی کوبید من 2 تا ماشین خراب کردمو اخر رفتم از خونه امدم این امد جلو گان شاپ بهش گفتم دادا چرا افتادی دنبالم گفت ناراحتی برم بعد من چیزی نگفتم  یهو همینجوری وانتد داد با دلیل توهین به پلیس گفتم چرا میدی گفت گفت ماشینت نیترو داشت :| گفتم مگه من همیهی ماشینام نیترو داشت کلا نیترو نداشتم که هیچ ایشونم گفتن اره من دیگه خیلی ناراحت شدن اعصابم خراب شد بقیشم شما میتونید توی مدارک ببینید. / ایشون حتی دیروز بعد از ظهر هم ازم تیکت الکی گرفتند به دلیل خاموش بودن چراغ ماشین / 1 اینه که من ماشینم چراغاش کلا داغون شده بود 2 اینه که اصلا هوا تاریک نبود :|

• مدرک/عکس یا فیلم:

39700149699912925620_gta_sa%202017-06-06

12633149699915829098_gta_sa%202017-06-06

15195149699918717383_gta_sa%202017-06-06

1137314969992179039_gta_sa%202017-06-06%

12895149699925424620_gta_sa%202017-06-06

2539114969992763648_gta_sa%202017-06-06%

لینک به دیدگاه

@MrBlackuot 

با سلام خدمت دوست عزیز ، شما 2 بار به افسر توهین کردید که بار اول ایشان بخشیدن ولی بار دوم به شما wanted 2 insult cop دادن که کاملا صحیح است ، در مورد wanted 2 runner هم در فیلم ارائه شده توسط افسر مشهود است که شما اقدام به فرار می کنید پس از دیدن 3 عدد ms/ . ممنون از گزارش شکایت شما رد شد.

در در 6/9/2017 در 13:37، MrBlackuot گفته است :

دادا چرا افتادی دنبالم

شما بعد از این حرفتون در جمله ی بعدی توهین کردید به افسر.

مگه من همیهی ماشینام نیترو داشت کلا نیترو نداشتم

شما اینجا خودتون دارید میگین که "مگه من همه ی ماشینام نیترو داشت" یعنی یکی از ماشین های که سوار شدید نیترو داشته ، بعد میگید "کلا نیترو نداشتم" ، چطور یکی داشته ولی کلا نداشتی؟ :| 

افتاده بود دنبالم هی میکوبید بهم الکی یا راهمو میبست

مدرک بدید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: gtabazak.png

• توضیحات:ایشون منو کافف کرده بود من 2 تا وانتد داشتم بعد ماشنو اتیش زد بعد ماشین که ترکید تازه منو انکاف کرد که بیام بیرون بعد 10 دقیقه زندانم چون 30 دقیقه

• مدرک/عکس یا فیلم:-

لینک به دیدگاه

در در 6/10/2017 در 16:35، Mohammadreza گفته است :

شما اینجا خودتون دارید میگین که "مگه من همه ی ماشینام نیترو داشت" یعنی یکی از ماشین های که سوار شدید نیترو داشته ، بعد میگید "کلا نیترو نداشتم" ، چطور یکی داشته ولی کلا نداشتی؟ :| 

داداش ماشینم اصلا نیترو نداشته که هیچ من کلی هم ماشین عوض کدم اگه ایشون نیترو دیدن مگه توی همش دیدن چه ربتی داره به حرف من که اینو گفتم یعنی یکیشون نیترو داشت؟ :|

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: shayankerman.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: miss_banafshe.png

• توضیحات: ایشون 4w به من دادن به دلیل توهین به پلیس اما من اینجا توهینی نمیبینم و الکی جیل افتادم از لیدر درخواست میشه رسیدگی کنن و اگر مدرکی دارن رو کنن. یا حق

• شاهد ها: خدا

• مدرک/عکس یا فیلم:mxb88ug4mkp2.jpg و http://s6.uplod.ir/i/00885/lxvy3b9i7jvi.jpg

ویرایش شده توسط Shayankerman
لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: MeHrDaD_071.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: rashidkhan.png

• توضیحات: نمیدونم والا این اقا با دوستاش بود 2 بار اخطار داد بعد اومدم سوار بشم جوو گرفتش با ماشین اومد روم

نمیدونم چرا به جای 5دقیقه 16 دقیقه افتادم زنداد

• شاهد ها: DraGoN__.png

• مدرک/عکس یا فیلم:

qn43_sa-mp-007.png

x6rw_sa-mp-008.png

لینک به دیدگاه

@Shayankerman من اول فکر می کردم حق با شماس ولی با مدارکی که افسر مورد نظر دادن نظرم کاملا برگشت و از این به بعد خودم به شدت با شما برخورد می کنم! شکایت شما با صراحت تمام رد شد!!

@mehrdad071 با سلام! افسری که شما رو کشته به اسم ho3ein_mz هست و ms/ ها رو هم ایشون دادن! مدارک رو هم از ایشون می گیریم ، بعد از گرفتن مدارک به شما خبر خواهیم داد!

و من الله توفیق

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mohammadreza گفته است :

@Shayankerman من اول فکر می کردم حق با شماس ولی با مدارکی که افسر مورد نظر دادن نظرم کاملا برگشت و از این به بعد خودم به شدت با شما برخورد می کنم! شکایت شما با صراحت تمام رد شد!!

@mehrdad071 با سلام! افسری که شما رو کشته به اسم ho3ein_mz هست و ms/ ها رو هم ایشون دادن! مدارک رو هم از ایشون می گیریم ، بعد از گرفتن مدارک به شما خبر خواهیم داد!

و من الله توفیق

من کاری ندارم حرفم رویه این 4w هسته و به قبل و بعدش کاری ندارم کلمه ی خاله فوشی محسوب نمیشه ss از حرف ادمین پایین . یا حق  http://s6.uplod.ir/i/00886/bjiu9sls47d2.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Dean_ambrose7.png

• توضیحات: با سلام من از این شخص شکایت دارم اقا  بزارید کامل بگم توی خونه 500 چن نفر بودن داشتن پلیس هارو میکشتن من و danil.r  هم اونجا بودیم  یعنی دمه در خونه بعد رفتیم داخل کلی گارد ملی اونجا بود و بعدش لیدر  گارد ملی گفت که برید بیرون} از خودشون بپرسید} وگرنه وانتد میده خب این درست بعدش ما رفتیم بیرون دمه در خونه 500 بودیم ک این روزبح{ هرچی هست اسمش اهمیت نمیدم} ب من و danil.r گفت از محوطه خارج شید وگرنه 6 وانتد اولا مگه محوطه مال ایشونه ایشون خریده؟ دلمون میخاد دمه ی خونه وایسم این شریک جرم ب حساب میاد؟ حالا اینا بازم هیچ میگیریم درست بعدش اخطار اولو داد بعد دومی رو داد بعدش ما رفتیم اون ور  یعنی دور تر اونجا ماشینم بود میخاستم سوار شم برم بعدش این اقا وانتد 6 میده؟ اقا ینی چی الکی الکی داره وانتد 6 میده گفت برید اون ور ما هم رفتیم تازه وقتی لیدر ان جی هست و تورو گزاشتن دمه در چون گانری بلد نیسی اگه چیزی لازم باشه خوده لیدر ان جی میاد تو چیمیگی؟ این شخص باید فکشن وارن بگیره حالا جالب اینه

Wanted 6

- DM در زندان (Jail Chaos)

- کمک به یک مضنون تحت تعقیب (Crime Partner)

خب حالا ما بیرون خونه هستیم نمیتونیم به گار های ملی که داخل هستن شلیک کنیم و کلا هیچ کمکی ب هر روشی و مدلی نمیتونیم ب اونا کمک کنیم دقیقا این چجوری ب ما واند 6 داد ب عنوان شریک جرم؟ خدایی چجوری ما از بیرون خونه ب ما وانتد 6 ب عنوان شریک جرم{ کمک ب مضمون در حال تعقیب} اخه چجوری کمک کردیم بعدشم دارم میگم ما داشتیم میرفتیم بقران قسم ما داشتیم میرفتیم   تمام حرفایی ک زدمو danil.r تایید میکنه 

• شاهد ها: danil.r

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_370.png

لینک به دیدگاه

@DEANAMBROSE77 با سلام خدمت بازیکن گرامی شکایت شما رد شد! در فیلمی که افسر با حجم 150 مگابایت فقط به خاطر شکایت بی ربط شما دادن کاملا مشهود هست که شما چندین بار به داخل ساختمان اومدید و لیدر گارد به شما 3 بار m/ داده بود، از این که بگذریم افسر مورد نظر پس از بازگشت به محوطه خانه متوجه حضور شما 2 نفر شده و بعد از نگاه کردن به حرف های شما که گفتید "بریزیم داخل" "پلیس زیاده به فنا میریم" و ... افسر مطمئن شده اند که شما میخواین برای گارد مزاحمت ایجاد کنید بنا بر این پس از اینکه شما به حرف افسر مبنی بر بیرون رفتن از کل محوطه گوش ندادید ایشان موظف به دادن 6 وانتد شریک جرم به شما بودند که کارشان را به خوبی انجام دادند! لیدر گار ملی شاهد این قضیه بوده و می تواند شهادت دهد! @Moheb

در در 6/19/2017 در 21:44، DEANAMBROSE77 گفته است :

ه محوطه مال ایشونه ایشون خریده؟

شما نباید در محوطه مربوطه حضور داشته باشید و پس از هشدار پلیس باید سریعاً از آنجا خارج شید

دلمون میخاد دمه ی خونه وایسم این شریک جرم ب حساب میاد؟

حرف هایی که داشتی میزدی وقتی دم در خونه بودی نشون نمیده که فقط دلت میخواست اونجا بمونی :) 

اونجا ماشینم بود میخاستم سوار شم برم بعدش این اقا وانتد 6 میده؟

شما رفتید کنار ماشین ها موندید و تو فیلم کاملا مشهود هست که سوار نشدید! کسی که بخواد سوار ماشین شه تو 5 ثانیه میتونه ، 1 دقیقه فقط داشتی نگاه میکردی تو و danial.r

وقتی لیدر ان جی هست و تورو گزاشتن دمه در چون گانری بلد نیسی

ایشون جزو افسر های داخل بودند ، دپارتمان اساس کارش روی همکاری هست چه بسا اگر امکانش بود خود لیدر می اومد ولی لیدر عزیزمون به شما هشدار دادن و فکر کردن شما رفتی ولی افسر مورد نظر کارش رو خوب انجام داد :) شما اجازه نداری به عضو سازمان پلیس توهین کنی!

اگه چیزی لازم باشه خوده لیدر ان جی میاد تو چیمیگی؟

وقتی لیدر گارد درخواست کمک کرده یعنی تمام دپارتمان حق دخالت در کار گارد رو دارن پس کار ایشون مشکلی نداشته!

خب حالا ما بیرون خونه هستیم نمیتونیم به گار های ملی که داخل هستن شلیک کنیم و کلا هیچ کمکی ب هر روشی و مدلی نمیتونیم ب اونا کمک کنیم دقیقا این چجوری ب ما واند 6 داد ب عنوان شریک جرم؟

بودن در محوطه ای که وانتد هست شریک جرم دارد! حالا اگه 1% حرفهاتون رو میشد باور کرد یه کاری می کردیم اما حرفی که دارین میزنید تو فیلم داره داد میزنه که میخواید مزاحمت ایجاد کنید!

بقران قسم ما داشتیم میرفتیم

قسم دروغ گناه کبیره هستش دوست عزیز 

و من الله توفیق

@MaCaVeL

لینک به دیدگاه

به نام خدا

با سلام خدمت شاکی محترم و لیدر محترم دپارتمان پلیس،

از بنده به عنوان شاهد نام برده شد و وظیفه خودم دونستم که بیام و شهادت بدم.
خدمت شما دوست عزیز عرض کنم، دپارتمان در کل یک فکشن با 3 لیدر است که به 3 فکشن Police Department, FBI و National Guard تقسیم میشه.
اگر هرکدام از لیدر های این فکشن ها از لیدر و یا اعضای فکشن دیگر تقاضای کمک بکنه، وظیفه بقیه فکشن هاست تا به اون تقاضا و اون لیدر جواب مثبت بده.
بنده هم در اون صحنه از کل دپارتمان خواستم تا به خانه رابر های بیان.

و اما شواهد آشکار :
اگر دقت کنید در زمانی که رابر ها در خانه بودند، یک سوی این قضیه اعضای فکشن دسته متوسطی The Killers بودند و همانطور که شما هم جزوی از اعضای این فکشن هستید و
3 اخطار مبنی بر خروج از محدوده دریافت کردید و خارج نشدید. کار افسر مربوطه و وانتدی که دریافت کردید کاملا درست بود.
لطفا از شکایات الکی پرهیز کنید.
با تشکر

و من الله توفیق

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Ali_KiNg79.png

• توضیحات: در قوانین دسته ویژه ذکر شده که پلیس ها حق ندارند که از کسانی که وانتد دارند تقاضا کنند که به مکانی برای دستگیری بیایند، اما در مدرک داده شده کاملا مشاهده می شود که ایشون به من SMS دادند تا به زندان بیام.لطفا رسیدگی کنید ممنون.

• شاهد ها: Ali.Avb-Negative-Gofnight

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_240.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

KurdBoy.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

DeMenTor.png

• توضیحات: 

2 تا شکایت دارم

1) مبلغ جریمه سرعت 200$ اما ایشون 2000$ زده بود

2) 1 عدد Wanted داشتم که ایشون 2 بار اختار دادن که صبر کنید اما بعد از اون 2 Wanted دیگر به عنوان فرار بهم دادن

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:

sa_mp_001.png

sa_mp_0022.PNG

Kurd_Boy.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...