رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Farhan - بن

Kasra

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BM.R%5DKasra.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات:  امروز اومدم تو سرور دیدم Ban yet شدم دلیلشم از هرکی سوال کردم ندونستم یعنی چی ! اگر اشتباهی چیزی شده رسیدگی شه لطفا سابقه من خراب شده ! الکی بن شدم چرا ؟ !

• مدارک (فیلم یا عکس): http://yon.ir/1wrt

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز شما همکاریتون رو با همون چنل ادامه بدید، در ضمن درباره محرومیتتون هم از خودم پرسیدید هم با MaCaVeL صحبت شده، افراده دیگری هم شاهد حضور شما در اون مکان بودند پس سعی نکنین خودتون رو گول بزنید و بگید که من اصلا نمیدونم چرا بن شدم. در ضمن، در حضور خودتون اکانتتون رو از سرور محروم کردم و حتی شما میخواستید بای بدید! 

FaRHaN.png

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام، من به صورت ناشناس به تیم اسپیک کانالی که ضد سرور کار میکنه رفتم و جناب کسری در اونجا و در چنل مربوط به اون کانال در کنار صاحب کانال حضور داشتند و از قرار معلوم دوستانه چندین و چند ساله هستند! ایشون بعد از اینکه فهمیدن من کی هستم کاملا عوض شدن (قبل از این که بفهمن کلا میگفتن که بازی براشون مهم نیست) و وقتی دیدن بن شدند هم میخواستن که از سرور بای بدن! شاهدین هم هستند. همچنین عکس هایی به عنوان مدرک برای Ali فرستادم.

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

جناب فرهان این چیزا یعنی چی بخدا نمیدونم چی میگین من کی ضد سرور فعالیت کردم تیم اسپیک کی رفتم داداش فرهان چی میگید نصف حرفایی که زدید نفهمیدم یعنی چی من اومدم دیدم بن شدم من فقط تو تیم اسپیک ارساکیا هستم من با تیم اسپیک دیگه چی کار دارم من همین تیم اسپیکی که سرور معرفی کرده رفتم اینا چیه میگید من مگه دیوانم سرور با این جمعیت بر علیهش فعالیت کنم من فقط بازی میکنم

علی ترخدا شما یه چیزی بگو اینا یعنی چی الان داره داداش فرهان میگه من اومدم دیدم بن شدم گفتم شاید اشتباه شده اینایی که گفتید الان قلبم اومده دهنم نمیدونم دارید چی میگید ترخدا یکی به من بگه چی شده من الان واقعا نمیفهمم اینایی که گفتید چی هست نمیدونم واقعا چی بگم بخدا اشتباهی شده اقا من تقاضا دارم ببینین کیو بن دادید کی رفته ترخدا چک کنین اینا یی که گفتید من یه دونشم هم نفهمیدم هم بفهمم انجام نمیدم

ویرایش شده توسط Kasra
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

من مدارک مبنی بر حضور شما رو یرای Founder فرستادم، اگر مدرکی  دارید که ثابت میکنه من دروغ میگم رو کنید! 

ویرایش شده توسط FaRHaN

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

فرهان جان چی دارید میگید نمیدونم کی میخواد من بن کنه ولی من اونجا نبودم اونی که من میخواد بن کنه نمیدونم چجوری این کار کرده شما من جای دیگه دیدید من اونجا نبودم نمیدونم دیگه چجوری بگم مدیون میشه هرکی که این کار کرده چون من الکی بن شدم هزینه باید بدم و این حرومه من که نمیبخشمش من اونجا نبودم امید وارم مدارکی که دادید علی جان ببین من اونجا نبودم نمیدونم چجوری کسی میخواد من بن کنه فرهان باور کرده من اونجا بودم من اونجا نبودم نیازیم نداشتم اونجا باشم همین سرور و تیم اسپیکش عالیه من گفتم مدیون 2عالمه این کاری که کرده علی جان ترخدا درست تصمیم بگیر مثل همیشه حق پایمال نکن

لینک به دیدگاه

کسی نیاز نبوده بگه شما اونجا بودی، من خودم بودم و شاهد حضورتون بودم، در ضمن با حرف همه چیز رو میشه گفت، اگر مدرکی داری که حرفای من دروغ رو کن! منم بلدم مدیون کنم با حرف، لطفا خدا و پیامبر رو الکی وسط نکش و با مدرک صحبت کن! 

در ضمن فرحان هستم.

ویرایش شده توسط FaRHaN

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

فرحان جان چرا زور میگی داداش به زور میخوای من متهم کنی داداش گل من من وقتی نبودم چه مدرکی بدم آخه واقعا دیگه هیچی ندارم بدم فقط میدونم که تو این سرور کسایی هستن که خیلی آسون یکیو میتونن بن بدن که طرف هیچی نتونه بگه من خدارو شاهد این قضیه میزارم مدرکم از نبودنم ندارم اگه زوره خدا زورش زیاد تره من دیگه هیچ حرفی ندارم انگار کسی که این کار میکرده زیاد مدیون شده دیگه براش مهم نیست به کی مدیون شه فرهان جان کسی که نمیدونم کیه اومده جای دیگه گفته من کسرام نامرده که خیلی این کار کرده من چندمیشم خدا میدونه حرفی ندارم خدا شاهده

لینک به دیدگاه

شاهدین هم هستند.

من بنده شاهد هستم و کاملا این موضوع رو تایید میکنم.

من نمیدونم شما کی هستی که شاهد بودی من اونجا بودم نمیدونم چرا شهادت دروغ میدید ولی منم از نبودنم هیچ شاهدی ندارم جز خدا که از صد تا شاهده دروغین بهتره فقط این بدون

اگر کسی به کسی مدیون بشه تنها چیزی که تا عبد تو برزخ میمونه همین دلیله

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Closed.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Mahdi_My.png

• توضیحات: فقط یه فیلم می خوام که مدرک بدن و اگه حق با من بود منو آن بن کنن 

• مدارک (فیلم یا عکس): eswl_bandicam_2017-03-20_12-53-34-843.jp

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...