رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

No cheat

Alione

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Alione.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Magnito.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: FerDinaND.pngariyaa.png

%5BDr%5DRoham.pngCrauser.png

• توضیحات: بنده LAG  بودم و ایشون بنده /slap دادن بعد من چون لگ بودم نمیدونم چه اتفاقی افتاد ک /slap گرفتم بعد ایشون میگن ک cheat  دارم بنده حتی مود هم ندارم چطور چیت میزنن اصلا بگین یاد بگیریم 

بعدش بنده از پشت تیر میخوردم ک hp کم نمیشد حتی خود شما پارتی بازی هسی ک حتی واسه رفیقت حاضری ادمینی بدی بعدش مدارک بده تا بنده هم بهفهمم کجا من چیتر هسم اگر هم با من مشکل داری بگو برو برای چی جلوی پیشرفت منو میگیری لطف مدارک زیر این پست بنده تا باور شه

• مدارک (فیلم یا عکس): [21:22:35] {FFFFFF}SA-MP {B9C9BF}0.3.7 {FFFFFF}Started
[21:22:35] Connecting to 130.185.78.111:7777...
[21:22:37] Connected. Joining the game...
[21:22:39] Connected to {B9C9BF}ArSaCiA Game: RPG Server [0.3.7]

[21:22:40] You're banned from the server.
[21:22:40] Banned by AdmBot (2018/02/11 21:09:16) reason: Cheats
[21:22:40] You'll unban in: 2018/03/03 21:00:00
[21:22:40] Wait to you unbanned.
[21:22:46] You have been kicked.
[21:22:46] Server closed the connection.

ویرایش شده توسط alishams
  • دوست دارم که 1

Alione

Alione.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

مدارک ارائه شده توسط شما کافی نیست، همچنین ادمین موردنظر اقدام به دفاع از خود نکرده.

متسفانه با توجه به مشکلاتی ما نمیتوانیم این شکایت رد و یا قبول کنیم. لطفاً تا 24ساعت آینده هر دو طرف (@alishams و @MaGniTo) مدارک و دفاعیه‌های خود را ارائه دهند.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

با سلام.

مدارک ارائه شده توسط ادمین مورد نظر بررسی شد و متسفانه مدرکی از بررسی Checkbuffs بر روی شما دیده نشد و به همین دلیل به ایشان یک اخطار داده خواهد شد. @MaGniTo

منتهی به دلیل اینکه شما Damageای هنگام تیرزدن به Boss دریافت نمیکردید و لگ هم نبودید، احتمال داشتن Cheats توسط شما زیاد بود.

با توجه به اینکه مدرک لازمی هم نداشتید و مسلماً هنگام استفاده از تفنگ باید و باید از فیلم استفاده می کردید، شکایت شما رد شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...