رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از ادمین Amir- بن الکی

MaXiMoV

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .MaXiMoV..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام,بنده داشتم با Bike دور میزدم کنار یه خونه ای که اقای Amir اونجا بودن بعد از چند دقیقه بنده رو به بن شدن تحدید کردن و گفتن اینجا دور نزن یکی اینجا 2ساعت دور زد بن شد ها!! منم دور زدم و با اونا کاری نداشتم بعد از چند دقیقه گفتن چیت میزنی؟ و بعد بن کردن,من از ایشون مدرک میخوام که چیت زدم!|||من از اونجایی که تحدید به بن کردن SS نگرفتم ولی تویه Chat Log بود از اونجا SS گرفتم

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_401.png
sa_mp_402.png
Chatlog.PNG
chatlog_ban.PNG

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

در مورد این که من شمارو تهدید کردم چت لاگ اوردید که قابل ویرایش هستش و مدرک معتبری محسوب نمیشه

اما در مورد بن کردن شما: فیلم چیت زدن شما به دلیل داشتن مساله های امنیتی تیم ادمینی به صورت خصوصی برای مدیریت ارسال شد

مورد بعدی، شما اومدید و با وقاهت تمام جلوی من وایسادید و تمسخر میکنید و میگید بن کن؟ خیلی جالب هستید

مورد بعدی، مدارکی موجود هستش که شما عکس میگیرید از اتفاقات داخل مجموعه رو به کانال های ممنوعه ارسال میکنید که این مدارک هم برای مدیریت ارسال شد

مورد بعدی، شمایی که توی سرور های متفرقه Manager هستید، لطف کنید و وقت خودتون و مارو به سخره نگیرید(لطفا)

دوست عزیزی که خودتون رو به مظلوم نمایی میزنید، شما قدرت تشخیص اشتباه یا درست بودن بن شدن رو ندارید و خودتون میدونید که از Stay on bike استفاده کردید

خداوندا تا همه مارا عاقل نکرده ای از زمین جدا نکن

آمیــــــــــــن به برکت صلوات بر محمد و آل محمد

اللهم صل علی محمد و آل محمد

ویرایش شده توسط WaziR
..
  • دوست دارم که 1

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام.

با توجه به مشکلاتی که در SA:MP وجود دارد، برخی اعمال ممکن است مشمول کندی و مشکلات سرعت اینترنت شده و برای ادمین مورد نظر باعث بروز اشتباه در تصمیم گیری گردد.

فیلم شما بررسی شد و خوشبختانه هیچ Cheatای مشاهده نشد.

متسفانه به دلیل مشکلاتی زمان رسیدگی به شکایات به قدری طولانی شد که شما رفع محرومیت شدید. با این حال ما از شما پوزش می طلبیم.

منتهی درمورد ادعاهایی که مطرح نمودید، با توجه به نداشتن مدرک و عدم ارائه پس از پاسخ توسط ادمین موردنظر، باید اقدام به مجازات شما میکردیم ولی با توجه به اینکه متسفانه به اشتباه محروم شده بودید از این مجازات صرف نظر خواهیم کرد.

@Amir ادعاهایی که مطرح کردید به شکایت مربوط نیست، منتهی اشتباه از طرف شما نبوده و مشکل ساختاری باعث این اشتباه شده. با توجه به قوانین جدید اعمال شده جلوی این اشتباه‌ها تا حد بسیاری گرفته شده.

با تشکر از هر دو طرفین، موفق باشید.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...