رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Android samp

ارسال‌های توصیه شده

سلام و عرض ادب، پیشنهاد بنده برای اندروید،ببینید اگر شما بتونید‌این قابلیت رو درست کنید که هر دکمه ای رو مثل تیر زدن و نشونه گرفتن روی هر جای صفحه به عنوان مثال بالای صفحه انتقال بدیم(چون از یه حدی بالا نمیره) ما میتونیم شاهد اعضای کاپ و دسته های بالاتر توسط اندرویدی ها داشته باشیم،به عنوان مثال بنده دسته مکانیکی دارم با ۴ پدال وقتی نشونه و تیر رو بتونم ست کنم قطعا با تکرار و تمرین میتونم حرفی برای گفتن داشته بامش کما اینکه تمامی کار هارو دارم با اندروید‌ انجام میدم حتما به این پینشها فکر کنید،چون دکمه هارو از یجایی بالاتر نمیشه انتقال داد نهایتن بزرگتر بشه که بی فایدست

در 1 دقیقه قبل، KasraOsati گفته است:

سلام و عرض ادب، پیشنهاد بنده برای اندروید،ببینید اگر شما بتونید‌این قابلیت رو درست کنید که هر دکمه ای رو مثل تیر زدن و نشونه گرفتن روی هر جای صفحه به عنوان مثال بالای صفحه انتقال بدیم(چون از یه حدی بالا نمیره) ما میتونیم شاهد اعضای کاپ و دسته های بالاتر توسط اندرویدی ها داشته باشیم،به عنوان مثال بنده دسته مکانیکی دارم با ۴ پدال وقتی نشونه و تیر رو بتونم ست کنم قطعا با تکرار و تمرین میتونم حرفی برای گفتن داشته بامش کما اینکه تمامی کار هارو دارم با اندروید‌ انجام میدم حتما به این پینشها فکر کنید،چون دکمه هارو از یجایی بالاتر نمیشه انتقال داد نهایتن بزرگتر بشه که بی فایدست

@ArSaCiA @Meli @Toofan

ویرایش شده توسط KasraOsati
غلط املایی
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 ساعت قبل، KasraOsati گفته است:

@ArSaCiA @Meli @Toofan

با سلام خدمت شما @KasraOsati عزیز.

نظر بنده در رابطه با پیشنهاد شما (+) می‌باشد.

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

سلام من خودم از وقتی با این بازی اشنا شدم تا الان دارم با اندروید بازی میکنم 

بله منم خیلی با این مشکل دارم دست و پنجه نرم میکنم فقط هم این نیست 

ایم تو اندروید خیلی خرابه سنسیویتی یا نرمی صفحه وقتی میخوایی یه ماشین در حال حرکتو بزنی خیلی خرابه 

منظورم اینه که شما تو بازی های شوتر انلاین دقت کنید میشه به راحتی تنظیمات رو به دلخواه عوض کرد یا سنسیویتی رو اورد پایین که کند بشه یا ببریم بالا که تند بشه این امکان تو اندروید نیست 

البته نمیدونم تو pc هست یا نه ولی ای کاش بشه که کلا تنظیمات بازی رو یه بروز رسانی بکنن 

1. دکمه های شوتینگ رو بشه بالای صفحه اورد چون یه محدودیتی داره 

2. تو تنظیمات بشه روونی صفحه رو تنظیم کرد (اضافه بشه خواهشا) 

3. خواهشا یه دکمه ای بیارید که بشه گان رو تیرشو ریلود کرد 

4. تو اندروید اون دکمه ای که میخواییم گان رو دست بگیریم خیلی بالاست ای کاش بشه جای اون هم تغییر داد که عالی میشه 

و البته در اخر من کسی نیستم که ارسا کیا بیاد پست منو ببینه ?

ولی خدایی اندروید سمپ خیلی کار داره تا به اوج خودش برسه 

البته مشکلات همین چهار تا نیست ها مشکلات تو اندروید زیاده که تو یک پیشنهاد میزارم @ArSaCiA

تنهاییو یاد بگیر ، هیچکس اندازه ما رفیق نداشت.

Microbe.png

DR.BRAIN.png

Petrol.png

Atome.png

Rope.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

درود، 

در 8 ساعت قبل، mynuol گفته است:

ولی خدایی اندروید سمپ خیلی کار داره تا به اوج خودش برسه

درسته اما تمامی مشکلات حل خواهند شد و به زودی بروزرسانی خوبی برای نسخه اندروید منتشر خواهد شد که خیلی موارد در آن حل شده.

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

درود، 

درسته اما تمامی مشکلات حل خواهند شد و به زودی بروزرسانی خوبی برای نسخه اندروید منتشر خواهد شد که خیلی موارد در آن حل شده.

به زودی یعنی کی?

🍁🍁

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Leyt گفته است:

احتمالاً اواسط تابستون

حاجی تابستون هم تموم شد داریم میریم طرف مهر منظورت تابستون سال دیگس؟!!??

اگر خواستی سرزمینت را آزاد کنی         

۱۰ گلوله در تفنگت بگذار،

۹ گلوله برای خائنين،آدم فروشان و جاسوسان

و تنها ۱ گلوله برای دشمنان کافیست!!!

Pishva.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Leyt گفته است:

احتمالاً اواسط تابستون

درسته پس به زودی موسس میشه یک سال دیگه.

به زودی های صدا و سیما هم اینقدر نیست??

🍁🍁

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

این پیشنهاد از قبل در حال بررسی است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...