رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

افزایش امکانات Tunnig

Layko

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و درود . در این مطلب میخوام یکم در مورد Tunning ها و اسپورت کردن و ایجاد کردن تغییر در ماشین ها انتقاد کنم و چند تا پیشنهاد بدم کنم. 

هر پلیری قطعا دوست داره یه ماشین برای خودش با رنگ مورد علاقه خودش داشته باشه، اسپورتش کنه، باهاش بره جاهای مختلف مپ و خیلی کارهای دیگه کنه.

در مرحله ی اول میره ماشین رو میخره. بعد به 5 نقطه مختلف مپ میره تا ماشینش رو اسپورت کنه، از آخرین Tunning که بیرون میاد یه سند کینگ بهش میزنه و تمام زحماتش به خاک میره.  در این قضیه چند تا مشکل مطرح شد که بهشون میپردازیم : 1. دور بودن مسیر  Tunning ها 2 . محدودیت وسایل و اسپورت های موجود در هر Tunning (برای یدونه رینگ اسپورت باید به دور افتاده ترین نقطه شهر SF رفت!). 3 . پریدن اسپورت ماشین در کسری از ثانیه توسط شهروندان محترم . 4 . نبودن امکانات کافی برای همه ی ماشین ها (برای مثال اسپویلر های ماشین Sultan که در سایر ماشین های رده پایین وجود نداره، یا تغییرات در سپر جلو و عقب و کناره های ماشین Elegy، رنگ آمیزی های متنوعی که در ماشین های رده پایین موجود نیست و ... ) 5 . سایر مشکلاتی که ممکنه در پاسخ های این مطلب بهش اشاره بشه. این چندتا انتقاد از سیستم Tunning بود که تونستم نام ببرم.

چند تا پیشنهاد هم دارم که در ادامه مطرح میکنم : 1. وجود داشتن تمام اسپورت ها و متعلقات ماشین ها در تمامی Tunning ها در صورت امکان. با این روش هر پلیر در هر جای مپ میتونه از Tunning استفاده کنه و به تمام جزئیات ماشینش بپردازه. 2 . اضافه شدن متعلقات جدید (با توجه به مورد انتقاد 4 امکانات اسپورت مانند تغییرات سپر، باله، رنگ و ... در تمامی ماشین های بازی موجود باشه) . 3 . اضافه شدن تغییرات در سیستم های ماشین مثل ارتقاء موتور، تقویت ترمز و جعبه دنده، تقویت کمک فنر ها، تقویت بدنه و ... . قطعا اضافه شدن این امکان در بازی میتونه خیلی جذاب باشه و پلیر های زیادی رو جذب کنه. 4 . بهبود مکان Tunning (برای Tunning هر شهر یک مکان خاص و متناسب با محیط همان شهر در نظر گرفته بشه) و قابلیت چرخش دوربین در هنگام کار بر روی ماشین. 5 . امکان شخصی سازی بیشتر رنگ ها و طرح های مختلف روی ماشین (نکته : برای تمامی ماشین ها نه فقط Elegy و Sultan ). دیگه موردی به ذهنم نمیرسه امیدوارم بقیه اشاره کنند.

(پیشنهاد قدیمی)

چه اندوه بار بزرگ می‌شویم ،که بمیریم.

ac60-162719768057831.gif

?? ???????

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Vlone.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد نظرات اضافه شدن اسپورت به تمام ماشین ها قابل انجام نیست.

پیشنهاد راجب تقویت سیستم قدرت ماشین/ترمز و غیره پیشنهاد تکراری نظرم ( + ) است.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

xD  

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

سلام و درود

پیشنهاد تکراریه و نظر خیلیا دربارش مثبت بوده

اما این رو در نظر بگیرید اگر تمام گزینه های تیونینگ ها داخل تمام بیزینس های تیونینگ باشند دیگر کسی به تیونینگ واقع در شهر SF نمیرود و صاحب آن بیز بسیار ضرر میکند!

اما میتوان با تغییر محیط کمی به این ماجرا زیبایی بخشید.

در مورد ارتقا های خاص هم میتوان فکشنی اضافه شود که مسئولیت این جور اسپرت هارا داشته باشد ، بزارید بیشتر توضیح بدم ...

به عنوان مثال شما ماشین Lamborghini رو خریداری کردید و میخواید اسپرتش کنید حالا ۲ مرحله پیش رو دارید

مرحله اول : گذاشتن اسپرت های عادی مانند رینگ و نیترو و عوض کردن رنگ و ......

مرحله دوم : افزایش سرعت ، بهبود هندلینگ ، بالا بردن HP ماشین و .....

مرحله اول رو با تمام بیزینس های Tuning یا به همین صورت موجود میشه به تنهایی انجام دهید اما مرحله دوم رو باید به مکان خاصی مراجعه کرده و با کمک اعضای فکشن مربوطه با خرج هنگفتی ( به عنوان مثال ۳ برابر پول استاندارد ماشین ) ماشین خود را اسپرت و از آن لذت ببرید!

میتوان این فکشن را به دسته ملایم اما با شرایطی خاص تر اضافه کرد !

@ArSaCiA

ویرایش شده توسط Automat

4dae19_246d0d18-241718743750287.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۲۳ در 18:04، Automat گفته است:

سلام و درود

پیشنهاد تکراریه و نظر خیلیا دربارش مثبت بوده

اما این رو در نظر بگیرید اگر تمام گزینه های تیونینگ ها داخل تمام بیزینس های تیونینگ باشند دیگر کسی به تیونینگ واقع در شهر SF نمیرود و صاحب آن بیز بسیار ضرر میکند!

اما میتوان با تغییر محیط کمی به این ماجرا زیبایی بخشید.

در مورد ارتقا های خاص هم میتوان فکشنی اضافه شود که مسئولیت این جور اسپرت هارا داشته باشد ، بزارید بیشتر توضیح بدم ...

به عنوان مثال شما ماشین Lamborghini رو خریداری کردید و میخواید اسپرتش کنید حالا ۲ مرحله پیش رو دارید

مرحله اول : گذاشتن اسپرت های عادی مانند رینگ و نیترو و عوض کردن رنگ و ......

مرحله دوم : افزایش سرعت ، بهبود هندلینگ ، بالا بردن HP ماشین و .....

مرحله اول رو با تمام بیزینس های Tuning یا به همین صورت موجود میشه به تنهایی انجام دهید اما مرحله دوم رو باید به مکان خاصی مراجعه کرده و با کمک اعضای فکشن مربوطه با خرج هنگفتی ( به عنوان مثال ۳ برابر پول استاندارد ماشین ) ماشین خود را اسپرت و از آن لذت ببرید!

میتوان این فکشن را به دسته ملایم اما با شرایطی خاص تر اضافه کرد !

@ArSaCiA

با این قیمتی که شما گفتی اسپورتش نمیکنه.

با اون پول سه برابر ماشین سه برابر مسخره??

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، vartoluYT گفته است:

با این قیمتی که شما گفتی اسپورتش نمیکنه.

با اون پول سه برابر ماشین سه برابر مسخره??

خودم به شخصه حاضرم هر روز Job Bus کار کنم و سلطانمو اندازه لامبورگینی براش خرج کنم و فکر میکنم تو این مورد من تنها هم نباشم ?

البته بگم که اون ۳ برابر مثال بود و در حد پیشنهاد ??

ویرایش شده توسط Automat

4dae19_246d0d18-241718743750287.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Automat گفته است:

خودم به شخصه حاضرم هر روز Job Bus کار کنم و سلطانمو اندازه لامبورگینی براش خرج کنم و فکر میکنم تو این مورد من تنها هم نباشم ?

??

منم ماشین cubbie تاکسی رو تقویت میکنم????

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

نظرم شدید (+)

در 3 ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

??

منم ماشین cubbie تاکسی رو تقویت میکنم????

xD

در 4 ساعت قبل، Automat گفته است:

سلطان نیست اون دیگه king ،❌?

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

+

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، از پیشنهاد/انتقاد شما سپاسگزارم.

پیشنهاد شما تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...